Ideja ballītei


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šonakt sapņoju tik interesantu sapni, ka nolēmu Tev to izstāstīt kā ideju reālam pasākumam. Tā kā pati to diez vai kaut kad realizēšu, tad izdomāju – lai iet pasaulē caur Tevi : ) Katrā ziņā, kad stāstīju to savam vīram, mums abiem tas likās ļoti interesanti.

Ideja tāda. Jau kādu laiku pirms pasākuma (nu, piemēram, pāris nedēļas iepriekš) tiek izsūtīti uzaicinājumi, kurā uzaicina pārus ar uzstādījumu, ka ballītē jāierodas otra tēlā. Nu, piemēram, mēs bijām ar vīru, kur vīrs atdarināja mani un es viņu.

Manā sapnī tas bija ļoti nopietns pasākums, kuram mēs gatavojāmies tiešām rūpīgi. Mēs pētījām otra paradumus. Mēs pētījām izturēšanās manieri. Un tieši nevis kaut kā veidojām to tēlu no tā priekšstata, kurš mums vienam par otru jau ir, bet gan tieši tās pāris nedēļas iepriekš ļoti daudz veltījām laiku, lai viens otru vērotu un izzinātu.

Nu, pirmkārt varu pateikt, ka tieši šī daļa man ļoti patika, jo pastiprināti iepazinu savu vīru. Kaut kā nemaz nebiju pamanījusi, cik viņam ir laba humora izjūta sabiedrībā, cik labi viņš var paņemt uzmanību uz sevi un izstāstīt kādu īsu joku vai atgadījumu. Protams, vēroju viņa stāju un paradumus veidot un nest savu tēlu. Domāju par ģērbšanās stilu. Un interesanti bija apzināties, ka arī viņš mani vēro un izzina.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-27 04:49  |  Skatīts: 968x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Enerģijas līdzsvarošana 7 čakrās


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es ļoti ilgi domāju vai to darīt, vai nedarīt. Un pēkšņi vienā viedā naktī, kad sarunas ar Dievu un eņģeļiem ir tik skaidras un saprotamas, es sajūtu, ka ir pienācis laiks ielikt savu pieredzi, zināšanas un atziņas vienā jaunā 8 nodarbību programmā, kuru tad veidosim pēc principa, ka pirmā ir ievadnodarbība, kurā noteiksim (diagnosticēsim)  savas enerģijas plūsmas efektivitāti katrā no 7 čakrām, kā arī sajutīsim un sapratīsim, kura tad ir mūsu „vājā” vieta vai šī brīža svarīgākā mācība, kura tad tieši šai periodā ir jāapgūst.

Jau savā grāmatā „Audzēt Mīlestību” rakstīju, ka sievietes pasaulīgā laime ir atkarīga no pirmo trīs čakru darbības. Un pēc tam esmu saņēmusi neskaitāmas vēstules, kurās ir lūgumi skaidrot un palīdzēt kā tad šo sazemējumu, sievišķību un pašapziņu savā dzīvē sakārtot.

Ja sievietei nav sazemējuma, tad ilgošanās ir, sapņošana un vizualizēšana ir, bet dzīvē to radīt un materializēt ir ļoti grūti.

...
Komentāri (2)  |  2014-11-24 01:49  |  Skatīts: 2280x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķība vīrišķā pasaulē


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien domāju, diez kas tas ir mūsos par fenomenu, kas liek darboties un dzīvot pilnīgi pretēji tam, kā no dabas un Dieva ir paredzēts. Nu kāpēc mēs gadiem darām sev pāri un pat neuzdodam jautājumus „kā vārdā?”.

Protams, ka es runāju un runāšu pati par sevi un savu pieredzi. Un ticu, ka es ne ar ko īpaši neatšķiros no lielā vairuma Latvijā dzīvojošo sieviešu, kuras ir audzinātas caur vīrišķīgām vērtībām - sasniegumiem, rezultātiem, mērķiem, uzdevumiem, pierādījumiem, diplomiem, sertifikātiem, - un, kuras labprātīgi dienu no dienas, gadu no gada šīm vīrišķām vērtībām ir kalpojušas, tai pašā laikā sagraujot savu veselību, prieku un laimi, piekusdamas un paliekot bez spēka.

