Par zemapziņu un simboliem


 Vai esi domājusi par to, kā varētu palīdzēt saviem sapņiem piepildīties un mērķiem ātrāk īstenoties?

Ir daudz veidu, bet šoreiz parunāsim par zemapziņas atbalstu tavai apziņai.

 

Vai zināji, ka zemapziņai nav humora izjūtas? Un visu, ko tu runā, dzirdi vai redzi, tā uztver kā absolūtu patiesību. Tieši tādēļ ir labi to apzināties un izmantot saviem mērķiem. Pirmkārt- runāt pozitīvas lietas un klausīties vēlamas ziņas. Bet vēl ir viens brīnumlīdzeklis, ko varam darīt papildus tam – un tas ir rosināt savu iztēli ar simboliem un vizuāliem tēliem

 

Piemēram, ja šobrīd ir tā, ka esi viena, bet gribētu satikt savu otru pusi, tad nepaslinko un saliec mājās esošos priekšmetus pa pārīšiem -lai nestāv viens trauks uz galda, bet divi. Lai nestāv viens krēsls pie loga, bet divi, lai nav viens svečturītis, bet divi. Lai katrā vietā, kur vien skaties, ir sajūta, ka lietas ir sadevušās rociņās un savstarpēji draudzējas.

Naivi? Jā. Bet jau sākotnēji teicu, ka visu to darīsim savai zemapziņai.

 

Savukārt, ja interesē, lai mājās rastos finansiālā labklājība, tad bagātības simbols var būt gan naudas koks, gan pērles, gan dārglietu lādīte, kas bagātīgi pielikta ar skaistām lietām.

Ja svarīgi ir uzlabot veselību, tad lai tie ir piepildīti augļu trauki ar veselīgiem skaistiem āboliem vai apelsīniem.

Un tas tik tā liekas, ka nekas nemainās. To tev saka prāts, bet īstenībā bieži vien prātam būtu drusku jāpaklusē, lai sirds un dvēsele var tev ko pateikt.

Vai esi dzirdējusi, ka dvēsele mūs pie mērķa aizvestu pāris soļos, kamēr prāts izvēlēsies vissarežģītāko ceļu un izdomās nez kādas barjeras un šķēršļus, ko pārvarēt, lai nokļūtu līdz tam pašam mērķim.

Varbūt, ka gudrāk būtu bijis uzreiz ieklausīties savā sirds balsī un intuīcija tev pateiktu priekšā ko darīt, kā uzvesties un kurp iet.

 

Tādēļ ir vērts savai zemapziņai palīdzēt un savu intuīciju attīstīt.

 

Vēl viens veids, kā izveidot simbolos savus mērķus, ir uztaisīt dārgumu vizualizācijas karti jeb kolāžu.

Paņem baltu lapu un vidū ielīmē savu fotogrāfiju. Viskaistāko, visjaukāko bildi, kurā izskaties tā, kā sev patīc. Tad paņem krāsainus žurnālus un šķēres un izvēlies bildes, kuras tev patīk un kuras tu attiecinātu uz sevi. Labajā pusē no savas bildes uzlīmē izgrieztu fotogrāfiju, kā izskatītos tava sapņu māja vai dzīvoklis. Kreisajā pusē – visu to, kas saistīts ar mīlestību, mīļoto cilvēku un bērniem. Virs savas fotogrāfijas salīmē bildītes ar visu to, kas nodrošinās tavus sasniegumus, ieņēmumus, un finansiālo stāvokli, savukārt zem savas bildes visu, kas saistīts ar personīgo zonu, ceļojumiem, atpūtu un veselību.

Lūk- tev tagad priekšā būtu jābūt skaistai kolāžai, kura atspoguļo dzīvi kādu tu gribētu un kāda tev būs.

Noliec jaunizveidoto bildi vietā, kur ik pa laikam vari tai „uzmest aci”, lai attēli sāktu dzīvi tavā zemapziņā. Savukārt zemapziņa rokrokā ar apziņu dara savu un ved tevi pretim taviem mērķiem un sapņu piepildījumam.

 

Es savu kolāžu turu guļamistabā rāmītī pie sienas. Un man patīk uz to ik pa laikam paskatīties, papriecāties un skaidri apzināties, ka nāks laiks un tas viss man tieši tā arī būs.

 

Lai tev veicas!

Komentāri (5)  |  2010-01-26 21:01  |  Skatīts: 3991x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
dacegrasmane - 2011-03-15 01:17
Labdien, Inesīt!
Prieks, ka satiku Tevi...
Nekas nav nejaušība, īstās lietas un īstos cilvēkus, kuri mums dotajā brīdī ir vajadzīgi nāk kā saukti...
Lasu Tavu grāmatu un priecājos, sajūtas ir fantastiskas, lasu, pielietoju dzīvē un viss tiešām notiek.
Sen jau meklēju cilvēku, literatūru, kura vārdi ir pateikti mums
visiem tik ļoti saprotamā valodā, tikai atliek pavisam nedaudz...stādāt ar sevi un visu pielietot ikdienā dzīvē...
Man ir jautājums par simboliem, kas atrodas man mājās.
Dzīvoju laukos, superjaukā vietā un dārza galā pie mājas zīmes ir novietots liels akmens, pie kura visu vasaru zied puķes, bet....manam vīram tas liekas kā kapakmens. Ko Tu vari pateikt šajā lietā?
Ar mīlestību, bezgalīgu pateicību un cieņu Dace

Inese* - 2011-03-15 01:52
Sveika, Dacīt :)
Ar simboliem ir tā, ka pirmākārt jau jāskatās kādas emocijas tie izsauc - un šajā gadījumā, ja vīram ir negatīva sajūta, tad vai nu vajag uztaisīt vairāku akmeņu krāvumiņu un izveidot kādu kompozīciju, kas atvieglotu šo sajūtu par piemiņas akmeni. Vai arī tiešām to apaudzēt vai '(ja tas iespējams) pārvietot.
Jebkurš negatīvu sajūtu izraisošs avots ir jāpārdomā un "jāneitralizē" :)

Akmens kā tāds ir grūtību un smaguma simbols. Tā kā tik tiešām ir vērts to pārdomāt.

Tomēr ir arī svētie akmeņi un spēku dodošie akmeņi.

Varbūt vēl kādam ir kāds ieteikums vai zināšanas par akmeņiem:)

Ar laba vēlējumiem un jaukiem sveicieniem, Inese

joly - 2012-07-27 10:00
pirms 3gadiem man k;ad;a atkl'a'sana t'evs iedeva nelielu akmens oli, ko bija atradis zem'e.t'a vienkarsi bez nekada zemteksta. nezinu, nedomajot es vinju ieliku sava rokas sominja un jau 3 gadus to vienmer nesaju sev lidzi..pat kad mainiju somu parliku vinju jaunaja som;a un t;a jo projam.izmest nev;elos, itkaa kautkas liedz to darit,bet itka zemapzinja zinu ka akmens ir smagums, bet izmetot baidos ar izmest ko svarigu, varbut tam jabut visu laiku man lidzas, vai varbut man atbrivoties no ta?

joly - 2012-07-27 10:01
izkalausas mulkigi glabat akmeni sava rokas soma, bet man vins s'kiet kas ipa's....

inese - 2012-07-27 18:30
Kamēr mīļš, tikmēr lai ir ar Tevi.
Kad vairs nebūs vajadzīgs - pats pazudīs:)


Atpakaļ