Apziņas un komforta zonas paplašināšanās


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai arī Tev ir tā, ka laiks ir sācis skriet vēl ātrāk? Vai arī Tev ir tā, ka spēj tik noskatīties kā paiet dienas un nedēļas?

Es jūtos ļoti labi. Es baudu pilnīgi visu, kas ar mani notiek. Bet tā sajūta man ir tāda, ka esmu kā bāka, kur apkārt virmo notikumi, kuģu satiksme, gājputnu atlidošana, vējš, plaukstoši koki, staigājoši cilvēki, intereses, notikumi, kaislības, līdzsvarošanās. Un mani sazemē tikai tas, ka zinu savu būtību - dot gaismu. Varbūt, ka salīdzinājums ar bāku ir pa statisku. Varbūt. Bet...kaut kāda līdzība tai visā ir.

Vienīgā iespēja tai visā izdzīvot ar baudu, laimi un mīlestību, ir saglabāt savu ļoti stabilu būtību. Ja nē...tad var aizskriet tam visam līdzi. Tad var vairs nesaprast vai gribu reizē ar kuģiem vai ar gājputniem. Brīžiem liekas, ka gribu visu. Un pēc tam mierīgi atgriežos sevī. Un baudu to, ka esmu kas esmu.
...
Komentāri (1)  |  2013-04-15 23:35  |  Skatīts: 1997x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kolektīvā apziņa un sievišķības spēkssadaļa: SARUNAS
autors: PAVASARA STUDIJA

 Sveiciens otrajās Lieldienās un vēl piedevām Smieklu dienā : ) Šoreiz viss tā labi sakrīt – Lieldienu lustēšanās un jokošanās kopā. Arī mēs mūsmājās šorīt esam izjokoti, kā jau tas klājas ģimenēs, kurās aug pusaudzis.

Bet īstenībā manas šodienas pārdomas būs daudz dziļākas par izjokošanu. Šodien es esmu pārdomās par to, cik ļoti ietekmējamies no apkārt notiekošā. Un cik ļoti šo mijiedarbību ar apkārtējiem cilvēkiem varam pašas vadīt sev vajadzīgā virzienā.


Droši vien jau, ka nav neviena cilvēka, kurš varētu pateikt, ka apkārtējā pasaule, sabiedrība, cilvēki, viņu pilnīgi neietekmē. Mēs esam sociālas būtnes un mums ir svarīgi būt starp citiem, apmainīties domām, enerģijām, viedokļiem, prasmēm, iedvesmoties vai varbūt iespaidoties.
...
Komentāri (3)  |  2013-04-01 23:16  |  Skatīts: 2419x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mērķi, virzība, virziens - pilnība


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā man bieži ir bijis jārunā un jādomā par to kāpēc dažkārt ir sajūta, ka dzīvē nekas nenotiek un vispār – viss iet pa riņķi. Burtiski šorīt saņēmu vēstuli no meitenes, kas raksta, ka dzīve ir kārtībā, bet sajūtu un notikumu ziņā ir kā pilnīga rutīna – darbs, mājas, dārziņš, darbs, mājas dārziņš un tā katru dienu. Un pat ar visu to, ka cilvēks iet caur savu laimes terapiju, ir gaišs un mīlestības piepildīts, ik dienas priecājas par to, kas notiek – par pavasari, par bērnu, par skaistu dienu utt. ir sajūta, ka kaut kas ir ieklemmējies.

Šādā brīdī ir vērts apsēsties un padomā – bet ko tad Tu gribētu?

Un tieši par šo runājām praktisko nodarbību ciklā „Kā sievišķīgi sasniegt mērķus jomu pa jomai”, ka īstenībā bieži vien mēs nemaz nezinām, ko gribam. Mēs šķendējamies par to, kas nesanāk. Mēs sūrojamies par to, kas nepatīk. Pēc tam mēs iemācāmies to visu pieņemt un dzīvot tai visā laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi. Ir ok, bet....tālāk tad arī nekas nemainās, jo nav skaidras virzības, ko gribam savādāk un kā gribam to visu uzlabot vai pamainīt.
...
Komentāri (2)  |  2013-03-28 22:16  |  Skatīts: 2618x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķības skola


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir marts. Un marts man vienmēr ir saistījies ar absolūtu sievišķību. Pati nezinu kāpēc. Varbūt, ka tas ir tāpēc, ka ir Sieviešu diena, puķes, sveicieni, pacilāts garastāvoklis un skaidra apziņa, ka pavasaris ir klāt. Un lai arī šogad ziema patiešām nesteidzas ar aiziešanu, pavasara sajūta ir. Un galu galā – pavasaris ir Pavasara studijas gadalaiks : )) Daba mostas. Radošas domas mostas. Mēs paši mostamies, ceļamies jaunai radīšanai.

Tieši tādēļ mūsmājās ir daudz jaunumu un jau kādu laiku atpakaļ solīju Tev izstāstīt par Sievišķības skolu.

