Mātes Terēzes svētība


sadaļa:  SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

Šī nedēļa man ir tik gara un tik bagāta, ka visu laiku netieku ar Tevi parunāt un Tev izstāstīt vienu fantastisku stāstu (faktiski teikumu), kas man ir mainījis domāšanu un attieksmi visās lietās. Un nu jau vairākos semināros un konferencēs iekļauju to savā prezentācijā un jūtu kā tas „aiziet” un iekustina cilvēku domu mainīšanos.

...
Komentāri (23)  |  2011-10-29 01:47  |  Skatīts: 5289x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Fragmenti, no manas laimes dienasgrāmatas


 Šodien man ir īpaša diena –es turu rokās jauno izdevumu „Mana laimes dienasgrāmata”. Tā ir tik skaista. Tik koša. Tik mīļa.

No šodienas tā sāk savu ceļu pie Tevis.

Un atkal man ir jāsaka, ka es jau nezinu kā tai tālāk bez manis ies. Es jau nezinu, vai Tu gribēsi rakstīt savu laimes dienasgrāmatu. Es tikai ļoti, ļoti ceru. Es ticu, ka tā būs.

Un tādēļ, es vēlreiz pārlasu, ko esmu rakstījusi ievadā un lai nebūtu jāatstāsta, es Tev te iekopēšu dažus fragmentus.

......

„......Laimes dienasgrāmata ir brīnumu klade, kurā pierakstīsim savas veiksmes un savus sasniegumus, savu pateicību un brīnumus, kas notiek tad, kad apzināti sākam mainīt savu dzīvi.....”

...
Komentāri (54)  |  2011-10-19 17:40  |  Skatīts: 8604x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauns sākums jaunā vietā


 Šodien gribu Tev izstāstīt par kādu jaunumu, kas ir tik ļoti jauns, ka pirmo reizi man ir tā, ka rakstu trīsošu sirdi. Vai Tu pazīsti izjūtas, kad kaut ko dari, domā vai radi un Tev pašai no tā pilnīgi rodas mazi šermulīši. Un tieši dēļ šīm trīsām saproti, ka viss notiek, pa īstam.

Lūk, ir kas tāds, kas man tagad rada šādas sajūtas.

...
Komentāri (3)  |  2011-10-04 04:43  |  Skatīts: 2576x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rudens


 Ir rudens. Ražas novākšanas laiks. Un ja Tu zinātu kā es to baudu. Es baudu katrā reizē, kad atveru mājas lapu un izlasu kādu jaunu fantastisku rakstu. Kad izlasu kādu dziļu un jūtīgu komentāru. Kad saprotu, ka tas viss ir iekustējies un notiek ...pa dziļam.

Kad Mairita atrakstīja savu stāstu, es lasīju un raudāju. Man šķita...nu kā var tik atvērti uzrakstīt. Un tad Baiba atrakstīja savu. Un tad Lailiņa savu. Un tagad tas viss ir tik atvēries, ka pilnīgi varu tikai Dievam pateikt paldies par iespēju visam tam būt klāt, piedalīties vai vērot.

...
Komentāri (19)  |  2011-09-27 21:25  |  Skatīts: 6685x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dvēseles ceļojumi


 Šodien gribu ar Tevi parunāt par ko tik netveramu un tik neierastu, ka no sākuma ilgi domāju, vai vispār tā ir runājama tēma. Bet tā kā ar Tevi runāju gandrīz par visu, tad varbūt ir laiks arī parunāt par smalko lauku, par mūsu spējām tur nokļūt, par pieredzi, par sajūtām, kad esam tur pabijuši.

Vai esi savā ikdienā pieradusi meditēt? Vai ieiet dziļā relaksācijā? Vai alfa stāvoklī? Vai varbūt nodarbojies ar Reiki, Jogu vai kādu citu praksi, kurā ir arī dziļā relaksācija un/vai meditācijas?

Es kādu laiku atpakaļ tiešām gāju uz Reiki meditācijām un tas vienmēr man palīdzēja rast atbildes uz dziļajiem jautājumiem. Tomēr man jāsaka, ka tad vairāk meditēju precīzi tā, kā Reiki skolotājs vada. Nu apmēram tā, kā Tu klausies manas meditācijas diskā un redzi precīzi to, ko tur stāstu. Tās ir vizualizācijas meditācijas, kas ārkārtīgi atslābina un palīdz nomierināt prātu, atslābināt ķermeni un pa to laiku notiek ķermeņa pašārstēšanās.

...
Komentāri (55)  |  2011-09-15 20:04  |  Skatīts: 8697x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par cieņu


 Jau kādu nedēļu vai vairāk esmu apsolījusi uzrakstīt rakstu par cieņu, par personības robežām, un nu jau vēl citu rakstu un komentāru kontekstā-pielikšu klāt vēl empātiju un līdzi jušanu.

Lai runātu par cieņu droši vien, ka jāsāk ar cieņu pret sevi. Nu galu galā Visuma likums vēsta – kā tu izturēsies pret sevi, tā citi pret tevi. Ja sevi cienīsi- citi tevi cienīs. Ja mīlēsi – citi mīlēs.

