Vebināri krievu valodā no 5. septembra!


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA
 Vai Tev kādreiz ir tā bijis, ka kaut ko sāc darīt tādēļ, ka nevari nedarīt? Lūk, ar mani šobrīd notiek kas tik ļoti interesants, ko nevaru paskaidrot un izskaidrot ar prātu un kādu sev saprotamu argumentāciju. Es pēkšņi jūtu, ka daru lietas, par kurām gadiem esmu teikusi, ka diez vai to vispār spēšu. Es sāku ierakstīt un vadīt vebinārus krievu valodā.

Kapēc tik ļoti esmu izbrīnīta pati par sevi? Tādēļ, ka manam Ego patīk, ka visu daru perfekti, ja daru to, par ko man pašai ir pārliecība un pašapziņa, bet te pēkšņi, es izvēlos runāt svešvalodā, kuru līdz šim esmu lietojusi maz, lai neteiktu, ka gadiem nemaz.

Viss sākās Krimā, kad ar vīru bijām uz Valērija Siņeļņikova 10 dienu semināru un tur, protams, viss notika krievu valodā. Tur satikos un sadraudzējos ar brīnišķīgiem cilvēkiem no dažādām valstīm, un , protams, ka mēs savstarpēji runājām krievu valodā. Atceros, ka pirmajās dienās runāju maz un gandrīz nemaz, bet uz kursa beigām bija tā, ka gājām pārgājienā kalnos un es meitenēm stundām varēju stāstīt par sievišķību, par sievietes iekšējo intuitīvo gudrību un viedumu, par Pavasara studiju un laimes terapiju. Mans pārsteigums un atklāsme bija, ka viņas manī ar interesi klausījās un saprata manis stāstīto krievu valodā. Un tad pēkšņi es savukārt sapratu, ka tā valodas barjera nav tik liela, kā esmu to savā galvā un attieksmē uzbūvējusi.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-27 23:49  |  Skatīts: 679x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mūsu sarunas internetā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tuvojas septembris un gribu Tev izstāstīt kādas pārmaiņas tas ieviesīs mūsu regulārajās tikšanās reizēs. Jau pa vasaru paspējām pierast, ka ja vien gribam, mums ir iespēja tikties katru pirmdienu un katru ceturtdienu, lai runātu par to, kas svarīgs mums katrai. Man šis periods ir bijis ļoti skaists un grūts vienlaicīgi, bet arī tas grūtums tāds, kas sniedz gandarījumu un jūtu, ka dēļ šiem trim mēnešiem tiešām esmu kļuvusi kaut kādā ziņā stiprāka, gudrāka un pašapzinīgāka.

Man ir bijis neierasti, ka divreiz nedēļā gatavoju pilnīgi jaunas tēmas. Man ir bijis neierasti, ka atbildu uz iepriekš nezināmiem jautājumiem. Man pat ir bijis neierasti pusotru stundu no vietas vienai pašai runāt. Līdz brīdim, kad tas viss kļuva ierasti un var būt pat pierasti. Ja tā pilnīgi godīgi, tad es tiešām domāju, ka tiem cilvēkiem, kas tikai sāk savu laimes terapiju vai arī atrodas kādā savas dzīves krīzē, šitāda pleca sajūta,  ko dod tādas tikšanās divreiz nedēļā, ir ļoti vērtīgas. Nu un arī finansiāli un laika ziņā tas, protams, ka ir vieglāk, nekā apmeklēt seminārus klātienē. Un vebināri kā mūsu tikšanās iespēja tiešām nekur nepazudīs, vienīgi, ka uz šo brīdi samazināsies tikšanos skaits un tagad septembrī mēs pamēģināsim kā jūtamies tad, kad runājamie tikai pirmdienās.
...
Komentāri (4)  |  2013-08-21 22:05  |  Skatīts: 1884x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sieviešu spēles ar vīriešiem un vīriešu spēles ar sievietēm


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tieši tādu nosaukumu savam vebināru ciklam ir izvēlējusies Dace. Ar Daci Meiju esam pazīstamas jau sen. Līdz šim Dace Pavasara studijā vadīja praktiskās nodarbības un jau iepriekš esmu Tev stāstījusi par to kā pati jutos, kad gāju pirmās grupas sastāvā caur savām iestrēgušām situācijām un kā skatījos uz no malas uz notikumiem savā dzīvē un ieguvu pilnīgi citu redzējumu.

Dace ir enerģiska. Dace ir spēcīga. Viņa ir mācījusies pie Siņeļņikova, pie Karasihova, Gorjainova. Savā darbā izmanto Kurpatova metodes un ikdienā ir ļoti saistīta ar pirts kultūru un gudrību. Bet šoreiz Dace sevi piesaka jaunā ampluā un ir izvēlējusies tēmu, kura, manuprāt, tiešām interesē daudzus – vīriešu un sieviešu attiecības, pievilkšanās, atgrūšanās, došana, ņemšana, savstarpēja mijiedarbība, mūsu seksuālā dzīve, mīļošanās un lutināšanās.