„Kronis visam” bija, kad vienu dienu (tas bija pirms pāris mēnešiem) piefiksēju, ka īstenībā man tiešām ļoti patīk piekust. Ka strādāt līdz spēku izsīkumam -manās acīs tas ir bijis vērtīgi. Ka es jūtos nodzīvojusi vērtīgu dienu, ja vakarā esmu piekususi. Absurds, kuru saprotu tikai tagad, pētot sievišķības tēmu.

...
Komentāri (2)  |  2014-11-13 19:30  |  Skatīts: 1867x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dienu pēc svētkiem


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Parasti es rakstu ar nosaukumu „Dienu pirms”, jo tā ilgošanās un gatavošanās izgaršošana ir tāda, ar kuru gribas padalīties. Bet „dienu pēc” ir tā, ka esi tik pilns iespaidu un arī tāda patīkama noguruma, ka uz rakstīšanu sevi drusku jāpierunā. Tā vietā man patīk priecāties par ziediem, pārkārtot dāvanas un apsveikumus un gremdēties atmiņās un sajūtās vēl un vēl. Ir tik milzīgs piepildījums, ka grūti pakustēties : )))

Tas, kas mani izkustina, ir mīļi vārdi un vēstules, ko saņemu vēl un vēl. Palūdzu atļauju nopubliskot šo:

„Sveika, mana mīļā!

Paldies, par iespēju būt Tavās mājās Tas vakars pie Tevis bija brīnišķīgs, mīlestības, laimes un iedvesmas pārpilns.
Un varu parakstīties zem katra vakar Daces teiktā vārda, ka Tu, Inesīt, esi mūsu visskaidrākā un dzidrākā Pērle Latvijā... un tā ir tāda laime, pazīt būt kopā ar Tevi un spodrināties katrai pašai kļūt par Pērli. Un greznot mūsu Latviju un pasauli kopā.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-09 19:36  |  Skatīts: 771x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vienu dienu pirms Domu pērlītēm


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Un atkal ir tā diena, kad mana grāmata ir jau gatava, tikai vēl to neesmu satikusi. Rīt to atvedīs no tipogrāfijas un pirmo reizi to ieraudzīšu. Tas vienmēr ir tik mulsinoši un īpaši. Tu desmit reizes vari izdomāt kāda tā būs, un katrreiz, kad pirmo reizi paņem viņu rokās.... ietrīcas sirds.

Ir tieši īstais laiks Domu pērlīšu piedzimšanai. Es pilnīgi ar katru dienu jūtu kā paisums un 9. vilnis sāk beigties. Sākas bēgums, kuram ir jāļaujas. Un tik labi, ka ir jauns mēness un piektdien uz Domu pērlīšu atvēršanu būs pilnmēness, jo tad tieši ir visvairāk spēka, kā vien šobrīd var būt. Bet pēc tam... pēc tam ir jāļauj tam milzu tempam beigties un apzināti tas jāizbauda.

Man tieši patīk, ka piektdien tad parībināsim un pakustināsim enerģiju, lai viss liekais aiziet un iestājas mieriņš. Man tieši patīk, ka varēsim tā īsti nosvinēt, kā jau ražas un augļu vākšanas laikā pienākas. Cāļus skaita rudenī. Šogad ir bagāts gads un daudz cāļu. Kā ir Tev?

...
Komentāri (0)  |  2014-11-04 02:35  |  Skatīts: 987x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par sazemējumu, rituāliem un laimīgu dzīvi


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es nevaru atcerēties vai par šo ar Tevi jau esmu runājusi kādā rakstā, vai vienkārši ilgstoši domājusi. Katrā ziņā, šī bija kā svarīga ziņa, kas tika iekļauta grāmatā „Audzēt Mīlestību”, ka tikmēr, kamēr mums nav sazemējuma, tikmēr, kamēr mums nav enerģijas spēka tieši apakšējās trijās čakrās, tieši tikmēr mēs nevaram sakārto savu pasaulīgo dzīvi, tieši tikmēr ir grūti izveidot attiecības un nodibināt ģimeni, arī nopelnīt naudu un gūt spēku ikdienai laimei un priekam.

