Imunitāte, saskarsme un komunikācija


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Mūsu vebināru cikls ir iegājis augšējo čakru fāzē un piektdien mēs tiekamies katra pie saviem datoriem, lai runātu par 5.čakras enerģiju.

Tēma – imunitāte, komunikācija un saskarsme.

Faktiski virstēma ir mijiedarbība. Cik ļoti Tev patīk mijiedarboties ar pasauli, ar cilvēkiem, ar dabu, ar konkrētu pārtiku utt.

Imunitāte ir tā, kas uz to norāda. Ja esam ar līdzsvarotu enerģiju, tad mums šī mijiedarbība veidojas harmoniska. Tiklīdz spēka nav, imunitāte krītas, tā sāk lipt klāt vīrusi, veidojas disharmonija vai alerģijas.

Par to tad vairāk šīs piektdienas sarunās.

Savukārt cilvēku mijiedarbību mēs saucam par komunikāciju un saskarsmi. It kā pilnīgi tas pats. Un tieši tāpat mums veidojas saderības un nesaderības.

...
Komentāri (0)  |  2015-12-01 21:08  |  Skatīts: 678x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pirmdien vebinārs - "Kā dzīvot ar centru sevī"


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai esi kādreiz domājusi, cik svarīgi ir dzīvot ar centru sevī? Interesanti, ka mēs šo terminu lietojam jau kādus četrus gadus un arī iepriekšējās grāmatās esmu par to rakstījusi, bet izrādās runāt ir viens, saprast un tā dzīvot, ir pilnīgi cits.

Dzīvot ar apziņas centru sevī nozīmē domāt sākot no sevis. Un tas patiešām nav egocentrisms un tas patiešām nav egoisms. Jo ja mēs skaidri apzināmies, ka pilnīgi viss ir mūsu iekšējās pasaules spogulis, tad pilnīgi noteikti mēs gribam, lai pasaule, cilvēki, situācijas būtu tiešām patīkamas un skaistas.

Būtībā sanāk, ka pasaules mīlestības vārdā ir vērtīgi sākt domāt par to, kādu tad enerģiju es dodu saviem mīļajiem un tuvajiem, un mazliet tālākiem, un pilnīgi nepazīstamiem. Piedevām šeit nu pilnīgi uzskatāmi darbojas princips – ko citam dod, to saņem.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-21 00:14  |  Skatīts: 645x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piektdien - mīlestības vebinārs


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sāku rakstīt un smaidu. Runāt par mīlestību bez iekšējās labsajūtas un smaida nemaz nevar.

Savā čakru enerģijas līdzsvarošanas kursā piektdien būsim nonākušas līdz vidējai čakrai un sirds mīlestības enerģijai.

Vai Tu sevi mīli?

Vai zini – ko nozīmē sevi mīlēt?

Man šonedēļ kaut kā “saskrējušas” tik daudz konsultācijas par šo tēmu, ka burtiski tādēļ man jājautā vēlreiz un vēlreiz.

Ko priekš Tevis nozīmē sevi mīlēt? Un vai tiešām pienākumi, atbildības sajūta, solījumi, rūpes par citiem iet tam pa priekšu?

Un ja nu es Tev teiktu, ka ir otrādi.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-17 22:47  |  Skatīts: 557x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jaunās grāmatas atvēršanas svētki 17.decembrī :)


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Drusku trīcu. Esmu laimīga un gandarīta, kā katru reizi, kad kāds mans bērns dodas pasaulē. Tā ir ārkārtīgi spēcīga, emocionāla sajūta. Es vienmēr ārkārtīgi baudu to laiku, kad vēl tas viss ir pie manis, bet jau skaidri zinu to dienu, kad palaidīšu to vaļā.

17. decembrī plkst. 19.00 Avotu pamatskolas mājīgajā zālē Rīgā, Avotu ielā 44 svinēsim manas jaunās grāmatas “Septiņas Saules” atvēršanas svētkus.

Grāmata Septiņas Saules ir par mūsu enerģijas saistību ar notikumiem mūsu dzīvē. Par to, ka pamainot sevi jeb līdzsvarojot savu enerģiju, izmainās notikumi, sakārtojas attiecības un harmonizējas dzīve. Nevis mainot notikumus vai cilvēkus, bet gan sevi.

