Par tikšanos ar Vari Vētru


sadaļa: CITU AUTORU RAKSTI
autors: DACE STRAUME

 NODOMS
satikt smalko lietu darītāju, izzinātāju un īpašo cilvēku urdījās manī jau sen. Nekad agrāk par to nebūtu iedomājusies, ka tas būs tieši viņš. Piecas emociju pielijušas stundas ar Vari Vētru rudenīgi smaržīgajā un zvaigžņotajā vakarā ”Pavasara studijā”! Rudens un pavasara smalko lietu ķīmijā kaut kas savijās, salējās, sapinās un izveidojās pilnīgi pa jaunam.

Varis tā liegi savienoja un ieveda mūs īpaši smalkā sajūtu plūsmā – Dievišķā plūsmā. Sarunu tēmas kā atvars ierāva mūs savos dziļumos just nevis spriest. Te ienirdams un iznirdams no vienas tēmas plašumiem un dziļumiem pie otras. Te par visuma sākumiem, te par Eņģeļu spēkiem, par mūsu sakariem ar zemi,debesīm un sarunām ar savu augšējo ES.  Viņš kaut kā organiski atveda mūs katru pie sevis sajust dzīves smalkākās lietas - līdz šim vēl nesajustās, nesatiktās vai nesaprastās. To visu jau vispār nevar izteikt un uzrakstīt normālos vārdos.

Viens gan man kļuva skaidrs – Varim bija NODOMS. Nodoms aizvest mūs tur, kur mēs nebijām bijušas un atklāt vēlmi, jēgu radīt sevī savus nodomus, kas vadīs mūsu dzīves. Izteikt NODOMU sev! Tā nodomu pasūtīšana ir viena nopietna padarīšana.
Bet tad, kad viņš izcēla īpaši smalkās būtnes Eņģeļus un viņu lūgšanas (krievu valodā tās kā laba garšviela iederējās), tad spēki savienojās, un Vara pavadībā mēs devāmies meditatīvā ceļojumā. Jāatzīst, ka būts jau ir daudzās sajūtu piestātnēs. Taču šī Dievišķā sajūtu plūsma ieiet, nonākt un satikt sevi un sarunas ar savu sirdi, nevis prātu, kā maģisks spēks mani pārveidoja.

Vari, Tu radi un savieno to, kas vārdu pasaulē neeksistē un pateicoties šī vakara ķīmijai es sapratu, ka ir tik daudz iemeslu pasaulē būt LAIMĪGIEM! Sirds dziļais PALDIES.
 
Ar jauniem nodomiem, Dace Straume.
28.10.2013.
 
Komentāri (1)  |  2013-10-28 17:50  |  Skatīts: 1519x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
aijazv - 2013-10-29 22:16
Tas tiešām bija brīnišķīgs vakars ar īpašām sajūtām, kur katra no klātesošajām meitenēm sajuta un saņēma kaut ko tikai sev vajadzīgo. Tā kā emociju bija tik daudz un vēl neatbildētu jautājumu arī, tad mums ir dota iespēja vēlreiz ar Vari tikties viesistabā 28.11.
Pieteikšanās kā parasti sieviskibasskola@gmail.com


Atpakaļ