Sievišķā platforma


sadaļa: VIŅŠ un VIŅA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kaut kā pie sevis esam vienojušies, ka Sievišķības skolā runājam tikai un vienīgi par sievišķību un tikai pa brītiņam pieminam vīrišķo, lai atpazītu pretstatu.

Savukārt kursā “Viņš un Viņa” - tur gan runājam par mums un par viņiem, par to, kā veidot patīkamas un laimīgas attiecības.

Man pašai visgrūtāk bija pārorientēties uz to, ko mēs esam nosaukuši par sievišķo enerģijas platformu, lai vīrs iedvesmotos darīt.

Kas tur grūts?

Nu tas, ka līdz šim drīzāk uzskatīju par vērtību to, ka varu pati izdarīt. Ka varu būt patstāvīga. Ka man nevienam nav jāprasa palīdzība. Ka ar visu tieku galā.

Un liels bija mans pārsteigums, ka iedziļinoties vīrišķi sievišķo attiecību gudrībās, izrādās, ka tieši ar to beidzu kopā savas attiecības, ka ar to ierādu, kurš te ir līderis. Un ka ar to, ka vīrs pēc būtības nemaz nav vajadzīgs, jo ar visu tieku galā pati – viņš tiešām kļūst lieks. Diemžēl esmu piedzīvojusi tādu situāciju (pirms laimes terapijas).

...
Komentāri (0)  |  2015-10-23 20:44  |  Skatīts: 709x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atvadas no līdzšinējās PS mājas lapas :)


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir tik interesanti, ka kāds periods beidzas un pilnīgi cits sākas. Tā mums šobrīd notiks ar Pavasara studijas mājvietu internetā. Esam ļoti pateicīgi šai bezmaksas vietnei 1w.lv, kas mūsu lapu rūpīgi un mīļi turējusi pie sevis nu jau 6 pilnus gadus.

Šobrīd ir pienācis laiks mainīties un doties tālāk, tādēļ jau laikus gribu Tev izstāstīt, ka ja vien Tev te ir kas svarīgs, ko gribi izkopēt vai sev pierakstīt, tad dari to. Uz jauno lapu pārnesīsim tikai pamatinformāciju un varbūt dažus rakstus. Principā lielais rakstu klāsts paliks tikai vēl kādu laiku šeit, bet ar laiku arī šo lapu vērsim pavisam ciet, jo divas adreses uzturēt nav jēgas.

Šī lapa ir izdzīvojusi daudz un dažādus laikus. Piemēram te ir sadaļa “Citu autoru raksti”, kura uz jauno lapu pārnesta netiks. Te ir komentāri, kuri uz jauno lapu pārnesti netiks. (Piemēram, pie prakšalanas rakstiņa vien ir pāri pa 600 komentāriem). Šeit ir arī tādas vērtību lādes kā filmu un dažādu vērtīgu linku krātuves – kā pie šī raksta komentāros

...
Komentāri (4)  |  2015-10-22 23:08  |  Skatīts: 1651x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķība, seksualitāte un nauda


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tuvojas mūsu online tikšanās un es esmu apsolījusi iedot mazu ieskatu par to, ko darīsim un runāsim un kas mums piektdienai jāsagatavo. Tātad - mācīsimies dziedināt un līdzsvarot otrās čakras enerģiju. Šis mums ir ļoti nozīmīgs enerģijas centrs, jo atbild par mūsu sievišķību, par spēju plūst un mierīgi uztvert situācijas, par pieņemšanu, par elastību. Šis ir mūsu radošais centrs un ja gadījumā tas kādā mērā ir noslēdzies, tad mums pietrūkst kaisles un kaismes enerģijas, kas ir dzīves “motoriņš” un dod ierosmi un iedvesmu, motivāciju un spēku katras lietas sākumam.

Lai iedvesmotu sevi un kādu citu darīt – nepieciešama šī enerģija.

Lai būtu veselas un skaistas sievietes – mums nepieciešama līdzsvarota šī enerģija.

