Vecais gads


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

Balti vīri atver vārtus

Ātri griežas sniega rats,

Pamājis ar sirmo bārdu,

Skumji aizbrauc Vecais gads

 

Šis ir mans bērnības dienu dzejolītis, ko skaitu vēl arvien katru gadu pie eglītes. Un nevis tāpēc, ka citu nevarētu iemācīties, bet gan tādēļ, ka tie bērnības mirkļi un sajūtas ir tik īpašas, ka gribas to saglabāt visā dzīvē līdzi.

Šodien –gada priekšpēdējā dienā, esmu paņēmusi tējas krūzi un sapņaini veros pa logu, lai pārdomātu un pateiktu paldies visam, kas šai gadā izdzīvots. Pirmkārt, jau gribu pateikt paldies Dievam par tik milzīgu pieredzi, ko šogad ieguvu, paldies par tik ārkārtīgi interesantām tikšanās reizēm un cilvēkiem, ko esmu satikusi un iepazinusi. Paldies par notikumiem, kurus varēju izdzīvot. Pavasara studijā šis bija īpašs gads un kā jau man pēc numeroloģijas tas bija iepriekš izrēķināts – šis ir mans sadarbības un sadarbošanās gads. Partneri, kas šai gadā sastapti, būs nozīmīgi manā dzīvē. Un nu varu pateikt, ka tas patiešām tā ir. Nesvarīgu cilvēku nav. Tiešām nav.

Gribu milzīgu paldies pateikt Tev. Par to, ka esi. Par to, ka lasi. Par to, ka esi Pavasara studijas daļa ar savām domām vai klātbūtni un līdz ar to palīdzi Pavasara studijai augt un būt lielai un stiprai.

Paldies, mīļā!!!

Vai gribi kopā ar mani izsērfot caur šī gada notikumiem mēnesi pa mēnesim? Gribi? Tad aicinu Tevi savās pārdomās un atmiņās līdzi.

Paņemšu savu Vinnija pūka kalendāru un caurlapošu to reizē ar Tevi:

Jā...tagad atceros. Janvāri sākām ar vīriešu grupas semināra gatavošanu. Tas bija ārkārtīgi apmeklēts un ar milzīgu spēku piepildīts un tai pat laikā, man jau toreiz kļuva pilnīgi skaidrs, ka esmu ļoti izteikta sieviešu auditoriju lektore un grāmatu autore un Pavasara studijai būs jāatrod kāds brīnišķīgs cits lektors – vīrietis, kas varēs uzrunāt šādas vīriešu auditorijas un grupas.

Februāra lielākais notikums bija Mīlestības svētki kopā ar sirdsskaidro Vītolu ģimeni. Tas bija kaut kas fantastisks un neaizmirstams priekš manis un mums visiem, kas piedalījāmies. Tie bija īsteni dievišķās mīlestības svētki. Esmu ļoti priecīga, ka toreiz ko tādu noorganizējām.

Marts Pavasara studijā sākas ar brīnišķīgu notikumu - Sievišķības skolas izveidošanu un atvēršanu, jauna semināra un nodarbību ciklu uzsākšanu. Sievišķības skola ir tik meiteņu iemīļota un tik ārkārtīgi gaidīta un apmeklēta, ka nu jau ir skaidrs – tas ir viens no Pavasara studijas pamatvirzieniem: audzēt sievišķību un mūsu viedo gudrību šai jomā.

Aprīlī sievišķības skolai pievienojas jauns projekts – Viesistaba, kurā aicinām sabiedrībā populārus un interesantus cilvēkus, lai kopā parunātu par sievišķību, mīlestību un laimi.

Maijs sākas un faktiski arī paiet ar Valērija Siņeļņikova klātbūtni, jo 10 dienas Krimā viņa bāzē „Svetoč” atstāj tik pamatīgu iespaidu, ka pēc tam vadu gan Siņeļņikova kursu ar zemapziņas pārprogrammēšanas metodi, gan kā sievišķīgi sasniegt mērķus, gan vingrošanas (kas pēc tam būs arī nometnē), gan vēl un vēl un vēl.

Jūnijs ir Gaismas skolas atklāšanas mēnesis, jo no pirmā jūnija Kristīne Muciniece pie mums sāk vadīt seminārus un ar laiku arī praktiskās nodarbības, individuālās konsultācijas un gleznošanu. Šī ir sadarbība, kuras ietvaros neesmu izlaidusi nevienu tikšanās reizi un katrreiz baudu Visuma klātbūtni un vieduma dziļumu, ko Kristīne Pavasara studijā ienes.

