Izcilība biznesā un dzīvē


 Tu jau zini, ka šai darba un biznesa sarunu sadaļā mēs nerunāsim par biznesu tradicionālā nozīmē. Mēs nepētīsim tirgus situāciju, mēs nesekosim līdzi konkurentu sasniegumiem, mēs nesekosim sabiedrības vajadzībām un interesēm.

Nē.

 

Mēs visam pieiesim no otras puses – caur sevi, caur savu misiju, caur savu mīlestību, caur laimīgu dzīvi un sapratīsim, ka varam kļūt izcili tieši tādēļ, ka esam unikāli un dzīvojam saskaņā ar Dieva plānu mūsu dzīvei.

Tad, kad uzzini Dieva plānu savai dzīvei, tad Tava dzīve kļūst izcila un Tavi sasniegumi kļūst redzami un vajadzīgi citiem. Tu pakāpies uz savu pozitīvo pieredzi un sasniedz vēl vairāk. Tu saproti, ka dari visu ar vislielāko mīlestību un atbildību un sasniedz vairāk, nekā Tu spēji ieplānot iepriekš.

 

Mēs runāsim par sevi un par savu darbu kā par izcilu sniegumu un izciliem sasniegumiem.

 

Un es zinu, ka tūlīt sekos kaudze atrunu – ka mēs taču esam no nabadzīgas valsts, un mums nav pasaules līmeņa izglītības, un vispār te taču ir tikai 2,5 miljonu iedzīvotāju, no kuriem viena daļa ir jau prom- ko tad šādā tirgū vispār var izdarīt utt.

Tās visas ir atrunas. Tam nav nekādas nozīmes

Tieši tāpat kā – man ir jau 30,40, 50 vai 60 gadu un es neko dzīvē mainīt vairs nevaru. Vai arī – man nav atbilstošas izglītības un dēļ tā man tagad nekas nesanāks.

 

Es jau varētu, bet...

Es jau būtu, bet...

 

Atceries – jo vairāk iemeslu Tu meklē ārējos apstākļos, jo vairāk spēka Tu tiem dod, atņemot šo spēku sev.

Ne jau apstākļi Tev ir jāstiprina.

Tā vietā Tu vari stiprināt savu personīgo enerģētiku.

Nemeklē atrunas. Tu jau zini – kas meklē tas atrod. Vai gribi atrast? ;)

 

Lai kļūtu par izcilu personību, lai radītu izcilu darba rezultātu, vai arī lai visu savu darbošanos (biznesu) padarītu izcilu, tam nav nepieciešami ārēji priekšnoteikumi.

Tu vari sākt šodien.

Tu no šodienas vari nolemt un iet tam pretim.

 

Kā to darīt?

Saprast – ka pasaule ir Tavas iekšējās pasaules spogulis.

Dzīve mums dod nevis to, ko mēs gribam, bet gan to, kas mēs esam.

Ja Tevī ir bailes, nedrošība un domu un jūtu pelēcība – tad dzīve Tev dod šo te pelēcību.

Ja Tevī ir īgnums un neapmierinātība – tad dzīve Tev pretim dod neapmierinātus cilvēkus un neapmierinošus dzīves apstākļus.

Savukārt, ja Tevī ir iekšēja pārliecība, ka esi unikāla personība, kas dzīvo saskaņā ar Dieva plānu Tavai dzīvei, ka dzīvo izcilu dzīvi un dari savu darbu vislabākajā un profesionālākajā veidā – tad dzīve atspoguļos Tavus panākumus. Cilvēki Tevi novērtēs un priecāsies par Taviem darba augļiem. Tu saņemsi labu atalgojumu, jo Visumā (lakšmes) enerģija atgriežas pie Tevis caur bagātību (tai skaitā naudu un materiālām vērtībām). Tu baudīsi mīlestību un dzīves pārpilnību.

 

Tātad sāc ar sevi.

Izmaini attieksmi pret sevi.

 

Sāc ar to, ka saskati savu unikalitāti.

 

Meklē un atrodi savas pašas labākās īpašības. Izkop tās. Baudi katru no tām. Un necentrējies uz sliktajām. Meklē labās. Lepojies ar tām. (bet nekļūst lepns).

