Marts aiz durvīm


sadaļa: LEKTORI RAKSTA

autors: DAINA ROZENBERGA

 Sveika, vēl pēdējās Februāra dienās. :)

Es jau jūtu, kā zem sniega sniegpulksteņi  meklē ceļu uz sauli. Vēl mirklis un mums daba apkārt ziedēs un dziedās arī mūsu dvēsele.

Šīs sajūtas manī ļoti vairo enerģiju, spēku un arī lielu mīlestību.  Jūtos, kā tas sērfotājs, par ko stāsta Inese. Esmu jau uz sava dēļa un gatava šim enerģijas vilnim. :) Un ja reiz tā visa manī ir tik daudz, tas nozīmē – jādalās! Pavasaris ir brīnumains un vēl īpašāku to varam padarīt pašas.

Pavasaris, manuprāt, ir absolūts sievišķības mēnesis. Visu ziemu esam tuntulējušās biezos mēteļos, aiz kārtu kārtām paslēpušas savu augumu skaistās aprises, bet nu kā sīpoliņi atbrīvosimies no tām visām... Pakāpeniski atkal iznesot sevi saulītē! :) Semināros, īpaši tēmās, kurās runājam par pašapziņu  („Pašapziņa un tēls”) un sievišķību („Sieviete un sievišķība”) – stāstām par kolāžu, ko mums katrai būtu interesanti sagatavot. Bet, cik no mums aiziet mājās un to izdara? Tad nu lūk, šobrīd ļoti apsveram par iespēju piedāvāt Tev veidot šāda veida kolāžu, vai arī dārgumu karti – uz vietas pie mums „Pavasara studijā”. Pagaidām vēl „meditējam” par šo domu, kā tas varētu izpausties  - vai kā pilnīgi atsevišķa nodarbība, vai kā daļa no, jau augstāk minētajiem semināriem, par to Tevi noteikti informēsim.

Bet tas viss ir šobrīd tikai ievadam.

Es vēlos Tevi aicināt – pāršķirstīt savu veco žurnālu krājumus un tos, kurus redzi, kā turpmāk Tev nevajadzīgus, Tu vari atgādāt līdz mūsu birojam – Kuģu ielā 11-302. Tev atbrīvosies mājās telpa kam jaunam un attīrīsies enerģētika, bet mēs kopā šos žurnālus pielietosims – lai sevi iepriecinātu un pārsteigtu!

Es ticu, ka visa mūsu kopējā enerģētika padarīs dzirkstošo pavasari vēl īpašāku un krāsaināku!

Saistībā ar visu radošo enerģiju, man Tev ir vēl viens jaunums!

Esam nu jau mēnesi savās jaunajās mājās, priecājamies par katru, kas jau ir bijis pie mums ciemos – atvērto durvju dienā, vai kādā no semināriem.  Bet, ja Tev vēl nav izdevies mūs apciemot, bet Tu labprāt atnāktu un aplūkotu, kur atrodamies, kā izskatamies un sajustu... viena otru. Tad, turpmāk katru Otrdienu, sākot ar rītdienu – 28.februāri plkst.11:00-16:00 mūsu birojā būs brīvais laiks, kad Tu vari atnākt, paviesoties, iedzert tēju, parunāties un arī – atnest žurnālus! :) Vienmēr šajā laikā birojā būšu es, kādreiz noteikti arī Inesīte, vai kāds cits lektors.

