Kā atšķirt?


sadaļa: DIEVA UN VISUMA LIKUMI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kad sākam runāt par Dieva, Visuma, Kosmosa un Dabas likumiem, tad pēkšņi uzrodas jautājums, ar ko tie atšķiras un vai atšķiras. 

Nu pirmkārt jau par Dieva likumiem mēs saucam tos likumus, kas ir no Dieva – tātad nav cilvēku izgudroti vai sastādīti, kas pastāv neatkarīgi no mūsu gribas, no laika vai klimata izmaiņām, kas neietekmējas no tā, vai mēs par tiem domājam un ko mēs par tiem domājam, kas netiek vēsturiski mainīti, kas ir laiku laikos un mūžu mūžos.

Par Dieva likumiem tiek saukti tie likumi, baušļi vai noteikumi, kas ir ietverti Senajos rakstos un par kuriem mēs pārliecināmies savas dzīves laikā, ka tie tiešām nav uzrakstīti „teorētiski”, bet gan darbojas konkrētās likumsakarībās. Dieva likumi ir kārtība, kādā darbojas kopējais Veselums.

...
Komentāri (71)  |  2011-06-18 01:26  |  Skatīts: 7910x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dieva un Visuma likumi


sadaļa: DIEVA UN VISUMA LIKUMI
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šo sarunu ciklu man šķiet „mēs jau sen esam pelnījušas”. :)

Mēs tik ļoti ilgi jau runājam par Dieva un Visuma likumiem, bet tā īsti nekad neesam ne tos nosaukušas, ne pārrunājušas, ne apspriedušas. Kādā seminārā, kur ar grupu jau biju tikusies kādus 10 mēnešus un šķita, ka esam izrunājušas visu laimes terapiju krustu šķērsu, es kā, starp citu, palūdzu – lūdzu, nosauciet katrs pa vienam Visuma likumam.

Ko domā? Kas notika?

Iestājās klusums un semināra dalībnieces sāka skatīties savos pierakstos, sāka vērties viena otrā, līdz iestājās pilnīgs apmulsums. Toreiz nosmējāmies, ka īstenībā jau varbūt nav tik būtiski spēt nosaukt likumus, kurus ievēro ik dienas. Un tomēr, tas man bija pirmais signāls, ka tie ir ļoti konkrēti
...
Komentāri (33)  |  2011-06-16 22:01  |  Skatīts: 9812x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 |