Liekam jaunu bildi iekšā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau rīt ir atkal viens jauns sākums. Un brīžiem es tiešām jūtos kā Makss un Morics stāstos – ka viens (ne)darbs vēl nav beigts, ka jau nākošais tiek steigts :)

Burtiski vēl tikko kā bijām nometnē un līdzsvarojām čakru enerģiju, sākot no sazemējuma līdz pat lidojumam Debesīs caur septīto čakru.

Vēl šobrīd turpinās nometnes pēcsajūtas un katrs rīts sākas ar saraksti epastos, kurs dalībnieces apmainās sajūtām, atziņām un vairo katra savu un kopējo mīlestības lauku.

Un tomēr, tomēr – nometne ir beigusies un kādam jaunam turpinājuma ir jāseko gan priekš tiem, kas nometnē bijuši, gan tiem, kas šoreiz nē.

Un tieši tādēļ – rīt sākam jaunu nodarbību ciklu klātienē. Šis būs “Čakru enerģijas līdzsvarošanas” kurss, kur rīt notiks katra dalībnieka individuāla un tai pat laikā kopēja čakru diagnosticēšana. Un tad pēc divām nedēļām sāksim dziedināšanu un līdzsvarošanu, kad sēdēsim uz skuju zariem, staigāsim pa čiekuriem, bērsim graudus klēpī, vairosim sievišķību ar rožu lapiņām utt., utjpr.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-22 18:44  |  Skatīts: 606x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sajūtas tik tikko pēc...


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Mūsu fantastiskā kopā sanākšana Jumurdā ir tikko kā noslēgusies. Un sajūtas ir tik Milzīgas, tik Piepildītas, tik Lielas, ka faktiski diez vai tās var aprakstīt un pat nezinu vai vajag. Tomēr ir kas tāds, ko noteikti vajag – un tā ir pateicība un mīlestība.

Paldies visām, visām, visām dalībniecēm par tik jaudīgu enerģiju, kuru katra atsevišķi un visas kopā radījām. Bez jums tas nebūtu iespējams. Man ļoti patika kā Lolita teica, ka katra nometne ir arvien labāka un ir sajūta, ka šī nu patiešām ir vislabākā.

Un cita viena dalībniece teica, ka pašos pirmsākumos bija baidījusies, ka parasti jau ir tā, ka izdodas nu viena, varbūt divas šādas nometnes, bet, ka katra reize kļūst arvien labāka, tā “nemēdz būt”. Mēs pašas esam pierādījušas, ka mēdz gan. Ka mēs spējam visi kopā to tā radīt:)

Man arī šoreiz ir tieši šāda sajūta.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-21 19:19  |  Skatīts: 699x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par enerģijas līdzsvarošanu


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nu jau esam vairākas grupas, kas kopā izgājušas čakru enerģijas līdzsvarošanu. Un katrreiz, un katrreiz no jauna apzinos, cik tā ir svētīga lieta un cik svarīga šī atklāsme – ka pietiek sevi sakārtot un mainās visa (mana) pasaule.

Ir divas dienas pirms nometnes un mājās valda īpaša gaisotne. Mēs ar vīru pārrunājam praktiskās tehnikas, ko kurš vadīs, sazvanāmies ar vieslektoriem, saņemam dalībnieču aprakstus un bildes. Viss notiek ap Pavasara studijas lielo notikumu.

Ir tā, ka uz nometni Tevi aicināt vairs nevaru, jo absolūtā laimē varam secināt, ka visas vietas aizņemtas un Jumurdas muižas divas mājas esam aizņēmuši pilnībā. Ir pat tā, ka nesatilpstam konferenču zālē un dosimies uz pirts augšas lielo zāli, lai tad nu ir ērti un omulīgi.

Par visu šo runājot, man patīkamais satraukums ir tik taustāms, ka enerģija kāpj uz augšu un patiešām ir nepieciešams sazemējums, lai viss izdotos.

...
Komentāri (2)  |  2015-09-16 21:36  |  Skatīts: 1349x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pieķeršanās


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šovakar mums būs vebinārs par atkarības un līdzatkarības tēmu un secināju, ka tā ir tā pati pieķeršanās tēma, no kuras tik ļoti ikdienā ciešam.

