Attīrīšanās ar sālsūdeni – prakšalana


Komentārs:

Skaidrīte* - 2010-10-05 19:32
Interesanti, kāpēc neviens vairāk nepadalās par saviem iespaidiem prakšalanā. Varbūt kādam pirmajā reizē tāpat kā man pašsajūta bija ne tā pati labākā. Man pēc pirmās reizes sapampa kājas, un ja godīgi, nedaudz nobijos, domāju, ka kaut kas ar nierēm nav kārtībā. Domāju aiziešu pie ārsta pārbaudīties, tad turpināšu. Bet Inese mani iedrošināja, jo arī viņai pēc pirmās reizes pašsajūta bija ne tā pati labākā. Tā nu sestdien tomēr atkārtoju prakšalanu, un viss man izdevās, pašsajūta bija lieliska, kājas vairs nav sapampušas un ir tāda viegla sajūta.Tā kā šo reizi uzskatīšu par pirmo , tad par pārējām izmaiņām padalīšos vēlāk.


 Kopš esmu uztaisījusi šo ķermeņa attīrīšanu, man ir sajūta, it kā man kāds būtu iedevis „brīnumu nūjiņu” un pateicis – tu vienmēr varēsi būt jauna , skaista, vesela un laimīga.

 

Es tiešām tik augstu vērtēju šo metodi un esmu no sirds laimīga, ka esmu to iepazinusi.

 

Jau citā rakstā – „Lai notikumi ritētu ātrāk un veiksmīgāk” es stāstīju kādas pārmaiņas manā dzīvē sākās no tā vien, ka biju izpildījusi šo attīrīšanās procesu tikai kādas pāris reizes. Tagad varu teikt, ka dēļ šīs iekšējās ķermeņa un domu tīrības man ir pilnībā mainījusies ikdienas sajūtu, uztveres un izjūtu buķete. Ir kaut kāds tāds laimes un labsajūtu stāvoklis, kas līdzinās meditatīvam stāvoklim.

 

Un tai pat laikā viss notiek – domāt ir vieglāk, fiziski kustēties arī, piekusuma faktiski nav, gribasspēks un idejas ko darīt ir.

 

Un Tu jau zini, ka visu to labo, ko pati savā dzīvē esmu ieviesusi, stāstu Tev. Tad nu šoreiz mēģināšu aprakstīt pēc iespējas skaidrāk to kā darīju ķermeņa un domāšanas attīrīšanas procesā.


Es darīju tā:

 

Vakarā novāra 5 l ūdeni. No rīta tam pievieno 2,5 ēdamkarotes sāls (bez joda) un drusku uzsilda. Tukšā dūšā momentā izdzer kādas 3 glāzes.

Tad sāk vingrot:

1.vingrojums.
Izstiepj rokas uz augšu (rokām pirksti sakrustoti, rādītājpirksti abi uz augšu), paceļas uz papēžiem cik vien augstu var, nostiepjas un tas ar spēku atkrīt atpakaļ uz papēžiem.
Atkal stiepjas pirkstgalos, atkal ar spēku atkrīt uz papēžiem.
Tā 8 reizes.

Tad atkal dzer kādas 3 glāzes. (var vairāk vai mazāk, bet es parasti dzēru kādas 3)

 

2. vingrojums.
Kājas riktīgi platāk kā plecu platumā. Rokas uz augšu, pirksti sakrustoti un plaukstas izvērstas uz augšu. Liecas uz sāniem tā, ka sāns iesāpas. Tā 8 reizes uz katru pusi.

Atkal dzer sāļo ūdeni.

3. Kājas platāk kā plecu platums. Rokas brīvi priekšā un taisa rotveida kustību uz aizmuguri un reizē uz leju. Tā it kā gribētu pieskarties pretējās kājas papēdim. Jāiesāpas sānam. Atkal atkārto 8x.

Atkal mēģina dzert.

Ja jāvemj, jāskrien uz wc -tad to dara nemēģinot pabeigt vingrošanu. Atgriežas un atkal dzer un atkal vingro.

4.vingrojums:

Kājas platāk pa pleciem. Rokas augšā sakrustotas aiz galva tā, lai kreisā roka būtu tuvāk pie galvas, labā pārkrustota pāri. Plaukstas uz pleciem vai muguras. Taisa rotāciju uz katru pusi 8 reizes.

