Nu kā var tā rezonēt jeb dažas atziņas no Agneses semināra:)


sadaļa: LEKTORI RAKSTA

autors: ILZE GULBE

 Sveiki šai skaistajā jūlija dienā. Iepriekšējo reizi, kad rakstīju – ārā bija netipiski auksta jūlija diena, tagad Dievs visu iegriezis otrādi.

Pagājušajā sestdienā ar kaifu un prieku piedalījos Agneses Bērziņas (jeb Agneses no Ragaciema)  seminārā. Inese jau ir rakstījusi par Agnesi, kā arī par semināra iespaidiem. Pēc semināra guvu tik lielu iespaidu, ka nevarēju nepadalīties ar savām atziņām un sajūtām. 

Jāsaka, ka redzētais un piedzīvotais stipri pārsteidza gaidīto. Kā jau katram no mums, kas interesējas par garīgo izaugsmi, Dieva un Visuma likumiem, un iet katrs savu individuālo garīgās un dvēseles attīstības ceļu, arī man ir pietiekami interesanta un daudzkrāsaina pieredze ar lektoriem, semināriem un tam līdzīgām lietām.

Kā vienu no unikālākajām pieredzēm savā dzīvē uzskatu vairāku seminārua apmeklēšanu ASV dzīvajā pie diviem “Secret” skolotājiem – Džeka Kenfīlda (Jack Canfield) un Heila Doskina (Hale Dawskin). Tie tiešām ir unikāli cilvēki – ārkārtīgi garīgi bagātas personības, no viņiem staro absolūta mīlestībā, nebaidos teikt – apgaismība un vienlaicīgi viņi ar savu  milzīgo dzīves enerģiju ir arī radījuši pamatīgas materiālās vērtības, mērāmas miljonos. Unikāla kombinācija. No šajos semināros gūtajām atziņām “mielojos”  ilgi un ik pa laikam pie “mielasta” atgriežos atkal un atkal.

Kāpēc pieminu šo Amerikas pieredzi kontekstā ar Agneses semināru?

No Agnese nāca ārā viena Pērle pēc otras. Es neatceros nevienu lektoru vai lekciju, semināru Latvijā, kas tik ļoti spēcīgi būtu rezonējis ar manu iekšējo pārliecību un dzīves uztveri, kā šis seminārs par Karmu un attiecībām.

Agnese pati fascinē kā personība – ļoti droša, drosmīga, absolūti par sevi pārliecināta, slaida, blonda, skaista sieviete, tieša izteicienos, mazliet ar skarbuma piedevu, dzīva, īsta, tāda reāla, zemes cilvēks, kam ir tiešais kontakts ar debesīm, runā tieši, bez aplinkiem, ļoti fokusēta, ar labu humoru.

Grībēju padalīties ar pāris atziņām, kuras mani uzrunāja visvairāk. It kā šeit neminēšu neko jaunu, viss jau ir dzirdēts, un cik veselīgi ir to atgādināt sev atkal un atkal, īpaši tādiem cilvēkiem kā es, kuru ikdiena pārsvarā paiet biznesa vidē, slēdzot darījumus, kārtojot lietas, utt.

Es galīgi nepretendēju ne uz kādu konspektīvu pārstāstu sešas stundas garam semināram,   vienkārša manis pašas ļoti īsa interpretācija par dažām pamata lietām sajūtu līmenī, kuras uzrunāja visvairāk un nu ļoti spēcīgi rezonēja ar manis pašas līdzšinējo dzīves pieredzi.

Mums visiem ir situācijas, kad nezinām kā precīzi rīkoties – ir tik daudz blakus apstākļu, sabiedrības normas, ģimenes standarti un tā bez gala. Bet ko tad gribu es pati – mana patiesā būtība?