Doma, ka sievišķības un vīrišķības jautājumi ir ļoti aktuāli un ka mums šobrīd sabiedrībā tas viss ir saputrojies, manī un Pavasara studijā ir jau kādu krietno laiku. Doma, ka jāraksta par to grāmatu – arī gaisā virmo kopš Gaismas svētkiem. Doma, ka mūsu dzīvē pārvērstos, ja vien mēs iemācītos dzīvot caur sievišķo enerģiju – ir absolūti izkristalizējusies un aktuāla visu laiku. Un tieši tad, kad es saprotu, ka vēl lielāku slodzi paņemt pretim nevaru, ka vēl vairāk vai aktīvāk darboties arī nevaru, te pēkšņi tas viss sakārtojas. Vienā labdarības pasākumā, kurā uzstājos ar sievišķības semināru, pie manis pienāca viena brīnišķīga, skaista un sievišķīga meitene un saka „es jau kādu laiku gaidīju to mirkli, kad satikšu cilvēku, ar kuru kopā varētu šai jomā kopā ko labu un lielu izdarīt”. Un tā es satiku Andritu.
...
Komentāri (0)  |  2013-03-28 19:25  |  Skatīts: 2654x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Meistarklase, praktiskās nodarbības un autors savai dzīvei


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai arī Tev ir tā sajūta, ka šogad dzīve ir kļuvusi savādāka? Man ir. Es pilnīgi noteikti izjūtu, ka ir sācies jauns enerģētiski gaišāks dzīves cikls. Ka ir vieglāk elpot un dzīvot, ka Debesis ir tuvāk un jebko darīt ir vieglāk. Un lai arī ik pa laikam pieķeru sevi, ka gribas uzrotīt piedurknes un mesties sakārtot vai nokārtot kādu dzīves situāciju, nu jau es protu tās arī norotīt. Un mierīgi pagaidīt. Un ļaut tām situācijām sakārtoties pašām. Es mācos to, ko Ziedonis ir teicis – apiet mājai apkārt. Es mācos nevis ar savu gribu sasniegt mērķus, bet ar Dieva atbalstu un ticību saviem spēkiem.

Vakar vienā filmā dzirdēju teicienu – „tev jāuzmanās, tu pārāk stipri to gribi”. Lūk, – tas ir tas, ko mācos un ko nu jau vairākus mēnešus praktizēju – zināt, ko gribu, darīt, bet nepieķerties rezultātam. Tā vietā vēlreiz un vēlreiz parunāt ar Dievu un eņģeļiem, lai Viņi to atbalsta un līdzsvaro.
...
Komentāri (5)  |  2013-03-15 19:41  |  Skatīts: 2491x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par blokiem, šķēršļiem, zīmēm


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien aizdomājos vai tad, ja kaut kas nenotiek tā, kā ieplānots – vai tas ir tāpēc, ka tas nav jādara, vai arī tas ir tāpēc, lai mēs vairāk sagatavotos konkrētai situācijai un darbībai.

Īstenībā jau tādas situācijas ir mūsu dzīvēs ik dienas – ieplānojām izdarīt, bet neizdarījām; iecerējām, ka būs tā, bet nebij’, bijām saplānojuši, bet paši nebijām formā utt.

Kas tas ir? Zīme? Dieva un eņģeļu saruna ar mums? Un ja ir, tad kas tā ir pa zīmi? Kas no tās jāsaprot? Darīt? Nedarīt? Iespringt? Atslābt? Ļauties?.....vārdu sakot – kā to visu saprast.

Mēģināsim šo jautājumu papreperēt un paskatīties „kas lācītim vēderā”:)

Tātad - ir kāds bloks un kaut kas nenotiek tā kā Tu gribi. Kā Tu šo zīmi uztver? Kā Tu to atšķir? – kad tomēr „jārestartējas” un jau ar citu enerģiju jāiet tālāk un jādara, un kad jāsaprot, ka nav mans un jādara kaut kas cits?

Es par šo bieži esmu domājusi un nupat jau nonākusi līdz pilnīgai saskaņai šai jautājumā. Un tā mana izjūta šais situācijās ir tāda, ka – ja kaut kas nav noticis tā kā tam jānotiek (pēc mūsu prāta), tad uzjautā sev kādā līmenī Tu to gribi. Ego vai dvēseles.
...
Komentāri (7)  |  2013-03-09 23:07  |  Skatīts: 3823x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauns semināru cikls


