Praktiskās individuālās nodarbības


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien man kaut kā tik labi iet ar rakstīšanu, ka gribu Tev izstāstīt vēl vienu jaunumu, ko gribu savā dzīvē ieviest. Šodien kaut kā plūstot pa māju, vairākas reizes ar vīru izspēlējām zemapziņas pārprogrammēšanas metodi vairākām manām situācijām. Darījām to apzināti, lai kaut kas pamainās. Bet papildus tam ieguvu vienu vēl papildus pārliecību, ka šo varam palīdzēt izdarīt arī Tev, ja vien Tev ir tāda vēlēšanās. Piedevām ne vienai problēmai vien. Piedevām Tu vari izvēlēties, vai šo varu Tev novadīt es, vai mans vīrs Toms – mums abiem šis izdodas vienlīdz viegli.

Tas izskatās tā – ka no sākuma jānodefinē problēma, kas tiešām traucē laimei un labai dzīvei. Pēc tam jāapzinās, kā to radām, pēc tam jāsajūt un jāsaprot kāpēc, un pēc tam tas jāizmaina. Izkalausās līdz smieklīgumam vienkārši, bet īstenībā tas aizņem apmēram stundu pusotru. Un ja grib vairākas tēmas iziet, tad vēl vairāk.

Es šodien izstrādāju kādas 4-5 situācijas un visās ieguvu pilnīgi jaunu pārsteidzošu atklājumu, cik viltīgi esmu visu laiku sevi mānījusi un pati iepiņķerējusi šai situācijā.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-15 03:50  |  Skatīts: 1021x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gatavošanās Saulgriežu svinēšanai ir sākusies


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Biju pie mammas un tas man ir kā sākums gatavošanās laikam, lai tad, kad būs Saulgrieži un svētki, es būtu pabarojusi gan savas saknes, gan pavadījusi iepriekšējo pieredzes bagāto laiku, gan sagatavojusies jaunam skaistam ciklam. Tu jau zini, ka pilnā krūzē neko ieliet nevar. Tātad ir jāiztīra un jāpalaiž iepriekšējā enerģija, lai varētu ienākt jaunā.

Šai gadā jo īpaši gribu iztīrīt bijušo, palaist notikumus, palaist cilvēkus, pateikties par pieredzi. Rīt seminārā runāsim un man jau šķiet, ka arī praktiski kādu daļu izdarīsim, lai mūsu domas, enerģija un dzīves telpa būtu gatava jaunam skaistam auglīgam laikam.

Piektdienas vebinārā (19. jūnijā) runāsim un izmēģināsim attīrīšanās, aizsardzības uzlikšanas un auglības rituālus, ko izmantot gan tagad pāris nedēļas jau gatavojoties svētkiem un pārejai uz jauno, gan pašos svētkos un pēc tiem.

Parunāsim, kas mums der no dabas un kādu attieksmi, gudrību un viedumu katrā no šiem rituāliem ielikt.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-12 04:45  |  Skatīts: 984x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saulgrieži. Kā tiem gatavoties un ko tas maina mūsu dzīvē


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šobrīd ir iesākušās maģiskās 21 dienas pirms Saulgriežiem un daudzus no saviem rituāliem es esmu jau sākusi.

Kāpēc maģiskās – tādēļ, ka mums ir ārkārtīgi vērtīgi šai mirklī izmantot gan dabas spēku, gan savu šūnu atmiņu, savienojot visjaudīgāko augšanas laiku dabā un ārējā enerģētikā un sevī.

Es agrāk nezināju, ka tas ir tik svarīgi. Man likās, ka pietiek, ja nosvinu Saulgriežus, izeju rituālu ap ugunskuru un ir ļoti labi. Bet tagad jau vairāku gadu garumā, šo laiku – pirms un pēc Saulgriežiem izdzīvoju īpaši.

Pirms Saulgriežiem ir īpašs periods, kas saistīts ar kopšanu, attīrīšanos, enerģijas tīrīšanu, paradumu maiņu, ikdienas rituāliem, un sava spēka atvēršanu. Savukārt paši svētki ir, lai šo savu un dabas enerģiju iegrieztu kopējā ritmā. Nu un pēc svētkiem ir īpašs laiks, kad to visu nostiprināt. Un ja mēs jūniju izdzīvojam šādi enerģētiski spēcīgi, tad mums ir ļoti viegli noturēt savu enerģiju lielu un spēcīgu līdz pat rudenim un ziemai. Tad būs laba raža un veiksme, līdz brīdim, kad “iesim gulēt”.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-08 20:26  |  Skatīts: 1183x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķības dienasgrāmata


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien atsāku rakstīt savu sievišķības dienasgrāmatu, kas vairākus mēnešus ir stāvējusi nekustināta. Vai atceries, kādu gadu atpakaļ to sāku rakstīt un piedāvāju arī Tev iedvesmai dažu fragmentus. Atceries?

http

://pavasarastudija.lv/10759-sieviskibas-dienasgramata/

https://pavasarastudija.lv/10764-sodienas-fragmens-no-sieviskibas-dienasgramatas/

...
Komentāri (0)  |  2015-05-25 18:31  |  Skatīts: 800x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Lai katrs var atļauties...