 • Pareizs risinājums ir tad, kad es uzvedos un rīkojos sevi cienot un mīlot, un rīkojoties saskaņā ar šādu pozīciju un attieksmi, ir neiespējami kļūdīties. Pati esmu pieņēmusi dažus, nu ļoti smagus, personīgus lēmumus, balstoties uz šo principu, un tas vēlāk izrādījās pareizi un labi. Tāpēc dzirdot šo Agneses izklāstīto principu, manas “iekšas” gavilēja. It kā tik viekārši – mīlēt un cienīt sevi un viss!
 • Vēl mani ļoti, ļoti, nu ļoti uzrunāja absolūti vienkāršās patiesības par ticību sev! Mēs vienā teikumā izsakām vēlmi – sev, Dievam, Visumam, dzīvei, visiem kopā – un nākamajā to paši ar savu neticību sagraujam ar tādām frāzēm kā – ai nu diez vai, man jau nesanāks, gribēju labāk, sanāca kā parasti, utt. Ārā šito visu no ikdienas valodas! Mēs paši sagraujam savas ieceres un sapņus tā runādami! Mēs izvirzam mērķus, sapņus, nodomus un pēc tam paši tam visam nenoticam – nu Visums dara tieši tāpat!
 • Vēl man ļoti saprotams likās Agneses skaidrojums par karmu – tagad tāds bieži lietots vārds, bieži vien neiedziļinoties.  Karma ir mūsu emociju, rīcības, secinājumu, vēlmju, visu domu un darbību izpausme mūsu dzīvē, dažādās dzīves situācijās.
 • Ko radīsim ar savām domām, to arī piedzīvosim! Precīzi – viens pret vienu!
 • Jo vairāk apzinamies, jo vairāk sparotam, ko esam radījuši un karma = rezultāts.
 • Pastiprināti jāpievērš uzmanība tam, ko domā. Mēs mācāmies būt Dievi – radīt.
 • Ticība un enerģija – jo ātrāka enerģijas apmaiņa, jo ātrāk viss manifestējas dzīvē.
 • Jo mazāk sūdzamies, uztraucamies, šaubamies, jo ātrāk viss realizējas, piepildās.
 • Mainam dzīvi (karmu), to dzīvojot.
 • Mēs nepārtraukti ražojam enerģiju, kas manifestējas kā mūsu dzīve (karma), tāpēc ārkārtīgi svarīgi ir paplašināt apziņu. Dzīvot apzinoties.
 • Karma (dzīve) mainās caur sapratni.
 • Jāizskauž jebkāda uz salīdzināšanu un konkurenci balstīta domāšana – vislabākais veids kā ar to tikt galā – svētī visu un esi pateicīgs par visu, kas ienāk Tavā dzīvē!
 • Un vēl man ārkārtīgi rezonē ar Agnesi tā absolūti vienkāršā doma, ka galvenais uzdevums ir ar kaifu nodzīvot interesantu, raibu un piedzīvojumiem bagātu dzīvi, kurā ir jaunrade, mērķi, ieceres, nav rutīnas – viņa šo domu uzsver vairākkārt, arī savos diskos. Mani tā vienmēr ceļ spārnos! Es pati to savā dzīvē uztveru kā tādu mantru, tēvreizi!

Ja ir interese par Agnses semināriem, ir iespēja iegādātieas viņas diskus internetā, no sirds iesaku.

(https://www.ameija.lv/draugi/).

Domāju, ka būs gana šai reizei:)

Ar mīlestību pret dzīvi,

Ilze

Komentāri (10)  |  2012-08-01 16:45  |  Skatīts: 4810x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Dace Kalēja - 2012-08-01 19:02
Paldies, Ilze, ka padalījies. Man neizdevās uz semināru aizbraukt, tāpēc priecājos par katru Tavu teikumu. Ar nepacietību gaidīšu diska parādīšanos.
Nesen izlasīju Nīla Donalda Volša grāmatas SARUNAS AR DIEVU pirmo daļu un varu teikt, ka viss, ko Tu šeit raksti sasaucas ar izlasīto šajā grāmatā.
Tikai atliek to iesūkt sevī tā, lai pazūd mūsos bailes un līdz ar tām arī visas neticības, šaubas, neuzticības, nedrošības u.t.t.

inese - 2012-08-01 21:27
ai, Ilzīt, es arī esmu burtiski sajūsmā gan par semināru, gan par Agnesi.
Un Dacīt jā - kaut kādā ziņā tas ļoti sasaucas ar Volšu un Sarunām ar Dievu. Arī Volšs burtiski dzirdēja balsis un varēja sarunāties ar Augstākiem spēkiem. Un Agnese tāpat.
Un galu galā - arī mēs to varam atvērt. Tikai ...ja gribam:)
Viss atkarīgs no mūsu izvēles.

