Kad «The Secret» nestrādā


sadaļa: LEKTORI RAKSTA

autors: IRINA DOBROVOĻSKAJA

Es zinu noteikti, ka katrs no mums ir nācis šajā pasaulē ar savu konkrēto misiju. Ja Tu esi, tātad tas kādam ir vajadzīgs. Kā zināms – Dievs nespēlējas ar Visumu.

Ir atlicis tikai atrast ceļu pie Sevis. To izdarīt ir viegli un tajā pat laikā ļoti grūti, bet tas ir iespējams – ir tikai jāgrib!

Es bieži uzdevu sev jautājumu, kāpēc dažiem veiksme pati nāk rokās, bet dažiem, lai kā viņi censtos, nekādi neizdodās atrast savu vietu zem Saules. Kāpēc metodes filmā «The Secret», kā arī Ineses „Laimes terapija” vienlīdz labi visiem nestrādā? Tu laikam brīnīsies, ja teikšu, ka abas šīs metodes VIENMĒR strādā. Kur tad ir problēma?  Viss slēpjās mūsu zemapziņā, mūsu novecojušajos uzskatos un aizvainojumos. Tie kā akmeņi, velk mūs uz leju.

Mēs nerunāsim par tiem laimes lutekļiem, kuriem no iepriekšējām dzīvēm mantojumā ir nākusi laba karma. Viņi savu veiksmi ir nopelnījuši.

Parunāsim par visiem pārējiem, t.i. par mums visiem – parastajiem cilvēkiem, kuriem vēl ir jāiziet savs attīstības ceļš.

Iedomājies, ka Tu lej tīru avota ūdeni netīrā glāzē. Lai no šīs glāzes būtu iespējams padzerties ūdeni vajadzēs ļoti daudz. Tātad, lai izšķīdinātu vecos netīrumus, kas traucē mūsu attīstībai (aizvainojumus, nepatiesās zinašanas un pārliecības), mums būs nepieciešams ļoti daudz kristāltīrā ūdens – Dievišķās Mīlestības.

Ar to var sapildīties, no visas sirds lūdzot Augstakos spēkus caur savu Svēto aizbildni, Sargeņģeli vai arī caur Svēto, kas Tev ir īpaši tuvs. Lielas izmaiņas ir iespējamas tikai ar Viņu palīdzību. Palūdz Viņiem, lai attīra Tevi no smagiem aizvainojumiem, lai palīdz atbrīvot Tavu sirdi priekš Mīlestības. 

Man ir ļoti palīdzējusi viena vienkārša attīrīšanās metode. Ar tās palīdzību es atbrīvojos no veciem aizvainojumiem. Es to iepazinu pirms pāris gadiem  un turpinu pielietot ikdienā.

Tā ir havaiešu ārsta-psihiatra Ihaleakala Hjū Lena metode ar nosaukumu HOOPONOPONO (tulkojumā tas nozīmē „visu izdarīt pareizi”, „izlabot kļūdu”. Dakters Hjū Lens ir kļuvis slavens pēc tam, kad viņa darbības rezultātā vienā no psihiatriskajām klīnikām priekš garīgi slimajiem noziedziniekiem, bija likvidēta vesela nodaļa (kur cilvēkus piesprādzēja pie gultas un turēja rokudzelžos). Pēc šīs nodaļas vienkārši vairs nebija vajadzības. Vēl vairāk izbrīna tas, ka dakters ārstēja slimniekus neizejot no sava kabineta. Kā tas bija iespējams?

Viņš iepazinās ar katra slimnieka personīgo lietu un....strādāja ar sevi. Viņš uzņemās pilnu atbildību par šo cilvēku ciešanām un attīrīja savu zemapziņu, izmantojot 4 vienkāršus teikumus:

 «Es Tevi mīlu! Man ļoti žēl. Lūdzu, piedod man. Paldies!»

Arī Tev ir pa spēkam izmainīt savu dzīvi!

Interesanti, ka ar šīs metodes palīdzību ir iepējams attīrīties arī no tiem aizvainojumiem, par kuriem Tu nemaz vairs neatceries, bet kas vēl glabājas Tavā zemapziņā.

Būšu priecīga, ja padalīsies ar saviem rezultātiem.

