Pašattīstība un pāra attiecības


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai esi kādreiz domājusi cik būtiski, lai pāra attiecībās mēs viens otram palīdzētu augt un pilnveidoties. Lai attiecības nebūtu gremdējošas un savažojošas. Lai katrs varam būt vislabākā savā būtībā, kādā vien spējam būt.

Man kādreiz meitenes ir jautājušas – kā varam atšķirt, ka viņš ir īstais un vienīgais, ka šīs ir mūsu īstās attiecības un īstā mīlestība. Un tad man tur ir tikai viena atbilde – paskaties uz sevi un pajautā sev „vai es sev patīku, kāda esmu šajās attiecībās”. Un ja jā, tad visticamāk, ka arī otram Tev blakus ir labi. Ja nē – tad jāanalizē tālāk kāpēc nē.

Visbiežāk ir neapmierinājums par to, ka paši neattīstāmies un neaugam, ka radošās enerģijas ir pa maz gan sevī, gan attiecībās un enerģija sāk rūgt. Pašas nesaprotam kāpēc, bet kaut kas nav. Un tad šķiet, ka tas otrs nav riktīgs un tad šķiet, ka ar pašām kaut kas nav kārtībā. Un svārstiņš lēnām, bet nenovēršami sāk griezties negatīvā virzienā. Ja ir šāds fons attiecībām, tad uzsākot strauji kādā jomā attīstīt savu personību, varam saskarties ar ļoti lielu neapmierinātību no vīra puses (jo attiecību sarūgušo enerģiju pamaisot, tā saburbuļo vēl vairāk).

Cits variants varētu būt, ka viens no partneriem ir ārkārtīgi centīgs un kādā jomā ļoti attīstās. Piemēram, vīrs taisa karjeru un viņam labi viss izdodas. Viņš labi pelna, labi kotējas sabiedrībā, bet sieva tai laikā ir mājās un varbūt, ka viņai ir garlaicīgi varbūt, ka viņa neaug varbūt, ka viņa nesaprot ar ko nodarboties, vai arī ir ļoti piekususi ar mājas darbiem un bērnu audzināšanu. Arī šeit var būt ļoti lielas nesaskaņas, jo attīstība nenotiek abiem. Viens ļoti grib un dara, otram neko no tā visa nevajag. Veidojas arvien lielāka distance un neapmierinātība vienam ar otru.

...
Komentāri (5)  |  2012-09-07 20:51  |  Skatīts: 5619x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā iekustināt savu un kolektīvo enerģētiku (dzīvē un biznesā)


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vakar biju Stinga koncertā un tik ļoti uzskatāmi redzēju, kā var iekustināt enerģētiku. Bija tā, ka publika jau bija sanākusi zālē, bet uz skatuves vēl nekas nenotiek. Un tad viens puisis zāles vidū sāka plaudēt. No sākuma viņš to darīja viens un tas bija diezgan ilgi (kādu ½ minūti), bet viņš neatlaidās, un tad viņam atsaucās vēl kāds, un tad vēl kāds – un es vīram saku „tūlīt redzēsim kā iekustēsies kolektīvā enerģētika”. Un jā. Un vilnis aiziet. Un visi sit plaukstas vienotā ritmā un visa tūkstošskaitlīgā enerģētika pulsē vienā ritmā.

Un varēja tā arī nebūt. To puisi no sākuma neviens neatbalstīja. Viņš to darīja viens pats un ilgi, cilvēki neizpratnē uz viņu skatījās, viņš varēja nobīties vai vienkārši apklust, bet viņš tikai turpināja.....un tad visi pievilkās.

...
Komentāri (23)  |  2012-07-30 22:34  |  Skatīts: 7015x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Harizma un personības šarms


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kādu laiku atpakaļ, kad runājām par darba uzsākšanas iespējām un spēju atvērt pašam savu biznesu, man viena semināru dalībniece pateica – „nu...nezinu, ko lai dara. Man ir visi priekšnoteikumi, lai darītu, bet nav vajadzīgās harizmas, lai savam darbam piesaistītu cilvēkus”.