Un tā arī ir.

...
Komentāri (21)  |  2011-09-15 18:54  |  Skatīts: 6185x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nekas mums nepieder


 Es šodien atveru Pavasara studijas mājas lapu un saprotu, ka reiz jau man šāda sajūta ir bijusi: mums nepieder pat tas, ko paši radām. Mēs to izaudzējam un palaižam pasaulē un viņš (tas) dzīvo savu dzīvi ar vai bez tevis.

Cik jocīga sajūta.

Atceros, ka pirmo reizi šo sajūtu piedzīvoju, kad iznāca mana pirmā grāmata. Tā bija tik ļoti īpaša sajūta, tāds brīnums, tas viss bija tik privāti un tik cieši saistīts ar mani. Un vienā seminārā viena dalībniece paņēma pildspalvu un sāka tajā rakstīt savas piezīmes. Es biju šokā. Es gribēju apstāties un teikt, ka tā taču nevar. Kā var rakstīt ar pildspalvu grāmatā, kā var pasvītrot un zīmēt, kā to var. Manā grāmatā.

...
Komentāri (7)  |  2011-09-14 22:50  |  Skatīts: 3556x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Skrastiņš, Kroders, latvieši - lepnums


 Man pagāja laiks, līdz esmu gatava ar Tevi par to parunāt.

Pagājušā nedēļa man pagāja zem Kārļa Skrastiņa zvaigznes un es tiešām ārkārtīgi emocionāli pieslēdzos šim notikumam. Varbūt tādēļ, ka mūsu ģimenē sports ir ļoti tuvs. Varbūt tādēļ, ka mans vīrs tam bija tik ļoti tuvu. Varbūt tādēļ, ka vēl arvien ir grūti domāt par Visuma likumiem, kad ir ļoti sāpīgi. Varbūt tādēļ, ka tieši pirms šīs nelaimes biju izlasījusi Zilos putnus un tik skaidri sapratu dvēseļu tikšanās un atvadīšanās kārtību. Varbūt tādēļ....ka viņš bija tik īpašs, ko tā īsti izjutu tieši tad, kad viņš jau bija aizgājis.

...
Komentāri (11)  |  2011-09-12 20:53  |  Skatīts: 3285x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iespaidi, avoti....viss pa dziļam


 Pēdējā laikā jūtos visu laiku uzrunāta. Es absolūti neesmu televīzijas fane un nav tā, ka atzīmēju programmā, ko skatīties nedēļas garumā. Drīzāk varētu būt tā, ka kaut ko rakstu vai lasu tai laikā, kad rāda vakara filmas vai pārraides. Bet nu man Tev jāatzīstas, ka caur televīziju esmu tik dziļi iedvesmota garīgām dziļām pārdomām, ka vēl un vēl domāju par to kā tas notiek.

Pirmā filma, ko gribu pieminēt, manu prātu aizņēma vismaz nedēļu. Par to domāju vēl un vēl un visticamāk, ka domātu līdz pat šim brīdim, ja vien pa virsu nebūtu nākusi jau nākošā spēcīgā filma, un pēc tam nākošā. Tātad pirmā filma bija par Āfrikas iespaidiem, tradīcijām un spēcīgu iekšēju balsi, kas lika baltajai sievietei no Šveices palikt Āfrikā, mazā ciematiņā pie Masaju cilts. Filmas nosaukums ir „Baltā masajiete” un visa filma burtiski piesātināta ar Visuma mācībām par dvēseles saucienu, par vīrišķo un sievišķo enerģiju, par dažādu tautu kultūru un spēju to pieņemt vai nepieņemt.

...
Komentāri (226)  |  2011-09-06 00:31  |  Skatīts: 23167x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zilie putni


 Vakar mūsu ģimenē bija tāds ...nu tik īpašs notikums, ka atkal gribu ar to dalīties ar Tevi. - mēs pirmo reizi lasījām Deivida V.Freižera grāmatu „Zilie putni”. Kāpēc uzsveru, ka to darīju pirmo reizi? Tādēļ, ka šī nu ir grāmata, kuru var lasīt vēl un vēl un katrreiz tajā atrast un izprast ko jaunu pilnīgi citā līmenī. Šodien jau esmu to pārlasījusi vairakkārt.

Par šo unikālo, īpašo grāmatu biju jau dzirdējusi iepriekš. Kāds bija stāstījis stāstus. Kāds pieminējis kā kaut ko sevišķu. Bet tā kā tā latviski izdota 15 gadus atpakaļ un grāmatnīcās nav nopērkama, kaut kā pārstāju par to domāt. Galu galā man ir tik milzīga kaudze neizlasīto grāmatu, kuras tiešām ļoti gribu noteikti izlasīt, bet...nu ir tā, ka pēc Zilajiem putniem vairs nevaru paņemt neko citu.

...
Komentāri (80)  |  2011-09-05 23:43  |  Skatīts: 12676x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.