Ar mīlestību un pateicību,

Irina

Smalkāku informāciju par Hooponopono metodi (krievu valodā) Tu vari izlasīt šeit: https://hooponoponosecret.ru/

Komentāri (44)  |  2012-06-13 22:58  |  Skatīts: 11345x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ronda - 2012-06-13 23:25
Irina, paldies, izklausās ļoti interesanti, bet vai Tu varētu pastāstīt sīkāk, kā Tu to dari un kas tad notiek?

irinad - 2012-06-13 23:37
Tu vari strādāt ar jebkuru no saviem veciem aizvainojumiem, teiksim, kad Tev bija 13, tētis nepalaida Tevi ar draugiem uz kino. tagad tas var šķist maznozīmīgs notikums, taču ja Tu atcerēsies savas toreizējās jūtas, tad sapratīsi, ka aizvainojums vēl joprojām ir Tevī, tas nekur nav pazudis. Lai no tā atbrīvotos, Tev vienkārši ir jāparunā ar savu Tēti, uzņemoties savu atbildību par šo notikumu, sakot: ES TEVI MĪLU. MAN ĻOTI ŽĒL. LŪDZU PIEDOD MAN. PALDIES. Tā atkārto vairākas reizes, kamēr jūti bezgalīgo siltumu, maigumu pret Tēvu un to situāciju. Tu vari to teikt skaļi, kad esi mājās viena pati, vari izteikt domās, braucot no rīta uz darbu, ejot pa ielu...

irinad - 2012-06-13 23:37
Tu vari strādāt ar jebkuru no saviem veciem aizvainojumiem, teiksim, kad Tev bija 13, tētis nepalaida Tevi ar draugiem uz kino. tagad tas var šķist maznozīmīgs notikums, taču ja Tu atcerēsies savas toreizējās jūtas, tad sapratīsi, ka aizvainojums vēl joprojām ir Tevī, tas nekur nav pazudis. Lai no tā atbrīvotos, Tev vienkārši ir jāparunā ar savu Tēti, uzņemoties savu atbildību par šo notikumu, sakot: ES TEVI MĪLU. MAN ĻOTI ŽĒL. LŪDZU PIEDOD MAN. PALDIES. Tā atkārto vairākas reizes, kamēr jūti bezgalīgo siltumu, maigumu pret Tēvu un to situāciju. Tu vari to teikt skaļi, kad esi mājās viena pati, vari izteikt domās, braucot no rīta uz darbu, ejot pa ielu...

irinad - 2012-06-13 23:40
Strādājot ar sarežģītākām situācijām, Tu vari sākt raudāt, vai klepot. Tas ir noormāli, tā Tavs ķermenis attīrās. Vismaz tā bija man.
Var arī to visu atkārtot tāpat, nepiesaistot konkrētam notikumam, jo ir situācijas, kuras Tu neatceries, bet kuras vēl joprojām glabājās zemapziņā.

ronda - 2012-06-14 00:40
Irina, paldies par atbildi! Bet ir taču tā, ka atceramies tikai ļoti sāpīgus notikumus (nu pārsvarā). Tu raksti, ka šādā veidā ir iespējams attīrīties arī no tiem aizvainojumiem, par kuriem nemaz neatceramies. Nav taču iespējams nemaz atcerēties visādas ikdienišķas situācijas, par kurām ir radies aizvainojums, kā, piemēram, ka vecāki kaut kur nav palaiduši vai uzbļāvuši ikdienas situācijā vai tmldz. Kā tad var strādāt ar to, ko neatceramies?

irinad - 2012-06-14 01:45
Tas ir tāpat, kā ar lūgšanām, mantrām. Tu noteikti zini, ka gan pašos vārdos, gan skaņās slēpjas milzīgs spēks. Tāpat arī šajos četros teikumos ir milzīgs spēks, kas spēj dziedēt visas brūces. Tam var ticēt, var neticēt, bet tas darbojas! Es personīgi to pārbaudīju uz sevis. Domāju, ka neticīgie jau šo mājas lapu neapmeklē:) Negribas jau apzināti cilāt tos vecos aizvainojumus, taču katram pienāk laiks, kad tas ir jāizdara, savādāk tas nodara pāri...

baibam - 2012-06-14 17:16
Ļoti interesanti, Irina, paldies, ka padalījies!

illva - 2012-06-14 18:32
Jāāā...cik brīnumains ārts.
Par metodi...noteikti...to izmēģināšu...ļoti paldies Irina...,ka dalijies šajā īpašajā stāstā un pieredzē.

