Naudas un bagātības vebinārs


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tā kā ir sācies mans grāmatas rakstīšanas laiks, man burtiski visu, kas saistīts ar ikdienas darbiem, sanāk darīt kaut kā pēdējā brīdī. Un tā burtiski vakar man Aija atgādina, ka mūsu vebiārs jau tuvojas, bet es vēl neesmu Tev izstāstījusi, kas viss jāsagatavo praktiskai nodarbībai.

Nu tad steidzu ziņot. Vēl pāris dienas laika, lai vari sagatavoties.

Tātad mūsu šīs reizes temats būs “nauda un bagātība” visplašākā tās nozīmē. Mēs atcerēsimies vēlreiz par simboliem, par afirmācijām, par attieksmi. Pārrunāsim, kas ir tas, kas naudas plūsmu no mums aizvirza citur, un kas ir tas, kas piesaista. Pastāstīšu par saviem piemēriem un to, kā es pati sāku savas attiecības ar naudu.

Man pašai nauda noteikti nav karmiskais jautājums un pret to izturos diezgan viegli. Nu, protams, ka tā ir svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa, jo bez naudas mūsdienās nevar. Bet tā lai par to daudz domātu vai par šo tematu uztrauktos, nu – parasti man tā nav. Varbūt tieši tādēļ varu šādu nodarbību vadīt:)

...
Komentāri (0)  |  2015-07-08 19:01  |  Skatīts: 1335x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


SEMINĀRS VĪRIEŠIEM "Vīrieša finansiālā veiksme un pašapziņa"


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: ALEKSANDRS MANTESS

 Ir cilvēki, kuriem gandrīz viss izdodas. Ir tādi, kuriem sistemātiski neveicas. Ja vari sevi pieskaitīt kādai no šīm grupām – apsveicu – Tu perfekti pielieto savu zemapziņas kreatīvo spēku! Pirmajā gadījumā – vienkārši turpini tādā garā pilnveidoties, bet otrajā – nomaini sava domāšanas principa polaritāti un drīzumā atradīsies pirmajā grupā arī Tu!

Nedaudz savādāk ir ar tiem, kas ir pa vidu - tie, kuru dzīvēs, šķiet, nekas īpašs nenotiek. Taču arī šeit viss ir labojams! Šāda situācija liecina par radošās enerģijas iztrūkumu. Jāsāk ar diagnostiku, kur un kāpēc tā pazudusi, tad jāsalabo viss, un turpmāk atliek vien izvēlēties, pie kuras no divām iepr. minētajām grupām ir vēlme pievienoties!

...
Komentāri (0)  |  2013-11-04 22:02  |  Skatīts: 2299x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Seminārs vīriešiem


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Reiz konsultācijā satiku kādu puisi, kurš man jautāja – kāpēc Pavasara studija neorganizē seminārus, apmācības vai nodarbības vīriešiem. Ka Krievijā, ASV un citās valstīs ir tik pierasts, ka uz personības attīstības treniņiem iet vīrieši, bet Latvijā nevar atrast seminārus, kuri būtu domāti vīriešu auditorijai.

Toreiz viņam atbildēju – būs pieprasījums, būs piedāvājums. Mēs uztaisījām semināru, kur bija tik daudz dalībnieku, ka Pavasara studijas telpās nepietika vietas. Būtībā viņš man toreiz pierādīja un parādīja, ka pieprasījums taču ir. Ka vīrieši ļoti labprāt nāk, mācās, dalās pieredzē, mainās. Ir tikai jāsatiek kāds, kas varētu šīs nodarbības vadīt. Es pati nevaru. Es atzīstu, ka domāju un runāju pārāk sievišķīgi un patiešām piekūstu, ja man tas viss jāmēģina ielikt loģikas rāmjos. Mans ceļš ir sievišķība, mīlestība, laime, harmonija un faktiski ar katru brīdi to sevī tikai un vienīgi vairoju. Jā - tas ir mans ceļš.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-27 03:11  |  Skatīts: 1722x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Parunāsim par naudu?


sadaļa: DARBS. NAUDA. BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Īstenībā es ar Tevi gribu par to parunāt rīt vebinārā, bet tā kā šodien es tā drusku savā galvā pārskrienu ar domām par to, ko rīt runāšu, tad varbūt varam jau šovakar sākt savas domas ievirzīt šajā tematā.