Lai gribētos mīlēties – ir vajadzīga aktīva šī enerģija.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-20 19:18  |  Skatīts: 659x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par 2. čakru - par sievišķību un naudas plūsmu


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai Tev patīk sievišķīgi ģērbties? Un ko tas Tev šai periodā nozīmē?

Kādēļ jautāju tieši par “šo periodu”?

Tādēļ, ka ticu, ka mēs katra esam kādā konkrētā savas dzīves fāzē un mūsu domas var atšķirties no tām, ko domājām pirms 5 gadiem vai domāsim pēc 10.

Atceros, ka vēl ļoti nesen man tiešām ārkārtīgi sievišķīgi likās seksīgi pieguļoši džinsi. Un es tiešām nemānos ne sev, ne Tev. Man patika kā man pašai tie izskatās un kā es tajos jutos. Man patika kā citām meitenēm tie izskatās un biju starp tiem, kas saka - ne jau svārki vai bikses nosaka manu sievišķības pakāpi.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-19 19:39  |  Skatīts: 840x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cik superīgi:)


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Dižčiks beidzies, jauns mēness sācies, fūuu...no šodienas reāli var sākt elpot. Nu varbūt nebija jau tā, ka pa šo laiku gulējām, bet kaut kādu nospiedumu (smadzenēs) tas bija atstājis un tik veikli nemaz nevedās visu iesākt, īstenot un pabeigt.

Toties tas nu tagad ir garām, atpūtušies esam, nu var doties uz priekšu.

Šonedēļ man Sievišķības skolas nedēļa. Ceturtdien sāksim jaunu grupu Rīgā, bet sestdien Cēsīs. Domājams, ka šīs arī būs šī gada pēdējās grupas, jo skaties kā gribi – tās beigsies decembra otrā pusē un tad jau jāuzņem ziemas brīvlaiks. Nu un pēc Jaunā gada – tad jau domāsim kas un kā būs.

Tā kā, ja vien vēlies kopā ar Pavasara studiju vairot savu sievišķību un nākt kopā 5 reizes un piedalīties mūsu brīnišķīgajās sievišķīgajās sarunās – esi laipni aicināta jau šonedēļ.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-14 05:18  |  Skatīts: 811x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar centru sevī


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai nu tādēļ, ka ļoti daudz runājam par šo tēmu, vai tādēļ, ka pati to pieskatu savā dzīvē, bet nu patiešām ir tā, ka gandrīz uz visu, kas notiek, var atbildēt ar šo frāzi.

Šodien jautājumos un atbildēs saņēmu šādu situācijas aprakstu un jautājumu. Un tā kā lapa ir publiska, atļaujos šo anonīmo jautājumu pārpublicēt:

Esmu mainījusi savu attieksmi pret darbu-daru tik cik varu, bet cenšos lieki nestresot. Kolēğes turpretim aizrāvušās tādā kā sacensībā kura kuru pārspēs skrien ņemās un visu laiku demonstrē savu varu un plosās ja kaut kas nesanāk. Man viss normāli ja vien neskaita to ka no vinju skata punkta es droši vien izskatos kā baltais zvirbulis jo neskrienu un necepjos par visu. Reizēm gan grūti man savu nostāju noturet bet cenšos. Inesīt kā es varu sev palīdzēt noturēties šādā harmonijā? Kolēğes protams grib lai es ņemos arī pa galvu pa kaklu kā vjnjas. Taču man mans miers vnk nu tas iespējams ir svarigāks.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-13 19:32  |  Skatīts: 761x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Viņš un Viņa


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien saņēmu mājas lapas jautājumu un atbilžu sadaļā tik ļoti uzskatāmu jautājumu par sieviešu un vīriešu pasauli, ka gribās to tagad izvērst vairāk.