guga - 2012-06-14 20:42
Paldies,loti patikami,man tik jautajums...vai uz konkretu situaciju vai cilveku jadarbojas?Vai jasak ar pagatnes notikumiem vai nesen nodaritiem paridarijumiem?

irinad - 2012-06-14 22:12
Guga,
es strādāju ar situāciju, tā tomēr ir kompleksā pieeja lietai, jo situācijā var būt iesaistītas vairākās personas, kā arī tā notiek pie noteiktiem apstākļiem, es darbojos ar visu kopā, vienkārši atgriežos notikumā un izdzīvoju visu ar mīlestību un piedošanu. Īdeālā variantā būtu jāpārcilā visa dzīve, sākot no bērnības. Es personīgi sāku ar situācijām, kas mani uztrauc visvairāk, kas man traucē, t.i. ar smagākiem gadījumiem. Rīkojies pēc savām izjūtām:)

inga67 - 2012-06-15 01:00
Es izlasīju smalkāko informāciju, un paliku nesaprašanā. Šie teikumi jāvelta cilvēkam, situācijai, vai Dievam.

irinad - 2012-06-15 01:10
Hooponopono metode ir sevis attīrīšanas tehnika: strādājot ar situāciju un uzņemoties par to pilnu atbildību mēs attīramies no aizvainojuma, kas sēž mūsos. Atgriežoties situācijā, es vēršos pie cilvēka, kas mani ir aizvainojis. Es strādāju ar cilvēku.
Taču piedošana ir iespējama tikai ar Dieva palīdzību. Es strādāju ar milzīgu ticību, ka Vinš man palīdzēs tikt vaļā no aizvainojuma.

inga67 - 2012-06-15 01:24
Paldies, es eju savu ceļu, un Pavasara studija dod lielu uzmundrinājumu neapstāties pie sasniegtā. Paldies par ātrajām atbildēm. Es cenšos.

irinad - 2012-06-15 01:56
Dariet un dalieties ar saviem rezultātiem!
Izstāstiet, kā Jums ir veicies ar piedošanas mākslas apguvi.
Tas var būt ļoti noderīgi visiem pārējiem:)

saulgrieze - 2012-06-15 06:08
Piedošana tādēļ, lai gūtu materiālas bagātības, vai sasniegtu vēlamo stāvokli sabiedrībā, manuprāt, nedarbojas... Kad nāk tīra un patiesa piedošana no sirds, cilvēkam vairs nav vajadzības pēc visdārgākās mantas un augstākā statusa. Tad ar mantām vairs neprasās no apkārtējo skatieniem piesegt savu dzīvi. Cilvēkam, kurš ir saskaņā ar savu būtību, Dievs dāvā visu nepieciešamo, un viņš dzīvo no sirds patiesi laimīgs ar to, kas viņam ir :)

irinad - 2012-06-15 15:28
Piedošana ir ceļš uz mīlestības pilnu dzīvi, bet Dievs ir Mīlestība.
Dievs grib, lai mēs dzīvojam saskaņā ar savu misiju, taču mēs paši to bremzējam, nēsajot vecos aizvainojumus sevī un turpinot apvainoties.
Piedošana ir vajadzīga nevis tādēļ, lai gūtu materiālās bagātības, bei lai sāktu dzīvot saskaņā ar savu īsto būtību (kam Viņš mūs ir paredzējis).
Vārdam bagātība krievu valodā sakne ir Dievs.
Tātad Viņš ir paredzējis, ka katram ir tiesības uz bagātību šī vārda pilnā nozīmē, arī uz pašrealizāciju.
Pašrealizējies cilvēks ir laimīgs cilvēks!

liigat - 2012-06-15 20:40
Paldies par jauko rakstu, dažas dienas atpakaļ tieši šī tēma man lika aizdomāties- kāpēc citiem veiksme nāk viegli, citiem par to jācīnās. Vakar man palika 30 gadi un es esmu priecīga ka esmu atklājusi pavasarastudiju un varu dzīvi pēc 30 pārvērst par ļoti ļoti laimīgu. Paldies par ideju kā atbrīvoties no aizvainojumiem un citām negācijām, tā kā es ļoti daudz ko "ņemu pie sirds" man šī tehnika būs ļoti noderīga.

