Kurlās vardītes princips


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kad mūsu janvāra nometni pārcēlām, jo viens maziņš cilvēks izdomāja pasaulē ierasties tieši šajā laikā, nupat kļuva skaidrs, ka marta nometnē es varēšu piedalīties daudz pilnvērtīgāk, nekā tas būtu 9.mēnesī gaidībās.

Un tad nu domāju - kāda būtu tā tēma, kuru šobrīd ir man visaktuālākā un par kuru ļoti vērtīgi būtu runāt.

Nu skaidrs, ka man visa pasaule šobrīd guļ bēbīšu gultiņā, bet diez vai tas būtu aktuāli visiem nometnes dalībniekiem, tādēļ es izvēlējos ko tādu, kas man pašai svarīgi jau kādus pēdējos n-tos gadus un domāju, ka tā ir aktualitāte mums katram.

...
Komentāri (2)  |  2016-01-29 22:02  |  Skatīts: 2258x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nepalikt pie sapņošanas un parunāšanās vien


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nu jau esam vairākas grupas, kas kopā izgājušas čakru enerģijas līdzsvarošanu. Un katrreiz, un katrreiz no jauna apzinos, cik tā ir svētīga lieta un cik svarīga šī atklāsme – ka pietiek sevi sakārtot un mainās visa (mana) pasaule.

Jebkuram pasākumam, jebkurai veiksmei, jebkuram notikumam mūsu dzīvē ir nepieciešama enerģija, kas iziet cauri visām mūsu čakrām jeb kā tagad esmu iesākusi teikt – mūsu enerģijas saulēm.

Nepietiek ar sapni vien (kas būtu 6.čakra), nepietiek ar mīļumu (4.čakra) vai gribēšanu (3.čakra) vien. Mums ir jāizdomā kā to ielaist dzīvē. Kā sazemēt. Kā padarīt auglīgu. - tās ir 1.un 2. čakra.

Agrāk, laimes terapijas sākumā, kad visu to nezināju, tad tīri intuitīvi bieži kārtoju māju vai gāju padarīt ko dārzā. Toreiz to sev kaut kā formulēju, ka jānomierina domas un jāļauj visam sastāties pa plauktiņiem – gan mājās, gan galvā.

...
Komentāri (0)  |  2016-01-25 05:10  |  Skatīts: 613x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par to, kā vadīt savu enerģiju


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 25. janvārī sākam jaunu "Čakru enerģijas līdzsvarošanas" vebināru ciklu. Klātienes seminārus jaunajai grupai sāksim 9. februārī.

Viss šis kurss ir veltīts tam, lai mēs iemācītos regulēt un vadīt paši savu enerģētiku. Šis nu patiešām ir viens laimes terapijas absolūti praktisko nodarbību kopums, kur kopā iemācīsimies kā līdzsvarot savus enerģētiskos centrus un lielu daļu savas enerģētikas sakārtosim jau dziedināšanās laikā.

Jau gadiem Tev stāstu kā eju kontrastdušās, kā peldos jūrā, kā eju kilometriem staigāt, kā ravēju rozes un kopju māju, lai tikai sazemētos, nolīdzsvarotos, lai sakārtotu savu enerģētiku. Un tiklīdz kādā jomā atkal ir kaut kas izgājis no līdzsvara, tā momentā pati sev palīdzu sakārtoties. Man priekš tā nav vajadzīgs ne dziednieks, ne konsultants – es vienkārši to izdaru, mijiedarbojoties ar dabu un vadot savu enerģiju.

...
Komentāri (0)  |  2016-01-25 04:58  |  Skatīts: 549x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Savas enerģijas diagnosticēšana


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Cik mierpilni ir tad, ka zini, kas notiek, un vari ļauties vien laika plūdumam, lai dziedinātos, ja kaut kas izsities no līdzsvara.

To es saku tagad, kad tiešām atpazīstu gan savu, gan arī citu cilvēku enerģijas balansu un disbalansu. Laime zināt, kā sevi sakārtot.