Dzer.

5.vingrojums.

Apguļas uz vēdera. Kājas kopā. Rokas uztaisa atspiedienu no zemes tā, ka mugura izliecas taisna un pagriežas, lai caur labo plecu ieraudzītu kreiso papēdi. Atgriežas atpakaļ un caur kreiso plecu labo papēdi. 8.reizes uz katru pusi.

Dzer.

  

6.vingrojums:

Apsēžas kājām paplati. Saliec ceļos. Rokas uz ceļiem. Un ar ceļiem pārmaiņus jāpieskaras grīdai. Labo, tad kreiso. sanāk tāda kā gorīšanās uz zemes, bet tas labi palīdz tam ūdenim izcirkulēt pa zarnām.

Dzer.

Pēc tam apguļas uz vēdera un 5 minūtes noguļ pozā, kad galva paslieta gaisā atliecot muguru, bet rokas saliktas "lūgšanu" pozā zem zoda. Sanāk, ka kakls balstās uz pirkstu galiem.

Dzer, dzer, dzer.

un tad skrien uz wc.

Pēc tam izvāra rīsus. Un ēd.
Padzeras tīru ūdeni.

Pēc tam atgriežas dienas ritmā un tādā ēšanas režīmā, kādu vien grib.

Šo atkārto vienu reizi nedēļā četras nedēļas pēc kārtas.

 

Pēc tam, kad mēnesis pagājis, tad var pāriet uz režīmu, ka atkārto vienu reizi mēnesī. Pēc tam, kad jau jūtas ļoti tīrs, tad var pāriet uz tīrīšanos vienu reizi pusgadā vai pat gadā.

 

Katrā ziņā – visu dara pēc sajūtām.

 

Man pat ir sajūta, ka ja vien man liktos, ka taisos saslimt, vai arī, ja man dzīvē kas sāktu „iesprūst” un pie visām pūlēm un konkrētas darbošanās, nenotiktu tā, kā tam jābūt – es atkal taisītu prakšalanu.

 

Šobrīd esmu tajā periodā, kad to daru vienreiz mēnesī.

Arī tagad – sagaidīšu dilstošu mēnesi un uz priekšu!

 

Lai veicas ar ķermeņa un domu attīrīšanu. :)

Komentāri (688)  |  2010-09-22 19:32  |  Skatīts: 86303x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Eva* - 2010-09-22 20:26
Gribētu dzirdēt vēl atsauksmes, kurš ir mēģinājis. Kāda pašsajūta un rezultāti. :) Paldies

Inese* - 2010-09-22 22:50
Ļoti labs ierosinājums. Un es tiešām zinu, ka nu jau aiz manis ir izmēģinājuši kādi 70 vai pat 80 cilvēki:)

Sarmīte* - 2010-09-23 16:43
Vakar izmēģināju, viegli nebija. Bet biju nolēmusi,ka vajag!
Un sajūtas pēc tam tiešām labas. Nākošnedēļ atkārtošu :)

Inese* - 2010-09-23 18:46
Paldies, Sarmīte, ka uzrakstīji un padalījies.

Pirmajā reizē nav viegli, manuprāt, nevienam. Man pat bija vienu dienu (pāris dienas vēlāk) jāņoguļ uz gultas, jo nebija spēka. Bet tik un tā - pēc tam tā laime un viegluma sajūta ir neaprakstāma:)

Vēl ir interesanti uzzināt -vai kaut kas jūsu dzīvē mainās dēļ tīrīšanās?

Piemēram, es pārstāju ēst gaļu un dzert kafiju un tādēļ mans organisms sākumā bija samulsis un jutās bez spēka, jo nebija kārtējā "dopinga";)


Haika* - 2010-09-23 19:17
Urrā! Es arī to paveicu! Biju lepna par sevi, jo domāju, ka būs grūtāk :) Visvairāk uztraucos par to vai negribēsies vemt, bet bija ok. Man palīdzēja arī tā "vēdera šļunkāšana" (sorī aizmirsu kā to sauc sanskritā :)) : Ievelk elpu, saliecas 90 grādu leņķī, plaukstas uz ceļiem, izelpo un kustina vēderu, tā lai visi iekšējie orgāni izmasējas, kamēr atkal ir vajadzība ievilkt elpu. Tad atkārto atkal, kamēr vien nav jāskrien uz WC. Patiesībā tik skrupulozi visus augstākminētos vingrinājumus nepildīju, vnk daudz griezos, stiepos, locījos.
Gribu pateikt paldies, Inese, par iedvesmu! Biju jau agrāk dzirdējusi, nevarēju saņemties, laikam nebiju vēl gatava. Raksts "Lai notikumi ritētu ātrāk ..." mani pamudināja to paveikt. Pāaaldies!