Vai esi domāju par to cik daudz (procentuāli) Tu dienas laikā domā par naudu. Un mēneša laikā. Un vispār dzīves laikā? Nu tā - vidēji? Cik tas ir? Un tagad vēl padomā – cik no šīm domām ir gaišas, radošas, ar prieku un mīlestību piepildītas? Un kas Tev sanāca?

Īstenībā iznākums vienmēr atspoguļojas mūsu makos un kontos un mūsu apmierinājumā par esošo finansu situāciju.

Tas faktiski ir kaut kāds apburtais temats ;) Par to runā daudz, par to domā daudz, par šo tematu ir ļoti daudz lekciju un praktisko nodarbību un ļoti daudz grāmatu un rakstu. Principā pie šāda informācijas daudzuma un tik daudz piemēriem un skaidrojumiem sen jau visiem vajadzēja sasniegt pilnīga apmierinājuma stāvokli šai jomā. Vai Tev tā nešķiet?
...
Komentāri (4)  |  2013-08-05 04:41  |  Skatīts: 4187x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bez maksas


sadaļa: DARBS, NAUDA, BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā arvien biežāk sev piesaistu cilvēkus, kas saka, ka daudz ko nevar atļauties, ka vajadzētu kaut ko piedāvāt bez maksas vai par ziedojumiem, ka grib saņemt kādu atbalstu un palīdzību, atspaidu un atbalstu. Man draugos dienasgrāmatā meitenes sakomentēja, ka nevar atļauties atnāk uz semināriem vai nodarbībām, epastā ik pa laikam uzdod jautājumus par to kā uzsākt savu biznesu, konsultācijās man nu jau vairākas meitenes ir bijušas, kas prot kādas dažādas prasmes, bet savukārt neprot to nodot tālāk līdz tiem, kam tas būtu vajadzīgs un . Un tā nu domāju –diez ko tas nozīmē priekš manis? Kas man tā ir par zīmi un kas man tagad ir jāsaprot?


Un lai arī es ļoti reti kad atsaucos kādam aicinājumam jeb „publikas pieprasījumam”, un gandrīz vai nekad nepildu pasūtījumu rakstus vai darbus, šoreiz nolēmu uz to visu kā konkrēti noreaģēt un piedāvāju vairākas bezmaksas iespējas šai sakarā.

...
Komentāri (50)  |  2013-04-05 23:07  |  Skatīts: 10384x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


No zināšanas uz darīšanu


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Labrīt : ) Cik interesanti, ka mēs nu jau tiekamies katru dienu un es gluži kā vecos labos laikos katru rītu sāku ar īsu sarunu ar Tevi. Vienīgais, kas mainījies, es vairs nerakstu tikai sieviešu dzimtē un sarunājos vienlīdz ieinteresēti ar sievietēm kā ar vīriešiem.

Kādēļ tā?

Dēļ topošās grāmatas formāta un dēļ semināriem vīriešu auditorijās. Es vienkārši trenējos vairs nedomāt un nesarunāties tikai sieviešu dzimtē.

Šis temats, par ko šodien gribu parunāt ir vienlīdz svarīgs abiem (gan sievietei, gan vīrietim) un faktiski mēs par to runājam no pirmās dienas, bet....kaut kā ir sajūta, ka tas atkal jāizceļ. Un te nu man noder vakar izlasītais citāts no Siņeļņikova vienas no grāmatām:
...
Komentāri (13)  |  2013-01-23 18:15  |  Skatīts: 4443x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Misija, bizness vai darbs


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodienas sarunu gribu sākt ar to kā mēs nonākam līdz sapņu piepildījumam, kā un vai vispār uzdrošināmies sapņot, un kur ņemam spēkus, lai sasniegtu savus izvirzītos mērķus.

