Vebināri krievu valodā no 5. septembra!


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA
 Vai Tev kādreiz ir tā bijis, ka kaut ko sāc darīt tādēļ, ka nevari nedarīt? Lūk, ar mani šobrīd notiek kas tik ļoti interesants, ko nevaru paskaidrot un izskaidrot ar prātu un kādu sev saprotamu argumentāciju. Es pēkšņi jūtu, ka daru lietas, par kurām gadiem esmu teikusi, ka diez vai to vispār spēšu. Es sāku ierakstīt un vadīt vebinārus krievu valodā.

Kapēc tik ļoti esmu izbrīnīta pati par sevi? Tādēļ, ka manam Ego patīk, ka visu daru perfekti, ja daru to, par ko man pašai ir pārliecība un pašapziņa, bet te pēkšņi, es izvēlos runāt svešvalodā, kuru līdz šim esmu lietojusi maz, lai neteiktu, ka gadiem nemaz.

Viss sākās Krimā, kad ar vīru bijām uz Valērija Siņeļņikova 10 dienu semināru un tur, protams, viss notika krievu valodā. Tur satikos un sadraudzējos ar brīnišķīgiem cilvēkiem no dažādām valstīm, un , protams, ka mēs savstarpēji runājām krievu valodā. Atceros, ka pirmajās dienās runāju maz un gandrīz nemaz, bet uz kursa beigām bija tā, ka gājām pārgājienā kalnos un es meitenēm stundām varēju stāstīt par sievišķību, par sievietes iekšējo intuitīvo gudrību un viedumu, par Pavasara studiju un laimes terapiju. Mans pārsteigums un atklāsme bija, ka viņas manī ar interesi klausījās un saprata manis stāstīto krievu valodā. Un tad pēkšņi es savukārt sapratu, ka tā valodas barjera nav tik liela, kā esmu to savā galvā un attieksmē uzbūvējusi.

Vēl viens tāds brīnišķīgs brīdis bija, kad man pazīstams cilvēks, kura viedokli un pieredzi tiešām augstu vērtēju un par kuru esmu aprakstījusi savā grāmatā, reiz teica: „esmu bijis pie indiešiem, kas varbūt dažus vārdus tik zināja krieviski un dažus vārdus angļu valodā, bet tik daudz sirds siltuma, gudrības un dievišķas informācijas, cik guvu toreiz, īstenībā verbāli nemaz nevar nodot”.

Lūk – un tas ir mans jaunais izaicinājums. Tas ir mans jaunais dzīves periods, kurā gribu iemācīties runāt ar cilvēkiem sirds valodā. Ar latviešiem tas man izdodas, jo valoda plus sirds siltums ir laba kombinācija. Bet tagad to gribu izmēģināt krievu valodā, runājot ne tik spoži un ne tik literāri bagāti, bet toties ar tīru sirdi un mīļumu.

Pirmā tēma būs tā pati, par kuru runāju toreiz Krimas kalnu pārgājienā un par kuru zinu, ka tā patiešām mums ir ļoti svarīga. Pirmā tēma būs par mums, sievietēm, un tā arī būs nosaukta „Sieviete un sievišķība”.

Runāsim par to kā izvēlēties sievišķīgo enerģētiku savas ikdienas dzīvei. Runāsim par to, ka ja esam savā – sievišķā enerģijā, tad mūsu spēki pieaug, mēs kļūstam ar katru brīdi jo veiksmīgākas, gandarītākas un laimīgākas. Bet savukārt, ja izvēlamies iet caur spēku un vīrišķo enerģiju, tad ne kāpēc piekūstam un pašas kļūstam neapmierinātas ar sevi un attiecībām, kas veidojas ap mums.

Sieviete ir attiecību veidotāja. Sieviete dzīvo jūtu un emociju pasaulē. Ja pašas no tā visa distancējamies un nocietināmies, tad ķermenis saspringst, enerģija nosprostojas, veidojas nepatīkamas situācijas dzīvē un slimības ķermenī. Kāpēc? Tikai tādēļ, ka enerģija neplūst brīvi un atvērti. Tikai tāpēc, ka veidojas enerģētiskie bloki un attiecībās sažņaudzas karmiskie mezgli. Un tas viss tikai tādēļ, ka pašas izdarām apzināti graujošu izvēli – dzīvot nevis saskaņā ar savu sievišķo sūtību un būtību, bet uzvedoties kā vīrietis un veidojot dzīves paņēmienus kā vīrieši.

Ko darīt?

Apzināties savu sievišķību, kas ir katrā no mums un mainīties. Dzīvot saskaņā ar savu – sievišķo būtību un ļaut savam vīrietim un vīriešiem sev apkārt dzīvot saskaņā ar viņu – vīrišķo būtību. Iņ un Jan jau nav pelēks un pelēks, bet gan ir balts un mels. Tieši tādēļ ir tik ļoti svarīgi lai esam attiecībās sievišķās un vīrišķās enerģijas kopums un pilnība. Savukārt pašas savu dzīvi lai dzīvojam tā, ka spēki un enerģija nāk klāt, nevis rūgst vai pārtērējas. Kad dzīvo saskaņā ar Veselumu, kad pati esi kā veselums, tad dzīvē viss sakārtojas soli pa solim un jomu pa jomai.

Lūk, par to visu runāsim mūsu pirmajā tikšanās reizē – 5. septembrī plkst. 20.00-21.30. Ja gribi jau laikus iesūtīt jautājumus, tad droši sūti tos iepriekš, un ja vēlies pieteikt savu dalību, tad reģistrējies, aizpildot pieteikuma formu mājas lapā http://www.ineseprisjolkova.com/vebinari/.
 
Uz tikšanos nu jau arī krievu valodā un krieviski runājošā auditorijā!
Ar mīļumu, Inese
 
Komentāri (0)  |  2013-08-27 23:49  |  Skatīts: 656x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