Mūsu pirts klubiņš


  Šoreiz gribu jums izstāstīt par ārkārtīgi jauku tradīciju, kuru biju jau gandrīz zaudējusi, bet nu tā atgriezusies manā dzīvē.

Gadu gadiem es regulāri esmu gājusi uz pirti. Īstu lauku pirti, kurā karsējas uz lāvas, peras ar bērzu, liepu vai ozollapu slotām un mērcējas ledainā baseinā. Īstenībā vairāk tas ir bijis kā mans individuālais iknedēļas rituāls. Bet tad, vairākus gadus atpakaļ, dēļ dzīves vietas maiņas, es pēkšņi paliku bez savas ierastās pirts un nu sāku raudzīties pēc iespējas kā šo savu vēlmi realizēt jau jaunos apstākļos.

Toreiz viena darba kolēģe izstāstīja, ka viņām ir izveidojies mazs sieviešu pirts klubiņš, kur faktiski vienīgais, kas saista visas grupas dalībnieces ir tikai pirts.

No sākuma domāju – tas nav tas, ko es gribētu. Diez vai man patiks rēķināties ar „sieviešu sarunām” un grupas kādiem ierastiem rituāliem. Es taču gribu tikai pērties.

...
Komentāri (2)  |  2010-01-29 14:07  |  Skatīts: 4154x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cita vīrišķība


Vienā sestdienā man bija ieplānots Pozitīvās domāšanas seminārs un tiešām man bija liels pārsteigums, ka kādas 20 minūtes pirms noteiktā laika vērās durvis un pa tām ienāca puisis armijas aizsargtērpā un smagos armijas zābakos. Viņš pajautāja: „vai tas nekas, ka no maniem zābakiem veidosies plūdi?”. Pasmējāmies. Es teicu, ka nekas, lai nāk droši un pie sevis domāju – cik interesanti redzēt tik vīrišķīgu puisi seminārā, kurā runāsim par tādām lietām kā „mīlestība”, „laime” un „harmonija”.


...
Komentāri (0)  |  2010-01-28 00:52  |  Skatīts: 1564x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par zemapziņu un simboliem


 Vai esi domājusi par to, kā varētu palīdzēt saviem sapņiem piepildīties un mērķiem ātrāk īstenoties?

Ir daudz veidu, bet šoreiz parunāsim par zemapziņas atbalstu tavai apziņai.

 

Vai zināji, ka zemapziņai nav humora izjūtas? Un visu, ko tu runā, dzirdi vai redzi, tā uztver kā absolūtu patiesību. Tieši tādēļ ir labi to apzināties un izmantot saviem mērķiem. Pirmkārt- runāt pozitīvas lietas un klausīties vēlamas ziņas. Bet vēl ir viens brīnumlīdzeklis, ko varam darīt papildus tam – un tas ir rosināt savu iztēli ar simboliem un vizuāliem tēliem

...
Komentāri (5)  |  2010-01-26 21:01  |  Skatīts: 4018x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā pirmo reizi iet izklaidēties vienai


  Ja kādu laiku esi dzīvojusi pārī, bet pēkšņi ir jāpierod atkal būt vienai, tad viens no mulsinošākiem brīžiem ir pirmais tusiņš un pirmā ballīte. Un ja gadījumā gadi jau ir 30, 35 vai 40, tad vispār ir sajūta – ak, Dievs, kā to lai atkal tagad dara!!! Un tas, kas viss bija ierasts 20 gados, tas pēkšņi vairs neliekas pašsaprotami šobrīd.

 Ko lai uzvelk? Kā lai izturas? Un uz kurieni vispār lai iet? Un ko par mani padomās?

...
Komentāri (0)  |  2010-01-25 19:57  |  Skatīts: 1426x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā atkal būt laimīgai


  Šoreiz es gribu runāt ar tām brīnišķīgajām, jaukajām un feinajām sievietēm, kuras dzīvē ir piedzīvojušas ko nozīmē fantastisks vīrs, jauka ģimene, bērni, ģimenes kopīgi svētki un izbraukumi, un, kuras nu jau zina arī to kā ir tad, kad tas viss ir jāzaudē, jo pārciesta šķiršanās.