Ko Tu par šo visu domā? Varbūt Tev ir kādas idejas un vēlmes, ko labprāt gribētu? Es no sirds priecāšos, ja rakstīsi man e-pastā: pavasarastudija@gmail.com, vai šeit pat komentāros parunāsim, kā Tu redzi savu pavasari un kas Tevi iepriecina un atmodina! :)

Ar smaidu un dzirksti,

Daina

Komentāri (13)  |  2012-02-28 00:46  |  Skatīts: 3833x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
DaceKalēja(*-*)* - 2012-02-28 03:12
Paldies, Daina par iedvesmojošo rakstiņu! Tas man nāk tieši laikā. Tik pasakaini iedvesmo un paceļ saulītē :)

Dace* - 2012-02-28 03:19
Pilnīgi piekrītu rakstā strāvojošajai enerģijai. Arī man pilnīgi pietiek ar vārdiņu - - marts..ir pilnīgi vienalga vai ir sniegs, aukstums vai slapjums - enerģija pieplūst un vairojas. Veiksmīgu pavasari visiem..

dacedaugaviete(*-*)* - 2012-02-28 03:30
Daina, paldies par pavasarīgo rakstu un par ziņu, ka otrdienās studijā atvērtās durvis :)
.. visu mēnesi pašiedvesmoju sevi, ka ir priekšpavasaris :) , vēl ziema cīnās ar pavasari, un drīz taču marts - tas jau tiešām skan pavasarīgi - sniegs kūst, saulīte aust agrāk, stari siltāki un mīļāki :)

dainarozenberga* - 2012-02-28 19:22
Mīļš paldies, visām Dacēm! :))))
Lai enerģija un mīlestība vairojas! Un kad vēl, ja ne pavasarī to izdarīt ir visvieglāk! :)))

Vaira* - 2012-02-28 19:42
Dainīt...mana Laimes sajūta bija kaut kādās pārdomās iegrimusi,nevarēju piespiedu kārtā to mainīt,vienkārši gaidīju...Tā kā vakar veicu sarunas ar sevi,šorīt pamodos un jūtu-ir ,atkal ir Laimes sajūta krūtīs,paldies,par sniegpulkstenīšiem...tie parāda,ka viss jaukais tuvojas...

dainarozenberga* - 2012-02-28 19:49
Vairiņ, ar mani bija tieši tāpat. Manī, burtiski, atmodās šīs sajūtas rakstot šo rakstiņu! Pēkšņi pārņēma sajūta, ka jāceļās, jādara, jādalāsun jāvairo - jo PAVASARIS tūliņ klāt! Baudam! :) Smaidam! :)

Mairita* - 2012-02-28 19:50
Prieks, ka idejas vairojas un attīstās!
Par to, ka kolāža reāli darbojas, esmu izbaudījusi arī uz savas ādas. :)) Vienīgi dažreiz tas viss notiek kaut kā tādā savādākā realizācijā, kā sākumā iedomājies, bet laikam ir svarīgi apdzīvot šo kolāžu ar īstajām sajūtām. Rast sevī sev īstās tuvās un patīkamās sajūtas un caur tām sniegties uz vēlamo. ;)

Vēl tikai ierosinājums, varbūt kādu semināru var ieplānot par pusstundiņu vēlāk. Es piem. strādāju līdz 18iem, un man būtu ideālāk, ja tas sāktos 18:30. Taču zināma arī tā patiesība- ja kaut ko vēlies, to arī panāksi, tāpēc semināram briestu un domāju , ka tikšu reiz pie jums arī tad,ja laiki nemainīsies. ;)

liga31 - 2012-02-28 20:54
Paldies par jauko rakstinu un atgadinajumu par to, ka PAVASARIS ir tepat tepat aiz durvim.... :) Pavasaris ir tads "atmosanas" laiks, gang dabai, gan ari mums pasiem. Jutu, ka ari es pamazam tam gatavojos....un te nu mans ierosinajums;
Loti daudz tiek runats par ieksejo energetikas attirisanu, attistisanu un laimes terapiju, bet loti, pat loti gribetos dzirdet gan par pieredzi, gan ari idejam savas apkartejas pasaules (piem. majas) attirisanai un iekartosanai. Zinu, ka Inesites gramata par to ir aprakstists, bet kaut ka tik un ta nespeju sanemties un izmest tas lietas, kuras man jau sen nav bijusas vajadzigas, ta sakot, kuras neesmu pielietojusi... Bet roka necelas izmest....

