Vēlreiz par mērķiem, kurlo vardīti un laimi


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai Tev ir bijis tā, ka pēc kaut kā ilgojies, kaut ko ļoti gribi sasniegt, varbūt pat gadiem ej uz šo mērķi, bet tad, kad tas piepildās, nekādas lielās laimes nav?

Ķīniešiem esot tāds lāsts “lai piepildās tava vislielākā vēlēšanās” - ar domu, ka pēc tam cilvēks pazaudē dzīves jēgu. Ka viņš ir tik ļoti pieradis tiekties pēc šī “nesasniedzamā” mērķa, ka pēc tam neprot dzīvot bez šīs tiekšanās.

Lūk, es šodien gribu runāt par pilnīgi pretējo sajūtu – ka esi tiecies, sasniedzis un laimīgs. Pilnīgi līdz bezsamaņai laimīgs par to, ka tas ir piepildījies.

Mani pēdējo gadu vislielākie mērķi ir bijuši ļoti sievišķīgi saprotami – es ļoti gribēju ģimeni, es ļoti gribēju laimīgi iemīlēties, mīlēt un dzīvot šai mīlestībā, es ļoti gribēju bērnus (šī bija visnereālākā mana vēlēšanās) un es ļoti gribēju atrast savu nodarbošanos, kura man patiktu pašai, kura būtu vajadzīga cilvēkiem un ar kuru es varētu nopelnīt.

...
Komentāri (0)  |  2016-02-20 22:35  |  Skatīts: 1147x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bagātības un seksuālās enerģijas čakra


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tuvojas mūsu 22. februāra online tikšanās un es esmu apsolījusi iedot mazu ieskatu par to, ko darīsim un runāsim un kas mums piektdienai jāsagatavo. Tātad - mācīsimies dziedināt un līdzsvarot otrās čakras enerģiju. Šis mums ir ļoti nozīmīgs enerģijas centrs, jo atbild par mūsu sievišķību, par spēju plūst un mierīgi uztvert situācijas, par pieņemšanu, par elastību. Šis ir mūsu radošais centrs un ja gadījumā tas kādā mērā ir noslēdzies, tad mums pietrūkst kaisles un kaismes enerģijas, kas ir dzīves “motoriņš” un dod ierosmi un iedvesmu, motivāciju un spēku katras lietas sākumam.

Lai iedvesmotu sevi un kādu citu darīt – nepieciešama šī enerģija.

Lai būtu veselas un skaistas sievietes – mums nepieciešama līdzsvarota šī enerģija.

...
Komentāri (0)  |  2016-02-19 21:14  |  Skatīts: 844x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Lielā enerģijas iekustināšana


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Katru gadu pēc “ziemas miega” ir brīdis, kad gribās mosties. Parasti tas ir martā, jo dabā viss sāk vibrēt ar jaunu spēku. Un lai arī putni čivina arī šobrīd -februāra vidū, ir sajūta, ka martā viņi nenogurstoši ziņo par enerģijas atgriešanos un spēka pieplūdumu, kas vērs vaļā pumpurus, liks straujāk ritēt sulām un tā atmodinās dabu un mūs.

Es katru gadu burtiski svinu šo laiku, jo nu būs jau kādi gadi septiņi, kopš ļoti rūpīgi sekoju dabas pulsācijai un tas man tiešām palīdz nepārtērēt spēkus un tai pat laikā dzīvot ar ļoti lielu jaudu un izdarīt (priekš manis) lielas lietas.

Tomēr ir bijuši gadi, kad kaut kā enerģija ir iesērējusi un pati (labprātīgi) negrib mosties. Parasti tas ir saistīts ar kādu jomu, kura negrib dzīvē sakārtoties, vai kādiem sapņiem, kas negrib piepildīties. Un tad - es daru kaut ko jaudīgu.

