Ceturtdienas jautājumu un atbilžu vakars


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien saņemu jautājumus ceturtdienai un jūtu, ka lēnām pārejam no vienas tēmas otrā. Ir prieks sekot līdzi, kā tēmas pašas ievieš savas korekcijas un tieši klausītāji un dalībnieki ir tie, kas kūrē mūsu diskusijas gaitu. Protams, vēl arvien runāsim par attiecībām, un tomēr lēnām mēs pārejam pie jautājumiem par attiecībām pašai ar sevi.

Piemēram, viena no tēmām būs par dusmošanos. Par to, ko darīt, ja esam sastrīdējušies paši to negribot? Ko darīt, ja palicis uztraukums un rūgtums sirdī. Kā tālāk dzīvot, kā iziet tam cauri, kā atjaunot attiecības un mieru sevī. Kā piedod sev, ka nenoturējos, kā piedot otram par šerpumu un pateiktiem vārdiem. Vārdu sakot – parunāsim par piedošanu.

Cits jautājums būs par draudzību un intīmu tuvību. Ko darīt, ja meitene labprāt ar puisi tikai draudzētos, bet neko vairāk uzsākt negribētu. Vai ir godīgi viņam to sākumā pateikt? Un vai tad ar to arī viss nebeigsies? Vai tomēr mēģināt mānīties? Savukārt kā tad ar godīgām, tīrām jūtām un atklātām attiecībām....?

Un tad runāsim par veselību un vai iespējams dzīvot dzīvi bez slimībām.

Acīmredzot, ka šai reizē izstāstīšu Siņeļņikova metodi un mēs katrs pats varēsim pamēģināt saprast ko tad pozitīvu mums katra slimība vai situācija dod.

Īstenībā jau šī metode der arī pie attiecību sakārtošanas, vai pie dusmu un strīdu izlīdzināšanas. Īstenībā, ja apgūst šo metodi, tad caur šo var sakārtot visu dzīvi. Tikai...jāiepraktizējas.

Vēl ir viens jautājums par to, kā vairot savu seksualitāti un sievišķību. Arī par to parunāsim. Un gan jau, ka pa šodienu iesūtīsies jautājumi vēl un vēl, tā kā sarunas būs plašas un interesantas.

Nu jau ir meitenes, kas atrakstījušas, ka tieši „jautājumu un atbilžu” vakari ir ļoti dinamiski un tieši tad varam vislabāk mijiedarboties un viena otru sajust.

Tā kā – ja Tevi ir ieinteresējusi kāda no tēmām, vai arī gribi ierosināt kādu savu tematu, gaidīsim Tavu pieteikumu vebināram un jautājumus un e-pastu: ineses.vebinari@gmail.com vai pa telefonu 29431408 (Aijai). Vai ja gribi savus jautājumus iesūtīt man personīgi, tad raksti uz: konsultācijas.pluss@inbox.lv

Uz tikšanos kādā no sarunām un varbūt tieši ceturtdien!

Lai Tev laba, mīļa un izdevusies diena!
Ar mīļumu, Inese
Komentāri (0)  |  2013-07-03 19:55  |  Skatīts: 1097x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