Satikšanās


sadaļa: DIEVA UN VISUMA LIKUMI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kad biju maza meitiņa, tad ļoti ilgi spēlējos ar lellēm. Man bija bērnu (lellīšu) ratiņi un es varēju būt maza mammīte. Atceros, kad laukos citi bērni spēlēja “kariņu”, es tikmēr ar saviem ratiņiem. Un pat ja viņiem trūka dalībnieku un mani paaicināja kādā no kara frontēm, tad es nemācēju ne šaut ne kauties, mani pašu pirmo “paņēma gūstā” vai “nogalināja”, un es ātri izstājos no spēles, lai atkal būtu ar saviem ratiņiem un lellītēm.

Ar kaimiņu bērniem mana skaistākā spēle bija – spēlēsim “ģimenēs”. Dažreiz es biju bērns. Dažreiz mamma. Lai vai kā – ģimenes attiecības un sievišķība jau tad manā dzīvē spēlēja lielu vai varbūt galveno lomu.

Otrs skaists periods, kad guvu brīnišķīgu pieredzi, bija 9 gadu vecumā, kad man piedzima māsa. Nu tas bija TĀDS notikums mūsu ģimenē. Un tad jau man bija lieli rati un liels bebis, ko stumt un kuru mīlēt.

...
Komentāri (9)  |  2016-01-25 20:56  |  Skatīts: 4444x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par blokiem attiecībās


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai esi domājusi kā rodas bloki jeb enerģijas sabiezējumi? Un kad un pie kādām situācijām tie rodas? Un dažreiz cik tie ir nepamatoti.

Tie iemesli jeb tas sākums kaut kādām domformām var būt ārkārtīgi dažāds. Kāds nepareizi pateikts vai saprasts vārds. Kāda situācija, kas nebija no patīkamākajām. Kāds pāri nodarījums vai speciāli pateikts aizvainojums.

Vai varbūt kāda cita cilvēka nespēja tik galā pašam ar savu dzīvi un tad pilnīgi nepamatotu dusmu izgāšana uz Tevi.

Tādu cilvēku, kuram nebūtu neviena aizvainojuma vai neviena energo bloka – tādu jau nav. Nu varbūt kaut kur Tibetā ir kāds mūks, kurš sēž, meditē un visu dienu rada gaismu, bet tiem, kas neesam vēl tik apskaidroti, mums ir sava bagāža, kas jāizstrādā. Un kamēr neesam to izstrādājuši, tas krietni vien var patraucēt mūsu attiecībām it sevišķi sākotnējā attiecību periodā.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-25 21:54  |  Skatīts: 1388x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Attiecību skolas tikšanās


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 12. aprīlī bija mūsu pirmais seminārs, ko vadījām kopā ar vīru. Skatos -tieši šobrīd Toms raksta par šo tikšanos un es padomāju, ka arī man taču ir ko teikt un tas visticamāk atšķirsies no viņa rakstītā.

Tas īstenībā ir fantastisks fenomens, kas notiek jebkurā nodarbībā un faktiski jebkurā dzīves situācijā – ka piedalāmies vienā un tai pašā notikumā, bet pat tik tuviem cilvēkiem kā vīrs un sieva, tie ir divi dažādi notikumi, pieredze un skatījums uz notiekošo. Un es jau varu pastāstīt tikai par to savu – sievišķīgo un personīgo skatījumu.

Man tā bija lieliska pieredze, jo pirmo reizi es dalījos ar to, kas notiek tieši šobrīd. Un secināju, ka ir jau ļoti viegli runāt par to, kas izstrādāts un izdzīvots vairākus gadus atpakaļ. Esmu šādi stāstījusi par savu vientulību, trūkumu, sērām, par dažādiem neveiksmju un pēc tam veiksmju periodiem, kas bijuši pirms laimes terapijas.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-25 21:50  |  Skatīts: 762x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Receptes laimīgām attiecībām


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es ilgāku laiku domāju, diez kā es atgriezīšos pie semināru vadīšanas. Un vai vispār atgriezīšos. Un kā izdarīt to dabiski un tā, lai tas man pašai sagādā prieku un gandarījumu...

Un pēkšņi šodien runājam ar Tomu, cik svētīgs mums abiem bijis šis laiks, cik vērtīgu attiecību skolu esam izgājuši, cik vēl dziļi labāk viens ar otru jūtamies un cik labprāt vēlreiz un vēlreiz pārdomājam tos ieguvumus, ko mūsu dzīvē pēdējo laiku notikumi ir nesuši.

