Ticēt un uzdrošināties


Komentārs:

illva - 2013-03-15 05:57
Pasakains stāsts....un tik pat pasakaina dzīve....pēc tik lielas uzdrīkstēšanās....tas solis ir milzīgs...un tik kaifiga sajūta lasot šo Tavu dzīves stāstu)))


sadaļa: LASĪTĀJI RUNĀ
autors: ZANDA TIESNIECE

Sveika, Pavasara studija! Sveiks, mīļais lasītāj!
Man jau šķiet, ka Pavasara studijai un Tev veltu arvien vairāk nelielus rakstiņus un savas domas un pārdomas. Šobrīd vēlos teikt vienkāršu Paldies! Paldies, kas nāk no sirds un no sajūtām.

Kāpēc?

Jo Pavasara Studija ar jaukām un burvīgām dāmām man palīdzēja noticēt pašai sev. Viņas iedvesmo ne vien mani, bet droši vien, ka arī Tevi.

Tas ir pats svarīgākais. Būt pašai, ko ikdienas māca semināros, jo bieži ikdienas steigā to aizmirstam. Mēs aizmirstam, ka mēs esam burvīgas, laimīgas sievietes un galvenais, ka mēs dzīvojam mūsu radītā pasaulē.

Vēl nesen es dzīvoju citu radītā pasaulē. Pagājušo gadu es veidoju savu pasauli, kas aug arvien lielāka un mīlestības piepildīta. Es aizgāju no darba, kas garantēja stabilus ienākumus, lai veltītu laiku un ikdienu, savas domas un rūpes, un, galvenais, mīlestību jaunas, savas pasaules veidošanai, laimīgas pasaules veidošanai. Tajā brīdī man bailes par iztiku nebija, kaut arī iekrājumu nebija. Tajā brīdī visapkārt man valdīja haoss un pārmetumi, par to, ko es daru. Bet, man bija sajūta, ka Pavasara Studijas atbalsts un viņu ticība man, bija tik liela, ka es to izdarīju un ne brīdi nenožēloju.

Man reizēm šķiet, ka bez Inesītes un Dainītes tas nenotiktu tagad.. viņu ticība man un mums visām ir neizmērojama. Es viņām abām saku lielu paldies!

Šobrīd, kad ārā strauji nāk Pavasaris, nu es varu iet nesteidzoties pa ielu. Ejot pie klientes, es nesteidzos, es smaidu, jo nu man ir apziņa, ka es esmu vajadzīga viņai. Tagad arī es varu palīdzēt sievietēm, palīdzēt viņām justies skaistām. Mani ceļ spārnos apziņa, ka dāmas pie manis nāk, lai es viņām palīdzētu. Un mani vairs neizbrīna, ka sievietes pēc 40 gadu vecuma nekad nav likušas grimmu, jo saprotu, ka nu ir viņām pienācis laiks sajusties kā skaistām un iekārojamām sievietēm. Un, ka beidzot viņas to vēlas.

Manī ir gandarījums, kad līgavām, sieviešu vienā no skaistākajām dienām, varu būt līdzās, padarot viņas neatvairāmas, jo viņas man uztic vienu no svarīgākām lietām – savu izskatu. Katru reizi, kad zvanot man lūdz meikapu kāzu dienai, es jūtos pacilāta. Es smaidu. Bieži līgavām nav, kas viņām palīdz uzvilkt kleitu... Un tad tur esmu es! Šīs sajūtas katru reizi ir tik neaprakstāmas.

Un tā arī ir... man ir sajūta, ka ar savu vēstījumu es piepildu sevi, savu pasauli, Tavu pasauli un saņemu pretī bezgala daudz mīlestības.

Beidzot es radu, es smaidu un, droši vien, ka esmu iemācījusies caur savu vēstījumu nodot arī mīlestību.
Paldies Dievam un Eņģeļiem! Paldies Pavasara studijai! Paldies Tev!

