Paldies :)!


autors: RENĀTE VECVĒRDIŅA
sadaļa: CITU AUTORU RAKSTI

 Čau Inesīt!

Paiet 3, 4, 5 mēneši un man pilnīgi prasās Tev uzrakstīt. Tapat vien. Tā gaiši un forši. Iespējams tāpēc, ka tieši ar Tevi sākās manis pašas iekšējā laimīte. Vēl aizvien ar uzvarām un paklupieniem, bet tik uz priekšu un uz augšu.

Daudz kas noticis kopš mūsu pēdējās epastu sarunas. Savi kāpumi, savi kritumi, zaudējumi un arī ieguvumi. Vārdiem grūtumos nav vietas, tikai sirds tuvībai un zini, ka gan es, gan visas man zināmās viedās meitenes, kas ar Tevi iepazinušās - mēs visas Tev un Tavai ģimenei
sūtījām un sūtam tik daudz siltuma un gaismas, cik vien iespējams aptvert.

Bet kā Tu pati ne reizes vien esi teikusi - grūtums ir mācība. Kas jāizsāp, jāsamīļo un jāpalaiž. Lai būtu vieta gaismai un jaunajam. Un mums tik daudz burvīga gaida, vai ne :)?

Ar kaifu ķeru katru Tavu jaunu rakstiņu un jaunumu. Pēc lielākas pauzes beidzot dzirdēju Tevi vebinārā un kad draudzenīte vaicāja kā bija, vienīgais ko varēju pateikt - Ak dieniņ, kā man pietrūka Ineses!

Nu tik forša un laba sajūta :)! Katru reizi, kad kāds par Tevi runā,
vaicā atsauksmi, ir sajūta, ka stāstu par savējo cilvēku. Un es zinu, ka tā jūtas daudzas jo daudzas meitenes - tik liels ir Tavs gaišums un foršums :)

Jau gadus trīs esmu pazīstama ar Tevi caur grāmatām, vebināriem un semināriem un tik ļoti esmu mainījusies. Bet kas ir superīgs pēdējā laika atzinums-  caur to visu esmu atradusi sevi, tikai tagad, pēc šiem gadiem. Sākumā bija skepse, tad pilnīga sekošana mācītajam, tad atkal
mazliet skepse un tagad.. tagad ir kaifs no visa jauniegūtā un tam klāt ir pievienojušās savas atziņas un vērtības - cita, pavisam jauna, daža - mazliet pretēja Tevis stāstītajam, bet tajā pat laikā tik ļoti harmoniskās attiecībās viens ar otru, ka tas visu laimes terapiju padara vēl garšīgāku.

Es te tā varētu rakstīt vēl un vēl :) Bet tas viss būtu par vienu - paldies, ka maini cilvēku dzīves. Paldies, ka iedvesmo atļauties vairāk un izkāpt no paša noliktajām robežām, kas mēdz būt daudz stingrākas un nežēlīgākas, kā sabiedrības noteiktās. Pateicoties arī Tavai iedvesmai, esmu sākusi blogot (un tas nekas, ka autors un lasītājs esmu es pati vien :) ), esmu pārvarējusi bailes no nedrošības un "ko teiks citi" un savu hobiju sākusi pārveidot mazā, mīļā hobijbiznesiņā. No iekšiņas uz āriņu - no mazumiņa uz lielākām lietām :) Šādas mazās
uzvariņas ir daudz :)

Inesīt, lai Tev skaista, mierpilna un sirsnīga diena :)

Renāte
www.renatespiezimes.blogspot.com
Komentāri (0)  |  2015-07-09 21:10  |  Skatīts: 747x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