Jauna sadaļa "Mīlestības formula"


 Nezinu īsti kā rodas idejas un kā atnāk domas, bet skaidrs ir viens, ka vienā brīdī tās ir klāt un tad tā nu ir mūsu izvēle – izvērst konkrēto ideju par mērķi un sekot tam, vai nolikt to kur maliņā.

 

Daudzas paliek maliņā. Bet dažas kļūst par ļoti nozīmīgām.

 

Un tā man šodien atnāca viena jauna un doma - izveidot atkal vienu jaunu virzienu „Pavasara studijas” darbībā un tā arī mājas lapā izveidojas jauna sadaļa. Nosaucu to par „Mīlestības formulu” un šeit rakstīšu visu par un ap to brīnumu, kas veidojas mūsos attiecībā pret citiem cilvēkiem.

 

Periodā, kad dzīvoju viena un ļoti gaidīju savu mīlestību, tad tiešām par neko citu tā īsti negribēju un nevarēju domāt, kā tikai un vienīgi „kā satikt savu īsto un vienīgo”. Savukārt tad, kad satiku un dzīvoju romantiskajā ģimenes izveides periodā, tad man gribējās iedrošināt visas tās meitenes un brīnišķīgās sievietes, kas vēl tikai gaida. Un pateikt, ka tiešām esmu pārliecinājusies, ka katram mums ir savs īstais cilvēks un ka ir vērts viņu gaidīt.

Savukārt tagad, kad dzīvoju brīnišķīgu un laimīgu ģimenes dzīvi, tad novērtēju un labprāt runāju par to cik vērtīga ir šī stabilā sajūt, kad tev blakus ir tavs cilvēks.

 

Mīlestība ir lielākais brīnums un lielākā Dieva dāvana kāda vien ir iespējama. Par to tad arī runāsim šajā sadaļā.

 

Lai mīlestības piepildīta visiem šī diena!

 

 

Komentāri (9)  |  2010-09-23 20:12  |  Skatīts: 4695x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Agnese Vilcāne - 2010-09-24 00:15
Patiešām tā arī ir! :) Ne tikai mīlestība cilvēku starpā.Vispār- Mīlestība kā tāda. Ko pati reāli esmu sajutusi- var celt savas vibrācijas-enerģijas līmeni,patiesi jūsmojot par dabas skaistumu un brīnešķīgo mainību... :) Sjūtas sakapinās tiktāl,ka jūtu- mīlu visu un visus!Mīlu visu pasauli! Tik ļoti gribās visus apskaut.Fantastiska sajūta,ko gribās izjust visu laiku un dāvāt citiem. :) Lai daudz Mīlestības,lai daudz Gaismas!

Inese* - 2010-09-24 01:46
Labi. Tad paplašinām visu šo sadaļu uz mīlestību visplašākā nozīmē :)

pelite* - 2011-01-02 05:21
Mīlestība.... Mīlestība kā sāpīgs lietus blūzs...Viņi nodzīvo kopā 13 gadus un kļūst ienaidnieki viens otram.Viņa ticēja viņam un pārdeva savu dzīvokli Rīgas centrā,lai kredītā iegādātos sapņu namiņu skaistā vietā ,kur bērniem elpot svaigu gaisu un rotaļāties pļavās,nevis dzīvokļa šaurības iesprostojumā...bet Viņš vēlējās namiņu glīti iekārtot,visu skaisti paveikt.Un kredītu apjomi pieauga rekordātri. Tad abiem nogrieza algas.Vairākas reizes.Viņš noskuma.Aizņēmās dažādās vietās,lai norēķinātos ar daudzajām bankām,kuru skaits pieauga,jo nevarēja vairs tikt galā.Viņš noskuma.Un sāka pastiprināti lietot alkoholu.Kļuva nervozs,ass,vienaldzīgs.Bezcerīgs.Bet algas tikai saruka.Attieksme viņam darbā -pasliktinājās.Viņš - strādāja divos darbos.Diennaktīm.Tas bojā veselību,bet viņam tas nešķiet svarīgi.Arī alkohols bojā veselību.Arī bērnu veselību.Bet arī tas Viņam nešķita svarīgi. Vispār,nekas Viņam vairs nešķiet svarīgi.Darbs un alkohols.Tas viss.Strīdi,rupjības,necieņa-iemājoja Sapņu Namiņā.Vai vietā,kur pazudusi cieņa,vēl var atdzimt Mīlestība?...

Inese* - 2011-01-02 18:01
ai, cik sāpīgs stāsts.
Diemžēl jādomā, ka Latvijā šādu stāstu šajā periodā ir daudz.

Es savā grāmatā rakstu "Vīrietis ir kā rieksts, sieviete kā persiks" - vīrietis var uzņemties daudz, dikti daudz, bet nedrīkst ļaut, lai saplīst viņa čaula, jo tad kodols vairs nevar pastāvēt. Vīrietim ir ļoti būtiski, lai viņš spēj un var būt varonis savas sievietes acīs. Pat tad, kad viņš nevar samaksāt kredītus. Pat tad, kad viņš nespēj uzturēt sapņu namiņu. Pat tad, kad no tā visa ir jāatsakās. Viņam IR jābūt varonim un spēcīgajam balstam savai sievietei un savai ģimenei.
Lūk un tieši sieviete šo sajūtu viņam var dot. Sieviete ir kā persiks - pat tad, kad būs nobrāzta miza un viss sulīgais skaistais auglis sabradāts - vidū ir vesels ciets kauls, kas var izaudzēt jaunu persikkoku.
Lūk - tieši tik spēcīga ir sieviete.

