Kā atkal būt laimīgai


  Šoreiz es gribu runāt ar tām brīnišķīgajām, jaukajām un feinajām sievietēm, kuras dzīvē ir piedzīvojušas ko nozīmē fantastisks vīrs, jauka ģimene, bērni, ģimenes kopīgi svētki un izbraukumi, un, kuras nu jau zina arī to kā ir tad, kad tas viss ir jāzaudē, jo pārciesta šķiršanās.

Šķiršanās, kas nes līdzi sāpes, apvainojumu un nedrošību, jo nu ir jāiemācās sabiedrībā iziet vienai. Un vispār šajā laikā no jauna jāapgūst tik daudz, ka brīžiem nav skaidrs -  nu kāpēc tā? Kāpēc tā notika? Un kāpēc tieši ar mani? Un kas vainīgs? Un kā lai to vispār paskaidro vecākiem, bērniem, draugiem un radiem? Tā jau grūti - kāpēc gan man vēl jāatbild uz visiem šiem jautājumiem un skatieniem? Ai, kā gribētos palīst zem segas un pārlaist šo periodu, lai pamostos tad, kad atkal viss būs labi.

 

Es piedāvāju tev pagatavot siltu piparmētru tēju, apsēsties, un padomāt kopā ar mani.

Zinu, ka Tevi nemierinās tas, ka teikšu –man ir šāda pieredze. Zinu, ka tev varbūt būs kaitinoši, ka teikšu – esmu ar daudzām sievietēm runājusi, kas nonākušas šādā situācijā. Zinu, ja gadījumā teikšu, lai paskaties uz visu to pozitīvi, tu vari sākt kliegt un dusmoties. Es tiešām to visu zinu, respektēju un saprotu.

Un vienīgais, ko varu Tev piedāvāt, ir mierīga saruna par to, kas ir noticis un, ko lai tagad tālāk dara.

Nu varbūt sākam ar to, ka ieelpo piparmētru tējas smaržu un pieņem stāvokli „šeit un tagad”. Vienkārši nomierinies, lai spētu uztvert to, ko saku.

Īstenībā jau ir tā, ka viss, kas ar mums notiek dzīves laikā, ir tikai un vienīgi mācību stunda un mums tiešām ir jāiemācās – kā sagaidīt mīļotos cilvēkus savā dzīvē un kā viņus palaist. Kā būt stiprai un laimīgai kopā ar mīļoto un kā būt laimīgai, kad nu esi viena.

 

Es piedāvāju tev izmantot šo laiku tieši tam, ko tu neizdarītu, ja būtu ar kādu pārī.

Sāc ar to, ka uztaisi sev plānu, kas būtu jādara un ko vienkārši ļoti gribētos darīt – piemēram, sākotnēji ir jāizdomā kā pelnīt naudu, jo nu būs tikai pašai par visu jārūpējas. Otrkārt, kā aizpildīt savu laiku tā, lai „raudāšanai spilvenā” atvēlētu pēc iespējas mazāku laiku. Pēc tam, paskatīties vai nevari piemeklēt sev draudzeni vai paziņu, kura arī ir apmēram tavā situācijā un uz kādu laiku visās iziešanās varētu kļūt par tavu atbalstu un „pārīti”. Un tad saraksti burtiski rindā visu to, ko tu būtu gribējusi darīt arī ģimenes dzīves laikā, bet dēļ rēķināšanās ar vīru un situāciju, vienmēr sev atteikusi.

Kad saraksts gatavs – sāc rīkoties!


Tev nav vairs laika ne gausties, ne žēloties – paskaties kāds tev saraksts priekšā!


Es vienmēr esmu teikusi – ka šis laiks starp vīriem ir jāizmanto sev. Savai augšanai, savam skaistumam, savām izklaidēm, savām iegribām. Tieši viena, tu vari izdarīt visu vēl labāk. Jo tev vairs nav jāgaida, ka kāds cits to darīs, tev nav jāžēlojas, ka kāds cits to nedara, tev nav nevienam jāatskaitās vai jāpaskaidro, tev vienkārši ir jādzīvo sava dzīvē tā, kā tu to gribi.


Jo tici - ja vien gribi ģimeni un ja gribi satikt cilvēku ar kuru būt kopā, tas laiks pienāks un ļoti ātri un tu satiksi savu īsto, mīļoto un vienīgo. Un tieši tagad tu tuvojies īstajai mīlestībai, kas nu jau balstīta uz briedumu, personību, stabilu vērtību sistēmu, jo uz to brīdi tu būsi vēl jaukāka, skaistāka, stiprāka, pašapzinīgāka kā pirms tam, kad biji izveidojusi savu pirmo ģimeni.

Komentāri (4)  |  2010-01-25 19:55  |  Skatīts: 3575x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
dominica - 2010-08-18 05:21
Svēti un piepildīti vārdi, Inesīt, kā jau viss, ko tu saki.Paldies!!!

Inese* - 2010-08-18 20:06
Man ir prieks, ka man ir bijusi šāda pieredze un es droši varu katrai sievietei, kas nonākusi līdzīgā situācijā, stāstīt šos stāstus, lai stiprinātu un atbalstītu.
Atceros, ka man toreiz tas būtu ļoti noderējis;)

Anonīms* - 2011-09-14 00:28
Un tad, kad pagājuši kādi gadi 5 un arī ar otro ģimeni nekas nesanāk, ko tad? Atkal izmantojam laiku sev līdz nākajam vīram? Katrs vīrs atbilst konkrētai personības attīstības stadijai? Vai sievietes, kuras nodzīvo visu mūžu vienā laulībā, nemainās? Vai vīri tām mainās līdzi?
Atkal jauna laulība un atkal nekas nesanāk. Tā pati situācija, tikai citi aktieri un dekorācijas. Ja situācija atkārtojas, kaut kas nav atrisināts. Varbūt tādā veidā Augstākais spēks norāda, ka jādzīvo vienai?

Inese* - 2011-09-14 00:45
Apmēram tā :)
Ja nesaprotam mācības, tad tās būs jāiziet vēl un vēl.
Vai arī - jāatstāj citai dzīvei ;)

Ir labi, ja saprotam.
Tad vairs nav jāšķiras. Tad var dzīvot laimīgi:)


Atpakaļ