Šķiršanās, kas nes līdzi sāpes, apvainojumu un nedrošību, jo nu ir jāiemācās sabiedrībā iziet vienai. Un vispār šajā laikā no jauna jāapgūst tik daudz, ka brīžiem nav skaidrs -  

...
Komentāri (4)  |  2010-01-25 19:55  |  Skatīts: 3607x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Gada nogales intervija ....ar sevi


  Nedēļa starp Ziemassvētkiem un gada miju vienmēr ir ļoti īpaša un pārdomām piepildīta. Gribas izvērtēt šo gadu. Varbūt ieskicēt plānus un mērķus nākošam gadam. Un tad nu bieži vien sanāk tāda kā papildus ieklausīšanās sevī. Tā var būt kā klusa saruna. Tā var būt kā meditācija. Tā var būt kā jautājumu un atbilžu viktorīna. Tā var būt vēstuļu rakstīšana vai plusu un mīnusu stabiņu veidošana.


Es šoreiz to noformēju intervijas veidā.

...
Komentāri (4)  |  2010-01-25 19:40  |  Skatīts: 2597x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par vērtībām


  Reiz man sanāca saruna ar puisi, kuram vērtības nav gluži līdzīgas manām. Tērzējām vairākas stundas un bija tik interesanti apmainīties ar viedokļiem tieši tāpēc, ka bijām tik dažādi. Es kaut kā vēl šodien domāju par mūsu sarunu un ar smaidu secinu, ka īstenībā jau nav pareizu vai nepareizu vērtību sistēmu, vienkārši ir dažāda pieredze un attieksme pret notiekošo. Un, ja cilvēks ir laimīgs, dzīvojot pēc sava izvēlētā modeļa, tad kas tur gan varētu būt iebilstams vai komentējams.

 

Un tomēr cik bieži sanāk gan domās, gan skaļi salīdzināt savu dzīves modeli un vērtību sistēmu ar kādu citu?

 

...
Komentāri (5)  |  2010-01-25 19:39  |  Skatīts: 3837x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Šodiena - manas nākotnes pirmā diena


 Ir tādas dienas, kad pilnīgi neko negribas un izdzirdot vārdu „saņemies” pārņem vēlme vai nu kliegt, vai vienkārši pārvilkt segu pār galvu un žigli paslēpties atpakaļ gultā.

Guļu un domāju par dzīves jēgu, par ikdienu, par mīlestību, par naudu, par labsajūtu un no kurienes tā rodas, par dzīves mērķiem un uzdevumiem, par mūžīgo jautājumu „kā būtu, ja būtu...” un tā paiet krietns laiciņš. Un jo tālāk domāju, jo mazāk man ir izpratne ko nu tagad darīt.


...
Komentāri (29)  |  2010-01-25 19:37  |  Skatīts: 12010x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Parunāsim par naudu?


 Kādā citā rakstā, kad runāju par pozitīvu attieksmi pret dzīvi, bija komentāri, ka pozitīvai domāšanai traucē naudas trūkums.

Hmmm...

Tas mani pamudināja domāt par naudu un cilvēku attieksmi pret naudu.

Kas tad ir nauda? Un kas tā nav?

...
Komentāri (33)  |  2010-01-25 06:52  |  Skatīts: 5534x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Skaudība un kā no tās tikt vaļā


  Laikam, ka visas nelaimes ceļas no salīdzināšanas. Jau no agras bērnības mēs tiekam iesaistīti sacensībā – labākas atzīmes, labāki rezultāti, attapība, gudrība vai pat skaistāks tērps ir izšķirošie faktori, lai mūs novērtētu vienaudži, vecāki skolotāji, sabiedrība kopumā. Un tad vēl visas tās lietas, kas rakstāmas ar mīnus zīmi. Arī dēļ tām jau pamana. Un dēļ tā arī novērtē.

Un, kad kļūstam pieauguši tad šī spēle turpinās.

Un nu jau tas saistīts ar partneru izvēli un to, vai mēs esam tie, kurus izvēlas.

...
Komentāri (3)  |  2010-01-25 06:50  |  Skatīts: 4011x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 [5] |