Gada skaitlis un raksturojums


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien pārkrāmējot mantas un šķirojot, ko paturēt, ko vairs nē, ar mīļumu vēl paturu rokā šī gada savu ikdienas pierakstu kalendāru. Te ir daudz mīļu lietu – gan mans darba grafiks un maršruts, gan domas un idejas jauniem un jau īstenotiem darbiem, pagājušā gada mērķu saraksts un vēl daudzas un dažādas piezīmes. Un atrodu, ka esmu pierakstījusi kādā lektoru seminārā rēķināto sava gada skaitli, kā arī gadu raksturojumu.


Es neesmu numerologs. Īstenībā es diezgan maz pievēršu uzmanību skaitļu sakritībām, lai gan – man ir savi mīļie skaitļi un arī nemīļās skaitļu kombinācijas. Man ir daži paradumi, kas saistīti ar cipariem. Piemēram, kad pērku mašīnu, es vienmēr saskaitu numura skaitļu summu un man ir būtiski, lai rezultāts mani apmierina. Tāpat arī grāmatu atvēršanas svētku datumi vai kādi citi svarīgi datumi – nu uz tiem es tā drusku paskatos. Bet neiespringstu.
 

Bet runājot par tiem gadiem un gadu skaitļiem, tas manā dzīvē kaut kā sakrita tik ļoti, ka šo nodomāju, ka Tev uzrakstīšu. Varbūt, ka šis raksts Tev noder, lai painteresētos par šo tēmu dziļāk. Varbūt tādēļ, lai paskaitītu un paskatītos, kas Tavā dzīvē katrā gadā noticis. Bet vēl var gadīties, ka kāds starp mums šeit ir skaitļu un to nozīmju pārzinātājs un mēs komentāru sadaļā varēsim izlasīt ko interesantu priekš mums visiem.

...
Komentāri (41)  |  2011-12-29 01:36  |  Skatīts: 16838x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ziemassvētki


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Manā dzīvē 24.decembris vienmēr ir bijis īpašs. Pat toreiz, kad nedrīkstēja. Pat tad, kad citās mājās nesvinēja. Visu mūžu tā ir bijusi ļoti svarīga diena. Arī šodien- tūlīt mēs brauksim pie mammas un cepsim pīrāgus, būsim visi kopā bezgalīgā mīlestībā. Bet ir jau tā, ka nu jau arī Tu esi manu mīļo sarakstā. Tādēļ gribu vēl brītiņu pabūt ar Tevi. Gribu parunāt par to, kas man tieši šodien ir svarīgs.


Šodien – viss ir īpašs.
 

Es pamodos ar ļoti skaidru svētku sajūtu un vēl ar milzīgu pateicības sajūtu. Pateicības sajūtu par visu, kas noticis, par visu, ko varu piedzīvot.


Man jau vairākus gadus ir tāda tradīcija jeb rituāls, ka šai laikā (citreiz Ziemassvētkos, citreiz tai nedēļā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu) es it kā pāršķiroju visu, kas gadā noticis jomu pa jomai.
 

Šodien gribu šo savu pieredzi uzdāvināt Tev.


...
Komentāri (9)  |  2011-12-24 21:32  |  Skatīts: 3849x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


21.12.2011


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Gribu Tev izstāstīt, ka šai pirmssvētku laikā esmu piekritusi kam, tādam, ko nekad līdz šim neesmu darījusi – proti, pirmo reiz būs mana publiskā uzstāšanās un prezentācija nevis slēgtai auditorijai, kā esmu pieradusi līdz šim, bet gan publiskā vietā. Tas būs Rīgā 21.decembrī plkst.18.00 Jāņa Rozes grāmatnīcā tirdzniecības centrā SPICE.

Priekš manis tas ir drusku mulsinoši, jo parasti semināros skan smuka mūzika, ir klusums un mēs runājam par laimi, mīlestību, dvēseli un tur piedalās semināra dalībnieki, kas ir nākuši uz konkrētu tēmu un konkrētām sarunām. Bet kā tas būs veikalā, kur citi cilvēki būs ieskrējuši nopirkt zīmuļspicējamo, pildspalvu vai pilnīgi citas tēmas grāmatu. Kā tas būs runāt, kad paralēli notiek ..... ikdienas dzīve vai varbūt svētku dāvanu iepirkšanās steiga. Es nezinu. Es vienkārši ļaujos un zinu, ka būs ļoti, ļoti labi. Ka būs gaiši un dzidri. Ka būs ļoti, ļoti mīļi.

Un ja Tev ir tā, ka Tu nebaidies no fona trokšņa un arī gribi atnākt paklausīties vai parunāt par laimi, mīlestību, sajūtām un ja ir tā, ka varbūt jau iepriekš esi nopirkusi grāmatu vai dienasgrāmatu un nu gribi, lai ierakstu Tev autogrāfu, vai ja ir tā, ka gribi nopirkt kādu īpašu dāvanu savām mīļām draudzenēm un gribi kādu speciālu autora ierakstu – tad noteikti nāc uz šo tikšanos.

