Pavasaris jeb jauns sākums


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sveika, mana mīļā!

Tik sen neesmu neko rakstījusi, ka droši vien būtu jāsāk ar dzīves notikumu atstāstu vai svarīgāko atziņu publiskošanu, bet ir kaut kā tā, ka viss ir tik jauns un jūtīgs, ka vēl tā īsti nevaru noformulēt savas domas un sajūtas.

Man šobrīd ir dota tik fantastiska iespēja pieskarties Debesu vārtiem un dvēseļu atnākšanai un aiziešanai, ka brīžiem ir pat jānodreb šīs varenības priekšā. Lieki piebilst, ka uz pasauli esmu sākusi skatīties ar tik milzīgu pietāti un uz “problēmām”, “izdošanos”, “neizdošanos” tik pastarpināti, ka man vēl jāgaida, līdz tas sastāsies kādā jaunā vērtību sistēmā un to varēšu Tev tālāk nodot rakstos vai semināros. Man pašai ir sajūta, ka esmu piedzimusi no jauna, un Toms saka, ka tas ir ļoti, ļoti tuvu patiesībai arī absolūti reālos terminos.

Kaut arī manas dienas pārsvarā paiet slimnīcā, pa vakariem nu jau trešo dienu kā varu braukt mājās. Esmu sākusi atbildēt mājas lapas Jautājumu un atbilžu sadaļā un secināju, ka man tas izdodas tik dabiski, ka spēki no šādas radošas darbošanās nāk klāt. Vēl nupat kā vienojāmies, ka atsākšu vadīt skype konsultācijas un izskatās, ka arī tas mani pozitīvi iekustina un atgriež pie centra sevī. Nu un tad kuru katru brīdi izdomāsim, kad varēšu novadīt ilgi gaidīto vebināru par Otrās čakras enerģijas līdzsvarošanu. Izskatās, ka tas varētu būt 20.martā- piektdienā plkst. 19.00 – 20.30 (mūsu parastā laikā, kā jau tas ierasts).

...
Komentāri (1)  |  2015-03-05 03:16  |  Skatīts: 1709x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piektdien sākam dziedināšanos (1.čakra)


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien ir mana gatavošanās diena. Sanāca tā, ka iepriekš paredzētā nodarbība mums nenotika, un tā nu tikai tagad gatavoju pirmās čakras līdzsvarošanas un dziedināšanas vebināru.

Interesantākais tas, ka klātienē šo esmu vadījusi un nu jau Tomam un Lailai nodevusi savu sastādīto programmu, un tad patiešām viss likās tik vienkāršs un saprotams  - jo klātienē ir daudz cilvēku, klātienē ir rituāli, klātienē var uztaisīt noskaņu..... nu bezmaz liekas, ka visi plusi ir tikai klātienei. Un faktiski tā jau arī ir, bet –ko tad lai darām mēs tie, kas netiekam uz klātienes nodarbībām? Vai tiešām tagad paliksim bez sazemējuma? Protams, nē.

Un tā nu es šodien radu un domāju visu, ko vien cilvēks var pats savā labā izdarīt, būdams pie datora un klausoties manus ieteikumus. Izrādās – nav maz. Tikai jāsagatavojas. Jau diagnostikas vebināra beigās teicu, ka uz šo nodarbību noteikti vajag sarūpēt egļu vai priežu zarus. Tas būs nepieciešams pat vairākiem praktiskiem darbiņiem, ko nodarbības laikā darīsim.

...
Komentāri (5)  |  2015-02-02 20:39  |  Skatīts: 1843x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Un zili brīnumi notiek


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es šobrīd savā dzīvē piedzīvoju ko tādu, ko savādāk, kā par brīnumiem nosaukt nevar.

Mēs kopā ar Tomu esam izveidojuši Pavasara studiju, mēs kopā esam ļoti daudz runājuši un radījuši, un nu jau arī dažus seminārus kopā novadījuši, tomēr līdz šim ir bijis pilnīgi skaidrs, ka es esmu tā, kas raksta mājas lapai rakstus, kas veido nodarbībām programmas, kas raksta grāmatas un Toms mani šai visā ir atbalstījis. Interesantākais tas, ka līdz šim viņš man vienmēr ir teicis, ka to, ko es uzrakstu uz 10 lpp, viņš visticamāk pateiktu vienā rindkopā. Un vispār - labāk, ja viņam pašam nemaz nevajadzētu rakstīt, jo tas nu viņam galīgi nesanāk.