Es tagad droši varu pateikt, ka šāda dvēseles izpurināšana ir ārkārtīgi svētīga. Tā ir pilnīgi kā dzīves inventarizācija, kad saliec pa jauniem plauktiņiem to, kas tev pašam ir svarīgs, un kas varbūt vairs nav. Tu pa jaunu izvērtē savas attiecības ar Dievu un Debesīm. Un kaut arī varbūt arī iepriekš bija licies, ka nu ir taču viss kārtībā, izrādās, ka tuvības pakāpei var būt ļoti dažādi līmeņi. Pa jaunu iepazīsti sevi, jo izrādās, ka dziļā grūtumā esi tik ļoti tīrs un tik ļoti tu pats, ka tieši šai mirklī uzzini par sevi daudz tāda, ko iepriekš nezināji. Un pilnīgi noteikti, tu pa jaunu iepazīsti savus pašus tuvākos cilvēkus. Īpaši vīru, mazo un lielo ģimeni, draugus.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-25 21:46  |  Skatīts: 1016x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mīlēt un būt mīlētiem


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien ir svētku diena un ļoti daudzi kavējas atmiņās. Kā tas bija pirms 25 gadiem, kad pasludināja neatkarību. Kāds bija pacilājums. Kāds prieks, cerība, nākotnes sajūta.

Es atceros to laiku. Man patika kopējā noskaņa, jo ļoti mīlu Latviju un brīvību.

Bet atceros arī sevi, ka biju vēl ar tik ļoti daudziem jautājumiem, uz kuriem nepratu rast atbildi. Un ja lielākā daļa cilvēku tai laikā domāja kā iejusties jaunajos apstākļos, kā nopelnīt, kā dzīvot tālāk, kā tagad būs ar stabilitāti vai drošību, mani jautājumi toreiz bija tie paši, kas tagad: kā mīlēt? Kā būt laimīgai? Kā dzīvot starp laimīgiem cilvēkiem? Kā izveidot mīlošas attiecības? Kā dzīvot laimīgā ģimenē?

Tikai atšķirtība tā, ka toreiz es nezināju atbildes. Tagad kādu laiku jau zinu. Un tā ir tik kaifīga sajūta, ka pats savā dzīvē jūties droši.

...
Komentāri (0)  |  2015-05-04 17:06  |  Skatīts: 1211x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Došana un ņemšana attiecībās


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā ļoti daudz domāju par enerģijas mijiedarbību un to cik mūsu labā pašsajūta un laime ir tieši atkarīga no šīs enerģijas maiņas.

Iedomājies, cik nelaimīgas un nekam nevajadzīgas jūtamies, ja nevienu neinteresē tas, ko mēs no sevis gribētu dot, ar ko dalīties, ko vairot. Un cik traki mums ir tad, ja kāds kaut ko dod, bet mēs kādu savu stereotipu vai audzināšanas dēļ pieklājības pēc atsakāmies un neņemam. Un cik grūti ir tad, ja neprotam iedot. Gribētu, bet neprotam. Un cik grūti ir tad, kad gaidām, bet mums nedod.

Un ir pilnīgi vienalga par ko tieši runājam – vai siltu mīļu vārdu un buču no rīta tuvam cilvēkam, vai kādu dāvanu vai padomu vai pakalpojumu kolēģiem, vai varbūt palīdzību vai kādu naudas summu draugiem.

Došana un ņemšana ir saistīta ar mūsu sirds čakru. Rokas ir enerģētiski vienotas ar sirds čakru. Tādēļ, ja gadījumā šai ziņā nav līdzsvara, tad pirmais, kas to dzīvē uzrādīs, būs attiecības. Attiecības ģimenē un pārī, jo tieši šīs attiecības ir visciešāk saistītas ar mīlestību un sirds čakru. Bet tieši tāpat tas var būt saistīts ar attiecībām biznesā vai kādā citā partnerībā. Interesanti, ka reiz vienā seminārā analizējām vīrieša un sievietes attiecības un nonācām pie secinājuma, ka ļoti bieži sieviete ir jau sen aizmirsusi kā tas ar mīļumu un pateicību saņemt, pieņemt, palūgt, dabūt un līdz ar to pretim ir vīrietis, kurš ne labprāt dod, pelna, gādā. Un pietiek tik šo vienu jomu katram kā cilvēkam nolīdzsvarot, kā attiecības sakārtojas pašas no sevis. Starp citu – ja vēl arvien nezini kā atpazīt savu „īsto vīrieti”, tad viens no ļoti konkrētiem rādītājiem vai viņš ir Tavs īstais un vai viņš Tevi uzskata par īsto ir tas cik viņš ir devīgs tieši attiecībā pret Tevi.

...
Komentāri (1)  |  2013-12-15 03:01  |  Skatīts: 4101x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pateicība un prieks


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es šodien esmu pamodusies ar tik milzīgu pateicības sajūtu, ka gribu Tev to aprakstīt. Es pat nezinu ar ko lai sāk. Tas viss ir saistīts ar Pavasara studiju un Tevi. Esmu pieradusi Tevi uzrunāt uz Tu, lai gan šoreiz vēršos pie pilnīgi visiem, kas ir saistīti ar Pavasara studiju.

