Pateicība nometnes meitenēm!


sadaļa: CITU AUTORU RAKSTI
autors: KRISTĪNE MUCINIECE

 Gribu no visas sirds pateikties visiem gaišajiem, mīļajiem un atvērtajiem cilvēkiem par sestdien piedzīvotajām sajūtām „Pavasara studijas” nometnē, Vecmuižā.

To, ko saņēmu no jums visām, nav iespējams aprakstīt ar vārdiem. Ja es to šeit mēģinātu, es nepateiktu NEKO! To varu tikai izstarot! :)

Ļaušanās un atvērtība ļāva iekustināt tik spēcīgas enerģijas mūsos un ap mums, ka beigās šķita – telpā gaiss ir burtiski taustāms! Tās cēla arvien augstāk un augstāk sajūtās, kuras bija tik spēcīgas, tik tīras, piepildītas ar Gaismu un Mīlestību, kas nāca no tik daudzu klātesošo sirds dziļumiem. Tas bija pasakaini un vienreizēji.

Paldies jums visām par šo fantastisko pieredzi!

Svētdien, kad devos ikdienas pastaigā ar saviem suņiem, staigāju „augstu” virs Zemes pēc nometnē piedzīvotā. Manā apkārtnē krāsas kokos un krūmos bija tik spodras un spilgtas, gaiss tik dzidrs un smaržīgs, piesātināts... Zeme burtiski lūdza, lai pieliecos un, tikko uzartā laukā, paceļu zemes pikuci un to pārlaužu uz pusēm un ieelpoju tās spēcīgo smaržu... Vējš spēlējās matos, padarot visu tik vieglu, saule spīdēja spoža un silta... Abi suņi savā nodabā „izpētīja” krūmus un garo zāli ceļa malās... Vienkārši baudīju „te un tagad”, atrodoties visa burvīguma viducī.

Kādā brīdī sajūtas manī ļoti pieņēmās spēkā un man likās, ka es spēju lidot... Atnāca kaut kas tik liels, gaišs un piesātināts – nesapratu, kas notiek, jo tas nāca negaidīti un ļoti spēcīgi – piepildījuma, gandarījuma un liela mīļuma sajūta!

Vēlāk Inese man pastāstīja par nometnes noslēgumu. Tas bija ap to laiku! Es to sajutu! Es jūs visas sajutu un tas jau ir ārpus VISA! Ārpus prāta, ārpus laika un telpas... Neaptverami... Lai arī dzīvojam un veidojam katrs savu realitāti, patiesībā jau viss ir VIENS. Un tas ir tik skaisti!

Esiet Mīlestība un Gaisma, jo tai ir neaptverams spēks. Tai atsaucas VISS, tā maina VISU, to sajūt VISS. Starojiet, Mīliet un Radiet caur to savās dzīvēs piepildījumu, ienesot katrā mirklī, ko piedzīvojat, daļu savas Dievišķības!
Paldies par to! Un paldies no sirds!
 
Sirsnībā – Kristīne Muciniece.
 
 
Komentāri (1)  |  2013-09-19 21:42  |  Skatīts: 1203x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
inese - 2013-09-19 21:53
Paldies, Kristīnīt, mīļo! Man bija tik žēl, ka nebiji ar mums svētdienas noslēgumā un nedzirdēji klātienē meiteņu pateicības vārdus, sajūtas un prieku, un re - Tu raksti, ka to visu sajuti un saņēmi. Tas ir kaut kas tik fantastisks. Tā ir vienkārši mīlestība un gaisma bez robežām.

Paldies Tev milzīgs, ka esi kopā ar mums.

Jau gaidu sestdienu un mūsu nodarbību - jo viss jau turpinās :))


Atpakaļ