Labdien, Inese! Kopā esam 20 gadi, mīlam viens otru, ir viens bērns. Bet, ir tā, ka es jūtu- pilnīga rutīna un mērķa nav. Vīrā viss sācis kaitināt, no viņa nesaņemu nevienu komplimentu. Vakar pielika punktu tas, ka brokastojot viņš bija paņēmis planšeti, dzēra kafiju un kaut ko tur skatījās. Kad es apsēdos pretī, pārmijām pāris teikumus par bērnu un viss. Es sēdēju un skatījos uz viņu- vai tiešām nenoliks planšeti, bet nē, tā turpināja sēdēt līdz es burtiski izvirdu no dusmām. Viņš sāka teikt, ka kā lai viņš zina, kāpēc es pretī apsēdusies, ja gribu runāt lai tā arī saku, man savukārt liekas, ja otrs cilvēks tev pretī apsēžas tad pats par sevi saprotams, ka tu aizver visas tehno iekārtas ciet. NU vienu vārdu sakot, viņš apcirtās un nepaēdis dusmīgs aizbrauca un es tāpat dusmīga un man liekas, ka visas tehnoloģijas mūs arī padara jau par robotiem. Kad tev otram cilvēkam jau jāsaka tas, ka, hei, es tev pienācu tuvāk, lūdzu paskaties uz mani, lūdzu parunā ar mani! :(

...
Komentāri (0)  |  2015-10-12 19:58  |  Skatīts: 694x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sarunas


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sarunas ar Tevi mani vienmēr ieved tādā īpašā plūdumā. Caur šo rakstīšanu es atgriežos pie sevis. Caur šo rakstīšanu es iegūstu tādu īpašu mieru un harmoniju, ko acīmredzot rada dievišķās radošā enerģija. Un tādēļ gribu atsākt rakstīt. Vēl vairāk rakstīt.

Mans nodoms ir atgriezties pie grāmatas, ko iesāku vasarā un kuru gribu pabeigt vēl šai gadā. Un lai tiktu uz rakstīšanas ritma- man noder šīs sarunas.

Vai tās noder arī Tev?

Es nezinu.

Ja jau lasi, tad droši vien noder.

Mums vienmēr ir izvēle – rakstīt vai nerakstīt, lasīt vai nelasīt :))

...
Komentāri (2)  |  2015-10-06 19:33  |  Skatīts: 1424x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar ko sākt


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man pašai jau pagājuši padsmit gadi, kopš sāku savu Laimes terapiju. Pirms sešiem gadiem izveidoju Pavasara studiju, pirms pieciem uzrakstīju savu pirmo grāmatu. Pēc tam apbraukāju Latviju ar neskaitāmies semināriem un tikšanās reizēm, kurā runājām par to kā dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi.

Toreiz vispieprasītākais bija seminārs “Es esmu savas dzīves autors”, kurā runājām par pašu sākumu – ar ko sākt, ja viss ir sagājis dēlī. Ar ko sākt, ja viss ir sajucis un neredzi ne galu ne malas. Ar ko sākt, ja pašai sevī nav spēka. Ar ko sākt, ja nepatīk celties jebšu celies tik ar vienu domu – kā vakarā atkal tikt gultā.

Gājuši gadi un mēs pa šo laiku esam kopā izgājuši tik ļoti daudzas tēmas. Laimes terapijas kursā vien ir pāri pa 20 semināriem. Ir bijusi Pašapziņas skola, Gaismas skola, vēl arvien ir Sievišķības skola un Čakru līdzsvarošanas kurss.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-06 19:00  |  Skatīts: 704x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atgriešanās pie sevis


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nometnē mums atklājās viens tāds fakts, par ko pašas bijām reāli izbrīnītas. Jau sen, nu tiešām ļoti sen lietojam teicienu “dzīvot ar centru sevī”, jo tikai sevi mainot, mēs varam savā dzīvē ko izmainīt.

Vai arī ir cilvēki, kas saka “dzīvot saskaņā ar savu būtību” - nu skan drusku plašāk, bet nozīme tā pati.

Un izrādās, ka tas, ka tā runājam, nebūt nenozīmē, ka šo formulējumu vispār saprotam un protam pielietot praksē.

Visjaukāk pateica Jolanta, ka tikai tagad (pēc četriem gadiem un četrām nometnēm) pēkšņi kļuva skaidrs, ko tas pa īstam nozīmē.

Sasmējāmies un secinājām, ka jāsaorganizē kāda saruna, kurā tad vēlreiz parunāsim tikai par šo vien.

...
Komentāri (2)  |  2015-10-04 21:44  |  Skatīts: 1484x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.