Šoreiz tās manas sajūtas ir kā mammai par bērnu – tāds lepnums un laime, ka tavam lolojumam kaut kas ir izdevies, vai ka tas veiksmīgi darbojas, vai ka kaut kas jauns top vai notiek. Ilgu laiku es darbojos zem Pavasara studijas vārda un vienkārši tā bija strauja, laimīga ikdiena, kas mani nesa uz priekšu dzīves upē un es daudz par to visu nedomāju. Bet te pēkšņi – Pavasara studijas 4. dzimšanas dienā, kas +/- sakrita ar mūsu pirmo nometni, mana sirds pateicībā un laimē nodrebēja. Es biju 65 nometnes dalībnieču vidū un tai brīdī tas bija tik liels lielums, lai es varētu sajust varenību un spēku, kas notiek, kad vienlaikus kopā sanāk tik daudz pozitīvi domājošu cilvēku un apzināti vairo mīlestību un gaismu.

...
Komentāri (7)  |  2013-11-14 17:41  |  Skatīts: 2729x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nometnes sajūtas


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vēl arvien esmu nometnes sajūtās, un lai arī sazemēšanās notiek ik uz soļa un bez tā jau nevar, ik pa laikam vēl un vēl atpūšos tajā bezgalīgi tīrajā, mirdzošajā mīļumā, kāds bija nometnes trīs dienās.

Viena dalībniece (paldies, Inesīt) braucot prom teica – „Esmu bijusi vairākās šādās nometnēs, un visu laiku gribu noformulēt, kas šai nometnē bija absolūti unikāls, un pēkšņi zinu – tas ir tas bezgalīgais mīļums visas nometnes garumā. Lūdzu, nepazaudējiet to.”

Un tā ir arī tā mana sajūta, ka visvērtīgākais visā šai notikumā bija tieši tā enerģētika, kādu pašas radījām un kādā pēc tam pašas trīs dienas „plunčājāmies”. Starp citu – šīs nometnes tēma bija tik gaisīga, tik viegla, tik jauka un jautra, tik triku pilna, ka brīžiem tas patiešām viss izskatījās pēc plunčāšanās. Un tai pat laikā, tam visam bija dziļums, kas deva atslābumu un attīrīšanos un pēdējā dienā pat vairakkārt izplūdām asarās dēļ tā, kad emocijas nāca vaļā un tām vienkārši bija jātiek ārā.
...
Komentāri (3)  |  2013-09-17 17:14  |  Skatīts: 2268x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Es Esmu


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Līst lietus. Man durvis ir līdz galam vaļā un ir sajūta, ka lietus ir tepat. Ka tas viss notiek manī. Es nedaru neko, tikai esmu.

Šis stāvoklis ir mans pēdējā laika atklājums. Un tas ir kaut kas priekš manis tik neierasts un jauns, ka izvēlos to baudīt katrā brīdī, kad vien to sajūtu. Es pēc dabas esmu darbības cilvēks. Es patiešām ļoti daudz daru. Es kaut ko izdomāju un to ielaižu savā dzīvē caur izmēģināšanu, caur iztestēšanu, caur darbību, caur pamēģināšanu. Un šķiet, ka nu es savā dzīvē beidzot esmu nonākusi līdz tam, par ko raksta Tolle, vai par ko runā Kristīne mūsu Gaismas skolas semināros – arvien biežāk es nedaru neko.


Un tā nav slinkošana. Un tā nav izlaišanās. Tas ir apbrīnojams stāvoklis, kura vērtību pat nemāku vēl ne novērtēt ne aprakstīt. Varbūt, ka to var nosaukt par SAPLŪŠANU. Varbūt, ka par MIERU. Varbūt, ka par HARMONIJU. Varbūt par ES ESMU.

...
Komentāri (5)  |  2013-08-13 22:26  |  Skatīts: 3314x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


On-line sarunas turpinās


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tas ir kaut kas apbrīnojams, cik ļoti nopietnu tēmu esam aizskārušas vebinārā, un tas ir apbrīnojami, cik ļoti meitenes iesaistījās un vēl šodien mēs sazvanāmies, un vēl šodien sarakstāmies, un nevaram vien beigt runāt par....mīlēšanos un mīļošanos, par to kā būt skaistām un kā radīt vīros un vīriešos interesi par sevi.

Pirmais komentārs jeb pirmā vēstulīte, kas man pienāca pēc vebināra vakar uz draugiem.lv, bija – ka mums biežāk laimes terapijā jārunā par šo jomu. Ka bez šīs mīļošanās un mīlēšanās jomas sakārtošanas mēs netiekam nekur tālāk. Ka mēs jau varam izlikties, ka viss ir kārtībā, bet īstenībā bieži vien ir „jāraud spilvenā”.

Izrādās, viena ļoti nopietna tēma, ko tā īsti es saprotu tieši šodien, pēc tam, kad saņemu atgriezenisko saikni un jautājumus nu jau ceturtdienai, ir tieši tas - kā apzināties sevi kā sievieti, kā baudīt to, ka patīku, un kā nesamulst, kad mums sāk pievērst uzmanību un kā to visu baudīt, nevis „nogriezt pie saknītes”.
...
Komentāri (2)  |  2013-06-26 01:47  |  Skatīts: 2263x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] |