Šovakar parunāsim par mīlēšanos


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Labrīt. Ir jau dienas vidus. Mūsmājās visi sen jau ir augšā un mazie darbiņi padarīti, vakardienas viesību trauki un ēdieni saridāti, zemenes sablenderētas un es sēžu un gatavojos vakara vebināram. Mēs šovakar runāsim par tik brīnišķīgu tēmu kā „Mīlēšanās, mīļošanās un mūsu seksualitāte”.

Es rakstu jau 37. un 38. slaidu un domāju – diez kāpēc mēs laimes terapijā šo tēmu tik maz esam kustinājušas. Diez kāpēc nav neviens seminārs un neviena tikšanās par šo tēmu. Un ja godīgi, tad nav bijusi neviena saruna vai pat jautājums pa visiem šiem Pavasara studijas 4 pastāvēšanas gadiem. Jocīgi.

Vai tādēļ, ka esam ziemeļnieki un par tik „karstām” tēmām nerunājam. Vai tādēļ, ka esam ar pozīciju augt un vairot Gaismu, un tas mums ir licies pa vienkāršu vai zemu. Vai arī esam pārāk sasaistītas, vai pārāk smalkas, vai arī varbūt nogurušas, ka par to runā visur un tik dažādi un atklāti. Es nezinu. Es tikai šodien par to aizdomājos.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-24 20:40  |  Skatīts: 2730x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


24.06 parunāsim par „papardes zieda” meklēšanu


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ir pirmdiena un mūsu šodiens vebinārs būs par to kā gatavoties Saulgriežiem un Jāņiem, pēc tam būs ceturtdienas sarunas par puišiem, par sievišķo un vīrišķo enerģiju, par to kā to visu nodot saviem bērniem, un tad nu es tā sēžu un domāju – par ko es labprāt ar Tevi parunātu Jānu dienas vakarā. Un zini uz kādu sarunu es gribu Tevi aicināt? – parunāsim par mīlēšanos, par mūsu seksualitāti, par mūsu jutekliskumu un sievišķības apzināšanos.

Es pat nezinu vai nu apzināti vai zemapziņā, bet es šo tēmu jau kā 4 gadus esmu atlikusi un kaut kā nemaz nekustinu. Bet, ja pilnīgi godīgi, tad Laimes terapijā arī šai jomai ir milzīga nozīme. Un mūsu seksuālā dzīve ir ļoti saistīta ar to, kā sevi apzināmies kā sievieti. Cik mīlēta un cik skaista jūtamies. Vai mīlēšanos ierosinām ar prieku, vai tieši otrādi – atsaucamies, kā neizbēgamam darbam, kas ietilpst sievas pienākumos.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-17 19:52  |  Skatīts: 1693x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iepazīt sevi


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tikko kā saņēmu jautājumu – „kā labāk iepazīt sevi?” un secināju, ka tik vienkārši nemaz nevar ne atbildēt, ne izstāstīt. Ja jautātu „kā iemīlēt sevi?”, tad tur man atbilde skaidra – dari visu ar mīļumu, pieņem sevi, vēro sevi ar mīļumu un redzēsi kā ar katru dienu sev kļūsti tuvāka un svarīgāka. Bet....”iepazīt sevi”....nu man šķiet, ka šis ir viens no uzdevumiem, kas mums dots visai dzīvei. Kaut kādā formulējumā tā faktiski ir dzīves jēga – jo iepazīt sevi dažādās pieredzēs tieši nozīmē to, ko mēs te uz Zemes darām.


