Seminārs "Karmiskie mezgli attiecībās - kā tos atsiet un vairs neveidot"


sadaļa: LAIMES TERAPIJA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šorīt ilgi domāju vai sapņi un karmiskie šķēršļi ir kā saistīti un secināju, ka tomēr jā. Ka ar gadiem tieši tās jomas, kurās netiec pie mērķa, vai kuras nevari sakārtot, kļūst arvien nozīmīgākas un nozīmīgākas un tieši šajās jomās jebkurš sasniegums ir zelta vērts.

Ticu, ka zemapziņā zinām, ka tieši šīs jomas ir tās pašas svarīgākās, kuras mums šai dzīvē jārisina. Ka tie jau ir tie dzīves lielie uzdevumi.

Ja iemācīsimies sakārtot šīs jomas – dzīvē pakāpsimies par pakāpienu augstāk jeb tiksim pa solīti tālāk. Tieši šādi aug mūsu dvēseles un ego spēks un gudrība.

Un kā apstiprinājumu šorīt dzirdēju vienu frāzi, ko pa Tv teica kāda jauna meitene pilnīgi citā kontekstā: “Ja nevari aiziet uz savu mērķi, tad vismaz gulies tai virzienā un skaties uz to”.

Es ļoti varu piekrist. Es tieši tā esmu darījusi un šai brīdī varu teikt, ka pilnīgi visi karmiskie šķēršļi jeb karmiskās manas jomas ir izkustējušās no vietas un pāris no tām ir sakārtojušās. Esmu jau kaut kur iepriekš stāstījusi, ka katram cilvēkam ir kādas 3 nu varbūt 4 (bet ne vairāk kā piecas) jomas, kas dzīves laikā ir grūtāk sakārtojamas.

Un tieši šīs dažas jomas konkrētam cilvēkam neizies no prāta un tieši šajās jomās viņš visu laiku gribēs tikt pie rezultāta. Un lieki teikt, ka tieši šajās jomās tie rezultāti nenāks un nenāks.

Ko darīt un kā sevi noskaņot uz pacietības viļņa?

Kā nepazaudēt laimi un kā nekļūt “lūzerim”. Jo atkal jau – tieši tādēļ, ka cilvēkam šī joma ir tik ļoti nozīmīga, viņš “kā skabargu acīs” jūt un redz, cik citiem šai tēmā veicas.

Vēl vairāk – dzīve noteikti iekārtos tā, lai paziņas un draugi tieši par šo Tev pārjautā laiku pa laikam, katrreiz “iebakstot jēlumā”.

Nu kaut vai paņemsim tēmu par precēšanos. Ja kādai meitenei šī ir karmiskā tēma un jau tā grūti ir to sakārtot, tad tieši šai meitenei visvairāk tāpēc, ka visas draudzenes apprecas. Un viņa pat priecāsies līdzi, un pat vēlēs labu, bet.... tas viņai pašai liksies kā sāpīgs atgādinājums, ka pašai tas nesanāk. Vēl trakāk – katra radiniece satiekoties pārjautās “nu kad tad tu, meitiņ?” vai “kapēc tu neprecies?”. Piedevām – jo sāpīgāka šī tēma, jo netaktiskā cilvēka pa to bakstīsies.

Ja kādam karmiskā mācība ir notievēšana jeb tieši otrādi liekais svars – tad tieši šim cilvēkam apkārt būs vienas “balerīnas” un “modeles”, kuras skaitīs kalorijas salātlapai jebšu tieši otrādi kāri ēdīs kūkas, uzsverot cik viņām laba karma un nekas neiet labumā.

Un te nu veidojas tā saikne – karmiskiem mezgliem jeb blokiem un mūsu sapņiem. Pilnīgi dabiski, ka pieminētajos piemēros pirmajai meitenei lielākais sapnis būtu satikt savu lielisko vīrieti un izveidot saskanīgas partnerattiecības, radīt ģimeni un bērniņus. Un otra meitene sevi redzēs 36 un 34 izmēra tērpos.

Jautājums – ko darīt? Kā nesajukt prātā, dzenoties pēc nerealizējama sapņa vai nerealizējamiem mērķiem.

Atceries, kā ūdens var sagrauzt akmeni. Un tas ūdens jau netrako. Tas nedara kaut ko īpašu. Tas tikai pil un pil akmenim konkrētā vietā un akmens padodas.

Tagad gatavojot semināru par karmisko mezglu atsiešanu, es ļoti rūpīgi pētu savu un citu cilvēku pieredzi – un īsā atbilde ir šai līdzībā par akmeni un ūdeni.

Ja gribi, Tu vari iesūtīt man jautājumus jau iepriekš, lai savās atbildēs papētu tieši Tavu tēmu. Man pašai ir pieredze ar atkarībām un līdzatkarībām (tieši alkohola ziņā), ar pārāk lielu pieķeršanos tuviniekiem, ar bērniem un ar savas dzīves nodarbošanās jautājumu risināšanu. Ticu, ka tas noteikti nav viss spektrs, par kuru runāt.

Vēl esmu ļoti tuvu saskārusies ar cilvēkiem un zinu kā ir, ja trūkums ir karmiskā mācība un ja karmiskā mācība ir vientulība.