...
Komentāri (0)  |  2016-02-15 20:47  |  Skatīts: 993x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Karmisko jomu attīrīšana un sakārtošana


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man ir tāds paradums, ka dienu iepriekš pirms kādas jaunas tēmas seminārā vai vebinārā es mājās veidoju savu stāstāmo un patiešām pusskaļi izrunāju kādu tēmas epizodi. Un liels bija mans pārsteigums, ka šodien, paprovējot runāt par savām karmiskām jomām, uznāca tik sirsnīga izraudāšanās kāre, ka nu tagad sēžu un domāju – kas notiks rīt. Vai rīt, kad runāsim seminārā, man ar būs jāraud?

Turpinu šņaukāties un domāju – nu kas tas tagad ir? Vai pēcdzemdību jūtīgums, vai barojošas mammas hormoni, vai tas, ka esmu pārsvarā kopā tikai ar zīdainīti un pilnīgi noteikti ar savu absolūto paļāvību atver manī kādus vēl dziļākus emociju slāņus.

Piedevām -raudu un jūtos ļoti labi. Nu tā atvieglojoši un mīļi.

Tas noteikti nav dēļ kreņķiem, bēdām vai aizvainojuma. Nē, es vienkārši esmu tik pārjūtīga, ka stāstot kādu emocionālāku epizodi uzreiz esmu tais emocijās ļoti dziļi.

...
Komentāri (0)  |  2016-02-15 20:06  |  Skatīts: 834x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kur rodas stress?


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodienas vebināra iespaidā domāju, bet kur rodas stress. Kā mēs paši to radām?

Un secināju, ka tas taču atkal ir mīļais labais Ego, kurš no sākuma rada kādu šablonu, kā gribētu, lai situācija vai dzīves bilde izskatās. Un tad, kad tomēr tā nav, tad ir stress uz līdzenas vietas.

Tikko varēju atkal pārbaudīt, ka man rodas dusmas, stress, agresija un viss cits, tiklīdz ieraugu pusaudža istabas (ne)kārtību. Un tad nu domāju, bet kas ir tas, kas mani satracina? Un jāsecina, ka jā – tieši tas, ka es gribētu, lai tā bilde ir pilnīgi cita. Un jo vairāk pieķeros (sāku idealizēt) to savu pašradīto bildi, jo lielāks stress un uztraukums par to, ka tā nav.

Un tad nu sāku analizēt stresa rašanos kopumā– vai pēc būtības šī shēma (ka Ego pieķēries kaut kādiem šabloniem, kas nepiepildās) ir katra stresa pamatā? Un jāsecina, ka jā.

...
Komentāri (0)  |  2016-02-12 19:18  |  Skatīts: 836x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Parunāsim par stresu, un par mieru un harmoniju


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man ļoti patīk ar Tevi runāt secīgi par tām tēmām, par kurām būs vai nu vebinārs vai seminārs. Nu pirmkārt jau tādēļ, ka man pašai šī tēma jāsaaktivizē savā informācijas laukā, lai man mums ir vairāk par ko runāt nodarbībā, bet otrkārt tādēļ, ka šo sarunu varēsim turpināt tiekoties, ja vien būs tāda interese.

Nu lūk - un rītdienas vebināra tēma ir pašu dalībnieču ierosināta un uzreiz jāsaka, ka ļoti laba, vērtīga un aktuāla it visiem.

Kā mazināt stresu ikdienā un vāveres ritenī.

Uzreiz gribētos teikt – nu netaisi to vāveres riteni, vai arī, ja taisi, tad izbaudi to. Piemēram, es šobrīd arī esmu sava veida ritenī, jo tik reglamentēti, kā man šobrīd paiet diena, tā neatceros, kad vēl būtu bijis. Viss ir pakārtots zīdainīša režīmam un sadalīts ik pa trīs stundām. Un piedevām katrā ēšanu starplaikā ir cita programma, ko jāpaspēj paveikt. Gan laukā iešana, gan vingoršana, gan vannā papeldēšanās utt. Un tad nu tas mazais laiciņš, kas paliek pāri, ir sadalīts uz visu to dzīvi, ko esmu dzīvojusi līdz šim.

...
Komentāri (1)  |  2016-02-11 19:14  |  Skatīts: 2423x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Brīnišķīga intervija


 Ar abiem šiem brīnišķīgajiem cilvēkiem tiksimies Pavasara studijas nometnē jau pēc mēneša – 11.-13.martā Jumurdas muižā. Sestdienas (12. marta) vakarā Vītolu ģimene viesosies pie mums ar sarunām, muzicēšanu un kopābūšanu.