...
Komentāri (3)  |  2015-11-12 05:57  |  Skatīts: 2341x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Centrs sevī 2- jeb zemapziņas pārprogrammēšana


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pagājušā nedēļā mums bija brīnišķīgs seminārs, par to, kā paši radām situācijas, kā dzīvojam savos ideālos un pieķeramies rezultātam, pēc tam paši kļūstot nelaimīgi, ka notiek ne tā, kā bijām sadomājušās.

Nākošnedēļ jau pirmdien būs vēl viena nodarbība, kurā palīdzēsim sev nofokusēt apziņas centru sevī. Šoreiz runāsim par to, ka katras mūsu darbības pamatā ir mūsu zemapziņa. No zemapziņā esošās informācijas, no pierastiem paņēmieniem, no attieksmes un pārliecības ir atkarīgs kādus uzvedības modeļus izvēlamies. Izrādās pietiek pamainīt šo savu attieksmi, vērtības vai pārliecību, ka situācija var kardināli mainīties.

Piemēram – vīrs mājās neko īpašu nedara un lielākā daļa atbildības, darbu, lēmumu, pienākumu ir uz sievas pleciem. Un sieva tiešām jau sen ir piekususi un sen gribētu būt “azotē”, būt sievišķīga un maiga, bet....nekas nemainās, lai kā mēģinātu mainīt attiecības un kārtot savu attieksmi pret vīru.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-07 16:59  |  Skatīts: 1279x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vērtības, griba un pašapziņa


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vebināru ciklā “Čakru enerģijas līdzsvarošana” esam nonākuši līdz 3.čakrai, kura vēl arvien pieder pie tām trīs čakrām, kas palīdz sakārtot mūsu pasaulīgo dzīvi. Šeit atrodas mūsu griba. Ja zemes enerģija un seksuālā enerģija ir tas dzinējspēks, kas mūs virza uz priekšu, tad tieši trešā čakrā rodas tās virziens un gribēšana savu enerģiju vadīt.

Tieši tādēļ tik svarīgi ir zināt, ko gribi. Un darīt kā gribi. Un ja nesanāk darīt kā gribi, tad zināt ko tai brīdī darīt, lai nenodarītu pāri sev un savai enerģijai.

Vēl ir interesanti tas, ka mūsu vērtības un gribēšanas mainās. Un ļoti bieži nemaz nepamanām, ka sen jau esam citas, ka jau sen mūs interesē citas lietas, bet vēl arvien turpinām sev iestāstīt, ka jādzīvo pēc iepriekšējām vērtībām.

Un cik bieži, kad vispār neuzdrošināmies dzīvot kā gribam mēs pašas.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-02 19:48  |  Skatīts: 764x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Klubiņa atklāšana jau pirmdien


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tā ir atkal īpaša un bezgala mīļa sajūta, ka top kaut kas jauns un vēl nemaz paši nezinām, kā viss būs. Nu kā radīsim - tā būs. Es ne uz ko neieciklējos. Mēs paši jūtamies kā mājās, kad uzņemam mīļus un tuvus cilvēkus – mēs paši esam mierīgi laimīgi un apmierināti, un tie, kas vēlas ar mums pavadīt brīnišķīgu vakaru, ir laipni aicināti.

Kad būs uzcelta mūsu māja un pirts, visticamāk, ka šādas tikšanās rīkosim tur. Bet kamēr viss tikai top, tikmēr pulcēsimies studijas telpās Rīgā un varbūt iesākumam tas pat labāk.

Kāda ir tā galvenā doma?