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man pēdējā laikā nāk zīmes, kuras vairs nevaru neievērot un esmu nolēmusi kaut kā tam visam atsaukties. Nu jau vairākas konsultācijas un sarakstēs, jautājumu un atbilžu sadaļā un komentāros, satieku cilvēkus, kas pilnīgi godīgi saka, ka ļoti, ļoti, ļoti gribētu atnākt uz semināru vai konsultāciju, bet tam nav naudas un nav tādu iespēju. Un lai arī ilgus gadus esmu domājusi, ka mūsu varēšanu nosaka prioritātes un bieži vien esmu redzējusi, kā tiešām cilvēki ar ļoti nelieliem ienākumiem var atļauties nākt uz semināriem, pirkt grāmatas un diskus, tomēr šoreiz kaut ka
s manī ir ievibrējis tā, ka gribu izveidot vienu semināru ar tiešām pamatinformāciju un darīt to par ziedojumiem.

Tieši pēc nedēļas pie mums Pavasara studijā būs seminārs “Es esmu savas dzīves autors” jeb otrs nosaukums varētu būt “Es varu dot tikai to, kas manī ir”, kurā runāsim par to, kā tieši no šodienas sakārtot savu dzīvi. Kā no šodienas izmainīt kursu. Kā no šodienas mainīt attieksmi un sākt dzīvot savādāk – mīlošāk, laimīgāk un labākās attiecībās.

...
Komentāri (1)  |  2015-05-22 04:01  |  Skatīts: 1329x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ir tik daudz jauna...


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Mīļā, vai atceries to laikus vairākus gadus atpakaļ, kad bijām izveidojušas sarunas katru dienu. Es rakstīju savā mājas lapā un Tu lasīji, un tad vai nu laiku pa laikam man atrakstīji, vai ko iekomentēji, es Tevi kaut kā jutu, un rakstīju atkal.

Un tā toreiz nonācu līdz savu grāmatu sarunu formātam. Un tā tās sarunas mums turpinās nu jau sešus gadus. Citreiz stāstu Tev par savām sajūtām, citreiz par atklāsmēm, citreiz par to, kas notiek Pavasara studijā, citreiz par to, ko jaunu esmu atklājusi un uzsākusi savā dzīvē.

Arī šoreiz man ir daudz jaunumu. Un varbūt pat vajadzēs vairākus rakstus un garākas mūsu sarunas, lai visu izstāstītu.

Vai atceries, kā agrāk teicu – nu tad paņemam katra savu tējas tasi un mierīgi noskaņojamies patērzēt:)

Sākšu ar sajūtām. Vai esi pamanījusi, cik spēcīgs un skaists ir šis gada periods? Es vakar pirms miega uzaicināju savu vīru vienkārši pasēdēt laukā pie mājas un pasapņot. Mums ap māju ir lieli koki. Nu tādi vareni ozoli, kļavas, liepas. Kad sēdi tā un skaties caur koku lapotnēm debesīs, rodas tik neaprakstāmi dziļa un mierīga laimes sajūta, ka liekas, ka tiešām problēmu pasaulē nav, grūtuma nav, un vispār “kas kaitēja nedzīvot'”. Atceros, ka reiz dzirdēju teicienu “99% problēmu atrisinās pašas no sevis un 1% nav atrisināmas”. Kaut katrreiz mēs šo varētu atcerēties brīdī, kad uznāk stresiņš un iespringums par kādu no savas dzīves tēmām.

...
Komentāri (2)  |  2015-05-21 16:49  |  Skatīts: 1211x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tik bagātīgas sajūtas....:)


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man vakar uznāca tik ļoti sentimentāli mīļš noskaņojums, ka ņēmu caurskatīt un caurlasīt mūsu mājas lapas sadaļu SARUNAS un komentārus pie sākotnējiem rakstiem. Tas bija tik mīļi un tik dzīvi. Katrs raksts man saistās ar konkrētu dzīves mirkli un pie lielākās daļas no tiem, es atceros fona notikumus un sajūtas raksta ierosmei. Un komentāri ir tik dzīvi. Mums te ir bijusi īsta dzīve, ko baudīj
ām kopā.