Toreiz aizdomājos, cik interesanta doma - harizma taču patiešām nav tikai skatuves mākslinieku vai politiķu dzīves nepieciešamība. Nolēmu, ka reiz būs jāpapēta šis jautājums dziļāk un varbūt pat jāuztaisa seminārs par šo tēmu. (un nu ir pienācis šis brīdis)

...
Komentāri (6)  |  2012-07-09 19:36  |  Skatīts: 8192x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Intervija ar Inesi laikrakstā "Kurzemes vārds"


Inese Prisjolkova ir divu grāmatu "Ieelpo laimi un mīlestību" un "Mana laimes dienasgrāmata" autore. Viņa izveidojusi portālu www.pavasarastudija.1w.lv un regulāri dodas uz dažādām Latvijas pilsētām, lai vadītu seminārus. Par to, kā dzīvot un justies laimīgi, kā veidot attiecības ar vīrieti, ar mīļoto, ko darīt, lai sieviete prastu piesaistīt mīlestību, veiksmi un arī naudu. Vai tas vispār ir iespējams? Inese saka un arī pati savā dzīvē ir pārliecinājusies, ka tas ir iespējams, ja vien tiek ievēroti zināmi Visuma un Dieva likumi.
...
Komentāri (3)  |  2012-03-26 23:06  |  Skatīts: 3456x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēlreiz par mērķiem jeb „kas lācītim vēderā”


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gatavoju atbildes uz cālis.lv iesūtītajiem jautājumiem par vizualizēšanu un nākotnes veidošanu, un līdz ar to nevilšus aizdomājos kāda ir tā atšķirība, kad apzināti uzstādām mērķus, vizualizējam un stādam nākotnes plānus, un kad esam gatavi to visu palaist un ļauties Augstāko spēku vadībai.

Un nonācu līdz dažādām pārdomām, par kurām ar Tevi gribu padalīties.

Likumu un likumsakarību izpratne nosaka, ka mūsu nākotnes notikumi sākotnēji rodas smalkajā plānā, kas cieši saistīts ar mūsu zemapziņas informāciju un mūsu domām, un pēc tam materializējas dzīvē. Tātad –vienalga vai mēs vizualizējam vai to nedarām, uzrakstam mērķus vai neuzrakstām, nākotne rodas saistībā ar mūsu domām un to, kā mēs tās vadām. (tātad ir jābūt pārliecinātam par savu domu virzību)

...
Komentāri (174)  |  2012-01-22 22:31  |  Skatīts: 16311x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atbildība, lēmums, darbība


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ja man tagad būtu jānoformulē kas ir laimes terapija, tad visticamāk, ka es šobrīd teiktu – tā ir atbildība pašam par savu dzīvi un vēlme ko mainīt, ja dzīve nav tāda kā gribētos.


Bet līdz šim lēmumam ir jānonāk.
 

Visticamāk, ka krietnu laiku pusaudžu gados, jaunībā un kāds varbūt arī pieaugušā vecumā dzīvo tādu dzīvi, kāda tā ir. Neko daudz nedomājot, neko daudz neanalizējot. Dzīvo un dzīvo. Un pret to tā faktiski neko nevar iebilst. Dzīve jau ir domāta dzīvošanai.


Bet tad atgadās kāds notikums, kas liek uzdot dzīves dziļos un nopietnos jautājumus par dzīves jēgu, par būtību, par to vai man ir jādzīvo kā es dzīvoju, vai varbūt es varu darīt savādāk. Un no kā ir atkarīgas manas dzīves kvalitātes un mana attieksme pret tām.
 

Un tad, kad šie jautājumi parādās, tad tā īsti no tiem aizmukt vai paslēpties vairs nevar. Tad pēkšņi saprotam, ka ir jāmeklē atbildes un jāmēģina kaut ko mainīt.

...
Komentāri (35)  |  2011-11-21 18:34  |  Skatīts: 9485x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Krievu grāmata ir klāt


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien rakstu, lai Tev izstāstītu notikumu, kas varētu interesēt Tavas cittautu draudzenes un paziņas. Proti, grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību” ir iztulkota krievu valodā un nu jau pēc pāris dienām būs no tipogrāfijas klāt. Tā kā visiem tiem, kas ilgi gaidījuši, nu būs iespēja to iegādāties. Visiem tiem, kas gribējuši dāvināt – būs iespēja uzdāvināt. Visiem tiem, kam vieglāk lasīt krieviski, būs iespēja izlasīt.

Grāmata būs nopērkama arī Jāņa Rozes grāmatnīcā, kā arī iegādājama vairumtirdzniecības bāzē „Latvijas grāmata”, kā arī atsevišķi dažādās mazākās grāmatnīcās (piemēram, Jūrmalā, Dubultos, es arī, protams, iedošu).

Ja vēl kādām grāmatnīcām būs interese, es ar prieku sadarbošos.