Atceros savus tos laikus, kad dzīve svaidīja un nebija ne jausmas, dēļ kā tieši ar mani notiek tas, kas notiek. Un paldies tam laikam, jo pateicoties tieši tam, sākās mans izzināšanas ceļš.

Un nu jau ar prieku nododu savas atklāsmes tālāk.

25. janvārī mums sākas vebināru cikls, kurā vairākus mēnešus mācīsimies, trenēsimies un praktiski dziedināsim savu enerģiju, lai spētu tikt galā brīžos, kad kaut kas neiet. Savukārt 9. februārī sāksies "Čakru enerģijas līdzsvarošanas" semināru cikls klātienē Pavasara studijā.

...
Komentāri (4)  |  2016-01-20 22:34  |  Skatīts: 2300x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vebinārs par gada enerģētiku


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sveika, mīļā. Laukā tik rāmi snieg sniegs un beidzot ir īstā ziemas sajūta. Tīra. Balta. Dziļa. Un ļoti mierīga.

29.janvārī mums būs vebinārs par gada enerģētikas tēmu, kurā izrunāsim, kā tad izmantot gada spēku. 

Visam gadam man ir jau gadiem izstrādāta un pārbaudīta sistēma un, ja to ievēro, tad vari iet kaut caur uguni un ūdeni, Tev vienmēr spēki ātri atjaunosies un viennozīmīgi tiksi uz 9tā viļņa, jo gada enerģija pati Tevi tur uznesīs. Galvenais – neej pret, bet ej saskaņā ar.

Ko nozīmē iet saskaņā ar gada enerģiju?

Vai atceries, es 2012.gadā biju izdevusi Sajūtu kalendāru. Tur es lieliem vēzieniem biju ieskicējusi kāds ir katrs mēnesis. Janvāris (faktiski decembris jau sākot no Ziemassvētkiem) ir kā jaundzimis bērniņš. Kurš dara tikai pašu nepieciešamāko un pārsvarā ir atpūtā, guļ un iet cauri ļoti mierīgai un harmoniskai enerģijai.

...
Komentāri (2)  |  2016-01-20 18:06  |  Skatīts: 1746x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ziemas laika laimes terapija jeb gatavošanās svētkiem


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pirmdienas vebinārs mums būs īpašs. Pēc klausītāju ierosmes esam sarunājušas tēmu – kā gatavoties svētkiem, lai tas viss būtu dziļi un pa īstam.

Man viss šis gads iet zem šīs devīzes. Arī nometni izdzīvojām ar tēmu “Viss notiek pa īstam” (klusībā dungoju Mielava dziesmu un varu tikai piekrist vārdiem “es palikšu bīstams, ja – savādāk”).

Šis vairs nav tas laiks, kad varam pavirši. Šis vairs nav tas laiks, kad varam “pa roku galam” bez dziļākas jēgas. Šis ir apzināšanās laiks, kad visam ir nozīme.

Nozīme ir sajūtām, nozīme krāsām, nozīme simboliem, nozīme visam, kas ir ap mums.

...
Komentāri (0)  |  2015-12-11 21:05  |  Skatīts: 850x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku aktivitāte ir sākusies!


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tas ir tik interesanti, ka man mājās un sevī vēl ir pilnīgs miers. Vēl nav ne “iepirkšanās drudzis”, ne pasākumu pārklājuma, ne kādas citas pārlieku lielas aktivitātes, kas liecinātu par svētku laika enerģijas iegriešanos. Un tai pat laikā jūtu kā tas notiek kaut kur – ārpus manis.

Pienāk lieli pasūtījumi grāmatām no grāmatnīcām. Pēc tā nojaušu, ka pirkšanās ir kļuvusi aktīvāka.

Mums pašiem Pavasara studijā pirmdien ienāk jaunā grāmata SEPTIŅAS SAULES un, lai neradītu gūzmu, pārdošanu sāksim to tirgot jau no rītdienas. Tā kā, ja esi iecerējusi sev vai kādam citam dāvanā zem eglītes palikt manu jauno grāmatu, tad esi laipni aicināta to iegādāties vai nu pie mums studijā, vai internetveikalā sākot no rītdienas (izsūtīšana vai saņemšana notiek no pirmdienas) – un tad vari pasūtīt arī kādu personīgu ierakstu vai autogrāfu, lai iepriekš tos sagatavoju. Cita iespēja ir doties uz grāmatnīcām un tas arī no pirmdienas (14.dec.)

