Kā saglabāt jaunības enerģiju


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es to saucu par jaunības enerģiju, bet tikpat labi to varētu saukt par veselību vai sabalansētu, spēcīgu energolauku. Nu vārdu sakot jau kādu ilgāku laiku man patīk apzināties, ka cilvēks var dzīvot “neņemot galvā savus gadus vai personas koda cipariņus”.

Kā to darīt?

Man pašai tā ir jau pilnīgi dabiska shēma galvā un es jau arī neslēpjot ar to dalos. Un viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem šai savas enerģijas saglabāšanas attieksmē – ir necīnīties jeb neiet pret.

Pirmais, ko ir vērts pamanīt, ka dabā ir īpašs ritms un kārtība. Un ja ievērojam šo kārtību, tad ejam pa plūsmai jeb “pa vējam” jeb ar Dieva svētību. Savukārt tiklīdz dzīvojam kaut kādā savā citā ritmā, kur sanāk disbalanss ar to, kas notiek dabā, tā sākam pārtērēt spēkus.

...
Komentāri (0)  |  2016-01-27 19:54  |  Skatīts: 1048x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mīļošanās


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir rīts. Vēl acis man ir ciet, bet zinu, ka tūlīt būs jāceļas. Un it kā meklējot patvērumu, ielienu vīram azotē, lai pagulētu „uz rociņas”. Ir tik mīļi. Tik silti. Kaķis murrā blakus un suns sajutis, ka sākusies rosība, pienācis un grib mīļoties. Bērns no otras istabas sauc, lai ienāku, un es zinu, ka viņa grib, lai papaijāju viņai pēdiņas. Jā, mūsmājās viss rīts sākas ar mīļošanos un čubināšanos. Tas ilgst kādas 15 minūtes. Varbūt pat vēl mazāk. Tā ir tāda „rīta deva”, ko viens otram uzdāvinām.

Šodien šo rakstu mājas lapā pievienoju sadaļā „Jaunības noslēpums”, jo īstenībā mūsu šūnas jūtas jaunas un veselas tieši tad, kad ir apčubinātas, izkustinātas un iegrieztas pozitīvā enerģijā. Bet tikpat labi šo varēju ierakstīt arī sadaļā „Mīlestības formula” vai „Laimes terapija”. Mīļošanās ir mūsu komforta un labas pašsajūtas, veselības, jaunības un piepildītas dzīves pamatā. Un tā kā droši vien, ka nevaram sev nodrošināt katru rītu visa ķermeņa masāžu, tad šitāda rīta mīļošanās visai ģimenei ir ārkārtīgi svētīga.
...
Komentāri (5)  |  2013-07-01 17:59  |  Skatīts: 3939x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Agrā celšanās sievišķības vairošanai


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien pirmo reizi sapratu  - kāpēc agrā celšanās ir tik ļoti vērtīga tieši sievietēm.

Galu galā – 5os no rīta ceļos jau vairāk kā 20 dienas un visu laiku tas manī vēl nebija izkristalizējies kāpēc to daru, kas manī labs no tā notiek, vai nedaru sev pāri utt. Es kaut kā sevī visu laiku domāju –vai tas ir manas iekšējās disciplīnas jautājums (un iekšēja disciplīna vairāk, protams, ka ir vajadzīga vīriešiem un vīrišķai enerģijai) vai arī fiziskā spēka un enerģijas jautājums, vai gribasspēka un psiholoģiskās noturības jautājums, vai varbūt tas man ir nepieciešams manas apziņas paplašināšanai. Bet tieši šodien es uzzināju un sevī noformulēju – ka šī agrā celšanās vairo manu sievišķību, stabilizē manu iekšējo mieru un harmoniju, vingrošana un ēšanas režīms uzlabo augumu un vairo elastību.

...
Komentāri (16)  |  2013-05-20 17:26  |  Skatīts: 6516x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauna, skaista, vesela un laimīga


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sveika, mīļā, Jaunajā gadā!

Es ilgi domāju, ar kuru tēmu tad gribu uzsākt šī gada sarunas ar Tevi, un pati nespēju noticēt, ka sāku ar sadaļu „jaunības noslēpums” un runāšu par ķermeni, labu jušanos un izskatu. Apbrīnojami. Biju par sevi domās, ka man vissvarīgākais ir runāt par garīgām tēmām, vai vismaz par šā gada plāniem. Runāt kaut ko motivējošu, iedvesmojošu un spēcīgu. Bet izrādās, ka šis gads man ir sācies ar supersievišķīgu tēmu – kā nomest kādu lieku kilogramiņu, kā samīļot ķermeni un uzlabot izskatu.

