Ūdens=dzīvība Komentāri:
Anita* -
2012-02-05 18:33 Viens no primārajiem cēloņiem galvssāpju gadījumā ir problēmas ar mugurkaulu, tā pati skriemeļu nobīde, osteohondroze un tml.,līdz ar to tiek traucēta smadzeņu apaseņošana un venozā attece. To visu protams veicina mūsu mazkustīgais dzīves veids, stresi, nepareiza stāja un tt.. Arī es, jau no pusaudžu gadiem mokos ar galvas sāpēm, tas arī bija pirmais stimuls, lai es sāktu savu garīgās attīstības ceļu un saprastu, kā varu sev palīdzēt, jo ārsti to diemžēl nevar. Es nenoliedzu to, ka pirmkārt ir jāaiziet pie ārsta, jāpārbauda asinsaina, varbūt jāuztaisa kādi rengeni, dopologrāfi, magnētiskā rezonanse, kaut vai tāpēc, lai pārliecinātos par to. ka pašai vien jātiek galā ar savām problēmām un neviens ārsts to mūsu vietā neizdarīs. Esmu darījusi ļoti daudzko un vēl joprojām daru un mācos, manuprāt katyrai ir svarīgi atrast savu vingrinājumu sistēmu, kas palīdz sakārtot mugurkaulu,varbūt varu ieteikt pildīt tibetiešu mūku rutuālus, tie palīdz līdzsvarot enerģiju, uzmundrina, atjauno organismu un palīdz sakārtot mugurkaulu. Vienīgais priekšnoteikums ir tas, ka tie jāpilda regulāri, katru dienu, ilgstoši, daudziem tie ir ļoti palīdzējuši.Šeit info, tiem, kas tos vēl nezin:
http://agnese-smuksunvesels.blogspot.com/2011/02/5-tibetas-vingrinajumi.html
Anita* -
2012-02-06 06:53 Nevajag jau pārspīlēt, es šeit domāju par tiem tibetiešu rituāliem, tas nav nekas sarežģīts, gluži pretēji, ļoti vienkārši un efektīvi vingrinājumi, un nevajag viņus pildīt strauji, bet vienkārši, mierīgi un plūstoši., un neko nevajag caur sāpēm, ja tiešām ir grūti, tad pamazām, sākot ar dažām reizēm. Tieši ar savu vienkāršību un efektivitāti tie mani piesaistīja, jo pirms tam daudz ko citu izmēģināju. Es šeit neredzu nekādu problēmu tos pildīt, nu protams ja nav ļoti slikti ar veselību, bet tas jau ir cits stāsts. Par ārstiem runājot, arī ārsti ir tikai un vienīgi cilvēki. Ja es klausītu tikai ārstus, tad nu nezinu gan, kā viss būtu izvērsies. Man kāds ārsts reiz teica, ka es vispār nedrīkstu vingrot, un ja vingroju, tad tikai viņa uzraudzībā.. Es tomēr izvēlējos vingrot un ne mirkli nenožēloju. Vēl es varu minēt, ka esmu bijusi pie vairākiem ārstiem, un bieži vien, viņu domas ir diametrāli pretējas, tā kā beidzot nolēmu, ka pati tikšu galā, un tagad reizēm, aizejot pie ārstiem, skaidri redzu, ka viņiem pašiem ir vajadzīga paliīdzība. Tas nu tā, protams, ka arī ārsti ir vajadzīgi, un katrs gadījums ir savādāks, bet nekad nevajag ''nolaist rokas'' un padoties, ja kāds pasaka, ka neko jau nevar darīt, ir jāsamierinās (tas kā Inesītei taica, ka viņa netiks vaļā no savas migrēnas). Katram ir brīva izvēle, kā viņš iet pretī savai veselībai.
Lai viss izdodas!
sadaļa: LEKTORI RAKSTA
autors: DZINTRA ČEVERE

Šodien vēlos parunāt par kādu Dieva, dabas dāvanu. Un tas ir ūdens. Cik daudz Tu par to zini? Vai Tu ikdienā lieto ūdeni? Tieši tīru, dzīvu ūdeni, nevis sulu, vai ūdeni ar ievārījumu, vai sīrupu, tēju, kafiju, limonādi, bet gan ūdeni?
