Veselības kokteiļi


sadaļa: JAUNĪBAS NOSLĒPUMS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā saņemu dažādus jautājumus par to- ko ēd cilvēks, kad neēd gaļu un ko dzer, ja nedzer alkoholu. :)))Tad nu tagad te padalīšos ar savu šodienas ēdienkarti.
 
Kopš jaunības, skaistuma un veselības tēmas atklāšanas, man tagad ir jauns paradums ik pa laikam sevi palutināt ar dažādiem veselības vai vitamīnu kokteiļiem.
 
Burtiski šobrīd esmu sev pagatavojusi ingvera saknes tēju, kam pievienoju drusku piparmētru lapiņas, citrona šķēlīti un medu. Tā es nodrošinos pret saaukstēšanos un daru labu savai gremošanas sistēmai (kā zināms ingvers tur ir labs palīgs).
 
Man tūlīt ir paredzēts iet peldēt un esmu pamanījusi, ka daudz vieglāk noģērbties šajā vēsajā laikā un ienirt aukstajā ūdenī ir tad, ja esi no iekšpuses riktīgi silts. Tas pats attiecas uz iešanu laukā aukstā drēgnā laikā.


Manā gadījumā jau varētu iepriekš kādu nelielu krosiņu ar suni uztaisīt, bet es kaut kā esmu paradusi – kā iet, tā peld. Tad nu man te savas metodes un rituāli kā uzsildīt ķermeni iepriekš, kas noder arī parastām ikdienišķām situācijām šajā skaistajā rudenīgajā laikā.
 
Runājot par ēšanu.
...
Komentāri (20)  |  2010-10-13 22:33  |  Skatīts: 10917x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Veseli un skaisti zobi


 Jau solīju, ka šajā sadaļā „Jaunības noslēpums” rakstīšu daudz dažādu praktisku sevis lutināšanas lietiņu. Un viena no tādām ir zobu tīrīšana ar sāls kausēšanu mutē.

 

Kā zināms, mute ir visnetīrākā vieta mūsu ķermenī. Un visnetīrākā tā ir tieši no rīta. Saskaņā ar Dabas likumiem organisma attīrīšanās notiek tieši naktī. Tātad tieši naktī gan āda, gan mati, gan mute un zobi, attīroties paliek no virspuses netīri, lipīgi, smacīgi utt.

...
Komentāri (39)  |  2010-10-05 03:17  |  Skatīts: 14022x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atceries, atceries!


 Kad biju pavisam maziņa, tad man ar manu vecomammu bija tāda spēlīte „Atceries, atceries”. Un noteikumi tur tādi, ka viņa mani visur kur ņēma līdzi, bet ja gadījumā es ne tā uzvedos, tad viņa mani nekad nebāra un nekad publiski man neaizrādīja, tikai klusi teica „atceries, atceries”  :)

Un es uzreiz zināju, ka kaut kas nav riktīgi un žigli jāmaina izturēšanās.

 

Šobrīd, kad kopš tiem laikiem ir pagājuši jau vairāki desmiti gadu. Kad vecāsmammas sen jau vairs nav. Kad neviens jau sen man nesaka kā vajag vai nevajag uzvesties, tad esmu uzsākusi spēlēt šo spēli pati ar sevi.

...
Komentāri (4)  |  2010-09-30 05:10  |  Skatīts: 3679x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā piparmētrās ievīstīts


 Turpinot tēmu par jaunības formulu, nevaru nepieminēt savu peldēšanos jūrā, ko nu esmu papildinājusi ar kontrasta dušu.

 

Šobrīd ir septembra beigas un gluži par „roni” sevi nenosauksi, ja vēl arvien peldies katru dienu.

Toties man ir pirmais mēnesis, kopš izlēmu, nevienu dienu neizlaižot, peldēties jūrā. Šeit varu pieminēt, ka tas nu ir gluži vienalga, vai to dara jūrā, ezerā, upē vai piemājas dīķī. Ja ir tāda iespēja, tad ir vērts peldēt jebkurā no šīm vietām.

 

...
Komentāri (5)  |  2010-09-23 01:32  |  Skatīts: 2788x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Attīrīšanās ar sālsūdeni – prakšalana


 Kopš esmu uztaisījusi šo ķermeņa attīrīšanu, man ir sajūta, it kā man kāds būtu iedevis „brīnumu nūjiņu” un pateicis – tu vienmēr varēsi būt jauna , skaista, vesela un laimīga.

 

Es tiešām tik augstu vērtēju šo metodi un esmu no sirds laimīga, ka esmu to iepazinusi.

 

...
Komentāri (688)  |  2010-09-22 19:32  |  Skatīts: 78086x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Miegs


 Skaistuma un jaunības formulas pirmais pamatelements - labs miegs.

 

Interesanti, ka mums ir dažādi stereotipi un audzināšanas dotas pārliecības, kas tomēr ir ļoti jāpārbauda līdz atzīstam tās par labu esam.

Man ir bijuši arī aplami pieņēmumi par miegu.

 

...
Komentāri (22)  |  2010-09-17 18:52  |  Skatīts: 6480x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauns virziens "Jaunības noslēpums"


 Šodien esmu izdomājusi veidot jaunu virzienu savai darbībai un sākšu to ar šīs jaunās sadaļas izveidi.

 

Pagaidām nosaucu to par "Jaunības noslēpumu", bet tikpat labi varētu to saukt par "Absolūtās veselības" vai "Dzīvesprieka" sadaļu. Vārdu sakot, šeit rakstīšu visu par fiziskām aktivitātēm ko un kā darīt, lai justos brīnišķīgi tieši fiziskās veselības nozīmē. Gan par ēšanas paradumiem, gan gulēšanas, gan par rūdīšanos, gan par attīrīšanos, gan par skaistumkopšanu mājas apstākļos, gan par pirtī iešanu utt. Un apsolu, ka rakstīšu tikai to, ko pati esmu izmēģinājusi un turpinu darīt, kas atbilst manai pārliecībai un laimes terapijai.

 

...
Komentāri (4)  |  2010-09-15 23:51  |  Skatīts: 3812x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |