Gaisma bez robežām


sadaļa:CITU AUTORU RAKSTI
autors: INESE MILLERE

 Mēs dzīvojam ļoti piesātinātā un skaistā laikā, kad mainās Zeme un līdz ar to maināmies arī mēs. Ar Zemi mēs esam tik cieši saistīti, ka tas viss, kas notiek ar viņu, atbalsojas gan mūsu fiziskajos ķermeņos, gan apziņā. Un tāpat ir ar Zemi – kas notiek mūsos, to sajūt viņa. Šie procesi atstāj ļoti spēcīgu iespaidu – vienalga, vai mēs to gribam, vai negribam.

Viss vecais aiziet – smagās enerģijas, ierobežotā domāšana, ieradumi, vecie uzskati. Ne vienmēr tas notiek viegli un patīkami, vismaz mums tā liekas, it sevišķi, ja cenšamies noturēt to, kas jāatlaiž. Lai šīs globālās pārmaiņas būtu pēc iespējas vieglāk pārdzīvot, ir jāmaina attieksme pret notiekošo.

Cilvēku apziņas veras un arvien vairāk un vairāk Gaismas ienāk cilvēku pasaulē. Tai atsaucas viss. Mēs sākam Redzēt, Dzirdēt un Apzināties savas dzīves patieso nozīmi, dzīves īsto uzdevumu. Rodas apjausma, ka visam, kas ar mums notiek, ir sava nozīme, ka visu, ko piedzīvojam, mēs radam paši.

Pirmajā nodarbībā runāsim par savas vērtības apzināšanos, par savu Gaismas būtību, par brīvību savā Esībā, par Dvēseles uzdevumiem.

Par to, kas patiesībā ir bailes un kā tās ietekmē mūsu dzīvi. Kā prāts spēlē ar mums spēles, neļaujot dzirdēt Sirdsbalsi un līdz ar to piepildīt mūsu sapņus.

Cik tīras ir mūsu domas un cik spēcīgi tās piedalās Radīšanas procesā. Un šeit atcerēsimies vienmēr – jo vairāk Gaismas un sirdssiltuma dosim, jo vairāk Mīlestības mēs saņemsim pretī! Un otrādi. Jo vairāk dusmu, agresijas un žultainības izstarosim, jo to visu saņemsim daudzkārtīgi atpakaļ, līdz kādā brīdī sāks šķist, ka visi apkārt ir tikai ienaidnieki.

Meditācijā apzināsim sevi par Gaismu bez robežām, kas ir mūsu patiesā būtība, un ļausim sev būt pa vienotu Veselumu ar spēcīgu Gaismas apziņu ik mirkli mūsu turpmākajā dzīvē. Mainot, dziedinot, sakārtojot un Radot bez spēka, tikai caur SAVU Gaismu.

Mēs visi esam Meistari un tāds ir Meistara ceļš - apzināts un ļoti piepildīts.
 
 Sirsnībā – Kristīne.
Komentāri (1)  |  2013-05-24 22:37  |  Skatīts: 1612x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
inese - 2013-05-24 22:51
Kristīne jūt enerģētiku par šodienu un šo laiku viņa saka:

"Šodien, rīt un parīt ir īpašas dienas - pilnmēness un vēl mēness aptumsums arī piedevām. Tā otra pasaule ir ļoti tuvu šajās dienās - domājam gaiši un priecājamies un ienesam labo savā dzīvē lieliem klēpjiem! Šis ir ļoti spēcīgs laiks."

Kristīnes semināru pirmā nodarbība būs 1.jūnijā plkst.13.00-16.00 Kuģu ielā 11-302. Pieteikšanās pie Santas -pavasarastudija@gmail.comAtpakaļ