Pats svarīgākais, ka ir līdzīgi domājošie cilvēki, ar kuriem ir interesanti, gribās dalīties, no kuriem patīk bagātināties un vienkārši kopā pabūt. Varbūt vienkārši padzert tēju un risināt mīļas sarunas. Varbūt klausīties ko gudru stāsta kāds cits.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-31 21:30  |  Skatīts: 566x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā dzīvot ar centru sevī


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šis termins vai princips pēdējā laikā tik ļoti bieži tiek lietots, bet atkal un atkal pie tā jāatgriežas. Vakar bija brīnišķīgs seminārs “Viņš un Viņa” un tiklīdz atkal pieminējām šo centru sevī, tā diskusija un praktisko piemēru sērija aizgāja tik jaudīga, ka bija skaidrs – ja negribam mainīt šīsdienas semināra tēmu, ir jāsarunā kad tad runāsim par centru sevī.

Otra tēma, kas iet rokrokā un uz kuriem grābekļiem kāpjam gan attiecību jomā, gan savā pagātnes pieņemšanā, gan ikdienā “cīnoties” ar apvainošanos – ir idealizēšanu.

Un tā nu tapa plāniņš - tuvāko brīvo vakaru veltīt šo tēmu praktiskai nodarbībai, kur ar reāliem piemēriem un konkrētām tehnikām iziesim cauri gan idealizācijas, aizvainojumu un pieķeršanās transformācijai, gan arī sajutīsim un sapratīsim, ko tad nozīmē dzīvot ar centru sevī.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-28 19:46  |  Skatīts: 991x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Attiecības - Viņš un Viņa


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kāpēc abus rakstu ar lielo burtu? Tādēļ, ka abi ir svarīgi. Vienlīdz svarīgi. Un tomēr ne vienlīdzīgi.

Pēdējā laikā par daudzām lietām ir iestājies tāds sajukums, ka liekas, saprast vairs nevar neko. Kāds stāsta vienu, kāds cits cīnās par kaut ko citu. Ir kaut kāds haoss, kas draud sašūpot mūsu vērtības un tas tiešām reāli traucē. Un tad ir ārkārtīgi svarīgi, ka mūsos pašos ir mūsu pašu domas, neatkarīgi no tūkstošs citām mācībām kā būtu jābūt, kā tagad ir jāiemācās dzīvot un kā tagad jāmainās.

Katrā reizē, kad mēs satiekamies semināros vai praktiskās nodarbībās, es vēlreiz un vēlreiz saku – no tā visa, ko runājam, ir vērts paņemt tikai to, kas tieši Tev der. Un tam, kas neder, tam vienkārši jāpalaiž garām. Pret to nav jēga ne cīnīties, ne apšaubīt, jo patiesību ir tik daudz, ka pret visām neizcīnīsies.

Katrs pāris ir unikāls. Katrs cilvēks ir unikāls. Mums neder kaut kādi šabloni vai trafareti. Un mums jau arī nevajag, lai “visi dara tā”.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-27 17:48  |  Skatīts: 573x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tauriņi un kūniņas, cālīši un izšķilšanās


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Atceros, ka pirms daudziem gadiem man bija šī sajūta, ka burtiski esmu atbrīvojusies no savas kūniņas un varu lidot. Viss bija tik interesanti un tik viegli. Tik ārkārtīgi skaisti un mīļumpilni. Man toreiz likās, ka tas tā iespējams tikai vienreiz. Man likās, ka esmu atklājusi ko tādu, ar ko ļoti, ļoti gribās dalīties. Es biju iemācījusies dzīvot laimīgi un vairāk pievērst uzmanību tam, kas patīk, un ne tik ļoti centrēties uz to, kas nepatīk. Mainījās visa dzīve un ar laiku es to nosaucu par laimes terapiju.

Man likās, ka savā dzīvē esmu “atklājusi Ameriku” un viss, kas toreiz notika bija brīnuma vērts.

Vēl pēc brīža iznāca filma “The Secret” un pilnīgi bija sajūta, ka tie cilvēki citā vietā bija atklājuši tieši tās pašas atklāsmes un katrs nu to visu apgreidoja kā spēja. Es arī.

Ar laiku izveidojās Pavasara studija un man likās, ka šādi būs mūžīgi. Es vienkārši pulcināšu ap sevi cilvēkus, kam arī tas viss interesē un mēs tiksimies semināros, pasākumos, PS klubā, lai dalītos, bagātinātos un viens otram palīdzētu būt laimīgiem.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-27 03:04  |  Skatīts: 655x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.