...
Komentāri (0)  |  2013-08-21 20:41  |  Skatīts: 1519x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nometnes enerģija un spēks


sadaļa: SARUNAS
autors: INESES PRISJOLKOVA

 Vakar biju Jūrkalnē pie man jau zināmas meiteņu grupas, kas tiekas savā nometnē, un tas man ļāva padomāt par mūsu pašu nometni un par tādu kopā nākšanu un dzīvošanu vispār.

Mūsu nometne būs rudenī, kad visas būsim sasmēlušās vasaras sauli un spēku, kad būsim pašā savā enerģētikas augstākajā punktā un ja var salīdzināt, tad būsim gluži kā baterijas uzlādējušās ziemai un aukstajam, klusajam gada periodam. Tas patiešām ir svarīgi, lai līdz galam šo spēku sajūtam, jo rudenī notiek pāreja no „āriņas” un „iekšiņu”. Ja vasara ir periods, kad esam saulei un cilvēkiem atvērtas, tad rudenī sākam ģērbties siltāk, vairāk, ciešāk un arī tīri enerģētiski nedaudz slēdzamies ciet, lai tas, ko esam uzkrājuši, tagad silda iekšēji un dod spēku un enerģiju ne tik daudz ārējiem procesiem, bet iekšējai augšanai.

...
Komentāri (0)  |  2013-08-12 03:50  |  Skatīts: 956x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cik viegli ir uzņemties atbildību par savu dzīvi?


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai esi kādreiz domājusi cik tas ir vai nav vienkārši – uzņemties atbildību pašai par savu dzīvi. Vai esi domājusi par to, ka patiešām šeit un tagad vari izmainīt, ko turpmāk savai dzīvei piesaistīsi – veiksmi vai neveiksmi.

Norbekovam ir viens tāds psiholoģiskais tests, kur viņš vienā auditorijā nodemonstrē kā cilvēks iekšēji ir uzskaņojis sevi uz veiksmi vai neveiksmi. Tur bija kaut kā tā, ka viens no grupas iziet ārā, bet pārējie vienojas, ka viens uzrakstītais cipars uz tāfeles būs labs, bet otrs slikts. Ienāk atpakaļ cilvēks un viņam jautā – kuru izvēlaties? Viņš izvēlas to, kuru auditorija bija nosaukusi par slikto. Otrreiz tas pats – cilvēks iziet ārā, grupa kādus citus divus ciparus nosauc vienu par labo, vienu par slikto – atkal tas pats cilvēks izvēlas slikto. Un tā trīs reizes. Uz ko Norbekovs viņam saka – pat pilnīgi neko par jums nezinot, es ar milzu pārliecību varu pateikt, ka dzīvē uzskatāt sevi pa neveiksminieku un jums dzīvē šobrīd ir krīze un gandrīz vai nekas neiet tā, kā jūs pats to vēlētos. Izzinot patieso cilvēka dzīves stāstu tieši tas arī pierādījās.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-11 21:20  |  Skatīts: 1474x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Parunāsim par veselību


 Kā jau vienmēr es Tevi aicinu uz sarunu par to, kas man pašai šobrīd aktuāls – ja ne dzīvē, tad vismaz kā temats vebināros vai semināros. Un šoreiz domāju par veselību, jo pirmdien tas būs mūsu temats internetsarunām.

Vai esi domājusi par to, ka mūsu ķermenis ir ļoti, ļoti gudrs. Vai esi padomājusi, ka tas vienmēr atjaunojas un pats (pat ja īpaši nekā neārstējamies) izveseļojas? Vai esi padomājusi ko tas nozīmē un kapēc tā ir bijis?

Es šad tad par to domāju un sevi šai ziņā vēroju. Īstenībā es slimoju tiešām reti un ja neskaita manu vienu lietu, ko vēl risinu (ar prātu, saprātu un apziņu), tad par pārējo tiešām varu teikt, ka mana ķermeņa gudrība desmit un simts reižu pārsniedz jebkādu manu apziņas viedumu vai prāta un saprāta gudrību. Jau sen kā esmu sapratusi, ka ķermeņa procesos nemaz tā krasi nevajag iejaukties. Ka šad tad, kad tiešām kas sāp un kad tiešām ir izveidojusies slimība, ir divi veidi kā pret to izturēties – vai nu meklēt iemeslu savā attieksmē ar kādām domām to esmu izraisījusi, un tad kaut ko šai savā attieksmē mainīt, vai arī...nedarīt neko un atļaut, lai ķermeņa gudrība pati ar to tiek galā. Interesantākais, ka tiešām tiek.
...
Komentāri (6)  |  2013-08-10 17:00  |  Skatīts: 2180x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīts. Miers. Gaisma. Laime.


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir agrs svētdienas rīts. Mēs esam bijuši ar suni pastaigāties un nu es vienkārši sēžu pie savas mājas uz terases, baudu brokastu tēju un ...saplūstu ar visu, kas notiek. Vai esi kādreiz tā vienkārši pasēdējusi - bez domām, bez plāniem, bez uzdevuma un iekšēja uzstādījuma kaut ko just un kaut ko attīstīt? Vienkārši būt.