...
Komentāri (19)  |  2013-01-03 22:35  |  Skatīts: 6989x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ja pilnīgi nav spēka


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PSRISJOLKOVA

 Jau vairākos semināros pirmā riņķa jautājumu laikā cilvēki ļoti šobrīd runā par to, ka šai periodā galīgi nav spēka, pilnīgi neko negribas un nevar nekā sevi iekustināt. Un tā kā es pati pilnīgi neizceļos ar spēka pilnu enerģiju un īstenībā ir pilnīgi otrādi - fiziskā spēka man visu laiku it kā ir par maz, tad ļoti labi zinu par ko ir runa.

Es patiešām jau esmu izmēģinājusi gandrīz visu – es vēl arvien jūrā peldos, un es taisu prakšalanu, un eju uz jogu un kilometriem staigāju gar jūru, un grābju lapas un strādāju dārzā......nu daru, daru un vēlreiz daru, lai tikai enerģija būtu kārtībā un spēka būtu pārpārēm....bet...visu laiku kā nav tā nav.

Un tad, kad man bija sajūta, ka nu jau vairs tikai velkos gar zemi un drīz man pazudīs pat tā entuziasma kripatiņa uz kā viss turas, es pēkšņi atcerējos par tēvu-tēvu gudrību, ko zina katrs latvietis kopš dzimšanas – lai rastos spēks un enerģija, jāēd dzērvenes ar medu.

Un ko domā? Vīrs man uztaisīja supergaršīgus veselības salātus liekot kopā sauju dzērveņu, pāris šķēles citronu, riekstus, žāvētas plūmes un rozīnes. Visu to sajauc ar divām tējkarotēm medus. Klau – nu tas ir kā dopinga šprice : )) Es jau ēdot jutu, ka seja karst un tūlīt, tūlīt izsitīsies sviedru lāsītes. Jau ēdot es zināju, ka šis man dos enerģiju un spēku. Es ēdu un ar katru mirkli kļuvu stiprāka. Nākošā dienā atkal. Un nu jau trīs reizes dienā. Un nākošā dienā atkal.

...
Komentāri (19)  |  2012-11-04 17:33  |  Skatīts: 10442x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tija, joga un jogošana


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA


 Ir pagājis gads, kopš esmu iepazinusi jogu un nu esmu gatava dalīties ar Tevi par savām sajūtām un pārdomām šai sakarā.

Ir cilvēki, kam vingrošana, sports, kustēšanās un jebkas, kas saistīts ar fiziskām aktivitātēm ir „asinīs" un ļoti patīk un ļoti aizrauj. Man tā nav. Galīgi nav. Es piederu pie cilvēkiem, kas sevi ilgstoši noskaņo, tad nopērk abonementu uz fitnesa centru, vienu mēnesi paiet uz nodarbībām, tad godīgi nopērk nākošo un atrod tūkstošs iemeslu, lai neietu.

Bet tagad man ir cita pieredze.

Gadu atpakaļ, kad nokļuvu Tijas nodarbībā, tad pēkšņi sapratu, ka fiziskā darbošanās ar ķermeni galīgi nav tikai fiziska darbošanās ar ķermeni. Ka izrādās jogas nodarbībās mēs paplašinām apziņu, līdzsvarojam enerģētiku, atveram enerģētikas blokus, un kļūstam spēcīgāki, izturīgāki un mīlestības piepildītāki dzīvei. Ķermenis šai gadījumā ir tikai kā palīgs jeb turpinājums mūsu domām, kā templis mūsu enerģētikai.
...
Komentāri (8)  |  2012-09-11 22:00  |  Skatīts: 7061x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par riktēšanos un gatavošanos


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien ar Tevi gribu parunāt par to cik daudz laika veltām tam, lai gatavotos dzīvot tā, kā mēs to tiešām gribētu un cik pa īstam tā dzīvojam.Tu jau zini manus „slavenos” jautājumus, kurus katru reizi uzdodu gan semināros, gan arī grāmatā. Un tas ir – vai Tu esi laimīga? 
 

Lūk, tieši par to atkal būs šis saruna.

 

Par to – vai Tu esi laimīgs. Par to, vai Tu zini savu mērķi un virzību. Par to, vai tā ir Tava izvēle nodzīvot un izdzīvot šo dienu tā, kā Tu pašlaik to dari.

 

Un kāpēc es atgriežos pie viena un tā paša?

 

Tādēļ, ka tas ir pamatu pamats, lai dzīve būtu tāda, kādu Tu to vēlies.Pirmā lieta, par ko šai sakarā ir jāpadomā – ir Tavs dzīves mērķis un kopējā virzība. Ir svarīgi, lai Tu vispār zinātu ko vēlies. Savādāk būs tā, kā man bieži atbild semināru dalībnieki – es nezinu vai esmu laimīgs, bet zinu, ka neesmu nelaimīgs. Un tas ir tāds diezgan remdens rutīnas stāvoklis, kad it kā dzīvoju, bet ne tā kā man pa īstam gribētos. Vai arī es nemaz neapzinos kā man gribētos.
...
Komentāri (17)  |  2011-01-27 18:43  |  Skatīts: 7753x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dzīvot...nevis eksistēt


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien parunāsim par to, kā savu dzīvi no vienkāršas dzīves pārvēst par brīnišķīgu, vienreizēju un unikālu. Kā piepildīt to ar jaunību, vitalitāti, dzīves prieku un baudu.