Uz šī fona veidošu semināra sarunas. Bet ja Tu gribi, lai parunāju vēl par kādām citām jomām – lūdzu atsūti man uz konsultacijas.pluss@inbox.lv savas situācijas aprakstu vai jautājumu.

Pēdējā laikā seminārus veidojam lielu laiku veltot praktiskam darbam un jautājumiem un atbildēm. Tā kā man jau kādus 2-3 gadus ir pieredze diendienā atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem ineseprisjolkova.com mājas lapas sadaļā “Jautājumi un atbildes” http://www.ineseprisjolkova.com/jautajumi-un-atbildes/, tas apbrīnojami mani ir uztrenējis viegli pieslēgties informatīvajam kanālam un saņemt informāciju par gandrīz vai katru situāciju.

Tādēļ no vienas puses varu ļauties jautājumiem klātienē it kā pat bez sagatavošanās, bet nu protams dziļāk un vērtīgāk būs, ja iesūtīsi iepriekš.

Kam domāts ir šis seminārs?

Cilvēkiem, kas jūtas iesprūduši kādā jomā un nevar un nevar izkustināt notikumus. Tiem, kas jūt, ka jau zūd ticība un gribas visam atmest ar roku (tieši šai jomā), bet arī to nevar, jo tad liekas, ka tiek nodoti savi sapņi un galu galā tad šķiet, ka pazūd dzīve jēga un pamats.

Un atkal jau – runāsim dziļi, nopietni un pa īstam, un tai pat laikā tas būs viegli un mīlestības piepildīti.

Ja vēlies nākt un pakustināt savu kādu grūto jautājumu – esi mīļi gaidīta/s.

Pieteikšanās pie Santas uz e-pastu: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 un tiksimies 16. februārī plkst. 18.00-20.30 Kuģu ielā 11-302 Pavasara studijas telpās.

Ar sveicieniem un bezgalīgu mīļumu, Inese


sadaļa: LAIMES TERAPIJA
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau ilgāku laiku taustos – kas būs tā tēma, kas mani uzrunās. Nu it kā es zinu, bet kaut kā nevaru noformulēt. Un it kā jūtu, bet vēl ne līdz galam. Un šitā ņemos jau kādas pāris nedēļas, līdz brīdim, kad kādā sarunā ar Tomu beidzot tā tēmas būtība izkristalizējas. Man pēkšņi ir skaidrs, ka es gribu runāt par karmisko ceļu, par karmiskiem mezgliem, par karmiskām mācībām un par to, ka ir kādas jomas, kas mūsu dzīvē padodas ne tik veiksmīgi kā pārējās. Jautājums - ko laimes terapijā tad mēs varam darīt ar šo grūto dzīves daļu? Kā būt laimīgiem, ja kaut kas totāli neiet, nesanāk, nesakārtojas, vai varbūt pat grūst un brūk?

Kādam tās ir pāra attiecības, kādam bērnu audzināšana, kādam veselība, kādam nauda un finanses. Nu vārdu sakot -katram sava tēma un faktiski var gadīties, ka pat vairākas.

Es jau kādā no savām grāmatām esmu rakstījusi, ka mums katram ir apmēram 3 “grūtās” jomas, kas prasa reālu piepūli, ja gribam to savā dzīvē risināt. Vēl jau pastāv iespēja nerisināt, bet nu, tad jāsaprot, ka tomēr sēžam vienā un tai pašā klasē vairākus gadus.

Piemēram, ja kāda sieviete jūt, ka viņas karmiskā tēma ir pāra attiecības, viņa 40 gados nekad nav bijusi precējusies un pat īstas kopdzīves nav bijis, ka visu laiku šī joma sāp, un kņud, un gruzd, un traucē – tad ir skaidrs, ka to varam nosaukt par karmisku. Un te nu ir divas iespējas – vai šai sakarā ko darīt, vai tieši otrādi -pieņemt, ka nav dots, un likties mierā.

Lūk, es šo likšanos mierā sauktu par atkārtotu sēdēšanu tai pašā klasē.

Es tomēr esmu par to, ka sava karmiskā līnija ir jārisina.

Šodien izlasīju brīnišķīgu rakstu, kur intervēts Andžejs Reiters un astroloģe Gita Priede. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/175872/karma-ka-maksajam-par-saviem-un-savu-vecaku-grekiem

Raksts ir tapis šī gada janvārī un laikam, ka to biju jau toreiz lasījusi, bet nu ne pa velti tas man atkal šodien iekrita acīs. Man tur ārkārtīgi patīk viena rindkopa, kur aprakstīts kā cilvēkam pēc nāves Dievs jautā: “Ko tu darīji, lai savā dzīvē būtu laimīga?”

Tieši dēļ karmiskās tēmas jeb karmiskajiem jautājumiem bieži vien vakaros ir jāraud spilvenā. Tieši dēļ tiem ir šī sajūta, ka it kā visa dzīve ir kārtībā, bet....kaut kas nav. Un mēs jau zinām, kas. Un mēs jau zinām, zem kura “akmens tā bēda ir palikta”. Un varam jau pāri iet dziedādamas, bet...

