Vislaimīgākais dzīves laiks


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Labrīt. Ir tik fantastiski skaists rīts. Ziema. Snieg sniegs. Viss ir tik balts un skaists. Un ārā tāds miers un spirgtums. Šorīt saku kaimiņam, cik šodiena skaista. Un viņš man atbild „Nē, vakardiena bija skaista. Vakar bija saule un pilnīgs pavasaris”. Eju tālāk un saprotu, ka vakar man likās bezgala skaista vakardiena ar sauli, ar pavasarīgo sajūtu, ar smaržām un putnu čivināšanu un savukārt  šodien man ļoti patīk šodiena. Tieši tāda, kāda tā ir. Ar sniegu, snigšanu, ar sniega šķūrēšanu un mašīnu attīrīšanu. Es ieelpoju un izelpoju – man ļoti patīk šodiena.

Un tas man sasaucās ar jautājumu, kuru ļoti bieži esmu uzdevusi visas dzīves garumā gan sev, gan citiem. Sarunājoties mīļajās un tuvajās sarunās –vai ar vecākiem bērnībā, vai ar draudzenēm „meiteņu sarunās”, vai ar sev tuviem cilvēkiem kādos apcerīgos vakaros, es vienmēr esmu nonākusi līdz jautājumam un gribējusi zināt „kurš tev ir vislaimīgākais dzīves laiks?”. Es arī Tev gribu uzdot šo jautājumu – „kurš Tev pa visu Tavu dzīvi ir vai ir bijis vislaimīgākais Tavs laiks”. Un atceries, ka šeit jau nav „pareizo” atbilžu. Un nav šobrīd obligāti jāsaka, ka tas ir „šeit un tagad”, vai ka tā ir bērnība, jo „zāle bija zaļāka un cilvēki labāki”. Vienkārši no sirds padomā, kurš laiks Tavā dzīvē bija loti brīnišķīgs. Un ja tā patiešām ir bērnība, tad pajautā sev kāpēc? Un ja tie bija skolas vai augstskolas gadi – tad atkal pajautā sev kāpēc? Vai varbūt tad, kad gatavojies precēties? Vai gaidīji pirmo bērnu? Vai izveidoji savu biznesu? Vai varbūt tad, kad nopirki vai uzcēli māju? Tos notikumus es piesaucu tikai kā atskaites punktus, lai vieglāk saprast, kas kurā laikā ir bijis un kā šo laiku apzīmēt.
...
Komentāri (9)  |  2013-02-08 18:20  |  Skatīts: 3298x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rituālu un mīlestības enerģijas spēks


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien savās domās gatavoju rituālu 10.februāra Mīlestības svētkiem un atceros sevi piecus gadus atpakaļ, kad vēl biju viena un tik ļoti gribēju sakārtot savu dzīvi ne tikai sevī, bet arī attiecībās un ļoti tuvās attiecībās. Es tik ļoti gribēju satikt savu īsto un vienīgo, izveidot ģimeni, un būt laimīga tieši kā sieviete. Tie ir tikai 5 gadi atpakaļ.


Pa šiem pieciem gadiem ir mainījies viss tik ļoti, ka to iepriekšējo dzīvi tikai ar grūtībām atceros. Bet tomēr atceros. Atceros kā ar draudzenēm gājām iepirkties un mums bija savs „sekss un lielpilsēta”, atceros kā stundām sēdējām un domājām par nākotni „kā būtu, ja būtu” un kurai tad pirmajai viss sakārtosies. Atceros, kā biju izmeklējusi visu internetu, lai priekš mums visām atrastu kādu īpašu notikumu, vai rituālu, kas palīdzētu mums šo jomu sakārtot. Jā. Tik ļoti, ļoti mums tas bija aktuāli.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-22 22:15  |  Skatīts: 2631x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mīlestības svētki 10.februārī


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Beidzot!!! Beidzot varu Tev uzrakstīt savu īpašo prieku un sajūsmu!!!! Mīlestības svētki būs!!!!

Es patiešām to nevaru pateikt bez izsaukuma zīmēm. Es patiešām šobrīd nevaru tā mierīgi un harmoniski, lēnām un prātīgi. Esmu veselu mēnesi par to domājusi, to plānojusi, par to sapņojusi un tagad man ir pilnīgi skaidrs, ka visas labās idejas īstenojas un vēlmes piepildās.