Un pēkšņi, braucot no Kuldīgas semināra, viņš man saka, ka rakstīs grāmatu. Viņam esot doma un vai es gribot paklausīties. Un tā – divas stundas visa brauciena laikā viņš man stāsta un stāsta epizodi pēc epizodes sižetus no savas jaunās grāmatas. Es klausos un brīnos – no kurienes viņam tas. Esmu patīkami pārsteigta un ieintriģēta.

...
Komentāri (4)  |  2015-01-10 23:26  |  Skatīts: 2138x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Viņš" un "Viņa" vadīsim divatā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es nezinu kurā brīdī un kā tas notika, bet jūtu, ka soli pa solim tik ļoti cieši mijiedarbojamies ar vīru par semināru kursa „Viņš un Viņa” tematiku, un viņš tiešām dod tik lielu ieguldījumu un papildinājumu šī kursa satura veidošanā (jo nekā nevaru iztikt bez vīrieša redzējuma), ka burtiski šodien man paspruka jautājums: „bet varbūt arī šo kursu varam vadīt divatā”. (jo čakru enerģijas līdzsvarošanu mēs vadām abi). Un Toms man saka – jā, darām.

Viņam kā vīrietim uzreiz bija ļoti svarīgi uzzināt kāda būs viņa loma nodarbībā un kas būs viņa atbildībā. Uzreiz vienojāmies, ka man stiprā puse ir runāšana, viņam darīšana. Līdz ar to viņš domā un vada praktiskos vingrinājumus, es vairāk stāstu par pieredzi un dievišķo vai enerģētisko pamatojumu, kāpēc tas tiešām tā ir.

Un dēļ šī pavērsiena, ka šovakar nodarbību vadīsim kopā, manī ir tāds pacilājums un tik milzīgs spēka pieplūdums, ka jūtos burtiski kā pirms svētkiem.

...
Komentāri (3)  |  2015-01-07 21:32  |  Skatīts: 2141x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tik feins gada sākums


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nu kāds Tev ir sācies šis gads? Man pa šīm pāris dienām ir tiiiiikkk brīnišķīgi pārsteigumi un prieka pilni mirkļi notikuši, ka pilnīgi gribas padalīties. Nu pirmkārt jau vakardienas Kuldīgas brauciens un jaunā grupa. Pats brauciens bija īpašs, jo Kurzemes meži ir tik skaisti piesniguši un mums ar vīru bija atkal pāris stundas iespēja nodoties „nākotnes radīšanai”. Jā, tieši tā mēs saucam savas sarunas, kad vienam otru atbalstot izrunājam nākotnes sapņus, plānus un vīzijas. Un tas ir kaut kas milzīgs, kad satiekas pāra enerģija – šis Iņ un Jan, lai kopā radītu. Jau esmu stāstījusi, ka Pavasara studija radās mūsu pāra pārgājienos gar jūru, kad viens otram stāstījām kāda varētu būt mūsu ideālā dzīve un kopīgā nodarbošanās. Tagad gar jūru tālos gājienus neejam, bet braucienu laikā izmantojam kopā būšanu, lai uzburtu savu dzīvi. Katru reizi, braucot uz novadu semināriem, jūtamies kā apbalvoti ar četru (dažreiz piecu) stundu kopā būšanas laiku.

Otrs man patīkamais lielais pārsteigums bija Kuldīgas grupa, kurā tiešām bijām vairāk dalībnieku kā plānots un vēl ar organizatores Indras piebildi, ka daži šoreiz netika un piebiedrosies nākošā reizē. No sākuma nevarējām izdomāt kā to (pievienošanos nākošā reizē) izdarīt, jo galvenā diagnosticēšanās jau notiek pirmajā reizē, bet tad nu izdomājām, ka varam piedāvāt šīs nedēļas piektdienas vebināru, kurā sāksim risināt čakru tēmu, un tad, ja tiešām rūpīgi izpilda mājas darbu un izdara to, ko tur stāstīšu un mācīšu, tad var vēl paspēt piebiedrosies uz dziedināšanu šai pašā grupā.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-06 23:15  |  Skatīts: 755x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauns gads un jauna laimīga dzīve


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es Tev novēlu laimīgu un pavisam īpašu šo Jauno gadu! Un lai tie nebūtu tikai tukši vārdi, tad viss mans janvāra piedāvājums, uz ko šomēnes strādāšu, ir tiešām veltīts tam – lai parādītu kā var sakārtot dzīvi soli pa solim pilnīgi praktiskā veidā.