Es sēžu šobrīd un domāju – cik es sevi pazīstu. Cik par sevi vispār zinu? Kas notiek manā ķermenī? Kas smalkā plānā? Kas zemapziņā? Klau – nu pilnīgi neatbildami jautājumi : )) Katrā ziņā ar prātu es to visu saprast nevaru. Vienīgais, kā var mēģināt sevi iepazīt, ir apzināties, ka es esmu. Apzināties, kā es jūtos. Un apzināti sevi...vadīt vai mainīt tai virzienā, kas liekas vērtīgi.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-10 16:37  |  Skatīts: 2026x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar mīlestību – tātad nežēlojot


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Esmu trešo dienu kā mājās un lēnām mēģinu ieiet kādā jaunā ritmā. Ir skaidrs, ka tā kā bija pirms aizbraukšanas, mēs vairs nedzīvosim, bet tā kā dzīvojām tur, tā arī ne. Un nu ir jāatrod tas zelta vidusceļš un jāsajūt kā jaunās atziņas iedzīvosies mūsu dzīvē.

Gribas ieelpot un izelpot. Sajust sevi. Ieelpot laimi un mīlestību.

Mēs bijām Kirmā. Tur ir Valērija Siņeļņikova izveidotā skola un tur sabrauc cilvēki no visas pasaules uz mācībām, pieredzes apmaiņu un kopā būšanu. Pieredze ļoti interesanta. Ir tomēr pilnīgi kaut kas viens, ka lasi grāmatas un saproti to pa savam un tad aizbrauc un uzzini, ko autors ir pa īstam teicis, domājis un ko tas viss kopā nozīmē. Valērijs Siņeļņikovs ir tieši tāds un dzīvo tieši tā, kā savās grāmatās raksta. Tieši tik disciplinēts. Tieši tik saskaņā ar Sauli, Dabu un Visumu kā viņa grāmatās rakstīts. Viņš ir sasniedzis ļoti daudz, izdarījis ļoti daudz, un dod cilvēkiem ļoti daudz. Ir uzrakstījis kādas divdesmit grāmatas par dažādām metodikām, izdevis diskos gan meditācijas, gan vingrojumu sērijas. Viņam seko desmitiem un simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē.
...
Komentāri (13)  |  2013-05-14 17:04  |  Skatīts: 4073x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kristīne Muciniece un Eņģeļu acis


Sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
Autors: INESE PRISJOLKOVA

 Esmu satikusi Kristīni tai dienā, kad uz tipogrāfiju tiek nosūtīta trešā grāmata sērijā „Eņģeļu acis”. Un tā kā man pašai grāmatas uzrakstīšanas un palaišanas mirklis ir tik ļoti īpašs, es izjūtu dziļu pietāti pret šo brīdi autoru dzīvē. Jautāju arī pašai Kristīnei, bet viņa smaida un ir kādā pavisam citā dziļumā. Man šķiet, ka viņa redz, dzird un jūt kaut kā ....savādāk, milzīgāk, dziļā, varenāk, īpašāk. Varbūt, ka tās atkal ir tikai manas tādas sajūtas.

Mēs satiekamies Jelgavā. Mums abām tā ir dzimtā pilsēta. Noskaidrojām, ka mūsu vecāki ir pazīstami un daudz ko dzīvē kopā darījuši un radījuši kā skatuves mākslinieki. Noskaidrojām, ka mums ir viens dzimšanas datums un viens Ceļš, pa kuru ejam uz Lielajām Viedajām Gaismas zināšanām.

Ir jau mums tā, ka ar kādu tās vibrācijas uzreiz sakrīt un ir ar ko nesakrīt. Lūk, ar Kristīni man ir tāpat kā ar Tiju, ar Vītolu ģimeni, ar vēl daudziem tādiem ļoti īpašiem cilvēkiem, kurus satiekot pirmo reizi, uzreiz jūties ļoti labi. Viņā ir tik daudz gaismas, cik es sajutu, lasot Eņģeļu acis. Viņā ir tas viedums, ko sajutu grāmatās. Atceries, par to Tev rakstīju pirms gada: http://pavasarastudija.lv/8145-kristine-muciniece-„engelu-acis”/.
...
Komentāri (19)  |  2013-04-29 19:48  |  Skatīts: 4551x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ļausim sapņiem piepildīties!


Sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
Autors: ANDRITA KRŪMIŅA

 Meitenes,

Tikko uzliku vārīt ogu ķīseli, jo ārā sajutu vasaras elpu. Jāsteidz izlietot saldētavas krājumi, lai nav tā, ka svaigās ogas jau klāt, bet saldētās vēl ledusskapī.

Savā būtībā neesmu rakstītāja, bet gan runātāja. Runātais vārds man šķiet daudz dzīvāks un pilnīgāks. Bet tā kā 25. aprīlis vēl šķiet tik tālu, taču manī jau pāris dienas manī rosās radošais gars un vēlme dalīties dažādās domās un pārdomās, nolēmu Jums šo to uzrakstīt.

Pirmkārt, no sirds gribu Jums pateikt paldies par tikšanos Sievišķības skolas atklāšanas pasākumā, kur ikvienā no Jums saskatīju daļiņu sevis, līdz ar to sajutu Jūs ļoti tuvu esam.

Pa šo laiku saņēmu dažas ziņas no Jums, ka nevarat sagaidīt, kad sāksies mūsu kopīgās nodarbības. Tostarp, saņēmu ziņas no meitenēm Anglijā, kuras arī ļoti gribētu būt kopā ar mums.
...
Komentāri (2)  |  2013-04-22 18:14  |  Skatīts: 2378x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Būt pašai


Sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
Autors: INESE PRISJOLKOVA

 Cik sen jau neesmu tā apsēdusies un vienkārši ar Tevi parunājusies. Atceries, kā kādreiz – kad rakstīju katru dienu. Kad uzvārīju sev liepziedu tēju un tērzēju ar Tevi par šo un to un bieži vien par ikdienas lietiņām, pārdomām, notikumiem. Man patika tas laiks.


Vai Tev šobrīd ir laiks? Vai gribi padzert ar mani kopā tēju?
Reiz mēs tā darījām. Atceries?

Toreiz mana dzīve bija mierīgāka un notikumu dienā daudz mazāk. Toreiz es tikai vēl gribēju visu iegriezt. Un tagad, kad tas ir iegriezies, tad izrādās, ka man vairs nav laika tā pasēdēt un parunāt ar Tevi...par neko, par ikdienu, par jušanos, par sajūtām. Jā...par sajūtām.

Tagad katrreiz Tev rakstu, lai kaut ko jaunu izstāstītu. Tagad daudz rakstu par Pavasara studiju. Bet šoreiz....es vienkārši gribu padzert ar Tevi kopā tēju.

...
Komentāri (11)  |  2013-04-19 22:26  |  Skatīts: 3697x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Praktiskās nodarbības "Kā sievišķīgi sasniegt mērķus"


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Cik bieži Tev tā izdodas apsēsties un padomāt par to, ko Tu dzīvē pa īstam gribi? Cik bieži Tev ir laiks tā pasēdēt un padomāt par to, ko vajadzētu darīt savādāk? Ticu, ka nemaz tik bieži nesanāk.

Mēs esam pārāk aizņemtas. Mums ir ikdienas skrējiens un ikdienas piekusums, ikdienas pieradumi un ikdienas aizņemtība. Mums ir savas aizsargbarjeras un iegansti, lai nemaz nekustinātu to, ko negribas kustināt, pat ja sen jau šai sfērā kaut kas neapmierina.

Vai Tev nekad nav tā bijis arī ar tīri praktiskām lietām? Ka vajadzētu sakārtot skapi vai kādu plauktu, un ka tas reāli jau kādu laiku krīt uz nerviem, bet vai nu negribēšana vai tiešām reāls laika trūkums ņem virsroku un tā arī šo lietu neizdara un neizdara. Un tā tas stāv un turpina krist uz nerviem, bojā garastāvokli un rada īgnumu. Un visinteresantākais ir tad, kad tomēr saņemas un izdara – tad skatoties uz sakārtoto vietu tiešām liekas...nu kā es tik ilgi to biju atstājusi novārtā?
...
Komentāri (0)  |  2013-04-10 03:15  |  Skatīts: 2015x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Transformācija. Šķīstīšanās. Ziedonis