irinad - 2012-06-15 22:30
Liigat,
DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ! un
Laipni lūgta 30-gadnieku pulciņā!!! Patiesībā tagad Tava dzīve tikai sākas, aiz muguras ir studiju un sevis pierādīšanas laiks, Tu beidzot apzinies, kas Tev ir īstās vērtības, un kas ir pilnīgi lieks!
Par Hooponopono: man pašai šī metode bija īsts atklājums. Galvenais, to var izmantot ikdienā, pat sabiedriskajās vietās (tas būs Tavs mazs noslēpums, neviens pat neiedomāsies, cik nopietnu darbu Tu pašlaik dari:)!

maara - 2012-06-15 23:53
Paldies, Irina, par šo padomu. Esmu ko līdzīgu mēģinājusi - tas strādā. Sajūtas ir brīnišķīgas.
Un paldies jums visām, ka šeit esat! Tas nozīmē - vispirms jau paldies Inesei par šo mājas lapu, par to, ka varam šeit neklātienē tikties - cilvēki, kas domā un jūt līdzīgi.
Tikko ļāvos kārdinājumam (muļķīgam ieradumam, kas man bija pirms sāku Laimes terapiju) un palasīju Apollo - ne tikai ziņas, bet arī komentārus. Viens no rakstiem bija par abortiem - aizliegt vai atļaut. Vai dieniņ, ko tik tur nevarēja izlasīt - gan par nedzimušajiem bērniņiem, gan par Dievu un tiem cilvēkiem, kas tic Dievam. Nu vārdu sakot - sajutos, kā vircas bedrē iekāpusi un ātri atbēgu šeit uz Pavasara studijas mājas lapu. Šeit, kur vienmēr var gūt atbildes uz jautājumiem, kur cilvēki nāk ar Mīlestību un labestību. Šeit, kur mēs mācāmies katru situāciju risināt caur Piedošanu un Mīlestību.
Cik labi, ka pagājušajā rudenī Liktenis mani saveda kopā ar Inesi un tātad arī ar visām jums!
Sūtu jums visām Mīlestību! :)

ronda - 2012-06-16 01:01
Bet es tomēr kaut ko nesaprotu :( Vai šie 4 teikumi jāsaka vienu reizi vai jāskaita, līdzīgi kā afirmācijas, daudzas reizes? Un cik reizes?

ilonas - 2012-06-16 01:22
Par piedošanas meditāciju vai arī šo teikumu vārdisko atkārtošanu runā daudzi autori. Un laikam jau visi min, ka piedošana jālūdz tik ilgi, kamēr sajūti siltumu sirds rajonā. Bet ne mazāk kā pusstunda. var būt tā, ka lūdzot piedošanu paliek fiziski slikti, bet jāturpina līdz pāriet un paliek viegli un silti.

Man šķiet, ka šīs piedošanas tehnikas "sāls" ir vārdi "Es tevi mīlu". Pēc manām izjūtām, tie visātrāk palīdz piedošanas procesā pieslēgties mūsu sirds čakrai.

Tas ir tāds pakāpenisks process, ne vienmēr pietiek fiziskā spēka, lai ar pirmo reizi to piesāsrņoto trauku attīrītu. Būtībā jau mēs nezinām, cik daudz to slikto domu, emociju un rīcību sakrājies. Tā lēnām tīrām un tīrām un sajūta ar katru reizi top labāka, labāka. Jā, arī veselība uzlabojas.

irinad - 2012-06-16 06:02
Ilona,
Tev ir taisnība par visiem 100%!
daram tik ilgi, kamēr jūtam siltumu, maigumu, vieglumu. Tas var nesanākt uzreiz, taču jāturpina tik ilgi, kamēr jūti mīlestību pret sevi, to cilvēku, situāciju un apstākļiem

emilija - 2012-06-18 20:46
Jā, pārbaudīju. Rodas liels niknums un vārds "nevaru". Reizē bail un vilinoši iet tālāk.

irinad - 2012-06-18 21:17
Emīlij,
galvenais - turpini darīt, centies nepieķerties tam "nevaru", tie ir iekšēie "bloki". tas ir līdzīgs vingrošanai - no sākuma šķiet, ka nevarēsi, tad visas malas sāp, bet pēc tam ir kaifs. Te nav no kā baidīties, Tu vienkārši sakārto savu zemapziņu. Iedomājies, ka taisi mājās lielu tīrīšanu, met ārā visu nevajadzīgo, atbrīvojot telpas priekš jaunas dzīves:)

emilija - 2012-06-18 21:48
Paldies Tev! :)Lapa | 1 [2] |

Atpakaļ