Jau šodien abi ar vīru dosimies uz Kuldīgas pusi, jo Padures pagasta mājā uzsāksim jaunu praktisko nodarbību kursu- „Čakru enerģijas līdzsvarošana”. Ja esi kurzemniece, vēl vari paspēt pieteikties pie Indras (26550695 vai visock@inbox.lv).

Ar ko šis kurss ir īpašs? Ar to, ka tas ir laimes terapijas absolūti praktisko darbu kurss, sākot no diagnosticēšanās, kur jau pirmajā nodarbībā caur saviem dzīves notikumiem, veselības un enerģētiskā stāvokļa, mācīsimies saskatīt kurš enerģijas centrs mums strādā labi, un kuru ir jāpatīra, jāatjauno, jāiegriež stiprāk. Vienas nodarbības laikā mēs iemācīsimies notestēt sevi un faktiski pēc tam jau ir „amats rokā” un to mūžu mūžos pratīsim izdarīt arī attiecībā pret saviem tuviniekiem – ģimenes locekļiem, īpaši bērniem un vīru/sievu. Jo šad tad gadās, ka cilvēks ļoti cenšas kaut ko sasniegt vai izdarīt, bet.... viņš patiešām nevar, jo konkrētā enerģijas centrā nav spēka. Un tad ir jāzina kā to atjaunot. To savukārt mācīsimies, sākot no otrās nodarbības. Visas šī kursa pārējās nodarbības (izņemot pirmo) es saucu par dziedināšanu un dziedināšanos. Un tici man, mums katram ir ko līdzsvarot un dziedināt. Rīgā šādi kurss sāksies 21. un 22. janvārī. 21. datuma grupa jau ir pilna un tādēļ esam izsludinājuši iespēju pieteikties uz otru grupu, kas tiksies ceturtdienas vakaros. Abas šīs grupas tēmas ziņā ies soli solī un ja kādreiz (kā izņēmums) trāpās, ka trešdienā netiek, tad var atnākt ceturtdienā un otrādi. Bet nu ..tas tiešām kā izņēmums, jo arī grupas saliedētībai šai kursā ir milzu spēks. Tātad uz 22.janvāri vēl var paspēt pieteikties, zvanot Santai (29100714 vai rakstot uz

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 22:09  |  Skatīts: 847x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Starpsvētku laiks


sadaļa: SARUNAS
autirs: INESE PRISJOLKOVA

 Kā Tu jūties? Es tik ilgi neesmu rakstījusi, ka man šodien ir jāpārbauda, vai roka maz klausa un vai vispār spēju vēl ko uzrakstīt : )) Joks, protams. „Meistarību pazaudēt nevar”. Tas ir kā braukt ar riteni, ja bērnībā iemācījies, tad vēl arvien proti, pat ja 20 gadus to neesi darījusi.

Man patīk šis ziemas laiks un periods. Man patīk, ka ir sniegs un mazie mīnusi. Man patīk, ka varu pamosties no sētnieka sniega šķūrēšanas skaņām (un klusi pie sevis nosmieties, ka tad, kad būs māja, tad šis fitness būs jāveic mums pašiem). Man patīk, ka vieni (vai vairāki) svētki ir nosvinēti, bet citi vēl priekšā. Man tas viss patīk un es baudu.

Un vēl es baudu, ka nekas nav jādara. Tas ir tik interesanti – mums Pavasara studijā šobrīd ir divu nedēļu brīvlaiks, kad nodarbības nenotiek, kad sapildāmies un baudām laiku katrs pa sevi un sevī, lai pēc tam – sākot no 5.janvāra atkal varam kļūt devēji un baudīt radīšanas un došanas prieku.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-28 19:25  |  Skatīts: 813x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par semināriem, vebināriem un prakstiskām nodarbībām


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā saņemu tik daudz jautājumu par to vai vebināros un semināros var dzirdēt vienu un to pašu, ka nu pienācis laiks izskaidrot un izstāstīt, kur tā atšķirība.

