Vairosim katrs sevī un visi kopā...


sadaļa: LEKTORI RAKSTA

autors: DAINA ROZENBERGA

Sveiciens, vēl mirkli pirms svētkiem!

Ir tik ļoti brīnišķīgi, ka runaju ar Tevi 5.minūtes pirms mūsu mīļās Latvijas svētkiem, kā arī vel mirklis un atkal no jauna piedzīvosim Adventes laiku un tad jau būs klāt enerģētiski spēcīgie Ziemas Saulgrieži.

Cik bieži Tu domā par to, cik ļoti svarīgi sevī apzināties, ka šīs zemes un tās iedzīvotāju vēsture, tradīcijas ir veidojušās tūkstošiem gadu? Manuprāt, tik ļoti svarīgi šajā laikā ir celt arvien gaismā mūsu senču tikumus, gudrības, rituālus, pārliecību! Sajust to lielo spēku, kas slēpjas mūsu saknēs, kas atrodas katrā no mums. Atļauj sev noticēt, ka staigājot pa šo Māras zemi, Tu ik mirkli uzsūc sevī šo bagātību, šo apbrīnojamo spēku.

Es no sirds, Tev ieteiktu izlasīt 14.novembra žurnālu „Ieva” un tajā esošās intervijas ar Jāni Vītolu un Gundegu Skudriņu. Abas sarunas ir Mīlestības un Gaismas pilnas, to ir vērts sevī uzssūkt. Pirmais jautājums Jānim Vītolam skan šādi: „Kāpēc vispār ir svarīgi turēties pie latviskajām vērtībām?” Jānis atbild: „Jūs runājat par latviskajām vērtībām tā, it kā tas būtu kaut kas ārpus mums. Tās ir mūsos pašos.”

Es ik mirkli dziļi sevī sajūtu, cik ļoti mīlu savu zemi, cienu saknes, apbrīnoju senču atstāto mantojumu un ticu mums, Latvijas iedzīvotājiem, ka mēs kopā varam savas zemes un tautas labā izdarīt daudz vairāk! Un es no sirds vēlos darīt VAIRĀK! Es ļoti skaidri zinu, ka šodien daru vairāk, kā darīju pirms 2 gadiem, bet tik pat skaidri zinu, ka man apkārt ir tik daudz iespēju, ka tās ir jāizmanto, kaut daļa no tām... lai radītu sevī un ap sevi tieši tādu vidi, kurā justos vislabāk!

Pjēra Franka grāmatā „Rezonanses likums” stāv rakstīts – 100 cilvēki ar savu domāšanu spēj ietekmēt 1 miljonu sev apkārt esošos. Proti, ja 100 cilvēki regulāri sevī vairotu prieku, harmoniju, pārliecību, raidītu spēcinošas un pozitīvas domas saviem līdzcilvēkiem un videi ap sevi – tas ļoti tiešā veidā ietekmētu 1 miljonu cilvēku! Tātad, Latvijā būtu nepieciešami tikai 200 cilvēki, kas regulāri, piemēram, konkrētā laikā, ik dienas, meditētu un apzināti raidītu spēku Latvijai – tas IETEKMĒTU ikvienu no mums! Es ļoti ticu, tas ietekmētu notikumu gaitu, daudz straujāk risinātu sastrēgušas situācijas, vairotu cilvēkos pārliecību, ka ir iespējams izmainīt esošo situāciju uz DAUDZ labāku! Un zini ar ko viss sākas ar TEVI! Ticība šim spēkam sākas katrā no mums!

Iedomājies, vizualizē – cilvēks meditējot un apzināti sevī vairojot pozitīvo enerģiju, iegriežot enerģijas plūsmu pozitīvajā –pulksteņa rādītāja virzienā – iziet uz ielas kā virpuļojoša gaismas būtne. Ar cik cilvēkiem ikdienā mēs sastopamies? Sabiedriskajā transportā, veikalā, darbā, mājās? Lielā pilsetā vairāk, mazā – mazāk, bet tas nemazina vērtību tam, ka mēs ietekmējam, ļoti tieši un fiziski ikvienu, kas ir mums līdzās (Pjēra Franka grāmatā ir konkrēti aprakstīts, izskaidrojot šo procesu no kvantu fiziķu viedokļa, minot zinātnieku pierādītus faktus), un kāpēc šo neizmantot pozitīvā veidā?! :)

Sajūti sevī šo spēku un potenciālu! Nenoniecini sevi, notici, ka tieši Tu vari ietekmēt notikumus pirmkārt jau savā dzīvē un griežot to visu arvien spēcīgāk un apjomīgāk – apvienojoties apzinātā spēkā, Tu vari RADĪT ap sevi, ko vien vēlies – caur GAISMU!

Un, zini, šis viss bija tikai ievads, lai es Tevi ievestu savās sajūtās... Sajūtās, kuras sevī vairoju kopš 14.septembra, kad Pavasara studijas „paspārnē” tikāmies ar Agnesi Bērziņu no Ragaciema. Tajā dienā manī ļoti dziļi iesēdās sajūta, ka šī gada Ziemas Saulgriežus (t.i. 21.decembri) jāpavada daudz īpašāk kā jebkad – tieši labā nozīmē! Man kļuva skaidrs, ka šogad šo dienu un vakaru pavadīšu savādāk un apzinātāk kā citus gadus. :) Un it visa informācija, kas pie manis ir atnākusi kopš tās dienas, tikai un vienīgi pastiprina šo pārliecību.