Vēl jūnijs ir Vebināru ēras sākums, kas pirmajā periodā man sagādā ļoti lielas grūtības tieši jaunā formāta dēļ – kad runāju caur datoru, nevis klātienē. Pateicoties šim projektam, šo gadu tiešām varu uzskatīt par ārkārtīgi radošu, jo tik daudz jaunu semināra tēmu vēl savā dzīvē nebiju radījusi. Paldies, Dievam, ka ātri atklājām iespēju tos ierakstīt un izveidot vebināru arhīvu un tagad varam piedāvāt vairāk kā 30 tēmu ierakstus pa ļoti mazām naudiņām priekš visiem tiem, kam varbūt klātienē ierasties un to visu noklausīties nav iespējams. Šis ir projekts, ar kuru lepojos un kuru uzskatu par milzīgu bagātību un vērtību, kas, reiz izstrādāts, tagad gadiem var darboties.

Jūlijs kā jau ierasts vasarā paiet viesojoties dažādās nometnēs un mums pašām rodas doma – piedāvāt savu nometni kaut kad uz rudens pusi. No tā brīža sāku piedzīvot fantastiskus brīnumus un Augstāko spēku vadību, kas turpināsies visa šī projekta sagatavošanas un īstenošanas laikā. Godīgi varu pateikt, ka TĀDU saslēgumu ar Debesīm, kā nometnes gatavošanas un izdzīvošanas periodā, es neesmu piedzīvojusi ilgstoši nekad. Sākot no vietas izvēles, programmas sastādīšanas, meiteņu nokomplektēšanos, milzīgu apmeklētību un tam pāri visam ārkārtīgi spēcīgo mīlestības un laimes enerģijas klātbūtni – tā vienkārši bija Laime tai visā piedalīties.

Viss augusts un septembra sākums aiziet šai laimes plūdumā līdz septembra vidū notiek pats Notikums, kas manu domāšanu ievirza nometņu un grupas enerģijas vērtības apziņā. Bija skaidrs, ka šī ir pirmā mūsu tāda lielas grupas tikšanās reize, bet noteikti ne pēdējā. Pavasara studijas Sievišķības skolas nometne šai brīdī kļūst par emocionālāko un spēcīgāko gada notikumu manā apziņā. Tas bija brīdis, kad biju laimīga līdz asarām, ka esmu stāvējusi pie Pavasara studijas šūpuļa un ka šī laimes terapijas kustība ir tik ļoti daudzām sievietēm devusi iespēju paskatīties uz dzīvi savādāk – laimīgāk. Man patiešām vajadzēja ieraudzīt un sajust tik daudz meiteņu vienkopus, lai to pa īstam tā apzinātos.

Nometnē esam iepazinušās ar Vari Vētru un nu kļūst skaidrs, ka Varis ir ne tikai brīnišķīgs aktieris, dziesminieks, bet arī vieda un harizmātiska personība, kurš dara tiešām brīnumu lietas meditāciju un enerģētikas sakārtošanas jomā. Kļūst skaidrs, ka veidosim sadarbību un pirmās tikšanās notiks jau rudenī.

Oktobrī iepazīstamies ar Aleksandru Mantesu, kā arī izveidojam ciešāku sadarbību ar Andžeju Reiteru un līdz ar to Pavasara studijā ir jūtams vīrišķās enerģijas spēks un jauna virzība un attīstība šai virzienā. 

Oktobra beigās pie mums pirmo reizi ieskanas Daces Straumes vadītā Gonga skaņas, sākās gleznošana ar Kristīni un krāsu pielietošana enerģijas transformēšanai. Pavasara studija kļūst praktiskāka un jūtam, ka arī šis varētu būt virziens, kurā labprāt attīstāmies.

Novembrī uzsākam sadarbību ar gaišredzīgu astrologi Mariju no Ņižnijnovgorodas un sākam skatīt astroloģisko mīlestības formulu. Varu pieminēt, ka pati šo sadarbošanos ar Mariju turpinu vēl dziļāk, bet par ko izstāstīšu pēc Jaunā gada

Un decembris.... decembrī tiešām vairs neko jaunu neuzsākām. Pabeidzām, padarījām, izdzīvojām to, kas iesākts un baudījām to, kas sastrādāts. Decembra beigas veltījām sev – lai viena otru labāk sajustu, lai padomātu, ko tālāk jau 2014.gadā kopā jaunu un vērtīgu radīsim. Bet par to tad nākošā rakstā visticamāk ar nosaukumu „Jaunais gads”

Mīļā, es ciešiņām samīļoju Tevi un ceru, ka mūsu šī darbošanās un enerģijas kustināšana un iegriešana Tev tiešām palīdz pašai savā dzīvē iegriezt visu pozitīvā un radošā enerģijā.

Paldies pa šo gadu un tiekamies jau nākošās sarunās par nākošo – 2014.gadu!

Ar mīļumu, Inese

Komentāri (0)  |  2013-12-30 20:44  |  Skatīts: 1422x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