Praktiskās individuālās nodarbības


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien man kaut kā tik labi iet ar rakstīšanu, ka gribu Tev izstāstīt vēl vienu jaunumu, ko gribu savā dzīvē ieviest. Šodien kaut kā plūstot pa māju, vairākas reizes ar vīru izspēlējām zemapziņas pārprogrammēšanas metodi vairākām manām situācijām. Darījām to apzināti, lai kaut kas pamainās. Bet papildus tam ieguvu vienu vēl papildus pārliecību, ka šo varam palīdzēt izdarīt arī Tev, ja vien Tev ir tāda vēlēšanās. Piedevām ne vienai problēmai vien. Piedevām Tu vari izvēlēties, vai šo varu Tev novadīt es, vai mans vīrs Toms – mums abiem šis izdodas vienlīdz viegli.

Tas izskatās tā – ka no sākuma jānodefinē problēma, kas tiešām traucē laimei un labai dzīvei. Pēc tam jāapzinās, kā to radām, pēc tam jāsajūt un jāsaprot kāpēc, un pēc tam tas jāizmaina. Izkalausās līdz smieklīgumam vienkārši, bet īstenībā tas aizņem apmēram stundu pusotru. Un ja grib vairākas tēmas iziet, tad vēl vairāk.

Es šodien izstrādāju kādas 4-5 situācijas un visās ieguvu pilnīgi jaunu pārsteidzošu atklājumu, cik viltīgi esmu visu laiku sevi mānījusi un pati iepiņķerējusi šai situācijā.

Vēl man bija atklājums par to, cik ilgi esmu gatava ciesties un nemēģināt nofiksēt, ka tas man traucē.

No vienas puses – pēc temperamenta es noteikti neesmu no pacietīgajiem ļaudīm, bet izrādās, ka ar sevi mānīšanu un iestāstīšanu, ka ir jau labi, man kaut kā izdodas nepamanīt kaut kādas neērtības itin ilgstoši.

Tas ir līdzīgi kā miegā, kad jūti, ka auksts vai arī sega sagumzījusies un spiež, bet nevari pakustēties, jo negribās iztraucēt saldo miedziņu. Lūk – tieši tāpat es kaut kā baidos izkustināt šā brīža komfortu, kas varbūt jau kļuvis galīgi neērts un pats stumj mani uz pārmaiņām.

Un tad nu šī zemapziņas pārprogrammēšana man šodien iedeva tik daudz feinu “priekšlikumu” kā darīt savādāk, ka sēžu un labsajūtā “murrāju”.

Piedevām, nekas kardināli man dzīvē nav jāmaina – tikai attieksme un uzstādījums, cits pozitīvs nodoms un ticība (kas rodas pati no sevis).

Pieteikties vari pie manis uz konsultacijas.pluss@inbox.lv vai zvani 22049000.

Mēs paši šo metodi esam apguvuši pie Valērija Siņeļņikova 10 dienu kursā Krimā, bet uzreiz varu pateikt, ka mēs to sen esam sajūguši kopā ar laimes terapiju, mērķu sasniegšanas programmu un dažādi citādi pielāgojuši jau savai dziļākai izpratnei, ticībai un pārliecībai.

Galu galā – tikai to, ko paši savā dzīvē pielietojam, tikai to, kas ir izgājis cauri mūsu pašu pieredzei, to varam ar mīļumu dot tālāk.

Ja vien Tev tas der – tiksimies jau drīz.

Ar mīļumu, Inese

un Toms


Individuālā konsultācija ilgst 1 stundu un maksa par konsultāciju ir EUR 30,00.

Komentāri (0)  |  2015-06-15 03:50  |  Skatīts: 964x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