JAUNUMS !!! Seminārs "Aromātu terapija enerģētisko centru līdzsvarošanā" - 18. oktobrī


autore: Mandalu deju pasniedzēja EVITA RUŽA

 Brīnišķīgās Sievietes! Jau sen Jums vēlos pastāstīt par dievīgu brīnumu, kas mani jau vairāku gadu garumā turpina stiprināt, valdzināt, iedvesmot, ārstēt, līdzsvarot...

Par kaut ko ļoti sievišķīgu...

...ko savā klēpī izauklējusi Māte Daba.

Tā radījusi augus un puķes kā visu dzīvo būtņu palīgus – kā padomniekus un dziedniekus. Cilvēks to novērtējis un apjautis, kā tās ēterisko esenci ienest ikdienā.

Jā! Tie ir dabas radītie aromāti, vai pazīstamāk – augu ēteriskās eļļas.

Vai esat pamanījušas, ka dažādi aromāti uz mums iedarbojas atšķirīgi? Ļoti izteikti tas parasti notiek grūtniecības laikā, kad šķiet dažādo smaržu uztvere saasinājusies par 100%. Es savas 1. grūtniecības laikā draudzenei atdevu savu dārgo smaržu kolekciju - pēkšņi šie aromāti bija kļuvuši ļoti uzmācīgi, sintētiski un nelabu dūšu raisoši. Un tā nav tikai grūtnieces īpatnība. Ir pagājuši 7 gadi, un manas sajūtas joprojām ir tuvu tādas. Kad meitiņai apritēja 4 mēneši, svinējām manu dzimšanas dienu. Vīrs uzdāvināja milzīgu rožu klēpi. Tās smaržoja tik valdzinoši... Ierausu degunu starp leknajiem ziediem un gribēju šai aromātā palikt mūžīgi. Tas plūda caur katru manu šūnu un ieaijāja vieglā eiforijā. Es šo aromātu burtiski ēdu. Sēžot pie milzu puķuvāzes domāju, kā šo smaržu padarīt pieejamu vienmēr un jebkur... tā aizsākās mana mīlestība uz dabīgo aromātu esencēm.

Ejot dziļāk aromterapijas pasaulē, savas sejas ādas atveseļošanas ceļā biju izmēģinājusi vairākus aromterapijas meistaru darinājumus, bet efekta nebija. Tad iepazinos ar Iviju – Sievieti ar ļoti smalku aromātu izjūtu. Ivijas darinājumu kvalitāte manāmi atšķirās no iepriekšlietotajiem. Te nebija aromātu pārsātinājums. Šī kosmētika ir smalka, viegla un maiga, ar tikko manāmu aromātu plīvuriņu. Nekas nedrīkst būt par daudz. Tikai pilīte, un uzklāj plānā kārtiņā un notiek dziļš, intensīvs darbs.

Ivijai ir ilgstoša un bagātīga draba pieredze aromterapijā Latvijā, Kanādā. un Austrālijā, kur viņa studējusi fiziskās un garīgās veselības kopšanas jomā. Izstudējusi ķīmiju, Ivija strādā farmācijas industrijā un, izmantojot dabīgās izejvielas, veido formulas dabīgai kosmētikai, kas balstīta uz enerģijas un aromāta spēka konceptu. Ivija jaunajiem skaistumkopšanas speciālistiem un pirtniekiem māca par dabas dotās esences spēcīgajām īpašībām un kā tās izmantot enerģijas un dažādo psiholoģisko stāvokļu un veselības līdzsvarošanai.

Gan Mandalu deju, gan aromterapijas viens no pamatuzdevumiem ir enerģētisko centru līdzsvarošana, caur kuru mēs sakārtojam savu fizisko un ēterisko ķermeni. Dejojot Mandalu, visas mūsu maņas kļūst jūtīgākas un aromeļļu iedarbību uztverošākas, savukārt aromāti palīdz vieglāk atvērties maņām un ļauties sievišķajam baudījumam - es redzu, cik ļoti šīs terapijas viena otru papildina un padziļina. Tāpēc, ar smalku juteklisku prieku aicinu katru, kura vēlas savu enerģētiku sakārtot baudāmi un iedvesmojoši, ienirstot ļoti bagātajā un neizsmeļamajā aromātu pasaulē, uz sarunu ar Iviju par enerģetizējošo aromātu tēmu. Aromātu uztveres un baudīšanas pastiprināšanas nolūkā pirms semināra gaidīšu uz Mandalu deju.

