Mīlestības piepildīta pagātne un zemapziņa


sadaļa: MĪLESTĪBAS FORMULA

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Solīju uzrakstīt par to kā „restartēju” savu zemapziņu un kā mainīju domas par savu pagātni. Un izrādās, ka vieglāk to bija apsolīt, kā tagad izdarīt.

...
Komentāri (61)  |  2012-01-23 21:44  |  Skatīts: 7669x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Rozā brilles


 Sestdien braucu uz Madonu un kā vienmēr, kad man ir tālie semināri, pa ceļam paklausos radio. Arī šoreiz bija tāpat. Raidījuma tēma bija par mīlestību un raidījuma vadītājs kopā ar psiholoģi runāja par to – cik ilgi mīlestība ir akla un kad pienāk tas brīdis, kad cilvēks ierauga īsto realitāti un pārstāj sevi mānīt.

Braucu un domāju – diez kāpēc ir šāds viedoklis un kādēļ ir šāds uzstādījums. Kāpēc jau sākotnēji cilvēkiem ir jāiestāsta, ka iemīlēšanās un mīlestība ilgst tikai kaut kādu skaitu mēnešu vai gadu un pēc tam nu „tad tu viņu ieraudzīsi īstā gaismā”. Tāpat kaut kur esmu dzirdējusi sabiedrībā zināmu viedokli, ka mīlestība ir ķīmisks process, kas ilgst augstākais 3 vai 4 gadus. Jautājums – un kas tad notiek pēc tam? Rutīna? Pieķeršanās? Bailes palikt vieniem? Vai tiešām – mīlestības tajā visā vairs nav?

...
Komentāri (26)  |  2011-10-17 20:33  |  Skatīts: 7576x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Devēji, ņēmēji (rakstīt vai nerakstīt)


 Kādā komentāru sadaļā iesākām diskutēt par to vai rakstīt komentārus vai nerakstīt un tad man ienāca prātā Tev izstāstīt kā vēru vaļā savu enerģētiku periodā, kad biju vēl viena un pa lielam viss vēl nenotika tā, kā savā dzīvē gribēju. (Tagad es zinu, ka mana sirds čakra bija aizvērusies un kaut kā vajadzēja palīdzēt tai atvērties.)

Es dzīvoju viena un jutos tiešām ļoti vientuļa. Man trūka mīlestības un attiecību un es īsti nezināju kā to visu sakārtot. Trūka cerības un ticības. Trūka drošības par laimīgu nākotni. Trūka laimīgas dzīves.

Tomēr manī iekšā jau intuitīvi bija šī atziņa „ja tev kaut kas trūkst – sāc to dot”.

...
Komentāri (36)  |  2011-09-02 20:51  |  Skatīts: 8973x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par Lolitu, misiju un laimi


 Vai Tev ir kādreiz tā bijis, ka esi tik laimīga, ka jāraud? Lūk, man šobrīd ir tik ļoti laba, laimīga sajūta – es tikko kā biju jūrā peldēt un tur bija mirklis – es peldu un paskatos debesīs...ir saule...mākoņi...mierīga jūra....un es viena pati. Ir sajūta, ka man tas viss pieder. Vai arī, ka tas viss ir sarūpēts tieši priekš manis. Un ir tāds miers un tik milzīga pateicība, ka tīri emocionāli gribētos raudāt. Ir ļoti, ļoti labi.

Es esmu atguvusi spēkus, es esmu sapildījusies ar laimi, es esmu ļoti dziļu un spēcīgu iespaidu pārņemta.

Gribi, lai Tev izstāstu par tiem? Ar mani vakar notika kas tāaaaaaads, ka diez vai pat vārdos vai vienā stāstā to var pastāstīt. :)

...
Komentāri (21)  |  2011-08-26 19:03  |  Skatīts: 6630x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Īstais un vienīgais


 Man ik pa laikam kāds konsultācijā, komentāru sadaļā vai seminārā pajautā – kā atšķirt īsto un vienīgo? Kā saprast, ka šis cilvēks, ar kuru esmu kopā, ir mana lielā mīlestība.

Esmu par to daudz runājusi. Varbūt pat kādā rakstā jau reiz to aprakstījusi arī šeit, bet nu jau to rakstu ir tik ļoti daudz, ka vairs pati visas izrunātās tēmas neatceros.

Lai saprastu, vai esi kopā ar īsto –vajag drusku ieklausīties sevī un pavērot sevi.

Vai Tu sev patīc, kad esi kopā ar viņu?

Kā Tu izmainies? Vai izmainies?

...
Komentāri (124)  |  2011-08-17 01:30  |  Skatīts: 15011x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Trīskārši svētki


 Ir manas dzimšanas dienas rīts. To nerakstu, lai Tu tagad mani sveiktu, to drīzāk rakstu tādēļ lai ar Tevi padalītos savās īpašajās sajūtās un domās.