Gatavojot semināru vīriešu auditorijai par naudas pelnīšanu un bagātību, dažādās sarunās bieži runājam par cilvēka uzdrošināšanos izvirzīt un sasniegt lielus mērķus. Man šobrīd šis temats ir aktuāls un droši vien tieši tādēļ Visums palīdz man šo tēmu atvērt gandrīz vai katrā sarunā ik dienas. Un man par lielu pārsteigumu, atklājas, ka lielākā daļa pieaugušo cilvēku pat īsti nezin, ko viņi grib sasniegt, ko grib darīt, kāpēc to grib utt. Cilvēki ir atmetuši ar roku sapņošanai (vizualizēšanai, ideju radīšanai) un lielu skaistu mērķu izvirzīšanai. Izrādās, ka ļoti daudzi (it sevišķi, ja vairs nav gluži pusaudžu vecumā) ir vīlušies ceļā uz mērķiem, nesaskata ne dzīves krāšņumu, ne jēgu. Ir pazudusi ticība un nav arī skaidrs redzējums kā tad tos iespējamos mērķus varētu sasniegt. Un tas ir vienalga vai gribas uzsākt jaunu biznesu, atrast savu īsto vietu dzīvē, izveidot ģimeni vai uzcelt māju. (Parasti sievietes vairāk ir norūpējušās par attiecībām, vīrieši par pašrealizāciju un savu vietu dzīvē. Bet būtība jau nemainās).
...
Komentāri (8)  |  2013-01-21 07:42  |  Skatīts: 4280x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pašapziņa un nauda


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

Šobrīd rakstu grāmatu un tieši nodaļu par pašapziņu. Acīmredzot, ka tāpēc man šī tēma arī dzīvē šobrīd aktuāla un tāpēc pastiprināti dzirdu visu, ko par to runā. Un vakar lektoru seminārā Kristīne mums pateica kādā citā treniņā dzirdētu atziņu, kas man tagad neiziet no prāta. Man šķiet, ka šis varētu palīdzēt visiem tiem, kam grūtāk pieņemt naudu kā atalgojumu savam devumam.

Un tā atziņa ir pilnīgi pretēja tam, kā līdz šim uz to skatījāmies.

Tātad līdz šim domājām tā, ka cilvēkam būtu jāceļ sava pašapziņa, jāapzinās sava darba vērtība un sevis paša vērtība, un tad viņš būtu gatavs nosaukt to summu, par kuru tad dara savu darbu un ar prieku saņemtu šo labo atalgojumu.

Bet vakar Kristīne izteica pilnīgi pretēju apgalvojumu – ka tas ir augstprātības un lepnības jautājums. Kāpēc gan tu domā, ka tev patīk dot, bet kādam citam jābūt tam, kurš tikai saņem neko nedodot pretim. Atļauj taču dot tam otram arī. Un pieņem to.

Un tad es tālāk domāju, ka patiešām - cilvēkam taču patīk būt devējam (un viņš dod savu mīlestību, savu enerģiju, savu darbu, savu palīdzību) un jūtas tik ļoti labi un vērtīgi savās acīs. Mēs taču zinām teicienu „saimnieks ir devējs, ņēmējs ir kalps”. Un nu no šī izriet, ka ja reiz tu izvēlies dot un neņem neko pretim, tu gribi otru nostādīt kalpa lomā. Tātad ņēmēja lomā. Tātad uzkundzēties. Tad te darbojas nevis enerģijas apmaiņa un mēs ar pašcieņu un pašapziņu viens otram dodam kādu daļu savas enerģijas (kas var izpausties darba, pakalpojuma, preces un samaksas ziņā), bet gan dodam un tas otrs ....grib negrib... lai paliek parādā. Vai arī ir spiests domāt kā viņš tagad varētu tev atdarīt. Tātad šai brīdī tā ir tāda savas vērtības celšana pāri citiem.

Vēl saistībā ar naudu un pašapziņu varētu būt problēmas tiem cilvēkiem, kas ir ļoti garīgi un naudu uzskata par pārāk prastu, lai pret savu garīgumu un mīlestības enerģiju, saņemtu to pretim. Un te nu sākas tas par ko savās grāmatās brīdina Lazarevs –ka garīgums var kļūt kā pamats augstprātībai un iedomībai, ja sāc pārāk to idealizēt un citus, kas nav tik garīgi, vērtēt zemāk. Te nu atkal aiziet grāvī pašapziņas līdzsvars, jo augstprātība (kas mākslīgi balstās uz garīgumu) rada lepnību un iedomību. Un tad nu tas var izpausties visādi – gan tā, ka nauda ir pa prastu, lai ar to maksātu par manu ārkārtīgi vērtīgo sniegumu, vai arī, ka lai tik kāds nepadomā, ka es te kaut ko daru naudas pēc (jo es taču esmu ļoti garīgs un nauda mani neinteresē ;))) ), vai arī lai man pašam nerodas sajūta, ka to daru atlīdzības vai paldies dēļ. Es taču esmu tik labs un daru to no sirds un man neko pretim nevajag utt. ;) Tātad mēs nonākam līdz tam, ka es nevis neesmu tā vērts, lai man maksātu labu naudu par manu darbu (šis komplekss ar vienai daļai cilvēku piemīt), bet gan es esmu par labu, lai ņemtu naudu vai atlīdzību par to, ko daru. Tātad no viena grāvja otrā. Un, lūk, šī jau ir augstprātība, kur tad cilvēks pats ir izvēlējies.