Šis būs viena ļoti baudīga diena, un kā jūs jau zināt, baudīt ir viens no galvenajiem uzdevumiem, dzīvojot Sievietes ķermenī uz Zemes. Un ja baudot vēl sakārtojas enerģētika...

Lai gaiši :)

Evita 

 

Seminārs
"Aromātu terapija enerģētisko centru līdzsvarošanā"

18. oktobrī, plkst. 11:30 – 15:00Aromterapija  ir profilaktisks, atveseļojošs un pilnībā dabīgs veids, lai uzturētu labu psihoemocionālo un fizisko formu.

Tā ir terapija, kas ļauj atrisināt ikdienas problēmas un stresu ar aromātiem, līdzsvarojot enerģiju un harmonizējot garīgo pasauli.

Aromaterapija iedarbojas uz cilvēku dažādos līmeņos. Visātrāk pamanāma ir iedarbība uz fizisko līmeni. Taču aromāta spēks strādā tikpat spēcīgi uz cilvēka ēterisko dabu, atvairot problēmu veidošanos  to saknē.

Lai šādi strādātu, aromātiem ir jābūt dziednieciskiem, to kvalitāte ir ļoti svarīga.

Skaistumkopšanā aromāti ir lietoti jau kopš cilvēces pirmssākumiem, jo tiem ir  visspēcīgākā atjaunojošā iedarbība.

Aromāti pauž cilvēka plašo emociju gammu, to līdzsvarojot.

Augi labi uzņem enerģiju, spēj to uzkrāt. Aromāts izsaka auga enerģijas spēku.

Šī enerģija palīdz līdzsvarot mūsu enerģētiskos centrus.

 

Seminārā uzzināsiet par:

  • Čakru enerģijas krāsu gammu jaunajās vibrācijās
  • Aromātiem  čakru enerģijas līdzsvaram, skaistumam un veselībai
  • Ēterisko eļļu iedarbību uz čakrām, uzlabojot cilvēka garīgo un fizisko veselību, pielietojumu skaistumkopšanā
  • Atsevišķu ēterisko eļļu saderību ar cilvēka enerģijas centriem
  • Sinerģiju vai kombināciju veidošanu čakru enerģijai ar konkrētiem piemēriem
  • Garīgo un emocionālo harmoniju ar aromātu spēku

Lai stāstījumā iejustos dziļāk,  smaržosim augstvērtīgus, kavlitatīvus aromātus. Būs iespēja  iegādāties nelielu tilpumu universālo aromātu maisījumu 7 čakru līdzsvaram, jeb pasūtīt īpašu maisījumu atbilstoši individuālām vajadzībām.

Semināru vada: Ivija Līce – Tane

Aromterapijas lektore, ķīmiķe, dabīgas skaistumkopšanas līdzekļu formulu izstrādātāja un realizētāja Kanādā un Latvijā.


Seminārs notiks Pavasara studijas telpās Rīgā, Kuģu ielā 11-302.

Dalības maksa: EUR 30,00

Lai sekmīgi plānotu semināra norisi, ir svarīgi zināt cilvēku skaitu, tāpēc lūgums pieteikties līdz 16. oktobrim!

UZMANĪBU !!!

Pirms šī semināra no plkst. 9:30-11:00 notiks mandalu deju papildnodarbība. Dalības maksa mandalu deju nodarbībā: EUR 10,00.

Mandalu deja un seminārs "Aromātu terapija enerģētisko centru līdzsvarošanā" ir divas atsevišķas nodarbības, un vari izvēlēties, vai apmeklēt tikai vienu no tām, vai abas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri (0)  |  2014-10-01 21:26  |  Skatīts: 1577x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