Intuīcijas, vīzijas, izlēmība, pašpārliecinātība


 Runāsim par 6.čakru. Šī čakra vai arī šis enerģijas centrs ir atbildīga par mūsu dziļāko spēju redzēt. Redzēt nākotni. Saskatīt tagadni. Izprast notiekošo. Redzēt gan globāli, gan niansēti. Redzēt sevi  kopējā sistēmā. Atkarībā no tā cik mums šī čakra labi strādā, mēs esam vai neesam iztēles bagāti, mums ir laba vai ne visai laba intuīcija, mēs spējam vai nespējam meditēt, mēs spējam vai nespējam ļauties un ticēt. Ja šī čakra ir bloķēta, tad cilvēks ir neizlēmīgs, iedomīgs, aizdomīgs, bieži vien vientuļš, lieki augstprātīgs, ir pārāk sava EGO varā, šādiem cilvēkiem ir izteikta lepnība, pārņemtība ar savu taisnību, fanātisms, pārāk liela reliģiozitāte, dogmatisms. Šie cilvēki ir autoritatīvi.

...
Komentāri (16)  |  2011-06-06 21:18  |  Skatīts: 6288x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Komunikācija, saskarsme, radošums


 5.čakra – atrodas kakla rajonā tur, kur vairogdziedzeris. Saistīta ar runāšanu un domu rakstisku izteikšanu, par saskarsmi, par radošām izpausmēm. Ja šī čakra ir bloķēta, vai nav līdz galam atvērta, tad cilvēks bieži saka „šī situācija mani smacē nost”, vai arī viņš nespēj parunāt, vai arī runā negatīvu vai vispār nespēj izteikties, rausta valodu, vai klepo. Šī čakra cieši saistīta ar emocijām. Gan jau Tev ir zināmas situācijas, kad sakāpj „kamols kaklā” un velk uz raudāšanu. Šī čakra atkal ir ļoti nozīmīga, jo caur šo mēs publiski saņemam un atdodam enerģiju. Ir teikts –nevis tas, kas pa muti ieiet, bet tas, kas no mutes iziet, var piesārņot organismu. Šīs čakras draugs ir godīgums- dzirdu un saku patiesību. Un galīgs ienaidnieks – meli, aizvainojums, dusmas, kurus nevaram izteikt.

...
Komentāri (11)  |  2011-06-05 21:40  |  Skatīts: 4478x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Beznosacījumu mīlestība, piedošana, pieņemšana


 Ceturtā čakra ir saistīta ar mīlestību. Un atkal man šķiet, ka šī ir vissvarīgākā čakra :). Bet nu, Tu jau būsi pamanījusi, ka pilnīgi par katru čakru (vai dzīves jomu) tā var teikt.

No sirds čakras ir atkarīgs tas, cik ļoti spējam mīlēt šo pasauli. Cik ļoti spējam mīlēt Dieva radīto, cik ļoti spējam mīlēt sevi, cik ļoti spējam mīlēt otru. Ar sirds čakru ir saistīti galvenie Dieva likumi un tas vai tos protam un spējam izpildīt. Tātad – lai atveseļotu savu dzīvi, lai sakārtotu jomu pa jomai, lai spētu „svārstiņu iegriezt pozitīvā virzienā”, ir atkarīgs cik mums „ir vaļā” un kā darbojas sirds čakra. Un visas pārējās čakras faktiski mums palīdz darīt šo mīlestības funkciju.

...
Komentāri (21)  |  2011-06-05 17:39  |  Skatīts: 7567x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Sagremot" notiekošo


 Un nu esam atpakaļ pie sarunām par čakrām, jeb precīzāk – kā sakārtot jomu pa jomai. Trešā čakra ir mūsu saules pinumā, atbild par mūsu Ego, par pašapziņu, no emocijām –par prieku, no orgāniem par diafragmu un gremošanas orgāniem. Varētu teikt, ka pa tiešo saistīta ar elpošanu, ar pārtikas un informāciju saņemšanu un filtrēšanu. Vai biji zinājusi, ka visvairāk informācijas mēs saņemam nevis caur smadzenēm vai ādu, vai matiem, vai kādu citu orgānu, bet tieši caur gremošanu. Lūk, un tieši tādēļ šī čakra atkal kļūst par ārkārtīgi nozīmīgu, jo – kamēr elpo- esi dzīvs. Un kamēr esi dzīvs, būs jāuzņem pārtika un jauna informācija.

...
Komentāri (13)  |  2011-05-31 03:06  |  Skatīts: 4980x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mirklis pirms


 Zinu, ka mums sarunāts runāt par čakrām, tomēr šobrīd ir tāds mirklis, kurā gribu ar Tevi padalīties.

Atceries? Septembrī Tev rakstīju kā vienā dienā nomainījās sezonas. Kad visu vasaru karstā pludmalē biju rakstījusi grāmatu un mūsu sarunas, apkārt bija cilvēki peldkostīmos, kas baudīja tveici, un te pēkšņi vienu rītu atnāku uz pludmali un nekā no tā visa vairs nav. Ir cilvēki vējjakās un garās biksēs. Ir vējš un mākoņi. Un it kā viss tas pats, bet sajūta jau bija kļuvusi rudenīga. Bija brīdis ...pēc.