...
Komentāri (19)  |  2012-06-04 20:39  |  Skatīts: 7136x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Misija, darbs vai bizness


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sveika, mīļā

Šodien gribu ar Tevi parunāt par tēmu, kas šķiet, ka aktuāla ir ikvienam – kā būt noderīgam, kā dzīvot pilnvērtību dzīvi, darot to, kas pašam ļoti patīk. Gribu parunāt par to kā mēs apjaušam, kas ir tā joma ar ko gribam diendienā nodarboties, un tad, kad apjaušam – kā to realizēt dzīvē. Kā iekustināt, kā uzsākt, kā atvērt sevī spējas, kā noticēt sev, kā sevi motivēt un kā uzaudzēt tik daudz enerģijas, lai to tiešām palaistu.

Sestdien ar vīru bijām Smiltenē. Man tur bija seminārs. Bet kaut kā iegadījās, ka aizbraucām kādu stundu pa agru un varējām pabaudīt mazpilsētas brīvdienu rīta cēlienu. Sēdējām kafejnīcā un vienkārši vērojām cilvēkus. Un tad es vīram stāstīju – iedomājies, cik tas būtu skaisti, ja katram būtu kāds savs rūpaliņš, kuru viņš darītu ar prieku, caur to darītu pasauli labāku, pelnītu savu naudiņu un būtu laimīgs un mīlestības piepildīts. Kāds būtu veikaliņa īpašnieks un pats noslaucītu sava veikaliņa slieksni, gaidot pirmos pircējus. Kādam būtu dārzniecība un viņš varētu izstāstīt par katru stādu ko un kā to labāk audzēt. Kādam citam būtu sava frizētava, kādam doktorāts, kādam skoliņa, kādam celtniecības kompānija utt. Turpinot šo domu, nonācām līdz tam, ka bezdarbs taču pašos pamatos nav iespējams. Bezdarbs rodas tikai tad, ja cilvēks gaida, ka viņa vietā darba vietu radīs kāds cits. Kāds cits uzņemsies atbildību par cilvēka atbilstību vai neatbilstību amatam, kāds cits vērtēs, kāds cits noteiks algu, kāds cits pateiks darba apjomu utt. Tātad kāds cits būs saimnieks šī cilvēka dzīvei. Un tur, kur kāds cits lemj, tur var rasties dusmas un kritika, par to kādi lēmumi pieņemti, un nepatika par to neatbilstību konkrētā cilvēka vērtību sistēmai. Bet pēc būtības jau cilvēks pats ir atdevis grožus un vadību cita rokās.

...
Komentāri (7)  |  2012-05-28 22:57  |  Skatīts: 3803x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā iekustināt enerģiju


sadaļa: DARBS, NAUDA UN BIZNESS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau teicu, ka šodien gribu ar Tevi parunāt par vairākām tēmām - un viena no tām ir par enerģijas iekustināšanu, par jauna darba uzsākšanu vai esošā aktivizēšanu.

Un es pati jau lēnām sāku aizmirst tos laikus, kad Pavasara studija biju tikai es, dators un mans milzīgais sapnis un vīzija par to, kā tas viss ar laiku būs. Bet šodien man Daina to atgādināja ar savu darbošanos. Un es skatos no malas un pilnīgi baudu kā tas viss patiešām strādā un cik ļoti uz Visuma likumiem var paļauties. Tie nepievils nekad.

Tu jau zini, ka Daina ir Pavasara studijas komandā un ar savu mīlestības piepildīto enerģiju ir gan mājas lapā, gan ofisā, gan autoru un lektoru pulkā. Un lai arī varētu likties, ka atnākt strādāt uz Pavasara studiju ir iekāpt braucošā vilcienā un viss notiek - īstenībā tā nemaz nav. Arī šeit (tieši tāpat kā visur dzīvē) ir jāiegulda ļoti daudz enerģijas, lai Visums to uztvertu un dotu atpakaļ. Piedevām tas jādara neatlaidīgi pat tad, ja sākotnēji liekas, ka vispār nekas nenotiek.
...
Komentāri (15)  |  2012-04-20 01:01  |  Skatīts: 7019x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] |