Klubiņa atklāšana jau pirmdien


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tā ir atkal īpaša un bezgala mīļa sajūta, ka top kaut kas jauns un vēl nemaz paši nezinām, kā viss būs. Nu kā radīsim - tā būs. Es ne uz ko neieciklējos. Mēs paši jūtamies kā mājās, kad uzņemam mīļus un tuvus cilvēkus – mēs paši esam mierīgi laimīgi un apmierināti, un tie, kas vēlas ar mums pavadīt brīnišķīgu vakaru, ir laipni aicināti.

Kad būs uzcelta mūsu māja un pirts, visticamāk, ka šādas tikšanās rīkosim tur. Bet kamēr viss tikai top, tikmēr pulcēsimies studijas telpās Rīgā un varbūt iesākumam tas pat labāk.

Kāda ir tā galvenā doma?

Pats svarīgākais, ka ir līdzīgi domājošie cilvēki, ar kuriem ir interesanti, gribās dalīties, no kuriem patīk bagātināties un vienkārši kopā pabūt. Varbūt vienkārši padzert tēju un risināt mīļas sarunas. Varbūt klausīties ko gudru stāsta kāds cits.

Ideja tapa tādēļ, ka jau sen ir sajūta, ka neviens nevienu nemāca un mums katram ir tik ļoti daudz ko dot. Mēs esam lasījuši bezgalīgi daudz, esam pieredzējuši, uzkrājuši, dažreiz sapinušies un pēc tam izkļuvuši, un tā pieredze ir zelta vērta.

Es pēdējā laikā novēroju, ka mēs tiešām vairs nevaram laikā pabeigt nodarbības. Un nevis tādēļ, ka mēs ar Tomu negribētu iet prom, bet gan tādēļ, ka sarunas ir tik interesantas un dalībnieki tik nesteidzīgi, ka ir pilnīgi skaidrs – ir jādod vieta diskusijām un iespējai dalīties.

Klubs sevi pieteica pats. Tas nebija kāds mākslīgi izdomāts projekts, kuru nu tagad kaut kā mēģināsim radīt. Drīzāk viss ir otrādi – šī nodarbību dalībnieku vēlēšanās dalīties ir tik liela, ka bija jāatrod formāts, kā tad to saorganizēt.

Un tā tapa ideja par šādiem diskusiju vakariem, kur izvirzām tēmu, protams katrs padomājam jautājumus vai idejas, ko tieši gribēsim runāt – un tiekamies, lai to īstenotu.

Mums ar Tomu šāda ir ikdiena. Mēs ģimenē patiešām diendienā paši runājam, diskutējam ar interesi viens otram visu ko stāstām. Piemēram, šodien Toms ir ārkārtīgi interesantā seminārā, kurā caur aukstuma tehnikām palīdz ķermenim līdzsvarot enerģiju. Tas saistīts ar elpošanu, meditāciju, sēdēšanu vannās ar ledu, skriešanu vai iešanu ziemas laikā vasara apģērbā laukā utt. Es par to maz zinu un noteikti nevaru šobrīd neko izstāstīt, bet parīt mēs visticamāk varēsim paklausīties arī šo pieredzi.

Man pašai šai periodā ir ārkārtīgi aktuāla “Vērošanas tehnika”, kuru ieviešu savā dzīvē pēc tam, kad jau esmu apguvusi kā dzīvot ar centru sevī un vadīt enerģiju plūstoši un mierīgi. Tas viss šobrīd aktualizējies dēļ grāmatas, kurai nupat tiek rakstīti “pēdējie metri”. Arī par to parīt varēsim parunāt.

Bet nu sarunas tēmu pirmdienas kopā sanākšanai izvēlējāmies – kā apturēt straujo dzīves tempu, kā izkļūt no “vāveres riteņa”, kā justies komfortabli un ērti, kad dzīve uzņem arvien ātrāku tempu un notikumi spiežas mūsu dzīvē no visām pusēm ar apbrīnojamu neatlaidību.

Man pašai šī tēma ļoti patīk, jo neskatoties uz to, ka patiešām gandrīz vai katru dienu vadu kādu nodarbību, rakstu grāmatu, mājas lapas rakstus un vadu vebinārus, manī nav pilnīgi nekāda stresa vai dzīves virpuļa sajūtas. Tieši otrādi – ir ārkārtīgi kaifīga un interesanta dzīve, jo viss notiek krāsaini un dažādi ar mīļiem cilvēkiem apkārt.

Kā tas iespējams – lūk parīt par to runāsim.

Vārdu sakot – ja vēlies pieteikties klubā un pirmdien nākt uz klubiņa piedzimšanas dienu – esi laipni aicināta/s.

Pieteikties vari jau tagad uz epastu pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714.

Kas vēl būs bez tējošanas un diskusijām? To paši izdomāsim. Ja gribēsim – mēs ar Tomu varam novadīt kādu praktisko tehniku. Ja gribēsim, es varēšu beigās novadīt meditāciju. Ja gribēsim...

Nu vārdu sakot – kā jau tādā mīļu cilvēku tikšanās reizē, ko gribēsim, to darīsim.

Uz tikšanos!

 

Ar mīļumu, Inese


Vairāk par PS klubu, kā arī dalībnieku reģistrācijas kārtību un dalības maksu uzzināsi ŠEIT.

 

Komentāri (0)  |  2015-10-31 21:30  |  Skatīts: 531x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