...
Komentāri (13)  |  2011-05-31 02:25  |  Skatīts: 4667x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sevis apzināšanās, seksualitāte, „materiālā un naudas” enerģija


 Ja iepriekšējā sarunā runājām kā pirmā čakra ir saistīta ar mūsu izcelšanos un savu senču apzināšanos, tad tagad parunāsim par mums pašiem. Otrā čakra atbild par sevis apzināšanos, par seksuālām attiecībām, par attieksmi pret naudu un materiālo nodrošinājumu un spēju to visu baudīt.

Ja pirmā čakra atbild par to, lai mūsos pietiekoši ir dzīvības spēks, lai labi darbotos visas pārējās jomas (vai čakras) un no tā izriet cik tā ir nozīmīga, tad otrās nozīme ir tikpat spēcīga, jo sevis pieņemšana, savas sievišķās vai vīrišķās enerģijas apzināšanās, savas īstenās būtības saskatīšana un dzīve saistībā ar to, saikne ar materiālo pasauli un naudu – piekritīsi, ka tas atkal ir ļoti būtiski.

...
Komentāri (30)  |  2011-05-26 18:32  |  Skatīts: 9506x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sazemējums, saknes, fizisks spēks un enerģija


 Ja runājam par 1. čakru, tad jau virsrakstā es mēģināju noformulēt galvenās lietas, par ko tā atbild. Pēc manām domām ir tā, ja cilvēks ir piedzimis ar gana spēcīgu fizisku enerģiju un labu veselību, tad var domāt, ka viņam jau no dabas gana labi strādā 1. čakra. Bet dzīves laikā ir ārkārtīgi dažādi notikumi un dažādas mūsu pieredzes, kuru laikā šī enerģija var nosprostoties un dēļ tā, ka netiek darbināta, aizvērties.

Man pašai ir bijis dažādi ar šīm jomām un tēmām. Uzreiz jāsaka, ka man nav ne jausmas, kura čakra man ir vaļā, kura ciet. Kaut kā pieļauju, ka visas darbojas labi. :)

...
Komentāri (9)  |  2011-05-25 23:13  |  Skatīts: 5036x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sakārtot dzīvi jomu pa jomai


 Šodien mēs mēģināsim parunāt par čakrām. Vai pareizāk sakot, kā sakārtot dzīvi jomu pa jomai.

Uzreiz man jāsaka, ka es neesmu Austrumu viedo zināšanu pārzinātāja un manos plānos arī nav ko īpašu šai ziņā mainīt. Esmu jau Tev teikusi, ka man daudz svarīgāk kā būt pareizai, ir būt vienkārši laimīgai. Un dažreiz man ir vienalga kura čakra par kuru lietu atbild, bet ja saprotu ko un kā mainīt, lai konkrēto jomu sakārtotu, tad priekš manis tas ir daudz un es tālāk neiedziļinos.

Es vispār brīnos, kad man cilvēki komentāros raksta, ka to vai citu lietu es neesmu pārāk izvērsti izstāstījusi un ka, lūk, kaut kādās citās lapās tas viss ir daudz precīzāk.

...
Komentāri (8)  |  2011-05-25 22:31  |  Skatīts: 5240x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kamēr neviens neredz


 Šodien gribu ar Tevi parunāt par mūsu izjūtām ko un kā atļaujamies, kad domājam, ka esam nezināmi un nepazīstami. Vai tas, ka neviens mūs nezin, atbrīvo? Vai tad esam patiesāki? Vai varbūt tad mūs pārņem visatļautība un dzīve bez ierobežojumiem?

Varbūt lai nav pārāk jāvispārina, noreducēsimies uz kādiem pāris piemēriem. Nu....viena no situācijām, kad esam „nezināmi” ir tad, kad aizbraucam kaut kur svešā vietā vai svešā valstī un pēkšņi ir sajūta, ka varam atļauties ko tādu, ko Latvijā starp savējiem  jau nu nemūžam nedarītu. Pēkšņi ģērbjamies savādāk un izturamies savādāk. Pēkšņi gribas darīt ko ...traku un pilnīgi citu kā ikdienā.

...
Komentāri (55)  |  2011-05-18 18:58  |  Skatīts: 6076x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atkalatgriešanās :)


 Sveika, mīļā! Es Tev tik sen neesmu rakstījusi un pa šo laiku esmu tā pēc Tevis noilgojusies! Tu jau zini, ka pirms brauciena daudz strādāju, tad biju prom, un tā man nekā nesanāca papildināt šo mūsu sadaļu „sarunas”.

Esmu pieradusi pie mūsu sarunām tieši tāpat kā zinu, ka Tu!

Lai izstāstītu Tev, cik svarīga man esi, varu minēt vienu piemēru – kamēr biju Kanārijās, mēs ar vīru vienu dienu 5 stundas veltījām kalnos kāpšanai un kāpām Teidē. Un tā kā šeit jau man nekādas īpašās sportiskās aktivitātes ikdienas dzīvē nav, tad pēc kādām 3 stundām tāda nopietna kāpiena man vienkārši beidzās spēki. Bet Tu jau zini, ka cilvēks var saņemties un ar gribasspēku sasniegt jebkuru mērķi. Es turpinu kāpt, jo man ir zināmi likumi „nodosi sevi – nodos tevi” utt. Un tā nu vēl kādas pāris stundas un augšā esam. Tomēr lejā nokāpt spēku īsti nav un nobraucam ar tramvajiņu, kura piestātne savukārt ir patālu no vietas, kur sākām kāpt. Un tā nu mums jāiet pa serpentīna ceļu vēl kādus 4 km līdz mašīnai.

...
Komentāri (19)  |  2011-05-12 23:22  |  Skatīts: 5579x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.