Inese* - 2010-09-23 20:20
Fantastiski!!!!!!
Apsveicu ar pirmo reizi :)

Vienīgi runājot par vemšanu - tas ir ļoti svarīgi, lai skalošanās notiktu arī caur galvu (tātad pa muti vai pat pa degunu), jo tieši tad attīras domas un attieksme. Caur to pēc tam risinas vaļā mūsu bloki un karmiskie mezgli.
Tā kā ir vērts skaloties arī pa augšu. Ja vemšana nesanāk, tad pat jāpalīdz ar pirkstiem mutē.


Līga* - 2010-09-26 16:14
Paldies, Inesīt par aprakstīto attīrīšanos! Man vēl tam ir jānobriest un tiešām jāpārliecinās, ka daru pareizi, jo mazliet mulsina tieši tā sāls, esmu daudz lasījusi informācijas cik tā ir kaitīga organismam un cik grūti iekšējiem orgāniem to pārstrādāt!

Inese* - 2010-09-26 16:20
Vārīts ūdens ir miris ūdens, kas palīdz visam nevajadzīgajam vadīties ārā no organisma, savukārt sāls daudzums ir aprēķināts tā, lai tas atbilst zarnu un kuņģa iekšējai videi. Līdz ar to - šīs procedūras laikā nekas nekur neuzsūcas. Tikai vadās ārā;)

Pati esmu izdarījusi 4 reizes un sajūta pēc tam vienmēr ir ļoti viegla un laba:)

Līga* - 2010-09-26 20:38
Vai sāls drīkst būt parastā vai jāiegādājās aptiekā angļu sāli?

Inese* - 2010-09-26 23:41
Es izmantoju rupjo sāli bez joda.

Līga* - 2010-09-27 01:23
Esmu nobriedusi, vīrs arī atbalstīs - attīrīsimies kopā :) Pēc tam padalīšos iespaidos :)
Vai pēc šīs attīrīšanās, pieņemsim pēc 1-mās reizes tajā dienā drīkst ēst?

Inese* - 2010-09-27 19:08
Ja jūs veicat attīrīšanos vienlaicīgi, tad ir svarīgi, lai jums būtu divas tualetes. Tad, kad notiek attīrīšanās, tad paciesties nav iespējams un nav vēlams.

Ēst var burtiski uzreiz pēc prakšalanas. Pēdējo vingrojumu laikā jau novāra rīsus un kad attīrīšanās beigusies, tad sākotnēji ēd rīsus, lai viss nostiprinās un tīrīšanās process beidzas .
Pirmajā dienā vēlams ļoti ieklausīties sevī ko gribas ēst ko ne.
Es personīgi jau pēc pirmās reizes pārstāju ēst konkrētus produktus un tā arī neesmu atsākusi, jo negribās.

Lai veicas!

Un noteikti gaidīsim ziņu kā gāja :)

Una* - 2010-09-28 07:07
Vai var izmantot pārtikā lietojamo jūras sāli (rupjo)?

Inese* - 2010-09-28 19:15
Jā. Es lietoju parastu rupjo sāli bez joda.

Skaidrīte* - 2010-10-05 19:32
Interesanti, kāpēc neviens vairāk nepadalās par saviem iespaidiem prakšalanā. Varbūt kādam pirmajā reizē tāpat kā man pašsajūta bija ne tā pati labākā. Man pēc pirmās reizes sapampa kājas, un ja godīgi, nedaudz nobijos, domāju, ka kaut kas ar nierēm nav kārtībā. Domāju aiziešu pie ārsta pārbaudīties, tad turpināšu. Bet Inese mani iedrošināja, jo arī viņai pēc pirmās reizes pašsajūta bija ne tā pati labākā. Tā nu sestdien tomēr atkārtoju prakšalanu, un viss man izdevās, pašsajūta bija lieliska, kājas vairs nav sapampušas un ir tāda viegla sajūta.Tā kā šo reizi uzskatīšu par pirmo , tad par pārējām izmaiņām padalīšos vēlāk.