Zanda
Piespogula.lv
Komentāri (8)  |  2013-03-12 20:18  |  Skatīts: 4287x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
maara - 2013-03-13 03:45
Zanda! Prieks par Tevi, par to, ka piepildi Savu Sapni!!! Es arī zinu, kā ir dzīvot citu radītā pasaulē, citu izdomātu dzīvi. Un šobrīd arī es cenšos atrast sevi. Tāpēc vēl jo lielāks prieks par Tevi. Kā Inesīte teica- ja kādam iet labi, tad uztver to kā zīmi, ka tas ir iespējams. Tā arī daru...
Lai Tev izdodas!!! :)
Lai mums visām izdodas! :)

zanda - 2013-03-13 14:20
Paldies, Maara! Es ticu, ka Tev arī viss izdosies.

ilvak - 2013-03-15 05:21
Brīnišķīgs rakstiņš! Paldies! Es gan vēl uz šodienu dzīvoju citu radītā pasaulē, kurā jūtos kā iesprostots putns. Bet dvēselē ir sajūta, ka ir jālido, jāmūk, jo jūtu, ka mana pašapziņa šajā darba vietā, kur esmu es krītas.

illva - 2013-03-15 05:57
Pasakains stāsts....un tik pat pasakaina dzīve....pēc tik lielas uzdrīkstēšanās....tas solis ir milzīgs...un tik kaifiga sajūta lasot šo Tavu dzīves stāstu)))

Līguce MANA BRĪNIŠĶĀ DIENA :) - 2013-03-16 04:47
Zanda, paldies, ka padalies ar mums! Visupirms gribu teikt, ka ļoti, ļoti priecājos, ka Sevī atradi spēku, drosmi un ticību - mainīt savu ko savā dzīvē!
Tavs rakstiņš ir kā Visuma zīme arī man, ka manis uzsāktais ceļš ir pareizs... arī man ir idejas, par to, kādu gribu redzēt savu dzīvi pēc diviem, trim gadiņiem :) es, esmu pošos pirmsākumus, kad ideja ir vizualizēta un tagad jāsāk darīt (ko arī daru :) )

Un, jā.... piemērs, iedvesma tās ir mums abām (un ne tikai mums) zināmās... Inesīte, Pavasara studija, Dainīte... un Tu :)

Paldies :)

inese - 2013-03-16 17:48
Paldies, mīļo Zandiņ, par šo rakstu. Es laimīga to lasot. Man prieks, ka Pavasara studija ir vieta, kur gūt motivāciju un iedvesmu.
Bet jādara jau pašam.
Un tādēļ vēl jo vairāk, Zandiņ, par Tevi prieks - ka Tu dari, Tev sanāk un Tu vēl piedevām dalies tālāk jau ar savu pieredzi.
Izcili. Tas ir tieši tā, kā es redzu pasauli, kā es to biju savos sapņos izsapņojusi, kad radās Pavasara studija.
Jā....tieši tā tai manā vīzijā toreiz bija.
Ir milzīgs prieks un laime to piedzīvot.

Viena lieta ir man pašai darīt un redzēt, ka sanāk, ka noder, ka aug. Un pilnīgi jau cits daudz lielāks gandarījums ir par to, ka tas viss aiziet jau plašumos. Ka tas darbojas ne tikai man, bet katram, kurš dara.

Zandiņ, lai svētība Tev Tavā ceļā.

zanda - 2013-03-18 19:33
Paldies :)

iedvesma - 2013-03-23 02:05
Izlasīju un sapratu, ka šīm rindām arī te ir vieta! :)

Tikai laimīgiem pieder izvēle,pārējiem tik apstākļi.
Tikai laimīgie saņem ko grib,pārējie dabū to,kas palicis pāri.
Tikai laimīgie kolekcionē sajūtas,pārējie krāj mantu.
Tikai laimīgie vada laiku,pārējos vada laiks.
Tikai laimīgie rīkojas,pārējie raugās no malas.
Tikai laimīgie rod risinājumu,pārējie noņemas ar kritizēšanu.
Tikai laimīgie bauda dzīvi,pārējie to tikai pacieš.
Tikai laimīgie saņem smaidus,pārējie pelna līdzjūtību.
Tikai laimīgiem darbs ir hobijs,pārējie pelna iztiku.
Tikai laimīgie paļaujas uz veiksmi,pārējie cer uz nejaušībām.
Tikai laimīgie redz sauli un zvaigznes,pārējie redz dubļus zem kājām.
Tikai laimīgiem pieder laiks un telpa,pārējiem sapņi un ilūzijas.
Tikai laimīgie dzīvo mājās,pārējie meklē laimi pasaulē.
Tikai laimīgie ir laimīgi,pārējie pūlas par tādiem kļūt.
Tikai laimīgie dzīvo šodien...un ir laimīgi...


Atpakaļ