Un es nezinu vai tas ir labi vai nē. Labāk jau droši vien, ka katrs dzīvojam savu reālo dzīvi un nevis virtuālo, bet mīļi tik un tā.

Piemēram, atradu rakstu, kurā rodas doma rakstīt grāmatu. Un es pilnīgi jūtu cik tā doma tai brīdī ir trausla. Tā ir tikko kā radusies un vai sanāks vai nesanāks – neviens jau nezina. https://pavasarastudija.lv/150-un-radas-doma/

...
Komentāri (0)  |  2015-05-05 19:07  |  Skatīts: 772x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķības skolas jaunumi maijā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Maijs ir tik sievišķīgi ziedošs mēnesis, ka arī mēs Pavasara studijā sievišķības tēmai veltīsim īpašu uzmanību un mums būs virkne pasākumu un nodarbību, kas kaut kā pilnīgi dabiski ir iekļāvušās kalendārā. Bet pati lielākā dāvana šai tēmai, ir nupat kā manis ierakstītie divi pilnīgi jauni audio diski

Sievišķības meditācijas

Sievišķības afirmācijas 

Es nezinu kā tā ideja atnāca. Vienkārši vienu dienu no rīta zināju, ka man tas jādara un pāris nedēļu laikā viss ir sakārtojies tik veiksmīgi, ka diski ir ierakstīti un jau pirmie ir aizceļojuši pasaulē. Nākošnedēļ tos dosim tirgošanā arī Jāņa Rozes grāmatnīcās un par to jo vēl lielāks prieks.

Droši vien, ka tas saistīts ar mūsu vebināriem, kuros nupat jau vienmēr iekļaujam meditācijas, varbūt tas saistīts ar čakru līdzsvarošanas klātienes semināriem, kuros Laila vienmēr beigās vada meditācijas. Mēs burtiski jutām, ka ir nepieciešams turpinājums, ko var lietot mājās – un tā tapa šie ieraksti.

...
Komentāri (0)  |  2015-05-03 18:57  |  Skatīts: 831x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievietes Venēras un Mēness enerģija


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Aizvakara semināra dalībnieču aicināta, šodien gribu parunāt par tēmu, kura meitenēm un sievietēm likās ļoti interesanta, svarīga un tik vajadzīga savas dzīves sakārtošanai.

Mēs bieži runājam par sievišķību, par to, cik sievietes ir dažādas un par to -kādas mums katrai ir dzīves situācijas un kas vispār ir aktuāls šai vai kādā citā dzīves momentā. Varbūt kādai aktuāla ir iepazīšanās un partnerattiecību veidošana, varbūt kādai svarīga ligzdas izveide – ģimenes tradīcijas, bērni, dzimtas turpinājums, varbūt kādai citai jāglābj ģimene no rutīnas vai krīzes, varbūt vēl kādai citai jāizdzīvo attiecību dziedināšanas laiks. Un aizrunājāmies līdz tam, ka brīžiem mums patīk būt mātišķām, citreiz seksīgām un iekārojamām, citreiz tām, kas rūpējas un citreiz tām, par kurām jāparūpējas, līdz sāku stāstīt par Venēras un Mēness enerģiju. Un liels bija mans pārsteigums, ka meitenes saka, ka neapzinās un nepārzina šo enerģiju atšķirību un spēku un ka īsti nesaprot kā to pielietot.

...
Komentāri (0)  |  2015-05-02 04:45  |  Skatīts: 1116x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā atsiet karmiskos mezglus jeb kā piepildīt savus sapņus


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šorīt ilgi domāju vai sapņi un karmiskie šķēršļi ir kā saistīti un secināju, ka tomēr jā. Ka ar gadiem tieši tās jomas, kurās netiec pie mērķa, vai kuras nevari sakārtot, kļūst arvien nozīmīgākas un nozīmīgākas un tieši šajās jomās jebkurš sasniegums ir zelta vērts.

Ticu, ka zemapziņā zinām, ka tieši šīs jomas ir tās pašas svarīgākās, kuras mums šai dzīvē jārisina. Ka tie jau ir tie dzīves lielie uzdevumi.

Ja iemācīsimies sakārtot šīs jomas – dzīvē pakāpsimies par pakāpienu augstāk jeb tiksim pa solīti tālāk. Tieši šādi aug mūsu dvēseles un ego spēks un gudrība.

Un kā apstiprinājumu šorīt dzirdēju vienu frāzi, ko pa Tv teica kāda jauna meitene pilnīgi citā kontekstā: “Ja nevari aiziet uz savu mērķi, tad vismaz gulies tai virzienā un skaties uz to”.

...
Komentāri (1)  |  2015-04-26 19:57  |  Skatīts: 1583x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.