Inese* - 2010-10-05 22:38
Paldies, Skaidrīte!

Es jau rakstiņā "Jautājumi un atbildes" pieminēju, ka mana doma ir tāda, ka pirmajā reizē ir smagāk ar sastāvējušos enerģiju un blokiem. Man pašai tas saistīts ar galvu un domāšanu, redz, Skaidrītei ar kājām, bet principā tas vienkārši mums izskaidro to, kas vairāk azsprostojies.

Un pie trešās un ceturtās reizes viss tiešām ir ideāli :)
saku to no pieredzes.

Un mudinu daļities ar pieredzi arī citus:)

Dzintra* - 2010-10-07 22:08
Sakiet lūdzu vai to var taisīt tikai tukšā dūšā no rīta, piemēram vakarā nevar, ja kopš pusdienām nebūšu neko ēdusi?


Anonīms* - 2010-10-08 00:27
vai šī procedūra izdzen ārā arī parazītus, ja tādi ir? Ir daudz kas par tādiem dzirdēts, arī tas ka tie mītot gandrīz katrā no mums?!

Inese* - 2010-10-08 02:56
Manuprāt labāk tomēr darīt no rīta.
Svarīgi, lai nav pārāk jānomokās, tīrot ārā šodien ēsto.
Galu galā tā tomēr ir gan slodze sirdij, gan visam organismam kopā. Kādēļ to visu vēl sarežģīt?

Nu par tiem parazītiem precīzi nezinu. Bet ja reiz Indijā ar to ārstē visas slimības, tad pieļauju, ka arī šādai klapatai tas varētu derēt.
Galu galā tā ir ļoti spēcīga attīrīšanās.

Monta* - 2010-10-08 19:12
Sveiki! Arī man ir ļoti spēcīga vēlme izmēģināt šo procedūru, jūtu, ka sakrājies pārāk daudz visa kā manī... Tikai... Vai prakšalana veikšanai ir arī kādi gadu ierobežojumi? Man, piemēram, ir tikai 18, baidos, vai organisms būs pietiekami "nobriedis", lai ko tādu veiktu?

Inese* - 2010-10-08 20:22
Domāju, ka tieši 18 gadi parasti ir tā robeža, kad cilvēks jau pats uzņemas atbildību un dara saskaņā ar pārliecību.
Skatījos saitos, kur prakšalanu veic skolotāja pavadībā, tur arī pieņem sākot no 18 gadiem. Bet ir bijuši gadījumi, kad ar vecāku atļauju dara arī jaunāki cilvēki.

Nedomāju, ka tur ir kas slikts.

Tikai nu - atbildīgi jāpilda.
un nevajag pēc tam mesties ēst visu, kas pa rokai (jo ir drusku tāda kā bada sajūta)

Ja visu dara korekti un arī pēc tam ieklausās sevī un izturās ar cieņu pret pārmaiņām, tad noteikti var darīt:)

Monta* - 2010-10-08 21:38
Domāju, ka pēc tam ar to pārmērīgo ēšanu problēmas nebūtu, kaut kā spēcīgi patiesībā spēju sevi kontrolēt :)

Liels paldies par uzmundrinošo atbildi! :)

Inese* - 2010-10-08 22:29
Tad viss būs kārtībā.
Droši var darīt. Un pēc tam izstāsti mums kā gāja :)

Santa* - 2010-10-15 09:04
Cik ilgu laiku aizņem vai būtu jāaizņem dzeršanas -vingrošanas procesam(nu aptuveni)?

Inese* - 2010-10-15 16:45
Tas ir atkarīgs no tā cik secīgi var izdzert tik lielu tilpumu ūdens.
Man pirmajā reizē pagāja kādas 2,5 - 3 stundas ar visu dzeršanu un vingrošanu, attīrīšanos un pēc tam organisma nomierināšanos.

Savukārt 3. un 4. reizē visu izdarīju kādās 40 minūtēs :)





Atpakaļ