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man šodien ir jāraud. Visu dienu. Un es pat nevaru pateikt kāpēc. Vai nu tāpēc, ka ir bēres un cilvēkam piederas raudāt. Vai nu tāpēc, ka es sevi jūtu pieskaramies kaut kam tik milzīgam, ka no šī saviļņojuma un no to vibrāciju tīrības mans ķermenītis un personība trīc. Un dvēsele ir laimīga un lepna. Par viņu – par Ziedoni.

Es jau viņu nemaz tā nepazinu. Ne kā cilvēku, ne kā dzejnieku. Bet tas, ko viņš saka (un vienalga vai tas ir bijis 70tajos gados vai 90tajos) ir pilnīgi tas, ko es lasu, pētu, domāju, meklēju un cenšos izzināt. Tas ir tas uz ko tiecas mana dvēsele. Tas ir mans  dvēseles ceļš. Es lasu Bībeli vai Latvju Dainas un redzu, ka tās viedās atziņas un lielā gudrība tur ir. Un tagad es klausos Ziedoni un dzirdu, ka viņš manā piedzimšanas laikā jau to ir runājis. Un viņā tas viss ir. Un paliek tik silti. Tik labi. Kaut arī ir jāraud.

Un es tiešām nezinu par ko ir jāraud, jo...tieši man šodien Ziedonis ir kā milzīga atklāsme un faktiski manā dzīvē ir nevis viņa bēres, bet piedzimšana. Man būtu jāpriecājas, jādzied un jādejo aiz laimes. Bet es raudu. Man šķiet, ka arī aiz laimes.

Es šodien neesmu Doma Baznīcā, bet ir sajūta, ka tā baznīca ir manī. Es visu dienu klausos un skatos, piedalos, jūtu, esmu, raudu, šķīstos. Man šķiet, ka no šodienas es būšu savādāka. Man ir sajūta, ka Latvija būs savādāka un latvieši būs savādāki. Šobrīd notiek transformācija pilnīgi taustāmā veidolā.
Es nezinu kas mainīsies un nevaru arī pateikt, kas ir izmainījies. Bet jūtu, ka ir. Ir kaut kā atvērti vēl lielāki vārti uz Debesīm.
...
Komentāri (7)  |  2013-03-06 23:24  |  Skatīts: 3052x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mīlēt nepieķeroties


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau ļoti ilgu laiku esmu meitenēm apsolījusi uzrakstīt kādu rakstu par greizsirdību. Un kaut kā atlieku un atlieku un šī tēma man neveras vaļā un neveras. Un tagad otras mājas lapas jautājumu/atbilžu sadaļā aizrunājāmies par šķiršanos un „mīlestības sāpēm” un nu šķiet, ka varu ar Tevi tagad par šo visu kopā parunāt.


Nu nav jau tā, ka esmu šo visu sen sapratusi un dzīvē izbaudījusi, lai tagad te tā gudri pastāstītu kā ir jābūt. Tieši man pašai ir ļoti grūti runāt par attiecībām un mīlestību bez pieķeršanās. Es pati un mana dzīves pieredze ir tieši vislielākais piemērs kā, pārāk pieķeroties attiecībām un idealizējot savu ģimeni, visu var zaudēt. Bet ja mēs mēģinām tagad parunāt un paanalizēt kas tur mūsos notiek, tad pēc manām domām ir tā, ka dzīves garumā mums ir tikai viens tāds īsti lielais uzdevums –iemācīties visas dzīves situācijas iziet ar mīlestību. Un jo labāk mums veicas un jo grūtākas un sarežģītākas situācijas mēs spējam uzņemt ar mīlestību, jo grūtākus šos pārbaudījumus mums dos.
...
Komentāri (13)  |  2013-02-13 19:30  |  Skatīts: 4822x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] |