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir marts. Pavasaris. Nu jau šķiet, ka gads būs apkārt, kopš pēdējo reizi Rīgā vadīju semināru „Es esmu savas dzīves autors”, tā uzsākot jaunu semināru ciklu par tēmām, kas ļauj sakārtot dzīvi jomu pa jomai.  Pa šo laiku esam runājuši gan par biznesu, gan par Visuma zīmēm, par ļaušanos, harizmu, atkarībām, par motivāciju, iedvesmu, veiksmi un iespējām, tomēr arvien vairāk pārņemt tā sajūta, ka jāatgriežas „pie saknēm” un pie laimes terapijas pamata. Man ļoti patika kā Evita misijas un biznesa seminārā teica – ka veidot biznesu, kamēr nav sakārtota dzīve un attieksme, ir tas pats, kas būvēt māju uz ledus. (Viņa ir arhitekte un zina, ko runā) :) Un , protams, nav tik traki. Nav jau tā, ka neko nevaram darīt līdz tam, bet tomēr...ja dzīve sakārtota jomu pa jomai, tad uz lieliem mērķiem tiekties vieglāk. Tad vieglāk ir saprast ko no sevis varam dot pasaulei un ko pasaule var saņemt no mums. Mēs varam dot tikai to, kas mūsos ir.
...
Komentāri (6)  |  2013-03-09 21:56  |  Skatīts: 2388x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Laimes terapija praksē


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA


Jau ilgāku laiku (faktiski kopš Pavasara studijas dibināšanas) visu laiku solu, ka būs praktiskās nodarbības visiem tiem tematiem, par kuriem tad semināros runājam. Un nu ir laiks, kad solījumi jāsāk pildīt un nu man beidzot ir skaidrība kā tas to vispār darīt.

Izrādās, ka ļoti daudziem cilvēkiem ir it kā skaidrs, ka viņi nav laimīgi un ka gribētos dzīvot savādāk, bet....nav skaidra redzējuma un mērķa kā to izdarīt. Un pat ja mērķis ir, tad nav ne jausmas kā to sasniegt. Tāpēc, domāju, ka būtu nepieciešams nākt mums kopā un kopīgi padarboties, lai tad top skaidrs kā un ko darīt savas kādas dzīves jomas sakārtošanā.

Uz šo brīdi ir es redzu to tā, ka mēs izvēlēsimies vienu brīvdienu – piemēram, sestdienu (2.marts) un atvēlēsim kādas 4 stundas, lai ņemtu un praktiski sakārtotu savu dzīvi. Uzrakstīsim vīzijas, dzīves mērķi, jomu mērķus visplašākā šī vārda nozīmē un paskatīsimies, kas mūsu domāšanā līdz šim ir buksējis vai bloķējis ceļu uz šiem mērķiem.
...
Komentāri (0)  |  2013-02-22 22:55  |  Skatīts: 1419x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Viedais stāsts, atziņas, vēlējums


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA


 Labrīt. Šorīt ar Tevi gribu padalīties. Vakar Dace man atsūtīja tik skaistu viedo stāstu un apsveikumu, ka uzreiz palūdzu vai nevaru to nopublicēt mājas lapā. Viņa piekrita un te nu tas ir. Ja Tev ir kādi citāti vai viedie stāsti (pričas), ar kuriem gribi savukārt dalīties, tad ieliec tos komentāru sadaļā. (mēs jau esam runājuši par došanas un saņemšanas vērtību. Došana un saņemšanas var būt arī šāda :)
Jauku dienu vēlot, ar mīlestību Inese
 
...kādu dienu pie Skolotāja ieradās māceklis un jautāja: "Saki man, lūdzu, Skolotāj, kā tas nākas, ka daži ļaudis, nonākot krīzes situācijās, no tām iziet stiprāki, bet daži kļūst kā dauzīti trauki, vienās plaisās, kas var būt liktenīgas?'"
...
Komentāri (35)  |  2013-01-24 16:51  |  Skatīts: 9599x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Radošās enerģijas plūsmā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šis rīts man sācies ir tik fantastiski, ka ļoti gribas ar Tevi parunāt, dalīties un nosūtīt Tev kādu porciju iedvesmas, spēka un motivācijas.

Šodien mans stāsts ir par augšanu, plešanos, radošā spēka vairošanos un citiem vārdiem to vēl varētu pateikt tā „jo vairāk dari, jo vairāk vari izdarīt”. Manā gadījumā tas vēl ir tā, ka - jo vairāk domā, jo vairāk vari izdomāt.

Lai tā situācija būtu skaidrāka, sākšu ar notikumiem kopš Jaunā gada. Esmu jau Tev stāstījusi, ka gadu uzsāku ļoti sievišķīgi, ļoti apņēmīgi un ļoti konkrēti – mazāk ēst, vairāk vingrot, būt ar jauneklīgāku un vingrāku ķermeni, daudz atpūsties un daudz būt ar sevi. Un visu tieši tā arī dzīvoju un pildīju. Eju uz baseinu vingrot ūdenī, eju uz jogu, vakaros uztaisām mazu treniņu presītei mājās, ejam garās pastaigas nu....vārdu sakot viss pēc pilnas programmas plus vēl tam – sekoju cik ēdu, cik bieži (vai reti) to daru. Un man tas atnesa ļoti straujus ātrus panākumus, jo viegla „kā pūciņa” sajutos jau nedēļas laikā un otras nedēļas laikā to tikai nostiprināju. Tagad turpinu.

...
Komentāri (7)  |  2013-01-16 18:33  |  Skatīts: 2834x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.