Mandalas sievišķības enerģētikai


Komentārs:

ingab - 2013-11-01 18:48
Mēs ar Ingu tikāmies tikai vakardien, bet šobrīd es viņu savā dzīvē gribētu jau saukt par mīļu draudzeni, dvēseles māsu. Inga ir ļoti gaiša, atvērta un sirsnīga. Sarunas ar viņu notiek dabiski, un enerģijas apmaiņa notiek pati no sevis, sēžot un zīmējot visu laiku bija sajūta, ka istaba piepildās ar arvien gaišāku gaismu :)
Mandalas, manuprāt, ir tik nomierinošs un radošs process, ka man būtu grūti iedomāties kaut ko vēl tik sievišķīgu. Tiešām no sirds iesaku aiziet pie Ingas uz nodarbību, lai iepazītu un izbaudītu šo procesu, jo zīmēt mandalas ir tik vienkārši un tajā pašā laikā tas ir spēcīgs instruments, lai izpaustu savas emocijas, piepildītu vēlmes un nodotos meditācijā. Nodarbības laikā man ir tapusi koša un krāsaina mandala, uz kuru tagad lūkojos no rītiem pamostoties un ejot gulēt, jūtot gaišās enerģijas pieplūdumu ik mirkli :)sadaļa: CITU AUTORU RAKSTI
autors: INGA IĻJUŠINA

 Mani sauc Inga Iļjušina. Kā jau mēs visi, arī es tiecos uz harmoniju. Man vienmēr ir bijusi svarīga iekšējā sajūta, ja tā bija neapmierinoša, tad uzreiz vilku to ārā. Analizēju savas sajūtas un situācijas, rakos sevī tik dziļi, līdz atradu patieso iemeslu un tiku ar to skaidrībā. Meklēju instrumentus ar ko radīt iekšējo harmoniju un atradu mandalu terapiju. Pat neteikšu, ka to mākslīgi stimulēju un ieviesu savā dzīvē. Tā vienkārši pie manis atnāca. Manī bija tik liela iedvesma, ka ņēmu milzīgu papīra lapu, zīmuļus un sēdēju pie šī zīmējuma vairākas dienas pēc kārtas. Kad biju pabeigusi sajutu dziedniecisko spēku ko tā izstaroja, biju tik laimīga un piepildīta ar harmoniju, ka tā sākās mana mandalu terapija. Sāku tās zīmēt vairāk un vairāk. Pa šiem diviem gadiem esmu radījusi gan attīrošās mandalas, kurās atbrīvojos no visām negatīvajām emocijām, gan intuitīvās, kurās izmantoju sevi spēcinošās krāsas un formas, gan dziedinošās, kas atjaunoja balansu un pat tādas mandalas, kuras piepilda kādu no manām velmēm. Tas viss ir tik gaiši, tik radoši un meditatīvi, ka vēlos dalīties. Šis ir kolosāls instruments ar ko var sevi savest kārtībā, atgriezties pie savas sievišķības un maigā spēka, kas panāk mērķus ar vieglumu. Ikdienas skrējienā un daudzo pienākumu dēļ mēs reizēm ieejam vīriešu enerģijā un pat nepamanam, kā tas sāk augt augumā. Bet vienmēr varam izvēlēties ceļu atpakaļ pie savas maigās būtības, pie tā kādas esam dziļi savā iekšienē. Ne vienmēr varam ar kādu parunāt, ne vienmēr varam visu izteikt vārdos, bet vienmēr varam savu iekšējo pasauli izlikt uz papīra krāsu un formu veidolā.

Mēs esam radošas būtnes ar lielu potenciālu. Galvenais ir ļauties šim dievišķajam brīnumam izpausties uz āru, atmodināt un baudīt to ikdienā.  Mūsos slēpjas tik daudz, ka pašas to nemaz neapzinamies.  Mandalu zīmēšana ir kā ceļojums uz savu iekšējo pasauli. Tās ir savdabīgas diagrammas, kas parāda iekšejās un ārējās pasaules neatdalāmību. Mūsu zemapziņas spogulis un vienlaicīgi instruments emociju transformēšanai. Kad šī meditatīvā zīmēšanas metode ienāca manā dzīvē, tā pārvērta daudz ko. Es sāku izprast lietas un to saistību sīkāk, tas bija, kā ceļš pašai pie sevis. Kļuvu harmoniskāka, jo varēju savas negatīvās emocijas ievirzīt radošā pārmaiņu procesā. Pēc uzzīmētas mandalas ir pavisam savādāka sajūta. Zīmēšanas brīdī mēs koncentrējam uzmanību no ikdienas skrējiena uz sevi, pietuvojamies savai patiesajai un dziļajai būtībai. Liekam prātam nomierināties un ļaujam vaļu sievišķīgai enerģiju transformācijai.  Meditatīvajā stāvoklī sākam apzināties radušos emociju patieso nozīmi un mācību, iemācamies tās pāvērst mums vajadzīgajā virzienā.

Mandalas var veidot pēc sirds patikas un izdomas, vienīgais, kas paliek nemainīgs ir to apaļā forma un centrs. Brīdis tavas fantāzijas lidojumam. Var veidot gan radošās mandalas, kurās izpaudīsies tava izdoma, gan nodomus piepildošās, kuras zīmē, lai piepildītu kādu konkrētu velmi, gan dziedinošās un harmonizējošās, gan attīrošās, kas ļaus atbrīvoties no zemo vibrāciju enerģijām.

Runāsim par emociju nozīmi un to, ko tās mums māca. Kā mainīt savas domas par emocijām uz pozitīvo un pieņemt tās, kā mūsu dzīves sastāvdaļu. Zīmēsim dažādas mandalas un transformēsim savas emocijas sievišķīgā veidā. Ļausim izpausties savai iekšējai pasaulei.

Ar laba vēlējumiem, Inga

Vairāk par mandalām un Ingu pašu vari uzzināt viņas mājas lapā www.vissirlabi.lv. Tur atradīsi arī Ingas kontaktinformāciju un esi lapini aicināta pieteikties pie viņas uz individuālo nodarbību.  
Komentāri (1)  |  2013-10-21 20:30  |  Skatīts: 2056x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ingab - 2013-11-01 18:48
Mēs ar Ingu tikāmies tikai vakardien, bet šobrīd es viņu savā dzīvē gribētu jau saukt par mīļu draudzeni, dvēseles māsu. Inga ir ļoti gaiša, atvērta un sirsnīga. Sarunas ar viņu notiek dabiski, un enerģijas apmaiņa notiek pati no sevis, sēžot un zīmējot visu laiku bija sajūta, ka istaba piepildās ar arvien gaišāku gaismu :)
Mandalas, manuprāt, ir tik nomierinošs un radošs process, ka man būtu grūti iedomāties kaut ko vēl tik sievišķīgu. Tiešām no sirds iesaku aiziet pie Ingas uz nodarbību, lai iepazītu un izbaudītu šo procesu, jo zīmēt mandalas ir tik vienkārši un tajā pašā laikā tas ir spēcīgs instruments, lai izpaustu savas emocijas, piepildītu vēlmes un nodotos meditācijā. Nodarbības laikā man ir tapusi koša un krāsaina mandala, uz kuru tagad lūkojos no rītiem pamostoties un ejot gulēt, jūtot gaišās enerģijas pieplūdumu ik mirkli :)


Atpakaļ