Darīt kopā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir rīts. Dzeru jasmīnu tēju un baudu mirkli. Esmu piepildīta un laimīga. Lasu atsauksmes un komentārus par vakardienu un jūtos tā, ka varētu murrāt. Vakar mums bija vebinārs. Nu varētu teikt  - kā jau pierasts pirmdienu vakarā. Runājām par mīļošanos un mīlēšanos, kas kā tēma mums aktualizējusies jau otro nedēļu, bet tad pēkšņi meitenes sāk teikt, ka viņas vebināru klausās kopā ar vīriem. Un man mājās vīrs arī klausījās kopā ar draugu. Un tas ir tik interesanti, ka īstenībā jau puišiem interesē tieši tās pašas tēmas un ir aktuāli tie paši jautājumi un viņi labprāt piedalās. Un nu jau ir ieinteresējušies tik tālu, ka labprāt kopā ar sievu nāks uz semināriem klātienē. Esmu laimīga. Pilnīgi godīgi varu pateikt, ka jebkurai izaugsmei un jebkurām pārmaiņām divatā iziet cauri ir daudz vieglāk.

Kāpēc?

Tādēļ, ka Tev blakus ir atbalsts un, viens otru motivējot, vieglāk pats var saņemties. Arī mēs ar vīru visu darām kopā. Nu pirmkārt jau – kopā jaukāk. Bet otrkārt – veidojas stabila kopīga interešu platforma un ģimeniskais pamats.

Ja katram ir savas intereses, tad pastāv risks, ka kļūstot tam visam dziļākam un nopietnākam, sanāk distancēšanās no partnera. Bet tā kā mēs, sievietes, diendienā rūpējamies par attiecību platformu, tad, lūk, šī platforma var būt kopīgas intereses un kopā būšana kā tāda.

Es ļoti priecājos, ka mēs ar vīru kopā braucām pie Siņeļņikova. Un kopā tagad to ieviešam dzīvē. Un tāpat es priecājos par pāriem, kas nāk kopā uz Pavasara studijas semināriem. Viņu nav daudz, bet ir. Un tā ir laime.

Tādēļ, ja esi izdomājusi, ka labprāt gribētu uzsākt savu laimes terapijas kursu un vienu reizi mēnesī apmeklēt kādu klātienes semināru, tad esi laipni aicināta rīt uz šāda semināra cikla atklāšanu. Rīt būs pirmais seminārs un mums jau pierastā pati pirmā tēma „Es esmu savas dzīves autors”. Un ja Tu izvēlies ņemt līdzi draugu vai vīru, tad zini, ka arī viņam šis kurss būs ļoti noderīgs.

Pirmā tēma ir par atbildības uzņemšanos pašam uz sevi. Par centra pārnešanu sevī. Par to, ka beidzot sajūtu, ka es radu un vadu savu dzīvi un pilnīgi neviens (ne priekšnieks, ne klienti, ne kaimiņi, ne valdība) nav atbildīgi par to kā es savā dzīvē jūtos vai cik laimīgs, veiksmīgs vai vesels es esmu. Un faktiski jau tieši vīriešiem tā atbildības uzņemšanās ir ļoti svarīga.

Un pēc tam citos semināros runāsim par katru tēmu atsevišķi un izskatīsim jautājumus gan par attiecībām, gan par darbu, finansēm, veselību un Veselumu. Tā kā – ja ir puiši, kas labprāt pievienojas mums rīt semināra „Es esmu savas dzīves autors”, mēs ļoti labprāt gaidīsim. Un  meitenes, protams, arī : )

Pieteikšanās ir tāpat kā līdz šim uz e-pastu pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santai). Nodarbība notiek Pavasara studijas birojā Kuģu ielā 11-302 un sākums ir 18.00 (līdz 21.00).

Savukārt visi tie, kas labprāt izvēlas mūsu tikšanās reizes internetā, esat laipni aicināti iesūtīt jautājumus ceturtdienas vebināram. Tēmu var turpināt to pašu, ko esam iesākuši. Viena meitene jau atsūtīja jautājumu „kā vairot savu seksualitāti?”. Un var jautāt arī par pilnīgi citām tēmām, jo ceturtdienas formāts mums to atļauj. Tātad pieteikšanās ceturtdienas vebināram ir uz epastu: inesesvebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aijai).

Lai brīnišķīga nedēļa, vasara, dzīve!
 
Ar  mīļumu, Inese
Komentāri (0)  |  2013-07-02 18:11  |  Skatīts: 1176x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