Jau tiklīdz kā bija notikuši Gaismas svētki, man bija pilnīgi skaidrs, ka kolektīvā pozitīvā enerģija ir kaut kas tik ļoti spēcīgs un tik ļoti mums vajadzīgs, ka ir vērts nākt kopā vēl un vēl. Ir vērts „saražot” šo mīlestības un gaismas enerģiju, lai pēc tam mēs paši varētu no tās uzlādēties un gūt spēkus savai dzīvei un savu dzīves jomu sakārtošanai. (Atceries, šo Tev aprakstīju RAKSTĀ)

Un tā – kopš 15. decembra es visu laiku domāju – ko es pati savā dzīvē gribētu sakārtot, kādas tradīcijas ieviest un kas man patiešām liekas svarīgi gan priekš sevis, gan mūsu sabiedrībai kopumā. Un pirmais, kas man patiešām liekas ļoti svarīgi, ir – mīlestība.

* Ja mūsos katrā un sabiedrībā kopumā būtu vairāk dievišķas mīlestības, mūsu dzīve patiešām uzlabotos.
* Ja mūsos katrā būtu vairāk mīlestības, mūsu attiecības sakārtotos.
Ja mūsos būtu vairāk mīlestības – mums katram būtu iespēja satikt savu īsto un vienīgo un dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi.
...
Komentāri (12)  |  2013-01-16 05:48  |  Skatīts: 3336x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gaismas svētku brīnumainais spēks


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es visu mūžu esmu zinājusi, ka tā ir, bet tad, kad tas notiek, es atkal un atkal brīnos. Šis ir mans Ziemassvētku laiku gaidīšanas brīnums un nu to esmu atkal piedzīvojusi.

Tā es varu nosaukt šo savu pašreizējo sajūtu, ko piedzīvoju divas dienas pēc Gaismas svētkiem.

Es vienmēr esmu zinājusi (un Gaismas svētkos mēs to pārrunājām), ka tad, kad vienkopus sanāk kopā daudzi pozitīvi domājoši un mīlestību izstarojoši cilvēki, tad izveidojas tik spēcīgs enerģijas virpulis, kas „atrauj vaļā” tik milzīgu enerģijas kanālu, ka pēc tam tas nu ir tikai no katra paša atkarīgs kur un kā to izmantojam. Un tieši tādēļ ir vērts nākt kopā. Un tieši tādēļ ir vērts „kurbulēt” šo pozitīvo enerģiju, lai pēc tam piedzīvotu šī atvērtā Kanāla spēku.

...
Komentāri (4)  |  2012-12-18 05:28  |  Skatīts: 2406x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ieelpo laimi un mīlestību 2


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir 3.decembris. Tieši divus gadus atpakaļ tika izdota grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību”. Diena, kad mana dzīve izmainījās, man pašai to vēl toreiz nesaprotot.

Atceros toreizējo sajūtu – gāju pa Doma laukumu uz interviju radio un man likās tas tik dīvaini un īpatnēji. Es zināju, ka man jautās – kā tas ir, uzrakstīt grāmatu. Un man būs jāatbild, ka es nezinu. Pie sevis toreiz nodomāju, ka diez vai kāds to vispār var saprast – tu dari ko tādu, ko pats nemaz nevadi. Tu dari ko tādu, kam vienkārši ļaujies. Man ir godīgi jāatbild, ka tas nenotiek ar prātu un tas nenotiek ar manu gribu. Un man ir jāsaka vēl vairāk – ka tad, kad es to gribu, es nemaz vispār nespēju to izdarīt. Es toreiz gāju un domāju – kā lai pasaka to, kam vispār nav iespējams noticēt.

Un tagad ir tāpat. Es turu rokās samaketētu savu jauno grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību 2” un nespēju noticēt, ka tā nākusi caur mani. Tai ir 360 lpp. Tā ir daudz biezāka un tēmu ziņā dziļāka kā pirmā grāmata. Tā pret mani ir bijusi daudz prasīgāka un tai pat laikā tik ļoti īpaša, ka līdz pat pēdējai dienai tā neatlaida manu roku un tai vajadzēja manu klātbūtni. Un tagad tā ir no mana klēpja ārā. Es neko vairs tajā nevaru mainīt. Neko pielabot. Neko nevaru pierakstīt klāt. Tagad tā sāks savu dzīvi un pāraugs mani. 