...
Komentāri (11)  |  2011-12-16 20:28  |  Skatīts: 3531x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Trenēt mieru sevī


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā bieži piedomāju pie tā kā saglabāt mieru sevī, kad apkārt notiek kas tāds, kas varētu radīt paniku.

Un secināju, ka maniem treniņiem ir rezultāts. Un ja jau ir, tad man tas jāuzraksta un jāizstāsta arī Tev.

Sākumā izstāstīšu par rezultātiem, kas pēdējā laikā man tā lika saprast, ka tas viss patiešām strādā. Nu pirmo reizi to reāli piefiksēju tikko kā svētdien, kad saņēmu vairākas īsziņas par Swedbank problēmām un ka steidzami vēl var paspēt izņemt naudu, bet nu tad tas jādara žigli jo žigli.

...
Komentāri (34)  |  2011-12-15 21:01  |  Skatīts: 8374x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Potenciāliem lektoriem


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau kādu laiku Tev gribu uzrakstīt par iespējām kā kļūt par Pavasara studijas lektoru. Gribu šoreiz par to runāt jau iepriekš, jo nu jau būs trešais kurss, kurš nāks kopā janvāra beigās vai varbūt februāra sākumā, un pie trešās reizes man ir skaidri vairāki priekšnoteikumi, kas ir jāizdara līdz Tu izlem pieteikties kļūt par laimes terapijas nodarbību vadītāju.

Un viena svarīga lieta, kas ir jāizdara jau laikus – Tev (ja Tu par ko tādu domā) noteikti ir jāatnāk uz vairākiem manis vai citu lektoru vadītiem semināriem un jāsaprot vai tiešām tas ir tas, ko gribi darīt.

...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 23:57  |  Skatīts: 1632x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Privātā dzīve


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien ar Tevi gribu parunāt par mūsu interesi par otra cilvēka privāto dzīvi. Vai vispār interesējamies un kāpēc, vai tad, kad uzzinām, ieinteresējamies dziļāk vai absolūti nē, vai tas ir svarīgi vai nē.

Es diezgan daudz esmu par šo tēmu ar cilvēkiem runājuši un pa lielam secinājums ir tāds, ka tā ir cilvēka personīgā telpa un nav pieklājīgi par to interesēties dziļāk vai kā vērtēt viņu, izejot no tā kā viņš dzīvo.

...
Komentāri (35)  |  2011-11-21 19:25  |  Skatīts: 8042x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


18.novembris


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Labrīt. Man ir brītiņš laika pirms dodos uz Madonu un varu Tev uzrakstīt.

Kā Tev iet? Kā Tu jūties pēc svētkiem? Vai ir laba piepildījuma sajūta un gandarījums?

Es tieši šogad piefiksēju, ka man Latvijas dzimšanas diena kā svētki ir kļuvuši sirdī gandrīz vai mīļāki par Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

...
Komentāri (2)  |  2011-11-19 18:31  |  Skatīts: 2020x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kritiens, pārdomas, pateicība


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šajā sarunā gribu ietvert vairākas tēmas un redzēs vai man tas viss izdosies. Sākšu ar to, ka vakar biju uz kino. Tas mūsu ģimenē reti notiek un tādēļ jau notikums pats par sevi ir vērā ņemams. Kad semināros stāstu cik būtiski ir ievērto līdzsvaru starp darbu, atpūtu un izklaidi, tad vienmēr pati secinu, ka es vai nu strādāju vai atpūšos, bet tāds vārds kā „izklaide” manā dzīvē laikam, ka ieguvis jau citu jēgu.

...
Komentāri (62)  |  2011-11-13 22:56  |  Skatīts: 8544x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kopējās enerģētikas spēks - labi vai ļauni


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

Šodien aizdomājos par to, cik viegli vai grūti ir pakļauties vai nepakļauties sabiedrības kopējai enerģētikai, sabiedrības pasūtījuma, jeb „visi dara tā” principam.

Šis jautājums īstenībā ir tik ietilpīgs, ka mēs varētu par to runāt visdažādākos līmeņos un komentāru sadāļā to darīsim. Nu sākot, piemēram, ar ietekmi no mazām grupām – ar ģimeni, ar kolektīvu, ar tuvu ļaužu vēlmēm vai paradumiem utt. līdz pat valstiskiem vai pat pasaules kopējiem notikumiem.

...
Komentāri (92)  |  2011-11-10 20:38  |  Skatīts: 7244x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mājas lapa


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gribu ar Tevi parunāt par mūsu kopējo tikšanās vietu – proti, šo lapu. Vai Tev ir viegli te orientēties? Vai Tu te jūties komfortabli un labi? Šoreiz jautājums vairāk par formu, ne par saturu.

Es Pavasara studijas mājas lapu saturiski radīju 2 gadus atpakaļ ar tām niecīgajām zināšanām par tehniskām lietiņām, cik man ir. Uzreiz varu pateikt milzīgu paldies

...
Komentāri (29)  |  2011-10-29 17:05  |  Skatīts: 6079x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.