No sievietes ir atkarīgs tas vai mīlestība atdzims vai nē. Vīrietim vairs nav pašapziņas. Viņš visu ir zaudējis. Ja sieviete viņu pacels un iemīlēs, tad Mīlestība atgriezīsies ar vai bez sapņu namiņa:)

Guntis* - 2011-01-20 00:01
Varbūt....pāris vārdi, atsaucoties uz augstāk rakstīto, sāpīgo stāstu, no vīrieša viedokļa, kam nav sveša kredītu nasta. Un Ineses teiktajam ir taisnība pilnībā!
Vīrietis savā būtībā protams ir visnotaļ ir vīrišķīgs, kas tiecas uz visu, lai sieviete, kas ir viņam blakus, justos ne tikai droši, bet arī labi. Taču, Visstingrākājā veidolā vienmēr slēpjas arī zieds, kas ir savā ziņā trausls, ievainojams. Vīrieši šo ziedu slēpj sevī dzīļi iekšā, sargājot to, un varbūt tik īpašos brīžos ļauj tajā ieskatīties vīsmīļākajam cilvēkam. Un vīrietim ir blakus sieviete, kura mīl sevi, un viņu, zieds kas mīt viņā, izstaro dievišķu gaismu un spēku un viņš ir spējīgs paveikt varoņdarbus. Taču....ja vīrietis nesajūt šo sievietes mīlestības spēku, atbalstu brīžos, kad šķiet, visa pasaule ir pret viņu nostājusies......zieds, kas viņā dzīvo, sāk vīst.....Un viss vīrišķais spēks padodas.... Atbalsts, kaut ar mīļu vārdu, ar sajūtu, ka viņš nav viens, tas ir daudz un spēj atkal pacelt spārnos. Mīlestība?! Tā, vai nu ir, vai arī tās nav. Ja tā ir bijusi patiesa, tā tāpat vien nevar pazust, lai arī varbūt šķiet, ka uz brīdi......ir ievainota vai zudusi cieņa.
Lai mums visiem gaišas domas sirdī, kas mielo dvēseli!

Anita* - 2011-02-10 19:28
Daudz ir lasītas grāmatas, apmeklētas mācību iestādes, semināri, kursi un tt......,tā teikt garīgie meklējumi, tagad saprotu, ka tas viss bija vajadzīgs manam prātam, neatlaidīgi meklēju savu ceļu, tagad saprotu, ka patiesībā mums visiem ir viens ceļš un tas ir MĪLESTĪBAS ceļš, tad atkrīt visas šaubas, kas ir pareizi vai nepareizi, labi vai slikti, ir tikai MĪLESTĪBA............Šobrīd es vienkārši dzīvoju un viss, kas man ir nepieciešams, brīnumainā kārtā pats atnāk pie manis, tai skaitā arī iepazīšanās ar Tavu mājas lapu, Inesīt. Vēl gribu padalīties ar kādu brīnišķīgu atklāsmi, mēs visi viens otram esam eņģeļi un svarīgākais ir attiecības, ko mēs veidojam viens ar otru, ideālā variantā, mums ir jāveido pozitīvas attiecības ar jebkuru cilvēku, kuru savā dzīvē sastopam, tas arī ir mūsu dzīves uzdevums, jo nekas nav nejauši. Runājot par attiecībām starp vīrieti un sievieti, tas ir kas īpašs, tā ir mums Dieva dota dāvana. Kad satiekas īstie cilvēki, īstajā brīdī, notiek kas tāds, ko nevar vārdos aprakstīt, viņu sirdis pilnībā atveras un visa pasaule no tā iegūst milzums daudz MĪLESTĪBAS......... Spēks un enerģija abiem palielinās tūstoškārtīgi, jo ''viss uz Zemes no šī spēka viss''.............
No visas sirds novēlu mums visiem satikt savu otro pusīti, lai pasaulē arvien vairāk gaismas, prieka un MĪLESTĪBAS!
Visā Visumā vienīgā vieta, kur mēs satiekamies, kā vīrietis un sieviete esot Zeme, kur arī varam izpaust šīs brīnumainās ēnerģijas, tas arī ir mūsu dzīves uzdevums, būt gataviem satikties.....
Viss protams sākas ar mums pašiem, tad, kad mēs tam atveramies un esam gatavi satikt savu īsto, tad tas arī notiek.
Lai mums visiem izdodas!!!
Ar mīlestību Anita.

Liena* - 2011-03-14 21:39
Bet ja pēc gadiem saproti, ka tas nav tas īstais un vienīgais, un gribas ko vairāk, ko tad, kā sadzīvot ar sevi un to otru pusi, kuru vairs negribi sev blakus...

Anita* - 2011-03-14 23:24
Tik uz priekšu, drosmīgi,neatskatoties, netaisnojoties ar mīlestību sirdī!
Veltījums visiem, kuri mīl un kurus mīl:

http://www.youtube.com/watch?v=QT23lxoLhAw&feature=related

Inese* - 2011-03-16 19:15
Paldies par tik spēcīgiem komentāriem!!

Paldies Guntim par vīrieša vidokli un Anitai par skaisto mīlestības spēka aprakstu.

Tas viss ir tieši tā:)
Paldies, mīļie!


Atpakaļ