Kas notiek partnerattiecību kursā "VIŅŠ un VIŅA"?


sadaļa: VIŅŠ un VIŅA
autors: INESE PRISJOLKOVA

Ja visus šos gadus Pavasara studijā esam runājušas vairāk vai mazāk par sevi - savu laimi, savu sievišķību, savu izaugsmi, savu veselību, savu dzīvi, tad šai reizē uzņemsim jaunu kursu, kas būs vērsts uz to, lai izveidotu un sakārtotu savas partnerattiecības.

Protams, ka daudzas no tēmām un jautājumiem būs balstīti uz to, ko esam runājuši gan laimes terapijas semināros, gan sievišķības skolā, gan personības izaugsmes nodarbībās, tomēr šim kursam būs pilnīgi cits uzstādījums un fokuss, jo te runāsim par to kā pašām būt laimīgām un otram radīt un dot iespēju būt laimīgam pārī.

Šī kursa moto varētu būt „Iņ un Jan līdzsvars un harmonija partnerattiecībās”. Tātad sievišķās un vīrišķās enerģijas līdzsvars un mijiedarbošanās.

Vai zini Iņ un Jan zīmi:

Taču būtu jocīgi, ja abas lāsītes būtu melnas vai abas baltas.

Būtu jocīgi, ja baltajā trūktu melnais aplītis, bet melnajā baltais.

Būtu jocīgi, ja šai zīmē savietotos divu toņkārtu pelēkie.

Interesanti, ka –ja zīmē tas tiešām izskatītos jocīgi un mēs uzreiz teiktu, ka kaut kas nav kārtībā, tad dzīvē bieži vien tieši tā arī ir.

Tādēļ, lūk, šajā kurša mums būs iespēja kopā atpazīt un sakārtot to, kas mūsu dzīvē un attiecībās ir sajaucies:

  • Dažiem pāriem Iņ un jan ir apmainījušies vietām un diskomfortu rada tas, ka sieviete sen jau izvēlas vīrišķo, bet vīrietis dzīvo sievišķajā enerģijā;

  • Dažiem būs tā, ka ir sajaucies viss kopā un veidojas pelēkums;

  • Dažiem ir tā, ka par to vispār neviens nav domājis, tikai dzīvot kopā ir arvien grūtāk;

  • Daži šai savai Iņ un Jan zīmei ir mēģinājuši pievienot vēl kādu balto vai melno pilienu un pēc harmoniska apļa šī zīme vairs neizskatās.

Katram mums ir sava pieredze un mēs nevienu konkrēto pāri neanalizēsim, nevienu nevainosim un pašas sev „pelnus uz galvas nekaisīsim”.

Tā vietā mēs paskatīsimies ko un kā varam darīt savādāk, lai sieviete partnerattiecībās ar katru mirkli kļūtu sievišķīgāka un laimīgāka, veselāka un skaistāka. Savukārt, lai vīrietis šai pārī ar katru dienu vairāk izjustu savu spēku, enerģiju, vīrišķību, kļūtu gandarītāks un varošāks.

Uz tikšanos jau drīz!


Lektori: Inese un Toms Prisjolkovi (vairāk par lektoriem uzzināsi mājas lapas sadaļā "STUDIJA": ŠEIT

Nodarbības notiek Pavasara studijas telpās Rīgā, Kuģu ielā 11-302 no plkst. 18:00-20:30.

Dalības maksa: 30,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: 29100714 vai pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Komentāri (0)  |  2015-06-02 19:45  |  Skatīts: 820x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