Ja cilvēks iemācītos būt pašpietiekams un baudīt to, kas dzīvē notiek – mums nebūtu ne problēmu, ne sāpju. Bet tā kā mēs visu laiku kaut kam pieķeramies – savai komforta zonai, attiecībām, cilvēkiem, vielām, paradumiem.... - kļūstam nelaimīgi tad, kad mums no tā jāšķiras, vai arī ja tas mums tiek mazākās devās vai netiek nemaz.

Es pati esmu jeb biju no tiem, kas pieķērās kā dadzītis. Bet tā kā jau krietnu laiku šo savu izturēšanos esmu piefiksējusi kā traucējošu, tad kādus pēdējos 10 gadus ar to sevī pastrādājot, jeb precīzāk – apzināti izmainot savu attieksmi un uzvedību, redzu, ka ar to var tikt galā.

Interesanti, ka turpinu satikt šo tēmu apkārtējos cilvēkos un redzu, cik cilvēks pats sevi var padarīt nelaimīgu, ja niķojas un turpina pieprasīt devu.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-14 21:26  |  Skatīts: 797x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atkarība... Līdzatkarība... Kāpēc?


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es jau ilgāku laiku domāju, kas ir tas, ka mūs, cilvēkus, kuri ir brīvas dvēseles ar ļoti spēcīgu lielu energolauku, kuriem ir dota brīva griba un kuriem ir zināms, ka šis ir brīvas gribas Visums un nekas, pilnīgi nekas ar katru no mums nevar notikt, ja mēs to neesam gribējuši – kāpēc rodas atkarības un pakārtoti līdzatkarības.

No vienas puses pilnīgs absurds, jo gribas taču pilnīgi balsī kliegt, ka neviens neizvēlas būt atkarīgais. Ka, ja vien varētu izvēlēties, tad neviens atkarību neizvēlētos. Izrādās, ka izvēlas gan. Un faktiski pilnīgi visi, kas sevi pieķeram pie kādas no atkarībām, esam paši to izvēlējušies.

Kas tam pamatā? Kāpēc mēs tā darām?

Tādēļ, ka cilvēks nesastāv tikai no dvēseles vien. Mums ir ķermenis, kas ir bioloģiska sistēma, kura nevar pastāvēt bez ļoti daudz noteiktiem kritērijiem. Piemēram – mēs esam pilnībā atkarīgi no gaisa, no ūdens, no siltuma, no ēdiena utt. Un mums ir personība jeb ego, kas ir psiholoģiski atkarīga no komforta un laimes, kā arī no avotiem, kas šo laimi dod.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-10 18:36  |  Skatīts: 672x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gaismas pielieti


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau trīs (vai varbūt 5) dienas esmu “atklājusi” ko tādu, kas manu sirdi, dzīvi un laiku ir piepildījis ar tik milzīgu mieru, gaismu un mīļumu, kādu nav īsti iespējams aprakstīt.

Pirms vairākām dienām, klikšķinoties pa youtube vietni, pēkšņi sāku skatīties kādu brīnišķīgu meiteni, kura ar absolūtu gaišumu stāsta par līdzsvaru, enerģiju, par mīlestību, par mieru. No sākuma es tā īsti neko nesaprotu, bet ir tik patīkami skatīties, ka nepārslēdzu.

Starp citu – šis mani pašu ļoti izbrīna, jo pēdējā laikā biju pamanījusi, ka facebook vietnē nevaru noskatīties nevienu ieteikto video līdz galam. Viena minūte paiet – viss skaidrs – pārslēdzu.

Bet šo meiteni skatos un skatos.

Un pēc tam pārslēdzu uz kādu puisi, kurš sāk stāstīt par čenelingu.

...
Komentāri (1)  |  2015-09-09 18:21  |  Skatīts: 1665x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Apziņas paplašināšana


 Ja katru dienu darām plus mīnus ierastas darbības un piedevām vienā un tai pašā veidā, tad veidojas pieradums un mūsu apziņa iegūs komforta zonu, kurai ar laiku izveidojas ļoti stingras robežas. Cilvēka dabā ir šīs robežas nostiprināt un arvien omulīgāk iekārtoties tieši šai ērtajā formātā. Un viss jau būtu labi (lai gan garlaicīgi), ja vien mēs varētu šai komforta zonā atrasties tik, cik gribam. Bet izrādās, ka tas ir pilnīgi pretēji pasaules kārtībai un mūsu attīstībai. Ka tieši esot komforta zonā mēs vismazāk augam.