 

Klau – ko Tu šobrīd dari?

 

Labi, labi – sēdi pie datora un lasi manu mājas lapu. Es daru to pašu. Tikai es esmu šajā pusē un rakstu savai mājas lapai. Bet parunāsim par to kā katra šobrīd jūtamies.

 

Es Tev izstāstīšu kā jūtos es – es turu klēpī portatīvo datoru (zinu, ka tas nav īsti labi tehnikai un ceļiem, bet šādi es jūtos ārkārtīgi labi un to šad tad atļaujos). Es smaidu – jo lielāko daļu no saviem rakstiem es esmu sarakstījusi absolūti īpašā noskaņojumā, kad esmu tik ļoti laimīga un absolūti apmierināta, ka kaut kā pat „fiziski” izjūtu kā tā informācija atnāk un plūst caur mani, lai rezultātā taptu raksts vai grāmata. Īstenībā šis ir mans rakstīšanas noslēpums jeb īstenībā pamatstāvoklis – ka noskaņojos un iejūtos un fiziski sajūtu laimes sajūtu un esmu instruments, lai pierakstītu to, ko man dod. (Es jau tā arī nezinu kur rodas domas un kā tās pie mums atnāk. Paļaujos uz Augstākiem spēkiem un viss).

...
Komentāri (26)  |  2011-01-25 21:05  |  Skatīts: 8765x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauna un laimīga savos ...35,40,50...


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vairāku sieviešu pamudināta, šodien ar Tevi gribu uzsākt sarunu par to, cik brīnišķīgi jūtamies savos gados. Kā protam sadzīvot ar pārmaiņām, kas mūsos fiziski notiek. Kā ļaujamies un baudām šos gadus un kā izskatāmies, kā jūtamies psiholoģiski. 

 

Šī pirmā saruna būs tieši par šo iekšējo psiholoģisko komfortu.


 

Man pašai šī tēma ļoti patīk un ļoti interesē, tieši tādēļ, ka es jūtos tiešām brīnišķīgi, ka man ne mirkli nav šķitis, ka kādi citi gadi man šobrīd būtu piemērotāki vai arī, cik ļoti man gribētos būt par 10 vai 20 gadiem jaunākai.

 

Nē.

 

Tiešām nē.

 

Es esmu baudījusi un izbaudījusi kā ir būt 17 un 18 gadus jaunai un skaistai – kad liekas, ka visa dzīve vēl priekšā. Bet ja salīdzina ar manu šodienas sajūtu – tad arī šobrīd es jūtos tā, ka man visa dzīve vēl priekšā, jo esmu tik ļoti daudzās jomās sava ceļa sākumā, ka ir tik ļoti daudz pēc kā tiekties un ko sapņot, un ko sasniegt. Gribās tik ļoti daudz vēl ko paveikt un izbaudīt. Un salīdzinoši ar to, kāda tā sajūta bija 18 gados – tagad es ļoti konkrēti zinu kā varu to izdarīt, kā viss darbojas, kāpēc notiek tas vai nenotiek šis. Man tagad viss ir skaidrs un es jūtos ļoti, ļoti komfortabli. Toreiz to visu nezināju.

...
Komentāri (37)  |  2011-01-25 06:50  |  Skatīts: 13504x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Attā, bailes!


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Katra jauna saruna ar Tevi man rodas kāda impulsa vadīta un šī saruna radās, pārdomājot komentārus pie raksta par prakšalanu. Faktiski pilnīgi konkrēti tas ir jautājums par bailēm no nezināmā un kā šīs bailes mums traucē.

 

Konkrēti runājot par prakšalanu, man bija tā, ka es uzzināju šo metodi un ar absolūtu ticību un pārliecību, ka man šī metode palīdzēs, sāku pildīt un mans rezultāts ir satriecoši labs.

 

Bet, ja es būtu izvēlējusies citu scenāriju, un sākusi klausīties citu „biedināšanā”, ka ar taviem švakajiem asinsvadiem un diviem insultiem jau nu gan nevajadzētu tā riskēt. Vai Tev taču pusaudžu gados bija sirds reimatisms un diez vai tava sirds to varēs izturēt. Vai arī – tev visi ģimenē slimo ar gremošanas sistēmas traucējumiem, iedomājies un tu tagad sālsūdeni tur liesi iekšā. Utt.

 

Visticamāk, ka to visu pārdomājot un iztēlojoties, es būtu iedzīvojusies lielā nedrošībā un beigu beigās ar savām bailēm piesaistījusi tieši to no kā baidītos.

...
Komentāri (6)  |  2010-10-16 00:38  |  Skatīts: 6137x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |