Semināru cikls "Čakru enerģijas līdzsvarošana". KALENDĀRS


Semināru norises kalendārs JAUNAJAI GRUPAI, kura darbu sāka 9. februārī

8. martā
3. seminārs "2. čakras enerģijas līdzsvarošana"

22. martā
4. seminārs "3. čakras enerģijas līdzsvarošana"

5. aprīlī
5. seminārs "4. čakras enerģijas līdzsvarošana"

19. aprīlī
6. seminārs "5. čakras enerģijas līdzsvarošana"

3. maijā

...
Komentāri (0)  |  2016-01-18 19:09  |  Skatīts: 790x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Semināru cikls "Čakru enerģijas līdzsvarošana". SATURS1. nodarbība - enerģijas testēšana un diagnosticēšana visām 7 čakrām

Pirmajā tikšanās reizē, analizējot un caurskatot savas dzīves notikumus, konstatēsim katras čakras darbību un uzzīmēsim katrs savu enerģētiskās plūsmas shēmu. Būs daļa cilvēku, kuriem ļoti attīstītas ir augšējās čakras un pietrūkst sazemējuma, būs kāds, kuram ir spēcīgs Ego un sazemējums, taču trūkst sirds mīlestības pret sevi un apkārtējiem, var gadīties, ka būs kāds, kuram vēl nav atvērusies 6. čakra un pagaidām ļoti vāji strādā intuīcija. Zīmējums katram būs savs un dzīve jau ar katram sava – unikāli savādāka.

Kad vienu reizi iemācās šo diagnosticēšanu, tas ļoti palīdz veidot attiecības ar saviem tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem – saprotot, ka arī viņiem ir katram savs šis unikālais zīmējums un visticamāk, ka tikpat nenolīdzsvarots, kā mums katram, pirms to savā dzīvē sakārtojam.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-13 19:24  |  Skatīts: 1215x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Diagnosticēšanās un sazemēšanās


sadaļa: ČAKRAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

Viss šis kurss ir veltīts tam, lai mēs iemācītos regulēt un vadīt paši savu enerģētiku. Šis nu patiešām ir viens laimes terapijas absolūti praktisko nodarbību kopums, kur kopā iemācīsimies kā līdzsvarot savus enerģētiskos centrus un lielu daļu savas enerģētikas sakārtosim jau dziedināšanās laikā.

Jau gadiem Tev stāstu kā eju kontrastdušās, kā peldos jūrā, kā eju kilometriem staigāt, kā ravēju rozes un kopju māju, lai tikai sazemētos, nolīdzsvarotos, lai sakārtotu savu enerģētiku. Un tiklīdz kādā jomā atkal ir kaut kas izgājis no līdzsvara, tā momentā pati sev palīdzu sakārtoties. Man priekš tā nav vajadzīgs ne dziednieks, ne konsultants – es vienkārši to izdaru, mijiedarbojoties ar dabu un vadot savu enerģiju.

Tieši tādēļ kaut kad pagājušā gada nogalē iedomājos, ka man Tev ir jāiemāca šī līdzsvarošanās un enerģijas kārtošana.

...
Komentāri (0)  |  2015-05-05 21:34  |  Skatīts: 1280x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.