Tātad klātienes semināros pārsvarā ir plus mīnus teorētisks kurss par praktiskām lietām. Mēs izrunājam un aprunājam no visām pusēm dotu tēmu, un pa vidu varam pat uzsākt diskusiju, vai iztirzāt kādu konkrēto gadījumu, jo klātienes formāts (un drošības sajūta, ka visi viens otru redz) to atļauj. Parasti manis vadītās semināru un vebināru tēmas nepārklājas. Pat ja nosaukumi ir pilnīgi vienādi, es katram gatavoju atsevišķu tēmas izklāstu un izvairos stāstīt to pašu, ko citai grupai. Savukārt semināru kursi, kas ir ar vienu nosaukumu, gandrīz vai garantēti būs līdzīgi. Piemēram, rudens grupa un ziemas grupa, kas klausās „Viņš un Viņa” kursu plus mīnus saņem vienu un to pašu informāciju, bet vebināros par šo pašu „Viņš un Viņa” tēmu runājam ko citu.

Vēl interesantāk ir ar jauno kursu „Čakru enerģijas līdzsvarošana”, kur gan klātienes nodarbības, gan vebināra nodarbības ir ar praktisku ievirzi. Nu un tur man jāsaka, ka - ja klātienē man viss ir skaidrs un pirmā grupa jau pilnā sparā iet cauri nodarbībām, tad kā tas notiks vebināros, par to vēl meditēju.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-19 21:30  |  Skatīts: 771x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēl par čakrām un par dzīvi


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nu kaut kā man šī tēma dod tik daudz atklājumu un atziņu, ka atkal un atkal gribās padalīties ar Tevi. Piemēram, tik tikko kā saslēdzu kopā, ka saules pinums (3.čakra) nav līdzsvarā visiem tiem, kam ir atkarības. Sākot no pārēšanās, dzeršanas, kas tiešā nozīmē iet caur gremošanas orgāniem un atrodas 3.čakras enerģētikā, bet beidzot ar jebkuru citu atkarību – tai skaitā azartspēles, pīpēšana, atkarība no attiecībām utt., jo tas ir saistīts ar mūsu Ego, ar mūsu pašapziņu, stabilitāti un spēku. Piedevām, ja šai enerģijas centrā ir tik milzīga noplūde, tad faktiski visas citas čakras jau ar paliek tukšas, un faktiski cilvēks nonāk graujoši līdz spēku izsīkumam.

Interesanti, ka veģetatīvā distonija, depresija, vai pārāk liels grūtums, ko cilvēks izdzīvo, ar nez kāpēc saistās ar 3.čakru un nestabilu sevis apzināšanos, trauksmainu vai trauslu Ego. Distonijai gan vienmēr vēl kā blakus „problēma” būs ļoti vājš sazemējums.

Tāpat ar trešo čakru būs saistīta anoreksija vai bulīmija. Tas ir saistīts pašapziņas, sevis apzināšanās un gremošanas sistēmas līdzsvarošanu.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-01 22:25  |  Skatīts: 1329x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ne tik daudz par čakrām - bet par dzīvi


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vakar vadīju vebināru par sazemēšanos, un tas iekļauj sarunu par mūsu 3 apakšējo čakru darbību, līdzsvarošanu un jomām, kas saistītas ar šīm enerģijām. Un īstenībā sapratu, ka varbūt daudzus mulsina tā čakru pieminēšana. Galu galā tikai retais no mums var saskatīt enerģētisko plūsmu caur šiem enerģijas centriem. Un, ja nevar redzēt, tad ir sajūta, ka runājam par kaut ko mistisku.

Savā jaunajā kursā „Čakru enerģijas līdzsvarošana” es īstenībā vismazāk gribētu runāt vai darīt ko abstraktu. Tas, kas mani tiešām interesē, ir palīdzēt saprast un sajust cilvēkam, ko tieši viņš/a savā attieksmē un darbībā var pamainīt, lai dzīves kāda joma sakārtotos. Tās čakras ir tikai kā tāds pieturas punkts vai iespēja salikt pa 7 plauktiņiem tēmas, par kurām parunāt. Bet kurss būs tikpat praktisks kā dzīve.

Interesanti, ka šo tēmu gatavojot, man patiešām rodas sajūta, ka šī ir vissvarīgākā tēma, kura dzīvē jāsaprot, lai vispār varētu izkustēties no vietas un sākt uzņemties atbildību pat par savu dzīvi. Pati pie sevis smejos, ka man katra tēma, kuru tieši tai brīdī gatavoju, liekas pati būtiskākā. Bet nu šoreiz tā patiešām ir : )))

...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 02:09  |  Skatīts: 1124x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.