Esmu laimīga par to, ka kopā ar Inesi esam izlēmuši radīt brīnišķīgus svētkus 15.decembrī. Svētkus, kuros apzināti sevī iegriezīsim Gaismu, kuru pēc tam nesīsim katrs uz savām mājām, savām ģimenēm un ar vēl lielāku apziņu vairosim šajos Ziemas Saulgriežos.

Ieliec apziņu un vērtību ikvienā savā kustībā,  sapildies ar Gaismu arvien katrā elpas vilcienā un ļoti apzināti vairo šo Mīlestības strāvojumu savā ikdienā un izgaismo līdzcilvēkos! Es no sirds ticu, ka Tev tas izdosies jo dienas jo spēcīgāk un dziļāk!

Ja vēlies pievienoties mums 15.decembrī, izlasi šo RAKSTU, kur Inesīte daudz detalizētāk apraksta pašu pasākumu! Būs vērtīgi, dziļi un ļoti, ļoti gaiši! :)

Komentāri (4)  |  2012-11-16 21:45  |  Skatīts: 3208x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
inese - 2012-11-17 05:41
Lasu un pārlasu par tiem 100 cilvēkiem, kas spēj mainīt enerģētiku miljonam. Vienreizēji!!!
Ir vērts pulcēties :)))

illva - 2012-11-18 02:49
Jāāā Daina!!!!...es arī izlasiju šīs abas intervijas un precīzi šo pašu domāju...cik gaiši!!!!...cik patiesi!!!!...un cik ļoti viņu dvēseles ir piepildītas ar dabas un visuma likumu patiesajām vērtībām.....es to burtiski sajutu:))))....kā abās intervijās....viņi dod mīlestību sev un saviem mīļajiem apkārt......un kā to dara plāsāk.....fantastiski:)))

Mani ļoti uzrunāja Tavs teiktais....citēju:..."Tu vari RADĪT ap sevi, ko vien vēlies – caur GAISMU!".....un to es varu apstiprināt šodien ar sevi....No rīta biju tik piepūtusies, ka nespēju pat uz veikalu aiziet....Tad sapratu, ka man ir jāiet paskriet, lai saņemtos un ievirzītu sevi kaut cik pozitīvā enerģijā...tā arī dariju...nākot mājās...jau smaidiju no sirds satiekot pazīstamus cilvēkus...un!!!...tik patīkami...,ka viņi atbildēja ar tik pat ...smaidu.....Priecājos,ka no rīta ejot....nesatiku nevienu....jo tad būtu vieni vienīgi burkšķi man apkārt.
Brīnišķīgi!!!!...tas tik ļoti šodien nostrādāja manī.....citēju Tevis teikto..: Ieliec apziņu un vērtību ikvienā savā kustībā, sapildies ar Gaismu arvien katrā elpas vilcienā un ļoti apzināti vairo šo Mīlestības strāvojumu savā ikdienā un izgaismo līdzcilvēkos!
Paldies Dainīt.....šodien esmu atpakaļ...labā noskaņā....un labā enerģētikā...ļoti, ļoti apzināti fiziski darot un elpojot pozitīvo.
Sirsnībā.


Dace Kalēja - 2012-11-25 01:48
Arī manī, tāpat kā Tevī, Dainīt, ir šī lidojuma dzirksts nu jau visus šos rudens mēnešus. Es atveru sevi Gaismai un mīlestībai, un tās nebeidz nākt pie manis un liek man iekšēji starot un spīdēt.
Iekšēji izjūtot sevi, savus mīļos cilvēkus un visu Latviju dzīvojam harmonijā, mīlestībā un gaismā, es to vairoju sevī un, protams, arī manos mīļajos cilvēkos, mūsu attiecībās un visā Latvijā.
Es izjūtu un redzu, kā dīgst pirms pusgada un pāris mēnešiem iesētās sēklas un zinu, ka drīz vien dīgs arī tās, kuras sēju vakar, šodien... :))
Lai mums visiem izdodas Gaismu ienest vispirms savās sirdīs, savās ģimenēs, mūsu Latvijā un mūsu Zemē!
Lai GAISMA dzimst katrā mājā!


Dace Kalēja - 2012-11-25 02:03
Mīļi lūdzam Latvju Dievu, Māru, Laimu arīdzan,
Saucam visas Latvju Mātes šajā darbā palīgā.
Saucam Vēju, saucam Guni, saucam Zemi, Ūdeni.
Augšā ceļam seno, viedo– to kas lādes dibenā.
Mūsu Zemē Krēslas laiki, Gaismu saucam palīgā!
Ņemam taures, ņemam bungas, nu ir laiks tās skandināt!
Saucam ļaudis, saucam dzimtas, nu ir laiks mums kalnā kāpt.
...
Visu lūgšanu lasi:
http://gaismasdarbinieki.blogspot.com/2012/11/mili-ludzam-latvju-dievu.html

Vienreizēji iedvesmojoši!!!


Atpakaļ