...
Komentāri (0)  |  2015-12-09 20:23  |  Skatīts: 673x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gatavošanās Ziemas saulgriežiem, Ziemassvētkiem un Gadu mijai


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir Otrā Advente un faktiski gatavoties svētkiem bija jāsāk agrāk, bet tieši šodien es kaut kā sajutu, ka gaismas gaidīšanas laiks ir sācies. Varbūt tas saistīts ar mūsu piektdienas vebināru un aktīvajām sarunām čatā, kur sarunājām tikties uz vēl vienu papildus nodarbību “kā gatavoties Saulgriežiem un kā harmoniski nosvinēt svētkus, lai ieejam jaunā enerģijas ciklā spēkpilni un laimīgi”. Tas būs 14.decembrī.

Bet varbūt, ka tas bija dēļ šī raksta, kur lielākajai daļai varu māt ar galvu līdzi un teikt, “jā, tieši tā”.

http://spekavots.lv/saulgriezu-laiks-un-ta-butiba/

Bet varbūt šī gada perioda īpašā laika vibrācijas dara savu un nemaz nevaru šo laiku izdzīvot savādāk.

...
Komentāri (0)  |  2015-12-07 01:15  |  Skatīts: 725x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sākam jaunu Sievišķības skolas kursu


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Aizvakar biju Liepājā, pirms divām nedēļām Kuldīgā un, lai arī tēmas bija par attiecībām un par centru sevī, mēs tik un tā lielāko nodarbības daļu norunājām par sievišķību.

Un abās vietās sagatavotos materiālus noliku malā, lai atbildētu un atbildētu, un vēl atbildētu uz jautājumiem – nu bet kā lai to sievišķību tagad ievieš dzīvē, ja līdz šim viss darīts uz rezultātu.

Pats galvenais ir sajust vai man pašas galvenās vērtības ir balstītas sievišķībā, vai tieši otrādi – vīrišķībā. Vai lepojos ar sevi tad, kad visu esmu paspējusi, padarījusi, nopelnījusi, sasniegusi, vai tad, kad labas attiecības un visi apkārt laimīgi.

Es ļoti, ļoti, ļoti ilgi esmu dzīvojusi “uz rezultātu” un zinu kā tas ir,

...
Komentāri (0)  |  2015-12-04 20:10  |  Skatīts: 694x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Grāmatas atvēršanas svētki


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nu jau tā patiešām Pavasara studijā ir kā tradīcija – organizēt tematiskus svētkus par godu jaunajai grāmatai un pašiem sev.

Tas bija tik sen, kad mazā – vistuvāko cilvēku pulkā, atvērām pirmo grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību”. Toreiz viss bija tik “PIRMOREIZ”, ka tā pa īstam pat nevarēja aptvert, kas noticis. Pēc tam nākošā gadā iznāca Sajūtu kalendārs, šī pati grāmata krievu valodā vairāki CD un tiem nevienam nekādus svētkus negatavojām. Tomēr – pienāca ziema, tumšais laiks un sapratām, ka gribam sanākt kopā un radīt sev svētkus. Tai mirklī iznāca “Mana laimes dienasgrāmata” un mēs kafejnīcā Kūkotava vēl pieaicinājām Kārli Kazāku ar ģitāru un ļoti omulīgā nelielā kompānijā atkal svinējām un baudījām kopāsanākšanu.

Un tad nāca 2012.gada decembris, kurš likās tik mistisks un no visām pusēm aprunāts, ka bija skaidrs – bez svētkiem to visu tā iziet nebūs viegli. Iznāca “Ieelpo laimi un mīlestību 2” un organizējām Gaismas svētkus.

...
Komentāri (0)  |  2015-12-03 23:19  |  Skatīts: 893x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.