Manā ģimenē manas dzimšanas dienas vienmēr ir bijušas īpašas. Nu...varbūt tikai man tā likās, bet šķita, ka tās ir vēl īpašākās kā manām māsām, mammai vai tētim. Acīmredzot tas bija tāds bērna egocentrisms ;). Bet pastāstīšu kāpēc. 

Dzimšanas dienu vienmēr sākām svinēt vienu dienu iepriekš, jo esmu dzimusi  vienos naktī un tas rituāls bija vienmēr līdzīgs- tā bija notikuma gaidīšana visas dienas garumā. Visu dienu notika dažādi svinību gatavošanas rituāli –mājas kopšana, pušķošana, galda klāšana, ciemiņu gaidīšana utt. – nu viss tas, kas visās jubilejās. Bet paralēli tam visam vienmēr ar mammu pārrunājām kā es esmu gatavojusies dzimt. Kā jau sākusi kustēties, un dīdīties, kā mamma domājusi „ak, tikai ne to –labāk paliec vēl iekšā”. Kā viņi ar tēti gājuši visai pilsētai cauri uz slimnīcu (jo mašīnas pašiem vēl nebija). Kā ik pa laikam bijis jāapstājas, jo es esot uzvedusies sāpīgi. Kā mamma nav varējusi paiet un nav gribējusi to teikt, bet tā vietā teikusi – ak paskatīsimies kā izpletņus (netālu no mūsu mājas ir lidlauks un tur vienmēr trenējās izpletņu lēcēji).

...
Komentāri (14)  |  2011-07-20 18:16  |  Skatīts: 5931x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es būšu tavā pusē


 Vakar man bija situācija, par kuru gribu Tev izstāstīt. Tas arī sasaucas ar reiz kādā seminārā uzsākto diskusiju.

Stāvu es savā pludmales kafejnīcā un tērzēju ar paziņu, kura pie mums viesojas gandrīz katru dienu un tā situācija ir ļoti ikdienišķa. Iet garām mans vīrs un dzird, ka mēs par kaut ko viena otru pārliecinām (vai arī viņam tā vienkārši liekas) un viņš saka „lai ko jūs runājat, es būšu sievas pusē un viņu vienmēr aizstāvēšu!”.  Mēs paskatāmies uz viņu, atsmejam, ka mums taču nav domstarpību un mēs vienkārši ko skaļāk esam pateikušas, bet tā iekšējā sajūta man kļuva ārkārtīgi mierīga un patīkama. Es sajutos mīlēta un pilnīgā drošībā.

...
Komentāri (28)  |  2011-07-18 17:18  |  Skatīts: 6729x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Laiks, ko pavadu kopā ar tevi.


 Šis stāsts būs atkal par mīlestību. Par to mīlestību, kādu varam baudīt dzīvojot kopā ar savu vīru, kuru bezgalīgi mīlam, novērtējam un cienām.

Mēs tikko kā ar vīru bijām ceļojumā. Varētu teikt, ka tas ir mūsu kāzu ceļojums, jo toreiz, kad precējāmies, aizbraukt nekur nesanāca, bet tagad , precīzi pēc diviem gadiem, nosvinējām kāzu jubileju un lidojām uz Kanāriju salām.

Kopš senseniem laikiem man šo salu vārds saistās ar kaut kādām īpašām izjūtām un īpašu pacilātību par tām domājot. Es noteikti gribēju reiz tur nokļūt

...
Komentāri (13)  |  2011-05-12 22:40  |  Skatīts: 5557x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Parunāsim par mīlestību


 Jau vairākas dienas esmu iesākusi skatīties jauno latviešu seriālu „Būt mīlētai”. Nu uz šo brīdi man dikti patīk.

Vai zini kāpēc?

Tādēļ, ka šeit redzu absolūtās mīlestības simbolu.

Un tas ir Jāņa Reiņa tēlotais personāžs Arnis.

 

Kopš esmu izlasījusi Maikla Ņūtona grāmatas par dvēselēm, man arvien vairāk ir šī sajūta, ka mūsu tuvinieku dvēseles mūs nepamet. Ka viņi var ar mums satikties un dot ziņu, ka var būt blakus, kad nepieciešams. Un lūk – šis Arnis, kurš ik pa laikam ir blakus Ievai, kuru neviens cits neredz un nejūt, tikai viņa, - kā tēls ir tieši tāds beznosacījumu mīlestības simbols.

...
Komentāri (9)  |  2011-03-29 21:39  |  Skatīts: 5401x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā ļauties? Ar mīlestību.


 Nu jau man vairāki cilvēki vienā balsī ir konkrēti pārjautājuši „Bet ko tas nozīmē – ļauties?”.

Ko nozīmē „ļauties notikumiem”, ko nozīmē „ļauties Dieva gribai”, ko nozīmē „ļauties dzīvei” utt.?

 

...
Komentāri (18)  |  2011-03-04 19:27  |  Skatīts: 6596x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] |