Un liekas –kāds tam sakars. Bet izrādās – primāri svarīgs.

Mūsdienu sabiedrības „nelaime” jeb problēma sāk veidoties tā, ka esam pārāk nesazemēti. Mēs esam pārāk nereāli, virtuāli, dzīves virpulis mūs nes un mēs nespējam izbaudīt esošo mirkli, jo tas vienkārši jau ir pagājis un kaut kas cits milzu ātrumā sākas. Mēs nevaram paspēt izveidot kaut ko vienu, kad jau kārojas kaut ko citu. Ja neesam sazemēti, mēs esam kā rudens lapas, kuras vējš nes, kur tam ienāk prātā. Mēs neesam saistīti ar koku un mūs šī vēja pūsma var atkal aiznest.

...
Komentāri (0)  |  2014-10-15 20:43  |  Skatīts: 1332x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sievišķīgais vebinārs


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nu beidzot. Beidzot tas ar mani ir noticis. Es tik ilgi uz to gāju, tik ilgi ilgojos un gribēju... un nekā nemācēju to tā sariktēt, un pagājušo piektdien tas viss notika pats no sevis.

Kad pusotru gadu atpakaļ mēs ar Aiju izdomājām veidot vebinārus, es stāstīju to vīziju, kā tas varētu izskatīties un dēļ kā vispār šai savā komforta zonas paplašināšanā esmu gatava iet iekšā. Toreiz ļoti skaidri redzēju – kā gribētu, lai būtu. Ka pulciņš sieviešu kādā konkrētā vakarā, katra savā mājā, pie sava datora, izbrīvē sev pusotru stundu laiku, lai bagātinātos un dalītos ar citām sievietēm savā sievišķībā, viedumā un saturīgās sarunās. Jā, es uzņemtos to tēmas vadību, bet tas būtu tā, ka mēs tiešām runātu par to, kas katrai šai mirklī ir aktuāls, ka mēs čatotu, ka mēs piedalītos aktīvi kā jau sievišķā mijiedarbībā tas mums pašām rada komfortu un vismaksimālāko labumu.

Sievišķie hormoni neaug un nerada vajadzīgo sievišķības devu un sajūtu, ja dzīvojam vīrišķā pasaulē. Ja esam askētismā. Ja klusumā klausāmies un vēlamies iegaumēt kaut ko, ko lektors stāsta. Tā mācās vīrieši. Viņi koncentrējas un uzņem informāciju. Sievietes tieši otrādi – atslābs, čalo, čato, par visu ko runā un beigās ir tik sapildījušās un laimīgas, ka negribas beigt.

...
Komentāri (0)  |  2014-10-14 19:26  |  Skatīts: 930x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sieviete, kura tiešām skrien ar vilkiem


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man jau sen Pavasara studijā gribas ieviest ko tādu, par ko raksta filozofijas doktore Klarisa Pinkola Estesa grāmatā „Sievietes, kuras skrien ar vilkiem”. Vai esi lasījusi šo grāmatu? Vai zini, par ko es runāju? Es runāju par sievietes ārkārtīgi dziļo, pirmatnīgo, instinktu un intuitīvo spēku, kurš manuprāt lielākai daļai mūsdienu sieviešu ir tādā kā neatmodinātā stāvoklī (kā Saulcerīte stikla kalnā). Man pašai tai skaitā. Un tad nu es visu laiku domāju, kā būtu, ja mēs mēģinātu tam pietuvināties. Kā būtu, ja mēs mēģinātu pietuvināties sev.