...
Komentāri (8)  |  2011-07-20 20:29  |  Skatīts: 4733x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cik darīt un cik ļauties


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gribu parunāt ar Tevi par vienu sev tagad aktuālu jautājumu, kas var radīt risku mūsu Laimes terapijā. Un proti, tad, kad mēs iemācāmies sakārtot sevi, lai sakārtojas mūsu dzīve jomu pa jomai, tad varam nonākt pie sajūtas, ka liekas, ka pilnīgi viss šai dzīvē ir atkarīgs tikai no mums.


No vienas puses tieši tā arī ir. Kas iekšā, tas ārā. Kā mežā sauc tā atskan. Tie visi ir Dieva likumi un senču tikumi. Bet.....vai tiešām pilnīgi visu varam savā dzīvē sakārtot?
 

Vakar runāju ar savu vīru par savu jauno grāmatu un viņam saku, ka es varu stāstīt citiem tikai to, ar ko savā dzīvē esmu tikusi galā un par tām jomām, kuras savā dzīvē esmu sakārtojusi. Viņš uz mani mīļi skatās un saka – "tur tai tavā formulējumā kaut kas nav kārtībā. Ļoti augstprātīgi skan: „esmu sakārtojusi savu dzīvi jomu pa jomai”. Un kā tad ar Dieva gribu? Vai Dievam vietu un izvēli tu savā dzīvē atstāji?"

...
Komentāri (54)  |  2011-06-15 18:18  |  Skatīts: 12129x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Graujošai enerģijai saku "Nē"


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gribu ar Tevi parunāt par kritiku un izvēli izteikt kritiku. Par to, ko ar to darīt pēc tam. Un ko tas dod un ko ne.


Vai Tev ir gadījies, ka Tu labprāt uzsāktu kādu savu darbību, bet pārdomājot „diez ko par to teiks citi” kaut kā sāc šaubīties un varbūt, ka nemaz nesaņemies to tā arī izdarīt. Vai varbūt zini situāciju, ka visu dienu esi pucējusies, gatavojusies un domājusi cik svarīgi Tev šodien ir labi izskatīties, bet te pēkšņi vīrs, mamma vai draudzene pasaka „ak šausmas, kāda tu šodien izskaties” vai arī „kas tas Tev mugurā?”. Un kļūst bēdīgi. Un Tu ej pārģērbies, uzvelc visparastākos džinsus un ej tālāk jau bez šī iekšējā pacilājuma un spožuma. Vai arī esi gatavojusi kādam kādu skaistu dāvanu vai pārsteigumu, bet viņš ar vienu vienīgu teikumu to nokritizē. Ir Tev tā gadījies?
 

...
Komentāri (33)  |  2011-05-16 19:30  |  Skatīts: 11571x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Palaist pavadu


sadaļa: DAŽĀDI INESES RAKSTI
autors: INESE PROSJOLKOVA

 Kādā komentārā tikko kā uzrakstīju – kad esi nokritis no zirga, tad palaid vaļā pavadu, jo citādi ir dikti sāpīgi ir vilkties pa zemi līdzi.

Šo teicienu lietoju jau ļoti sen. Visbiežāk saistībā par attiecībām. Bet šodien, gatavojot rītdienas semināram jaunu tēmu, kur tieši būs runa par mūsu pašu spēku un iespējām, kaut kā ienāca prātā, ka tā ir ļoti izplatīta tendence – nesaredzēt un nepieņemt esošo sabrukušo situāciju un tērēt un pārtērēt spēkus, lai mēģinātu saglābt to, kas nav glābjams. Un tad nu man ir brīdis padomāt par to, cik ļoti daudz spēka tērējam, lai sākotnēji „turētu acis ciet” un mēģinātu neredzēt, kas noticis un tomēr iekšēji kultivēt bailes, jo zemapziņa un daļēji arī apziņa jau zina, kas noticis. Pēc tam, kad paši jau sākam saprast, tad veltam gandrīz vai visus spēkus, lai notēlotu visiem citiem, ka viss taču ir kārtībā, un pa to laiku visu laiku domāt, ka varbūt ir iespējams no guļus stāvokļa, velkoties pakaļ zirgam, tomēr kaut kā atkal tikt sedlos. Un tas ir vienalga vai situācija saistīta, lai noturētos kādā konkrētā darbā, amatā, sabiedrībā, vai kāda cilvēka tuvumā.

...
Komentāri (23)  |  2011-04-02 00:53  |  Skatīts: 8601x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] |