Grāmatā ir viena tēma, kurā runājam „mums nepieder pat tas, ko pašas radām”. Lūk, šis ir tas brīdis, kad to apzinos. Es pilnīgi fiziski jūtu kā vienu daļu sevis esmu palaidusi pasaulē. Un tas mirklis vienmēr ir ļoti saviļņojošs. Un pēc tam iestājas tāds netverams stāvoklis, kas ilgst vairākas dienas. Šoreiz man tas saistīts ar galvas sāpēm un spēku izsīkumu, kad es vienkārši guļu un nedaru neko. Un tai pat laikā es zinu, ka Dievs un eņģeļi tur mani rokās un pilnībā izbaudu to.
...
Komentāri (28)  |  2012-12-03 23:42  |  Skatīts: 5346x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par idealizēšanu un laimes terapiju


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien saņēmu tik interesantu jautājumu mājas lapas jautājumu un atbilžu sadaļā, ka tas mani mudina ar Tevi parunāt par laimes terapiju un mums pašām.

Jautājums skanēja tā:

Labdien, vai Tevī pašā vēl ir saglabājies kas negatīvs vai arī Tu esi ar mīļumu izdzīvojusi lielāko daļu situācijas, kurām sākotnēji ir gribēts pretoties?

Mana atbilde skan, ka - ir taču. Nu skaidrs, ka ir. Man ir ļoti ātra daba un temperaments, un var gadīties, ka es vienkārši nepaspēju pārslēgties uz plūstošo un mierīgo mīlestības enerģiju, pirms sadusmoties vai ieslēgt sevī ko graujošu.

...
Komentāri (9)  |  2012-10-06 02:49  |  Skatīts: 3704x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par laimes terapiju un mums


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gribu ar Tevi parunāt - kāda jēga ir garīgai attīstībai un dzīvei saskaņā ar Dieva un Visuma likumiem, ja nevar izveidot ideālu dzīvi un sakārtot visas savas dzīves jomas. (šo kaut kā noformulēju no mājas lapas komentāriem)

Domāju. Smaidu. Un nevaru saprast, kāpēc šāds jautājuma formulējums man nekad nebija ienācis prātā pašai.

Un secināju, ka ir būtiska atšķirība, vai es pūlos kļūt laimīga, lai sakārtotu kādu savas dzīves jomu (vai arī varbūt visu dzīvi), vai arī – vienkārši kļūstu laimīga un mana dzīve sakārtojas.

Lūk – te ir atbilde priekš ļoti daudziem, kam laimes terapija nav atnesusi vajadzīgos rezultātus. Izrādās, ka tas būtiskākais ir pavadošā doma, kāpēc mēs to darām.

Ja mēs atgriežamies, pie laimes terapijas pirmsākumiem -kā radās laimes terapija? – Tātad atceramies, - laimes terapija radās brīdī, kad es nolēmu – turpmāk jebkurā dzīves situācijā es būšu laimīga. Es šo savu izvēli un solījumu devu nevis tādēļ, lai mana dzīve sakārtotos, bet gan tādēļ, ka es turpmāk sev un Dievam solu pieņemt savu dzīvi tādu , kāda tā ir un kļūt un būt tajā visā laimīga.

...
Komentāri (9)  |  2012-10-06 02:26  |  Skatīts: 3172x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par mums, viņiem un citām


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā manā mājas lapā burtiski aug sadaļa „jautājumi un atbildes” un droši vien tādēļ arvien biežāk saņemu konkrētus jautājumus arī uz e-pastu. Arī šoreiz tā bija un mēs ar šī jautājuma iesūtītāju sarakstē vienojāmies, ka šis temats varētu būt aktuāls arī citām sievietēm.

Iekopēšu Tev te vēstules citātu, lai pēc tam varam par šo tēmu parunāt:

„....Man ir 45 gadi, labs vīrs. Vīram joprojām ir liela interese par seksu un arī ar potenci viss kārtībā ... , viņš par mani rūpējas un mīl ....liekas, ko vairāk var vēlēties, bet man vairs to negribas... un tikai tāpēc, ka apzinos, ka ne jau es esmu tā, kas iedvesmo viņu... es esmu tikai reāli pieejamais līdzeklis... visbiežāk mīlējoties man ir sajūta, ka mēs vienkārši izmantojam viens otra ķermeni (jo cita pieejama nav ). Jo es redzu kā viņš ar acīm seko katrai pievilcīgai sievietei. Esmu viņam teikusi, ka man tas ir nepatīkami un sāpīgi. Un viņš cenšas ... bet nesanāk