Man jau šķiet, ka dzīves beigās atskatoties tomēr gribētos ar gandarījumu secināt, ka es darīju visu, lai šo jomu sakārtotu. Sanāca, nesanāca, laimīgi izdevās, ne tik laimīgi – protams, garantiju jau nav. Bet tas, ka būsi centies/usies – tieši tas jau dos to gandarījumu, ka darīju visu, kas manos spēkos.

Tādēļ uz  semināru (pēc pati savu karmisko situāciju risināšanas) gribu aicināt visus tos, kurus tiešām karmisko tēmu bloķēšanās ir pilnīgi nomocījusi. Kuriem jau kļuvis grūti no tā, ka nekas nenotiek. Kuriem ir tā, kā meitene man šai jautājumā rakstījusi:

“Sveika. Es ilgstoši esmu viena bez pāra attiecībām un bērniem. Zinu, tā ir mana karmiskā sfēra. Esmu darījusi un daru pietiekami daudz, bet rezultāta nav. Kāpēc rakstu? Tāpēc, ka manī iekšā ir tādas dziļas sāpes par šo situāciju, ka esmu viena, ka ilgstoši nekas nemainās un nav arī garantijas, ka kādreiz kaut kas mainīsies. Esmu mēģinājusi dzīvot tā, it kā man jau viss būtu, es esmu laimīga, esmu mēģinājusi savas ilgas novirzīt uz kaut ko citu, piemēram, darbu, sevis attīstību, bet nekas nelīdz. Ik pa laikam šīs sāpes manī uzliesmo ar tik lielu spēku, ka liekas, jākliedz, jo būtībā manā dzīvē jau nekas nav mainījies, es tāpat esmu viena. Kā lai sadzīvo ar šīm sāpēm, kuras, vismaz šobrīd liekas, būs bezgalīgas, no kurām nevar aizbēgt un kuras man arī neizdodas transformēt. Reizēm nolaižas rokas, ir tāda bezcerība un tukšums.”

Lūk mēs runāsim par to, kā izdarīt “neizdarāmo”. Kā “ar pieri iziet cauri sienai”. Kā izkustināt jomu, kas Tavā dzīvē ir bijusi pilnībā bloķēta vai vismaz ir milzu blokiem aizšķērsota.

Man pašai ir vairākas tādas jomas, kas izkustējušās vai sakārtojušās, pateicoties šai “iešanai cauri sienai”. Piedevām – darot to ar prieku un mīlestību un nevienu mirkli nesūdzoties par grūtu karmu.

Jo nav jau vieglas vai grūtas karmas. Mēs jau tikko kā ieboldētajā tekstā redzam, ka tēma, kas kādai citai brīvai sievietei būtu pilnīgi ikdienišķa, cilvēkam, kam šī ir karmiskā situācija, sagādā ārkārtīgas ciešanas un sāpes.

Lūk, šai nodarbībā runāsim tikai par tām jomām, kas mums sagādā sāpes.

Bet nepārproti – šis nebūs raudāšanas pulciņš, kur tagad nu samērīsimies, kuram grūtāk. Nē, tieši otrādi. Mēs sasmelsimies iedvesmu, lai darītu. Lai ķertos klāt pašam grūtākajam no šīs dzīves darbiņiem – īstenotu to, kas nesanāk. Jo tas, kas sanāk, tas notiek pats par sevi. Par to esam priecīgi un pateicīgi. Bet tās risināmās jomas - tās jau mūs gaida. Un nevis, lai atliktu malā un dzīvotu laimīgi BEZ...(kas nu katram ir tas, kas trūkst), bet gan, lai dzīvotu AR.

Pirms pieteikties semināram, vari manā mājas lapas arhīvā noklausīties vebināru “Kā atsiet karmiskos mezglus attiecībās un vairs neveidot tos” http://www.ineseprisjolkova.com/vebinari/arhivs/

Atceros, kad mana kolēģe Santa bija noklausījusies šo vebināru, viņa teica ka lielākajā laikrakstā uz galvenās lapas vajadzētu lieliem burtiem nopublicēt - visiem, kas grib būt laimīgi, vispirms jānoklausās šī nodarbība :)

Acīmredzot, tas ir bijis tieši tik uzrunājoši.

Bet ja nopietni – tad es tiešām iesaku to noklausīties, jo pirmkārt var gadīties, ka daudzas lietas atrisinās pašas no sevis un atbildes atnāk, nemaz nenākot uz klātienes semināru. Un otrkārt – mums būs vienota platforma seminārā.

Vēl vari manā grāmatā “Ieelpo laimi un mīlestību 2” izlasīt sarunu par karmiskajām mācībām (293. lpp). Tas arī palīdzēs “teorētiski” sagatavoties, lai savā nodarbībā varam runāt tīri praktiskas lietas – ko darīt, kā darīt, kā izturēties, kā noticēt, kā nepazaudēt cerību utt.

ar mīļumu, Inese


Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Pieteikšanās: 29100714 vai pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

Komentāri (0)  |  2016-02-01 18:11  |  Skatīts: 853x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