Vairāk par nometni uzzināsi šeit: https://pavasarastudija.lv/11459-nometne/

Savukārt Matīss būs pie mums svētdienā (13. martā) ar semināru un čenelingu: 
https://www.youtube.com/watch?v=ctsCQEg3hQ4

Komentāri (0)  |  2016-02-11 05:29  |  Skatīts: 855x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Karmiskās attiecības


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 16. februāra seminārā "Kā atsiet karmiskos mezglus attiecībās un tos vairs neveidot" mēs esam iecerējušas sarunu par karmu, karmiskajiem cilvēkiem un karmiskajām attiecībām. Nu ja tā plaši paskatāmies, tad man šķiet, ka pilnīgi visi cilvēki mums ir karmiskie un visas attiecības arī mums ir karmiskās. Tas nozīmē, ka ar šīm pašām dvēselēm mēs esam jau iepriekš tikušās tajos daudzajos simtos dzīvju, ko esam dzīvojušas līdz šim, tikai to neatceramies.

Bet visā šai attiecību pilnībā ir dvēseles, ar kurām mēs esam bijušas tuvākās attiecībās un var gadīties, ka daudz ko līdz galam neesam atrisinājušas, vai arī varbūt neesam ko piedevušas, vai varbūt tīri enerģētiski esam palikušas viena otrai parādā, lūk, šādos gadījumos mēs sakām, ka tie ir attiecību karmiskie mezgli un par šiem mezgliem mēs varam būt drošas, ka visas dzīves laikā tie pieprasīs mūsu uzmanību un gribēs, lai mēs tos atrisinām.

...
Komentāri (0)  |  2016-02-10 23:16  |  Skatīts: 925x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kas ar mani notiek?


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai bieži esi domājusi “nu kas ar mani notiek”, “kāpēc nav tās laimes un veiksmes, par kuru visi runā?”, “nu kāpēc es nejūtos tik...skaista, vesela, piepildīta utt”.

Kad pirmo reizi savā dzīvē sāku savu jušanos, veiksmi, laimi, mīlestības plūsmu, skaistumu un veselību sasaistīt ar savu enerģētiku, es tiešām biju ārkārtīgi pozitīvi pārsteigta, par iespēju precīzi noteikt, kas tad ar mani notiek.

Arī tagad priecājos, ka varu pati caurskatīt sevi kā spogulī un saprast, ko tad tagad darīt, lai kaut ko mainītu.

Es pati to daru caur čakrām. Vienkārši ņemu jomu pa jomai savā dzīvē, kas atbilst manai enerģētikai katrā no čakrām, un skatos, kas un kā strādā (vai nestrādā).

...
Komentāri (0)  |  2016-02-08 18:01  |  Skatīts: 1202x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sazemēšanās


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pirmdien (8. februārī) tiksimies čakru enerģijas līdzsvarošanas kursa vebināra praktiskajā nodarbībā onlinā – runāsim par to, kā veidot sazemējumu, kā iegriezt enerģiju pirmajā čakrā, kā spēcināt savas saknes, kā sapildīt pagātni ar piedošanu un mīlestību.

Un tā kā darbošanās notiek vismaz trīs līmeņos – enerģētiski, praktiski un izpratnes ziņā, tad mums būtu jāsagatavojas tīri praktiski, lai nodarbības laikā varam piedalīties ar pilnu atdevi.

Enerģētikai būtu ļoti labi, ja Tu sagatavotu kādas 5 sarkanas sveces. Un ja Tev ir, tad kādu saraknu šķīvi vai svečturīšus, vai paliktni, uz kā tās izvietot. Sarkanā krāsa šai reizē dominēs un tādēļ visu, kas ir sarkans un varētu Tev noderēt kā simbols, droši sagatavo pirmdienas vakara nodarbībai.

...
Komentāri (3)  |  2016-02-03 16:44  |  Skatīts: 2760x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.