ronda - 2012-08-01 23:50
Ilze, vai Tu varētu paskaidrot sīkāk, ko Tu domāji ar "ātrāka enerģijas apmaiņa"? Īsti nesapratu, par ko ir runa. Paldies!

karinchiks - 2012-08-02 00:33
Paldies,Ilze par rakstu...
Jūtos lepna,pacilāta,ka starp mums ir Agnese.
Seminārā sajutos kā lidojumā,joprojām baudu dzirdēto..
Labākais,ka apzinos,ka mēs varam būt brīvi..un dzīvot savu skaisto ,piepildīto dzīvi ...
Paldies par iespēju tur būt

baibam - 2012-08-02 01:23
Es šorīt no rīta klausījos Agneses pirmo disku un gribu teikt, ka tas tik ļoti mani spārnoja. Tā enerģētika, kas plūst no Agneses, ir vienkārši burvīga! Man tematika sasaucas kaut kādā ziņā ar Sai Babu- par cilvēku kā Dievu, par piedošanu u.c.nianses. Tas ir fantastiski, ka varu to klausīties savā dzimtajā valodā. Gribas staltāk izslieties un būt lepnam (labā nozīmē), ka esmu cilvēks uz šīs zemes. Un reizē ir liels, liels prieks. Sajūtas pat nav vārdos izsakāmas. Visu dienu smaidu :)

baibam - 2012-08-02 01:27
Video lekcijai ir lielāka enerģētika, nekā audio, un droši vien klātienē vispār superīga! Noteikti plānoju arī piedalīties kādā no semināriem! Superr! Vēl gribēju piebilst, ka visa informācija, kas nāk no Agneses tik ļoti pleš apziņu, ka pilnīgi jūtu, kā tās klapesno acīm nāk pamazām nost :)) Gribas klausītiesvēl un vēl. Man patīk, ka viņa runā tā brīvi un vienkārši, ar pārliecību un smaidu, drosmi un humoru.

karinchiks - 2012-08-02 03:12
Humors Agenesei ir vienreizējs...:))

Fascinē viņas dabiskums,vienkāršība un tai pat laikā....skarbums mani saliek pa plauktiņiem

ilze - 2012-08-03 06:56
Sirsnīgs paldies par komentāriem! Agnese tiešām ir izraisījusi un turpinās izraisīt spēcīgu rezonansi. Galvenais ir tā informācija un enerģija, kas caur viņu strāvi un tiek dot tālāk!

Ronda, ar "ātrāku enerģijas apmaiņu" es biju domājusi - jo ātrāk enerģija plūst visās dzīves jomās, jo ātrākl notiek realizācija, manifestācija. Nu piemēram - jo cilvēks ir aktīvāks, vairāk kustās, sporto, jo labāk viņš jūtās, ātrāk notiek vielu maiņa, ātrāk izklīst sastāvējusies, pasīvā enerģija, tas līdz ar to ietekmē visas pārējās dzīves jomas, Un līdzīgi ar visām pārējām dzīves jomām - darbā, biznesā, attiecībās - jābūt, kustībai, atīdtībai, dinamikai, prom ar rutīnu un pasivitāti, miegainību. To es biju domājusi ar ātrāku enerģijas apmaiņu.

baibam - 2012-08-03 17:23
Turpinu klausīties Agneses disku-man ļoti patīk arī tas, ka viņa ir tik reāla, tieša, nav tas "uķi-puķi"- jūtams spēks, pārliecība un tai pat laikā prieks, dzīvesspars vai kā lai to īsti nosauc. Ļooti patīk .. :)

ilze - 2012-08-03 18:59
Ja, Baiba, es Tev pilnīgi piekritu, ka tada dzivi apliecinosa, spēcīga, dzīvespriecīga attieksme un milestiba bez uki-tjuki ir loti iedvesmojosa un dzivi uz prieksu virzosa! Es pati ar to nu loti, loti rezoneju, jo man ar to
uki- uki ta ne visai:) paldies par dalisanos! Es bez garumzimem rakstu, jo no telefona:) skaistu dienu Tev:)


Atpakaļ