Man pat negribas iet ar viņu uz pasākumiem, kur ir daudz jaunu, skaistu, seksuāli pievilcīgu sieviešu (par pludmali vispār nav ko domāt, tur es eju viena) ... es redzu un jūtu kur klejo viņa domas un skatiens ... pēc tam viņš ir ļoti aktīvs uz seksu, bet man nav prieka, jo es jūtu, ka tas nav manis dēļ ... manī pretīgumu rada arī jebkuri kailfoto žurnālos un seksa ainas filmās, man nepatīk kā viņš uz to skatās. Agrāk tā nebija. Par šo problēmu es pat rakstīju uz vienu psiholoģijas žurnālu, bet saņēmu eksperta komentāru - kā es vispār varu zināt ko otrs domā... bet es zinu, jo jūtu ... 

...
Komentāri (13)  |  2012-09-25 20:36  |  Skatīts: 4511x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Apziņas paplašināšana


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Pēdējā laikā man ļoti daudz cilvēku ir pārjautājuši – bet ko tas nozīmē „apziņas paplašināšana” un kā to darīt, kā to veicināt un kāpēc tas vispār vajadzīgs. Mēģināju to atbildēt savā mājas lapā jautājumu un atbilžu sadaļā, bet sapratu, ka īstenībā šis ir garāks temats, par kuru varam parunāt.

Manā skatījumā apziņas paplašināšana notiek katrā reizē, kad spējam pieņemt to, pret ko būtu gribējuši protestēt, iebilst un cīnīties. Katrā reizē, kad mūsu dzīvē ienāk jauna informācija un no sākuma tā tiešām ir nepieņemama, vai arī pilnīgi pretēja mūsu vērtību sistēmai, tad mūsu „dabiskā” reakcija būtu paziņot, ka tas nav pareizi, ka tā nevajag darīt vai arī tā dara tikai tie, kas nezina kā jādara. Un es varu pateikt par sevi, ka lielāko dzīves daļu esmu nodzīvojusi tieši šādā pozīcijā, ka man ir šķitis, ka mana taisnība ir tā pareizākā un ka es taču zinu kā ir jābūt utt. Un arī tā var. Var dzīvot šai savā rāmī, tikai tad ir jārēķinās, ka dzīve diezgan daudz un bieži sitīs – jo Tu jau zini, ja kaut ko idealizē, tad tas būs jāzaudē. Pat ja idealizējam savu vērtību sistēmu. Arī vērtību sistēmai ir nepārtraukti jāpaplašinās un jāaug.

...
Komentāri (14)  |  2012-09-18 18:53  |  Skatīts: 4013x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par ērgļiem un mums


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
a
utors: INESE PRISJOLKOVA

 Reiz vasarā pie mums birojā bija ienākusi mūsu lektore Sarmīte un sāka stāstīt fantastisku stāstu, kas dabā notiek ar ērgļiem, bet dzīves laikā var piemeklēt mūs katru.

Man šajā dzīves periodā ir sanācis būt blakus cilvēkiem, kam ir ļoti smagi, un tieši tai brīdī es atcerējos par ērgļiem un tieši tādēļ vakar – lektoru kursu noslēgumā, lūdzu Sarmīti pastāstīt šo stāstu. Un viņa man atsūtīja rakstu, kuru šodien gribu nodot tālāk Tev.

Es ļoti reti, kad nerakstu pati, bet iekopēju fragmentus no citu autoru darbiem. Šodien būs tā reize. Andrejs Šapovalovs to ir pateicis un izstāstījis tik labi, ka man nav ambīciju to izdarīt labāk. Es vienkārši gribu nodot Tev šo spēcīgo domu:

Ērglim apmēram dzīves vidū ir periods, kad viņš padodas. Nosēžas kaut kur zemē, ielejā, lai nomirtu. Viņam nav mazinājusies redze, dzirde, nebija fizisku ievainojumu. Zinātnieki nesaprot, kāpēc tas ērgļa dzīvē notiek. Viņš vairs nepretojas, katrs dzīvnieks var tos saplosīt, viņa redze, dzirde notrulinās, spārni kļūst nespēcīgi. Šis periods ērgļa dzīvē var ilgt vairākus mēnešus vai pusgadu.

...
Komentāri (17)  |  2012-09-10 18:55  |  Skatīts: 5342x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] [6] |