Piecus gadus, kamēr vien pastāv Pavasara studija, es domāju, kā to izveidot un sakārtot tā, lai šo savu vilkmi pie sava dziļākā spēka, varētu sajust ikkatra meitene vai sieviete, kas vēlas to izdarīt. Un godīgi jāsaka, man visu laiku ir tika daudz citu virzienu un citu aizraušanos, ka es vienkārši to kaut kā dabiski atlieku. Un ..tad iznāca tā grāmata. Un to lasot, es pilnīgi jūtu kā man tirpst pēdas un atkal tik ļoti gribās darīt ko traku. (un šeit ļoti svarīgi atpazīt un sajust, ko domāju ar to „traku” – jo tas nav trakulīgums tādā ballīšu deju, ātras braukšanas, sportošanas vai lielu sasniegumu ziņā. Nē... tas mani šobrīd neinteresē nemaz.) Tas trakums ir saistīts ar kādu milzīgu spēku, kas piemīt tikai sievietei.

...
Komentāri (0)  |  2014-10-12 20:20  |  Skatīts: 2409x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tik gaišas domas


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

Ir oktobris. Un šodien tik skaista diena. Un es smaidu un jūtos ļoti laimīga. Nu tāda pilnīgi, pilnīgi laimīga, jo man ir dota iespēja pietuvoties kaut kam tik dievišķam, tik īpašam, kā tas ir radīšanas un dzimšanas brīdī.

Vēstule, ko saņēmu, ir tik tīra, tik gaiša un skaista, ka palūdzu tās autori to daļēji nopubliskot.

Sūtot bezgala tīras, gaišas un dievišķas domas mammītei un dēliņam, iekopēju vēstulīti, kas mani tik ļoti bagātināja. Paldies!

 

 "Sveika, Inesīt!

Nezinu Tavu privāto e-pastu, bet kaut kā bija sajūta, ka dikti gribās ar Tevi parunāties. Pateikt lielu paldies. Par... es pat nezinu par ko, bet tā sajūta ir un viņa ir traki laba. Ir tik viegli nepateikt labo, ko domājam. Taču sliktais vienmēr kaut kā pats izlaužas. Tāpēc šoreiz par to ļoti, ļoti labo :) Iespējams, ka manas pārdomas un sajūtas šajā mirklī ir ļoti saistītas

...
Komentāri (0)  |  2014-10-11 19:35  |  Skatīts: 1012x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aleksandra Mantesa jaunais kurss


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vakar man bija tikšanās ar Aleksandru Mantesu un mēs runājām tik ļoti interesantu, lietu, ka gribu Tev to tagad izstāstīt.

Runājām, ka dažreiz gadās tā – cilvēki ir tik ļoti daudz lasījuši, prot tik ļoti smuki izanalizēt gan to, kas notiek otra dzīvē, gan to, kas pašam neiet, bet, tad, kad ir konkrētā joma savā dzīvē jāsakārto, netiek ne no vietas. Un nu, protams, ka mēs abi saprotam, ka ir kādi enerģētiski bloki, aizspriedumi, aizvainojumi, vainas apziņa, sevis nenovērtēšana, pašapziņas trūkums utt., kas cilvēkam traucē un dēļ kā viņš klūp. Skaidrs, ka jābūt kādām tehnikām, ar kuru palīdzību tos blokus transformēt, šķīdināt var būt pat saskaldīt vai izoperēt – nu atkarībā no temperamenta un cilvēka izvēlētās metodes kā ar to visi gribētos tik galā.

Jā, bet es saku, ka galu galā – mēs taču to vien darām, un tomēr, tomēr – nenostrādā. Kas par lietu.

Un pēkšņi Aleksandrs man izstāsta tik vienkāršu smuku piemēru, ka atkal tā bilde saliekas daudz skaidrāka un saprotamāka. Proti, - viņš prasa: vai esi dzirdējusi seno stāstu par to kādā kārtībā vajadzētu bērt akmeņus traukā tā, lai ieietu pēc iespējas vairāk un trauks būtu pilnāks?

...
Komentāri (0)  |  2014-10-08 20:51  |  Skatīts: 1011x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.