 

Meklē savus talantus. Tev noteikti tādi ir. Katram cilvēkam ir. Izkop tos. Lepojies ar tiem.

 

Koncentrējies uz saviem sasniegumiem. Atkārto to vēl un vēl. Dari to Dievam par godu, jo Tu jau zini, ka bez Dieva svētības Tev nesanāktu pilnīgi nekas.

 

Atceries, ka sasniegumi, izcilība, veiksme, panākumi – tas viss norāda par Dieva klātbūtni Tavā dzīvē. Bet, ja netiksi ar to galā – ja piemetīsies lepnība un Tev sāks likties, ka esi zvaigzne, tad zini – kritiens būs sāpīgs.

Tas ir jāatceras katrā mīļā brīdī, kad sāk parādīties veiksme un rezultāti.

 

 

Apzinies – ja Tu dosi pasaulei pašu labāko no sevis, tad pasaule Tev pretim dos pašu labāko no sevis.

Tas ir Visuma likums.

 

Vai Tu katru dienu dod pašu labāko? – darot savu darbu? dzīvojot savu dzīvi?

Vai saņem pašu labāko?

 

Atceries, ka tieši pēc tā ko saņem, Tu vari saprast, ko esi devis J<

Komentāri (6)  |  2011-02-03 20:14  |  Skatīts: 3139x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Andra* - 2011-02-04 17:43
Paldies, Inesīt! Šis raksts,kā atgādinājums man ir tieši laikā. Tu esi mans Laimes Guru! Sūtu Tev milzīgu mīlestības bumbu! :*


Inese* - 2011-02-04 18:04
Paldies! Sūtu Tev pretim mīlestības bumbu!!! :*

Dace* - 2011-02-04 19:48
Mīļš paldies ! Tik ļoti iedvesmojošs raksts!
Bet kā nepārkāpt robežai starp savu unikalitāti un zvaigžņu slimību?

Inese* - 2011-02-05 02:10
Kamēr saprotam, ka viss, kas ir mūsos unikāls, ir no Dieva, un ka ar saviem talantiem un visu savu darbošanos mēs esam instruments Augstāko spēku rokās, tad jau zvaigžnu slimības nebūs.
Tiklīdz mums sāk likties, ka mēs paši esam visu to tā veiksmīgi sariktējuši, un Dieva nozīmi tai visā vairs neredzam - tā lepnība ir klāt.......un drīz sekos sods, ko paši sev būsim piesaistījuši;)


Dzintra M.* - 2011-02-05 03:56
Paldies,Inesīt,par brīnišķīgo rakstu.Mēs katrs esam unikāli.Ja paši sevī to esam ieraudzījuši un iemīlējuši sevi tad to redzam arī citos cilvēkos un visa pasaule tad ir Mīlestības pilna.Kad pilnībā iepazīstam sevi un iemīlam tad vairs trūkumi nepastāv-vienkārši sevi mīlam tādu kādi esam,vienkārši mīlam par to,ka esam,elpojam,dzīvojam.Talanti kas jau no laika gala bijuši mūsos ,atdzīvojas un tā ir Dieva dāvana ko esam saņēmuši no iepriekšējām dzīvēm ,apgūstot attiecīgas mācībstundas.Šos talantus realizējot dzīvē sniedzam prieku gan sev,gan citiem un tad Tu zini un jūti cik esi noderīgs,cik esi laimīgs-Tu sajūti savu dzīves misiju,kaut tas būtu tikai niecīgs darbiņš,bet darīts no sirds un ar Mīlestību,par godu Dievam.Paldies,Inesīt,ka esi.Tu esi brīnišķīga un cilvēkiem palīdzi saprast lietas ko sen jau zinam,tikai gadiem ritot to esam atstājuši novārtā un piemirsuši.Viss ir mūsos,pilnīgi viss.Lai mums visiem izdodas.Sūtu Tev,Inesīt,savu sirdsmīlestību,paldies Tev par visu.

Inese* - 2011-02-05 04:26
Paldies, Dzintra, par tik brīnišķīgu komentāru!


Atpakaļ