Es te sēžu jau vairākas stundas. Man ir tik labi, ka negribas kustēties. Blakus pie kājām man guļ suns un otrā pusē kaķis. Manējie katrs vēl savās gultās. Ir sajūta, ka esmu nomodā viena pati. Kaimiņi modīsies tikai pēc kāda laika, jo ir svētdienas rīts un faktiski tikai suņu saimnieki vai īpaši laimīgie ceļas tik agri kā es.

Es skatos uz rasu, kas nu jau kļūst rudenīgāki lielākiem pilieniem. Klausos kā pakšķēdamas krīt zīles no blakus augošā milzīgā ozola. Man patīk viņa varenība. Man vispār patīk šī vieta. Šeit ir manas mājas un man te ir labs sazemējums.
...
Komentāri (8)  |  2013-08-04 17:11  |  Skatīts: 3047x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sarunāšanās


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sveika, mīļā. Es tik sen neesmu tā vienkārši sēdējusi un ar Tevi parunājusies, ka dažreiz man uznāk nostaļģija pēc seniem laikiem, kad katru dienu ko uzrakstīju, katru dienu ko pārrunājām. Es Tev stāstīju par savām pārdomām, atklāsmēm, atklājumiem, sajūtām un ikdienas situācijām. Rakstīju gandrīz vai ik dienas. Tagad arī rakstu. Tagad tie ir vebināru pieraksti vai prezentācijas, tagad runājos ar Tevi semināros, vebināros, konsultācijās un atkal man liekas, ka tik ļoti daudz pārstrādājusi informācijas neesmu nekad. Pat tais laikos, kad rakstīju grāmatu un seminārus vadīju ik dienas.

Jā, tas ir tik negaidīts pavērsiens priekš manis. Es īstenībā vebinārus savā dzīvē ieviesu tikai viena iemesla dēļ –lai man pašai nebūtu tik daudz jābraukā apkārt, tik garas stundas jāpavada ceļā, un lai kļūtu vieglāka ikdiena. Un tagad ir jāsecina, ka tie pirmie divi patiešām ir īstenojušies un gluži jābrauc jau man vairs nav, bet....lai teiktu, ka ir vieglāk, tad pagaidām vēl nē. Dēļ milzīgā informācijas daudzuma ... vēl nē.
...
Komentāri (4)  |  2013-07-31 20:12  |  Skatīts: 2175x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā samīļot pagātni


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vakar savās sarunās iesākām tēmu – kā tikt galā ar attieksmi pret saviem pagātnes notikumiem, kā sakārtot bijušo tā, lai tas nevis grauj un ievelk sāpīgās pārdomās, bet piepildās ar laimi un mīlestību.

Daudz stāstīju par sevi. Daudz par to – kāpēc mums pagātne vajadzīga tāda, kāda tā ir. un cik interesanti, ka pat tos notikumus, kurus esmu aprakstījusi grāmatā, meitenes teica, ka tieši vakar tā pa dziļam sapratušas un uztvērušas. Acīmredzot – stāstītam vārdam lielāks spēks.

Interesanti, ka ja vienreiz šo savas pagātnes pieņemšanu izdari un ja vienreiz izej cauri visam sāpīgajam un nepatīkamajam to izmainot, saprotot un piepildot ar mīlestību, tas mūžam dod spēku un nekad vairs netraucē. Esmu to izdarījusi savā dzīvē un kā vakar teicu meitenēm – mana bērnība nekad nav bijusi tik skaista, kādu to redzu šobrīd.
...
Komentāri (6)  |  2013-07-23 19:20  |  Skatīts: 2542x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ieskats vebināros


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien atkal ir mūsu tikšanās diena un es jau soli pa solim gatavojos mūsu sarunām par ģimenes attiecībām. Un ja vien Tu vēlies tad, vēl vari paspēt pieteikties un piedalīties.

Bet ja ir tā, ka Tev nav ne jausmas, kas ir vebināri un kā tas izskatās, tad nupat kā mēs izveidojām mazus ierakstu fragmentus, kurus vari apskatīt youtubā, lai gūtu priekšstatu par to, kā mēs sarunājamies.

Tātad – tā runāšanās notiek onlinā. Vienā un tai pašā laikā esot pie datora internet pieslēgumā mēs ieejam virtuālā adresē, ko sauc par vebināru istabu un tad tur ir iespēja gan piedalīties – tikai skatoties un klausoties, gan līdzdarboties čatā, gan piedalīties ar savu webkameru un mikrofonu dzīvajās sarunās. Uzreiz varu pateikt, ka mūsu (latviešu) cilvēki ir tik ieturēti, ka šo pēdējo opciju tā arī nekad nav izmantojuši, taču krievu grupās un saitos ļoti bieži redzams, ka reizē ar lektoru ir vēl kādi 3-5 videologi, kuros redzami klausītāji un pie vajadzības var pieslēgt viņu mikrofonus dzīvajai sarunai. Arī mums šāda iespēja ir.
...
Komentāri (12)  |  2013-07-15 23:46  |  Skatīts: 2603x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.