Tad, kad mums ir dikti labi un ērti, tai brīdī mēs nostiprinām savu spēkus, lai dotos jaunos izaicinājumos – proti diskomforta zonā.

Starp citu – ar patiku ieiet diskomfortā mēs varam tikai tad, ja šo darbību praktizējam apzināti. Faktiski ir tā, ja dzīve mūs diskomfortā iemet bez sagatavošanās, tad īpaši labi pirmajā brīdī nejūtamies.

Protams, ka esam dažādi un mūsu elastība arī dažāda. Bet tas, kas visiem ir vienāds – ir moments, kad izkāp aiz robežas, ko mūsu pašu prāts ir izveidojis.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-03 18:03  |  Skatīts: 691x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jaunības noslēpums


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kādā vebināra čatā man meitenes jautājumu sadaļā uzjautāja tik interesantu tēmu, ka nolēmām par šo tematu sagatavot veselu nodarbību. Mēs toreiz sākām runāt – kā saglabāt jaunību un jauneklīgu attieksmi pret sevi un dzīvi, neatkarīgi no gadu skaita.

Toreiz pie sevis nodomāju, ka es patiešām esmu īstais cilvēks, kam to jautāt – jo man pa visu dzīvi varbūt ir bijuši divi “klupieni”, kad esmu sajutusies “veca” un nogurusi un ka visa dzīve jau pagājusi. Piedevām ar reālu vecumu tam, protams, nav bijis nekāda sakara.

Vienreiz tas bija 23 gados, kad nolēmu, ka diskotēkas, ballītes, īsi svārki un vispār tādas “jauniešu izdarības” kā koķetēšana un tusiņi vairs nav priekš manis. Nu jau esmu beigusi augstskolu un vairs pat neesmu studente. Tagad ir sākusies (briesmīgā) pieaugušo dzīve un jāsāk būt nopietnai un atbilstoši arī jāizturas.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-31 20:42  |  Skatīts: 742x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā pašas visu sabojājam


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai esi domājusi, kāpēc tā, - viss tik labi, tik labi, un pēkšņi sagriežas kājām gaisā un izjūk tik labi iesāktas lietas un tik brīnišķīgi veidotas attiecības.

Esmu to novērojusi vairākkārt gan pati savā pieredzē, gan citu cilvēku dzīvēs.

Un tad man bija interesanti – diez kurā mirklī tas izmainījās. Vai tiešām viss pirms tam bija tik kārtībā un no tīra gaisa viss tā izjuka.

Un izrādās, ka tik balti un pūkaini nemaz nav.

Pētīju dziļāk un sapratu, ka visa vaina ir mūsu pašu enerģētikā, kad nepamanījām, ka nīgrums, īgņošanās vai pat laiku pa laikam dusmas, dara savu tumšo darbiņu mūsu iekšpusē, kamēr ārēji vēl viss izskatās tīri ok.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-28 18:36  |  Skatīts: 1068x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķības skola


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nedēļu atpakaļ notika mūsu pirmā tikšanās, kuru es gaidīju ar bezgalīgu mīļumu, nelielu satraukumu un tauriņiem vēderā, jo zināju, ka grupa ieviesīs korekcija Sievišķības skolas programmā un pielāgos to tieši sev un savām vajadzībām. Un patiešām – ilgi nebija jāgaida, kad viena no dalībniecēm teica, bet vai mēs šai skolā tiešām varētu runāt tikai un vienīgi par sevi un nevis par attieksmi pret vīriešiem. Vai mēs varētu šeit mācīties kā būt laimīgām pašām pa sevi. Jo ja pašas būsim laimīgas, tad visi ap mums būs laimīgi.

Un tad nu mums radās uzdevums- kā apvienot intereses grupā, kurā ir sievietes, kuras šai dzīves periodā ir ārkārtīgi aktīvas kā viņas pašas saka pārsvarā sava laika pavada “vīrišķīgā” darbā un tās, kas šobrīd ir ģimenes ligzdas veidošanas vai uzturēšanas enerģijā. Kā apvienot lielu departamentu direktores un māmiņas, kas gaida bērnu vai ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Enerģijas dažādas. Intereses dažādas. Vajadzības dažādas. Šā brīža akcenti dažādi.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-26 19:38  |  Skatīts: 868x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.