Ar nepacietibu gaidisu kadu labu ideju, kas palidzes sagatavoties PAVASARIM, jo tas tuvojas ar lieliem soliem.

Bucas Jums visam un jauku jo jauku dieninu :)
Liga
Solvita* - 2012-02-28 21:01
Skatoties pa logu, kad krīt skaistas, lielas sniega pārslas šobrīd un putina , tiešām virsraksts vietā - marts nevis aiz loga, bet aiz durvīm..........:)

dainarozenberga* - 2012-02-28 21:04
Līga, ļoti daudz par šīm lietām runājam mūsu seminārā "Enerģētika, kas ir ap mums". Vēl varu ieteikt grāmatu "Kā atbrīvoties no krāmiem", tā var palīdzēt saprast kāpēcun saņemties to izdarīt. Būtībā, galvenais jau ir lēmums... un nemeklēt atrunas... :))) Par paša enerģētikas attīrīšanu jau šeit pat mājas lapā runājam - prakšalana, aukstā duša, joga, meditācija, lūgšanas... to variantu jau nav bezagalīgi daudz, tikai kāds ir jāsāk pielietot. Tikai vienā reizē sākot darīt visu to, ko zinām - arī izmainās notikumi ap mums, jo mainamies paši... Es ilgi meklēju atrunas, bet kad sāku to visu, ko zināju, vai uzzināju - pielietot, man viss sāka ļoti strauji mainīties...Zinu, ka enerģiju, kas bija ļoti sastāvējusies- iekustināju! Sevī un sev apkārt! :)

Ilva* - 2012-02-29 03:17
Līga31
Es arī nespēju ilgu laiku saņemties un izmest liekās mantas.....pat pastāstiju draudzenītei, kura ar lielāko prieku un sajūsmu teica...klau!!...es dodos pie Tevis....tad nu es attapos...un teicu...paga....paga...es pati....Mana sajūta bija, ka tieši...man pašai tas ir jāpaveic. Sapratu, ka negribu, lai manā vietā to kāds paveics, jo man tik un tā būs jābūt klāt un jākoriģē...tad nu atlociju piedurknes. Un ir tik brīnišķīgi viegla sajūta, kad tas ir paveikts. Izmēģini arī Tu. Es šo pavasari atkal pamēģināšu.
Bet!!!...tas uz ko es šobrīd vēl nespēju saņemties...no 1marta biju nolēmusi sākt skriet, jo esmu dabujusi klāt dažus liekus kg, kuri man pašai nepatīk.....bet!!!...laukā taču snieg....un es nevēlos iet uz trenažieru zāli...man patīk pie dabas...ir tik jauki....bet es saņemšos...vel dažas dieniņas ir laiks:)...pie tam...draudzenīte ar kuru norunāju.....paziņoja man, ka pēkšņi ir nopirkusi biļeti koncertam...tā kā man nekāds sabiedrotais nebūs. Un atkal ir jāsaņemas tikai un tikai man pašai, lai uzsāktu to, kas man patīk....lai vairotu sevī spēku....lai nepiemānītu pati sevi.

Jannat* - 2012-02-29 17:06
es dabuju abonomentu un eju peldeet, plusaa ceru tikt uz kermenja balansa nodarbiibaam- un taada pavasariiga sajuuta - un eju es viena pati uz peldeesanu - man taada buutiiba - patiik pasai par sevi, tomeer kad pieteicos peldeesanai arii mans viirs tai pasaa dienaa panjeema abonomentu uz trenazieriem un taa nu mees abi paarmainjus sportojam - galvenais bez nekaadas piespiesanaas!

ups..* - 2012-03-01 06:35
kādi žurnāli?? nesenā rakstiņā bij teikts, ka tas tak nepareizi.. kolāžas utt... bez maz vai to vairs tik pēdējās muļķītes līmē :(Atpakaļ