Cilvēks sastāv aptuveni no 70 % ūdens. Mazajam cilvēkam vēl esot mātes puncī, tas sastāv no 90-95% ūdens. Dzīves laikā ūdens pakāpeniski tiek zaudēts, vecs cilvēks sastāv tikai ap 55% no ūdens, tātad var secināt, ka novecošana ir tieši saistīta ar izžūšanu. Gluži kā vīnoga top par rozīni. Šodien daudzi cilvēki, meklē iespējas, kā ilgāk saglābāt jaunību, labu izskatu, lai izlīdzinātu grumbiņas u.c. , taču mēs bieži vien nenovērtējam to, kas mums jau ir– proti, ūdens, jo ja šūnās ir pietiekamā daudzumā tīrs, kvalitatīvs ūdens, cilvēks neizžūst un ilgāk saglabā jaunību.
Ūdens trūkums, atūdeņošanās ir ārkārtīgi daudzu slimību iemesls. Pasaulē ir 300.000 saslimšanu un vairāk par 500.000 medikamentu veidu, taču cilvēku dzīves ilgums un veselības stāvoklis neuzlabojas.
Iedomājieties situāciju, ka pamostoties no rīta pēkšņi nav ūdens. Bet tur kur nav ūdens nevar būt dzīvības.
Cilvēkam dienas laikā jāizdzer 30 ml uz katru svara kilogramu, vidēji tas ir 1,5 līdz 2 litri dienā. Slimības laikā, pat 2 reizes vairāk. Taču ne vairāk kā puslitru vienā dzeršanas reizē. Un svarīgi, neatkarīgi no gadalaika, lai ūdens būtu silts 36-37 grādi, ar sviedriem no organisma izdalās skābes. Dzerot aukstu ūdeni organisms tērē enerģiju, lai to uzsildītu. Taču ūdens temperatūra nedrīkst būt vairāk par 400 C. Ja ūdens ir jau 600 C karsts tiek iznīcinātas barības vada un kuņģa šūnas, kuras ražo sālsskābi. Kas var izraisīt gastrītu un citas vēdera saslimšanas. Tas nenozīmē, ka Tev līdzi jānēsā termometrs, to var pārbaudīt, iegremdējot pirkstu šķidrumā, ja to var noturēt un nav strauji jārauj ārā, tad temperatūra ir laba.
Slāpes rodas tad, kad organisms ir jau zaudējis 1% svara. Varam sarēķināt, ja sverat 60 kg un jūtat slāpes, tad ir jau zaudēti 600 ml ūdens. Bet vai vienmēr mēs iedzeram tieši ūdeni, slāpju gadījumā, vai arī aizvietojam to ar tēju, kafiju, vai apēdam augli, domājot, ka tādējādi remdēsim slāpēs? Taču organismam vajag ūdeni, tīru ūdeni. Rezultātā ciešam no hroniska ūdens trūkuma. Organisms mums ziņo par ūdens trūkumu, piemēram, ja Tev sāp galva vai ir nogurums tās ir pirmās pazīmes, ka trūkst ūdens, tas ir kā SOS signāls, jo galvas smadzenes 82% sastāv no ūdens. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka esmu vairakkārt to sajutusi. Tikko dienas laikā sāk sāpēt galva – dzeru ūdeni, ja pēc vienas glāzes nepāriet (kas ir ļoti reti), dzeru otru, tikmēr kamēr pāriet un sāpēs tiešām atkāpjas. Sajūtu nogurumu, arī iedzeru ūdeni – jo organisms signalizē – trūkst enerģijas, skābekļa, tātad ūdens - un atkal dzeru ūdeni. Jūti dedzināšanu kuņģī – dzer ūdeni, jo kuņģī nav par daudz skābes, bet gan par maz ūdens, iedzerot ūdeni, skābes koncentrācija samazinās un ugunsgrēks kuņģī ir apdzēsts.
SVARĪGI! Dzeriet ūdeni no rīta pēc pamošanās, jo nakts laikā orgāni zaudēt šķidrumu, kā arī tas palīdzēs iekustināt un izskalot zarnu traktu un atmodinās mūs jaunai skaistai dienai. Neizmirsiet par ūdeni dienas gaitā, kā arī 30 minūtes pirms ēšanas un 1-2 stundas pēc ēšanas. Iespējams kādam sākumā, būs grūti pieradināt sevi dzert ūdeni, taču vēlāk tas būs jau lielisks ieradums. Es nespēju iedomāties savu ikdienu bez ūdens. Ūdens ir mana ikdienas neatņemama sastāvdaļa.
Turiet ūdeni, skaistos traukos, īpašā vietā, centieties to neturēt pie elektroierīcēm, lai izvairītos no negatīvā starojuma, uzlādējiet, strukturējies ūdeni ar lūgšanām, skaistu mūziku un gaišām domām, savam un visas pasaules labumam. Mīliet un cieniet ūdeni un esiet veseli un moži!
span style=span style=quot;geneva/spanquot;geneva |