No runāšanas pie darīšanas :))


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man padomā ir divas jaunas praktiskas idejas, ko varam kopā uzsākt jau drīz. Viena no tām būs jau šo piektdien 26.jūnijā plkst.20.00, kad sāksies jaunais laimes terapijas vebināru cikls ar pirmo tēmu “Veselība un harmonija”. Kā jau tas vebināros ir ierasts, katra 
esam savā mājā pie sava datora, bet gluži tāpat kā mēs to darījām čakru līdzvarošanas vebināros, arī tagad jaunajā laimes terapijas kursā darbosimies ar praktiskiem paņēmieniem, dažādām tehnikām un meditācijām. Un arvien vairāk mūsu tikšanās netā atgādina pazīstamu meiteņu un sieviešu tikšanos, kur jau stundu pirms vebināra čatojam, pļāpājam, veidojam sievišķo enerģiju, kurā pašas pēc tam uzturamies. Man pašai šīs tikšanās ir kā praktiskās sievišķības mācību stundas, kurās tā pirmsnodarbību čatošana ieņem arvien svarīgāku vietu.

Otrs, kas man šai ciklā liekas ļoti svarīgs – tas, ka esam sarunājušas kopā meditēt. Tas man jau no iepriekšējā kursa ir atklājums, bet nemaz nezināju, ka man pašai tas tik ļoti patiks un pietrūks, ja kādā nodarbībā tas nav paredzēts (ir mums citi vebināri, kuros tā praktiskā darbošanās ir mazāk).

Nu un tad vēl ir paredzētas pilnīgi praktiskas lietiņas, dēļ kurām iepriekš ir jāsagatavojas.

Un tā kā mūsu šīs reizes tēma būs veselība, harmonija, tad vairāk runāsim un darbosimies ap to, lai kopā izsecinātu, ar kādām domām radām kuru slimību vai nepatīkamo pašsajūtu. Kā saprast, ko ķermenis grib pateikt, ja sāp konkrēta vieta (piemēram, labā potīte, celis, vai plecs). Kā pašām kļūt par ekstrasensiem, lai saprastu sāpju cēloni, un pēc tam prastu to novērst.

Praktiskiem vingrinājumiem sagavato:

- Bļodu ar ūdeni (kurā vari iemērkt kājas)
- Attiecīgi sagatavojies, lai vebināra laikā vari novilkt basas kājas līdz ceļiem
- Šķipsniņu sāls
- Dvieli
- Sveces
- Sērkociņus
- Papīra lapas, kur pierakstīt
- Vienu neliela izmēra puķu podu ar puķīti, kas tajā aug
- Pīlādžu vai liepu zaru buntīti, pušķīti vai slotiņu
- Kādu apaļu bumbu, kuru vari paņemt plaukstās (es lietoju stikla bumbu, bet var jebkāda materiāla. Kaut bērnu rotaļlietu)
Varbūt vilnas zeķes, lai pēc tam meditējot nepaliek auksti.

Ja nekad neesi piedalījusies vebināros, tad zini, ka jāieplāno apmēram 2 stundas laiku, kad Tevi īpaši neviens netraucē, lai vari klausīties manī un tai pat laikā būt ar sevi. Meditāciju laikā ir būtiski, lai Tev blakus nav bērni un lai vari pabūt viena, vai arī kopā ar kādu, kurš tad arī visā piedalās.

Pieteikšanās uz vebināru ir pa epastu ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija) un uz šiem praktiskajiem vebināriem tad mēs tiksimies ik pārnedēļu piekdienās.

Otra mana ideja, kas vēl tikai aug, ir saistīta ar klātienes tikšanās reizēm un meditāciju vakariem. 2.jūlijā es esmu domājusi uzsākt tādas tikšanās, kur sanākam kopā, izrunājām kādu tēmu un pēc tam ar meditāciju palīdzību sevī to risinām, tīrām un palaižam pasaulē jau gaišu un skaistu enerģiju.

Šīs tikšanās viskopā varētu ilgt kādu pusotru stundu. Satiekamies 18.00 un pārrunājam to, kas saistīts ar konkrēto tematu un dodamies meditāciju ceļojumā apmēram uz 40 min. Pēc tam neliela atelpa un ja gribam, tad padalāmies ar sajūtam, samīļojamies un dodamies prom.

Un tās tēmas varētu būt tās, ko gribam sevī izstrādāt, attīrīt, transformēt un pamainīt. Vai arī pieņemt un palaist.

2.jūlijā es labprāt paņemtu tēmu par idealizēšanu un pieķeršanos.

Man pašai šī ir tēma, kur laiku pa laikam atrodu kādu grābekli, uz kura uzkāpt. Tādēļ acīmredzot piesaistu tādu auditoriju, kam arī tas aktuāli.

Un mēs tiešām esam tik mudīgas uz dažādām idealizācijām, ka var tikai pabrīnīties. (atceries – to ko idealizējam, to mums dzīve ņem nost).

Mēs visbiežāk idealizējam laimīgu dzīvi, laimīgu ģimeni, attiecības mājās un darbā, savas spējas un nododamies “kā būtu, ja būtu” sapņošanai.

Un tā vietā, lai uzaudzētu savu spēku šeit un tagad un tiešām izveidotu tā, kā pašām nu patīk, mēs turpinām idealizēt un sūtīt savu enerģiju prom kādai izdomātai bildītei.

Tad nu meditācijas laikā sapildīsim ar mīļumu gan sevi, gan to, ko izdzīvojam šobrīd. Jo tikai tad, mums būs, no kā atsperties.

Vārdu sakot - pa ceturtdienām aicināšu Tevi uz šādām praktiskām sarunām un meditācijām, kurā katrreiz uz priekšu sarunāsim kādu tēmu nākošreiz izstrādāt.

Man padomā ir gan “skaudība”, gan “īgnums”, gan “dusmas”, gan “bailes”. Bet tā ir tikai tāda skice, kura varbūt pamainīsies, kad pirmo reizi satiksimies un izbaudīsim kā tas notiek un es redzēšu, kas dalībniecēm vairāk interesē.

Tēma var būt jebkura, galvenais laikus vienoties, lai to sagatavoju.

Un tas noteikti nebūs seminārs. Tā būs īsa saruna, meditācija un transformēšana.

Lūk – tādi plāni un tāda jauna iecere.

Es pati to darīšu noteikti tik un tā. Jautājums, vai kāds man pievienosies un arī gribēs to sevī izstrādāt.

Ja Tev ir jautājumi, tad noteikti vari man zvanīt 22049000 un rakstīt: konsultacijas.pluss@inbox.lv

Kā arī pieteikties pie manis, ja vēlies mums pievienoties. Dalības maksa būs 10eur. Tikšanās ilgums pusotra stunda. Sēdēsim uz grīdas (uz spilveniem). Ja gribēs varēs arī gulēt. Var ņemt līdzi paklājiņu, bet var arī uz pleda un mūsu grīdas paklāja. Vilksim vai nu basas kājas vai zeķītes.

Tikšanās būs pie mums Kuģu ielā 11-302.

Lūk tādi man ir pēcsvētku plāni. Man pašai tas patīk un mani iedvesmo.

Nu jā – un rīt sāksim jauno Viņš un Viņa kursu, bet par to tad, es varbūt uzrakstīšu atsevišķi:)

 

ar mīļumu, Inese

 

Komentāri (0)  |  2015-06-25 01:52  |  Skatīts: 842x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